Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny pilnik do stóp

Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny pilnik do stóp

Pojemność 1 szt

Elektroniczny pilnik do stóp to metoda elektronicznego usuwania twardej skóry stóp - szybko i bez wysiłku. Podobna do tej, stosowanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Pozostawia skórę stóp idealnie gładką i miękką, już po jednorazowym użyciu. Jedna głowica wystarcza przeciętnie na 12 zabiegów. Produkt wielokrotnego użytku.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Przereklamowany

Powiem szczerze, że za taką cenę spodziewałabym się czegoś lepszego. Poza ładnym wyglądem nie ma jak dla mnie ten produkt plusów. Na stopy ze zrogowaciałym naskórkiem, nie poradzi sobie. Wymienne głowice na zbyt długo nie wystarczają, a są również drogie. Gdy mocniej przyłozy się do stopy, głowica zatrzymuje się. Jest to po prostu przereklamowane. Nie ma to jak normalna frezarka.

dno i wodorosty! nie polecam.

Połasiłam się na kupno, bo ładnie wygląda, był mocno rozreklamowany.
Miał mi zaoszczędzić czasu i wysiłku spędzanego na pielęgnacji stóp.
Pieniądze wyrzucone w błoto.
Jeśli ktoś ma bardzo delikatne stopy, to będzie zadowolony.
Jeśli jednak są większe zrogowacenia, to niestety pozostaje tylko ręczna tarka, bo ta zacina się i traci siłę obracania, po prostu się blokuje.

Tandeta

Nie polecam, nie radzi sobie z nawet najmniejszym zrogowaceniem naskórka, wkład szybko się zużywa i te wymienne części są drogie. Zapewnia bardzo czasochłonną, bezowocną opiekę stóp. Kompletnie nie wart swojej ceny.

Manicure - velvet nails

śmieszny gadżet, ale nie dla mnie

Zakupiłam na ebay w opcji z ładowarką. Myślę, że to kiepski pomysł producenta aby produkować często używane narzędzia w wersji na baterie.

Wydawało mi się, że to będzie coś skuteczniejszego od pumeksu, a w dłuższej perspektywnie uniezależni moją Mamę od wizyt u kosmetyczki.
I tu zawód, żadna z głowić nie radzi sobie z moim naskórkiem. Tylko go łaskocze. Ale to ok, bo nie mam problemów z grubym naskórkiem, mam cienką skórę na stopach oprócz jednego miejsca poniżej małych palców, gdzie mam małe odciski. Ale z tymi odciskami urządzenie również sobie nie poradziło i musiałam wrócić do ścinarki.
Mamie która ma zrogowaciały naskórek urządzenie również kiepsko służy. Oddałam jej ten pilnik, licząc że go wykorzysta.

Niestety pilnik jest powodem podwójnego zawodu.

polecam

Mi ten pilnik sprawdził się doskonale, zawsze latem skóra na moich piętach robi się sucha i twarda. Ten elektryczny pilnik to świetna i wygodna sprawa. Po kilku zabiegach skóra zrobiła się miękka i delikatna. Po twardej zrogowaciałej nie było śladów. :)

Słaby silniczek, małe efekty

Teraz kiedy po dwóch latach mój zapał opadł mogę napisać obiektywnie co sądzę o tym gadżecie. Bo raczej jest to zabawka dla kogoś kto ma dużo czasu i cierpliwości. Silniczek jest zbyt słaby i przy próbie dociśnięcia do skóry zatrzymuje się. Efekty raczej słabe, dużo lepiej w tym temacie poradziła sobie klasyczna tarka do stóp która zaoszczędziła mi czas i kręgosłup..

Nie tego oczekiwałam.

Kupując taki sprzęt miałam duże oczekiwania. Jeśli chodzi o wygląd i estetykę wykonania na plus. W zestawie znajdowały się baterie i głowica średniej grubości. Po pierwszym użyciu byłam rozczarowana, za takie pieniądze (A kupiłam go gdy był jeszcze nowością za 160 zł) spodziewałam się cudów . Pełna rozczarowania odłożyłam to w kąt. Po niedługim czasie postanowiłam nie dać za wygraną. Zmieniłam baterie na mocne, dobrej firmy i kupiłam nowe głowice: drobnoziarnistą i gruboziarnistą. Efekt super! Stopy gładziutkie. Od tego czasu używam regularnie, średnio co dwa, trzy tygodnie. Głowice wymieniam co kilka miesięcy. Przeszkadza mi trochę głośna praca.
Podsumowując myślę, że za taką cenę klient powinien dostać cały zestaw ze wszystkimi głowicami i porządnymi bateriami. Sprzęt kosztował 160zł, baterie ok 10 a nowe głowice 60. Więc żeby być w pełni zadowoloną musiałam wydać 230zl. Trochę słabo.

Jest OK

Używam od 5 miesięcy ok. raz na tydzień. Przy niewielkim zrogowaceniu naskórka na pewno przyniósłby efekt "wow", jednak przy dosyć mocnym zgrubieniu takiego efektu nie ma. Dosyć dobrze sobie radzi, usuwa sporą część zrogowaciałego naskórka jednak skóra nie staje się idealnie gładka jak z reklamy ;) Pomimo to jest pomocny przy tego typu problemie, ze względu na łatwość i szybkość użycia. Jako wady uznaję dosyć wysoką cenę i wagę produktu (mógłby być trochę lżejszy).

niestety Scholl musi dobracować - Reckitt Benckiser

Zajechałam pilnik po 2 miesiącach używania. Używałam średnio raz na tydzień. Niestety.. mam dość duże wymagania za taką cenę.
Pilnik leży zepsuty.. rozczarowanie na maksa taką marką i tym co producent napisał na opakowaniu.

Szybko i wygodnie

PLUSY:
wygoda w użyciu,
higieniczny,
szybki zabieg,
stopy idealnie gładkie,
nie podrażnia,
nie 'przypiłowałam' się nim nigdy za mocno,
wygodna rączka,
mam wersje pomarańczową w kwiatki, więc ładnie wygląda,
wydajny (?) - bateria trzyma bardzo długo, pilniczek również nie zużywa się zbyt szybko

MINUSY:
cena, chociaż co jakiś czas widzę promocje, jednak nadal jest to drogi produkt,
brak wodoodporności (chociaż chyba jest już taki model)

Działa ale szkoda pieniędzy

Dostałam ten pilnik w prezencie. Sama raczej nie sprawiłabym go sobie.
Nie twierdzę że nie działa bo faktycznie usuwa martwy naskórek w wygodny sposób i szybko ale ten sam efekt mogę uzyskać ręcznym pilnikiem który nie będzie kosztował 170 zł i do którego nie będę musiała dokupować końcówek które też nie są najtańsze.

Nie za taki hajs

Nie mam problemów z mocno zrogowaciałą skórą na stopach, tym bardziej ów pilnik mnie rozczarował. Żeby doprowadzić nim stopy do stanu, jaki obiecuje nam producent musiałabym chyba siedzieć godzinę nad jedną stopą i głaskać ją tym urządzeniem, ponieważ przy odrobinę mocniejszym docisku głowica przestaje się obracać.
Zdecydowanie lepszy efekt uzyskuję klasycznym pilnikiem z pumeksem do stóp i to w kilka minut.

Cena jest horrendalna, zarówno całego urządzenia jak i głowic do wymiany.
Żałuję wydanych 170zł, lubię różne łazienkowe gadżety ułatwiające życie, ale tego nikomu nie polecam.

Może i kupiłabym ponownie, gdyby cena spadła do 50zł, a cena części wymiennej do 10zł.