Brown, Milk of Palm - Balsam do ciała

Brown, Milk of Palm - Balsam do ciała

Niezwykle delikatny, zmysłowy balsam do ciała z serii Brown, Milk of Palm, wzbogacany mleczkiem palmowym znanym ze swoich właściwości nawilżających i odżywczych.
Oszałamiająco przyjemny w użyciu, ma konsystencję budyniu i smakowity zapach wanilii, miodu, karmelu czy brązowego cukru (do którego nawiązują serie Brown i White).

Przynęta na faceta ;)

Jestem miłośniczką cukrowo-waniliowych zapachów, więc z wielką przyjemnością sięgnęłam po ten kosmetyk.
Właściwie ma same plusy.
-Doskonale pielęgnuje
-Wygładza skórę
-Cudnie pachnie
-Ma poręcznie & estetyczne opakowanie
A dla mojego faceta, ktory nie znosi slodkich zapachow byl w sam raz (tzn nie narzekal, ze pachne jak cos z ciastkarni ;)

Kocham, uwielbiam, nie porzucę

Najwierniejszy przyjaciel mojego ciała:) Jestem już chyba uzależniona od tego balsamu, jest rewelacyjny. Pięknie się wchłania, cudnie pachnie, i super się rozprowadza. Stosuję go codziennie, i skórę mam jak jedwab. Nie myślałam, że skóra może byc tak delikatna i jedwabista, mój facet jest oczarowany:) Jak dla mnie - odkrycie roku, stosowałam wiele balsamów, i zawsze coś było nie tak - albo zbyt gęsty, albo wchłaniał się pół godziny, albo zapach nie ten. A Sephora - pod każdym względem wzorowa. W kwestii ceny - pomimo tego, że nie jest dla mnie zbyt niska, uważam, że naprawdę warto. Jestem w nim zakochana:)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

przecietniaczek

No coz, jedyny plus tego kosmetyku to naprawde wielka przyjemnosc uzwyania. Ma wspanialy slodziutki, radosny zapach, ktory dlugo utrzymuje sie na skorze i pozostawia taka przyjemna won.. Niestty nie nadaje sie do skor suchych bo slabo nawlza. Wkurza mnie butelka z ktorej ciezko sie to mleczko wydobywa (musze czekac i czekac, sciskac i sciskac, zeby wreszcie cos wylecialo, to przez jego gestosc, moze w sloiku byloby wygodniej?). poza tym moja skora sie po nim lekko lepi. Ogolne fajna sprawa do skor normalnych.

Starzenie się skóry - dieta

jednak nie mój

Na to masełko od dawna ostrzyłam sobie zęby, choc szafkę mam już pełną mazideł wszelakich ;)
Zapach wody ( bo tylko to mogłam sprawdzić) - bardzo mi sie spodobał. Dziś użyłam po raz pierwszy - i zapach mnie rozczarował! Tak, lubię słodkie, mocne, waniliowe, karmelowe itd - ale mój nos odczuwa tę won inaczej! Słodkawa, ale dość słaba, a po chwili to, co zostaje na skórze - kojarzy mi się...z pieczonym kurczakiem...Szok po prostu - i rozczarowanie, bo oczekiwałam innych wrażeń. Poza tym - balsam jest lekki, ale nie wodnisty, bardzo dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania, jest wydajny. Nawilża i lekko natłuszcza skórę. Niestety - zdecydowanie wolę zapachy dax cosmetics...

Mmmm, yes!

Kupiłam go ze względu na zapach. Panujący na dworze ziąb bardzo obniża mi nastrój, więc postanowiłam zadziałać leczniczo przy pomocy tego właśnie balsamu. Zapach jest rzeczywiście przewspaniały, słodki, idealny jako poprawiacz nastroju. Co do właściwości pielęgnacyjnych jest już nieco gorzej. Tzn. nawilżałby wystarczająco, gdyby nie to, że moja złośliwa skóra zimą gustuje tylko w kosmetykach super nawilżających i super odżywczych. Nic niżej Dermedica jej nie odpowiada. A już najbardziej lubi te najdroższe balsamy apteczne, jak np. Vichy. Tak więc w sezonie zimowo-grzewczym mogę używać balsamu Sephory tylko wtedy, gdy skóra ma akurat przerwę w łuszczeniu się i swędzeniu. Poza tym balsam ma miłą konsystencję, dobrze się wchłania, wygładza skórę, nie klei się, a zapach utrzymuje się dość długo i przy tym jest naprawdę piękny.

Apetyczny

Zapach ma taki, że faktycznie chce się wziąć łyżeczkę i wszamać na miejscu. Warto się jednak powstrzymać, bo działa na skórę równie apetycznie: staje się gładziutka, błyszcząca i do tego ta woń, mniam.
No cóż, prawie 5 gwiazdek, ale jedną odjęłam za trochę (powtarzam: tylko trochę) oporne wchłanianie i leciusieńkie klejenie

Smakowity :)

Przepyszny, cudowowny zapach- slodki, cieply, milutki. Az chce sie uzywac tego kremiku non-stop. Niestety moja skora nie jest nim tak zachwycona jak moj nos- zbyt slabo pielegnuje moja sucha skore. Ja zaliczylabym go do kosmetykow, ktore czasem uzywa sie dla przyjemnosci i dobrego samopoczucia. Opakowanie nieco niepraktyczne: po pierwsze- higiena!, po drugie- dosc trudno wydobyc resztke kremu z pudeleczka. Ogolnie ok, ale bez rewelacji.

przyjemne z pożytecznym

bardzo fajny balsam.jak sądzę, do normalnej skóry super, do suchej nie bardzo. nawilża i wygładza, dzięki niemu skóra jest delikatna, miękka.nie pozostawia żadnej lepkiej, czy tłustej warstwy na skórze.z tego względu świetny będzie na lato.najlepiej na letni wieczór, bo zapach jest zmysłowy i taki właśnie wieczorowy- przyjemny, ale wyobrażam sobie, że ten zapach dla niektórych może być męczący.mi akurat się podoba.

Coś pysznego! :)

Prawdziwy budyń!!!:) Zapach i konsystencja wywołują wręcz wzmożone wydzielanie soków trawiennych!:) Błyskawicznie się wchłania, wspaniale zmiękcza skórę, pozwala jej oddychać - można się spokojnie wysmarować nawet w gorący dzień (upalny to nie wiem...;)), skóra nie będzie się lepić.
Dla mnie absolutny przebój, ale nie nadużywam, bo muszę mieć wtedy zawsze przygotowane coś słodkiego do zjedzenia..;)