Yves Rocher, Aromapure Energie, Exfoliant aromatique stimulant (Orzeźwiający peeling do ciała)

Peeling do ciała na bazie eterycznych olejków roślinnych pobudza i orzeźwia ciało. Zawiera ziarenka luffy o działaniu złuszczającym. Idealny na dobry początek dnia.
Przeznaczony tylko dla osób dorosłych.

Poniżej średniej

Kupiłam z nadzieją, że będzie to dokładnie taki sam peeling jak wycofany (chlip, chlip) zielony z serii aromaterapeutycznej. Ale nic z tego: ten jest znacznie łagodniejszy, za łagodny jak na moje potrzeby i upodobania - mam wrażenie, że niczego nie ściera, tylko głaszcze :(
Trzeba wcześniej umyć się jakimś detergentem, bo ten się w ogóle nie pieni, no i faktycznie ciężko go wydobyć z butelki.
Jedyną zaletą jest piękny zapach.

Ale równie ładnie pachnie i znacznie lepiej ściera peeling Eris z serii antycelulitowej i przy nim pozostanę.

Niekoniecznie

Peeling ten ma kilka plusów:
- dobrze złuszcza,
- rzeczywiście orzeźwia, polecam zamiast kawusi rano ;) ,
- ma ładną buteleczkę.

Oraz minusów:
- jest jak piasek, środków myjących zero, z buteleczki wylewają się właściwie same drobinki (baaardzo drobne, jest ich za to dużo),
- z tym wylewaniem też jest problem - niby wielki otwór a jakoś lać się toto nie chce,
- mały i potwornie drogi - ja kupiłam w jakiejś promocyjnej desperacji :D .

Więcej nie kupię, z porannej aromaterapii zdecydowanie wolę żel z tej samej serii.

ilość zużytych opakowań: bardzo szybko kończy mi się pierwsze