Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny pilnik do stóp

Scholl, Velvet Smooth, Elektroniczny pilnik do stóp

Cena już od 97,94 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Elektroniczny pilnik do stóp to metoda elektronicznego usuwania twardej skóry stóp - szybko i bez wysiłku. Podobna do tej, stosowanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Pozostawia skórę stóp idealnie gładką i miękką, już po jednorazowym użyciu. Jedna głowica wystarcza przeciętnie na 12 zabiegów. Produkt wielokrotnego użytku.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest OK

Używam od 5 miesięcy ok. raz na tydzień. Przy niewielkim zrogowaceniu naskórka na pewno przyniósłby efekt "wow", jednak przy dosyć mocnym zgrubieniu takiego efektu nie ma. Dosyć dobrze sobie radzi, usuwa sporą część zrogowaciałego naskórka jednak skóra nie staje się idealnie gładka jak z reklamy ;) Pomimo to jest pomocny przy tego typu problemie, ze względu na łatwość i szybkość użycia. Jako wady uznaję dosyć wysoką cenę i wagę produktu (mógłby być trochę lżejszy).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545846].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety Scholl musi dobracować - Reckitt Benckiser

Zajechałam pilnik po 2 miesiącach używania. Używałam średnio raz na tydzień. Niestety.. mam dość duże wymagania za taką cenę.
Pilnik leży zepsuty.. rozczarowanie na maksa taką marką i tym co producent napisał na opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543721].usefull || 0 }}% pomocna.

Szybko i wygodnie

PLUSY:
wygoda w użyciu,
higieniczny,
szybki zabieg,
stopy idealnie gładkie,
nie podrażnia,
nie 'przypiłowałam' się nim nigdy za mocno,
wygodna rączka,
mam wersje pomarańczową w kwiatki, więc ładnie wygląda,
wydajny (?) - bateria trzyma bardzo długo, pilniczek również nie zużywa się zbyt szybko

MINUSY:
cena, chociaż co jakiś czas widzę promocje, jednak nadal jest to drogi produkt,
brak wodoodporności (chociaż chyba jest już taki model)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515411].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - klasyczny

Działa ale szkoda pieniędzy

Dostałam ten pilnik w prezencie. Sama raczej nie sprawiłabym go sobie.
Nie twierdzę że nie działa bo faktycznie usuwa martwy naskórek w wygodny sposób i szybko ale ten sam efekt mogę uzyskać ręcznym pilnikiem który nie będzie kosztował 170 zł i do którego nie będę musiała dokupować końcówek które też nie są najtańsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499231].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie za taki hajs

Nie mam problemów z mocno zrogowaciałą skórą na stopach, tym bardziej ów pilnik mnie rozczarował. Żeby doprowadzić nim stopy do stanu, jaki obiecuje nam producent musiałabym chyba siedzieć godzinę nad jedną stopą i głaskać ją tym urządzeniem, ponieważ przy odrobinę mocniejszym docisku głowica przestaje się obracać.
Zdecydowanie lepszy efekt uzyskuję klasycznym pilnikiem z pumeksem do stóp i to w kilka minut.

Cena jest horrendalna, zarówno całego urządzenia jak i głowic do wymiany.
Żałuję wydanych 170zł, lubię różne łazienkowe gadżety ułatwiające życie, ale tego nikomu nie polecam.

Może i kupiłabym ponownie, gdyby cena spadła do 50zł, a cena części wymiennej do 10zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484571].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje rozczarowanie.

Produkt ma skuteczność co najwyżej zwykłego pumeksu z drogerii, ale cenę kilkadziesiąt razy wyższą. Wygładza bardzo słabo i tylko bardzo powierzchowne zgrubienia, choć mam wrażenie, że nawet i to przychodzi mu z wielkim trudem. Produkt nie wart swojej ceny.
Nie kupię ponownie i innym odradzam.
Plusy:
+poręczny
Minusy:
- nie wygładza większości zgrubień, w niewielkim stopniu bardzo małe zgrubienia
-nie daje żadnych widocznych efektów, nawet na stopach z niewielką ilością zgrubiałego naskórka
- urządzenie głośno pracuje wydając nieprzyjemnie "piskliwe" diźwięki
-baterie dość szybko się wyczerpują
-zdecydowanie zbyt wysoka cena w stosunku do jakości i efektów "pracy" urządzenia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484166].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry do wygładzania.

Dobry pilnik ale jedynie do wygładzania z większymi zrogowaceniami sobie nie radzi (chyba że będziemy trzeć godzinami). Ja używam go do wykończenia pielęgnacji stóp. Po wymoczeniu stóp w wodzie z solą zawierająca kwasy AHA i starciu zrogowaceń tradycyjna tarka lub pumeksem używam pilnika Scholl do wygładzenia zwłaszcza pięt przed aplikacją kremu, ściera bardzo delikatnie w zasadzie tylko wygladza, przy nieco silniejszym nacisku zatrzymuje sie. Sądzę że sprawdzi się dla osób z już mocno wypielęgnowanymi stopami bez większych zrogowaceń naskórka. Cena równie mogłaby być niższa jak na tą jakość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480351].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Wielkich problemów ze stopami nie mam, jednak to bardzo przydatne urządzenie w domu każdej kobiety, a nawet mężczyzny, mimo że trzeba wydać ponad sto zł, to potem nie trzeba biegać do kosmetyczki i jej płacić, tylko w dowolnym momencie dbać o stópki, przed latem, wiosną pozycja sprawdza się genialnie. Taki produkt powinien być zawsze pod ręką w domku. Super sprawa, stópki, są mega zadbane i warto wydać te pieniążki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416576].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry!

Mam mega twardą skórę na stopach.. normalnie skorupa i zwykłe tarki nie dają mi satysfakcjonującego efektu więc postanowiłam sięgnąć bo ciężką artylerię!

+ cichy
+ jest delikatny dla skóry,a zarazem świetnie sobie radzi z twardym naskórkiem
+ bez przewodowy
+ długotrwały efekt

- cena, trochę zabójcza!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373626].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny.

Używam go od stycznia i uważam, że spełnia swoją rolę. Jest delikatny więc do codziennej pielęgnacji idealny. Plusem jest to, że nie trzeba się namachać jak przy zwykłej tarce.
Jeśli chodzi o bardzo zgrubiałe pięty to po prostu trzeba go używać dłużej aż w końcu zrobi to co ma zrobić. :)
Ja jestem zadowolona, bateria wytrzymuje długo, łatwy w myciu i zachowaniu higieny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322471].usefull || 0 }}% pomocna.