Dax Cosmetics, Minerały + osmoprotektor 24h, Łagodzące mleczko do oczyszczania twarzy i demakijażu oczu

Delikatne mleczko przeznaczone do pielęgnacji każdego rodzaju cery, również skłonnej do podrażnień. Preparat bardzo dobrze oczyszcza skórę i zmywa makijaż, odświeża i łagodzi. Mleczko znakomicie nawilża skórę, łatwo i szybko się wchłania, pozostawia przyjemne uczucie świeżości i komfortu.

Cena: ok. 14,50 zł / 175 ml

Może być

Mleczko ma leistą, rzadką konsystencję przez co trochę spływa z twarzy. Dobrze usuwa makijaż, pięknie pachnie morzem. Niestety ideałem nie jest, ponieważ trochę piekła mnie od niego twarz. Za to zabieram jedną gwiazdkę.

Średniak

Z tuszem do rzęs radzi sobie średnio, ale nie jest źle, nie podrażnia oczu. Jego wadą jest okropny zapach, myślałam, że przynajmniej będzie choć trochę morski, no ale...

Fasolka

Serie minerly uzywam od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Mleczko jest bardzo przyjemne w zapachu i w uczuciu jakim pozostawia skorke. Jesli chodzi o demakijaz oczu to wole uzywac plyn innej firmy. Goraco wszystkim polecam mleczko i inne produkty tej serii - uzywam takze tonik, maseczke nawilzajaca, krem na dzien i na noc.

Konturowanie Smashbox

faktycznie może być :)

Podoba mi się opakowanie, sposób aplikacji, kolor, zapach mleczka. Całkiem nieźle radzi sobie z makijażem oczu i nawet bardzo mi ich nie podrażnia (zaryzykowałabym stwierdzenie że prawie wcale). Za to z makijażem twarzy radzi sobie dużo gorzej, pozostawiając na twarzy film, czego nie lubię.Ogólnie: nie jest złe

może być

Jest dość dobre, przyjemnie pachnie, ale ma problemy z tuszem do rzęs i, niestety, lekko podrażnia oczy. Pozostawia lepki filtr.