Schwarzkopf Schauma, Fresh it Up!, Szampon do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 4.61/5

Szampon Schauma Fresh it Up! To produkt przeznaczony dla młodych dziewczyn, które wkraczają w świat pielęgnacji. Przeznaczony jest dla włosów szybko przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach, które są częstym problemem wśród nastolatek. Delikatnie oczyszcza włosy u nasady z nadmiaru sebum oraz zanieczyszczeń, aby zapewnić im świeżość do 48h. Formuła szamponu zawiera mleczko z kwiatów Passiflory oraz intensywnie pielęgnujące proteiny, aby wzmocnić strukturę włosa i pielęgnować zniszczone końce. Szampon nie zawiera silikonów, aby nie obciążać włosów. Jego delikatny, kwiatowy zapach uprzyjemni chwilę mycia włosów.

nie lubie perłowych szamponów

To było moje drugie opakowanie tego szamponu i stwierdzam, że szampon jednak nie polubił się z moimi włosami.
Przypadkowo trafiła w moje ręce druga butelka i musiałam go zużyć, ale więcej nie zrobie tego włosom.
Mam wrażenie , że po umyciu szamponem Fresh it Up włosy robią się sianowate i brzydkie na długości i końcach. Szampony perłowe nie bardzo mi służą i jednak będę ich unikać jak ognia . Po użyciu szamponu ogólnie brakuje mi uczucia czystej głowy i włosów. Jedyna zaletą tego produktu jest zapach

Świetny i tani!

Kupiłam szampon w lidlu w sumie ze sentymentu. Kiedyś byłam wierna fanka tego szamponu ale udoskonalona wersja przestała mi odpowiadać.
Szampon pachnie tak samo jak jego pierwotna wersja zapach grejpfrutowy. Konsystencja płynna kremowa.
Mam włosy cienkie z tendencja do przetłuszczania. Włosy myje codzień, wiec nie jestem w sranie określić czy szampon przedłuża świeżość włosów.
Po myciu włosy są miękkie w dotyku oraz sypkie. Wyglądają świeżo i lekko. Duża zaleta tego szamponu jest to, że włosy po wysuszeniu są odbite od nasady. Szampon dodaje objętości ale nie przesusza włosów. Duża zaleta jest wydajność. Szampon nie podrażnia skóry głowy.
Ja uważam, że jest to dobry szampon w niskiej cenie!

Pół na pół

Szampon zakupiłam z myślą o moich włosach , muszę je codziennie umyć by były świeże , a nie przetłuszczone,,
Niestety nie zdał egzaminu włosy jak były tłuste tak są , nie pomógł .
Ale plus za to że jest wydajny ..trzeba naprawdę kapkę użyć szamponu by spienić włosy . tak wiec to jest szampon jeśli ktoś szuka produktu na bardzo długi czas.
Zapach tez niczego sobie , to tez jest wazne zeby czuc sie dobrze z tym co nakładasz lub uzywasz do pielegnacji ciała , włosów.

Nie dla suchych końcówek

Opakowanie, zapach, design - zgadzam się z innymi recencentkami. Co do samych właściwości szamponu - czyści włosy dogłębnie, co jest bardzo przydatne dla włosów u nasady, które faktycznie wyglądały dłużej swiezo niż normalnie - co najmniej o 1 dzień, jeżeli nosiłam włosy rozpuszczone, a aż o 3, gdy nosiłam kucyk. Pobiłam rekord w nie myciu głowy specjalnie na użytek recenzji :) problemem jednak są suche koncowki - pomimo tego, ze używałam różnych odżywek a nawet całego combo odżywek to koncowki zawsze były suchym sianem. Myślę jednak, ze za taką cenę warto spróbować na sobie i sprawdzić ten szampon :)

Szampon do włosów

+ skutecznie oczyszcza skórę głowy
+ nie podrażnia skóry
+ korzystna cena
+ dostępność w drogeriach
+ wydajność
+ wygodne opakowanie
+ nie obciąża włosów
+ dobrze się pieni
+ ładny zapach

Moim zdaniem nie robi nic

Szampon kupiłam w hurtowni, która sprowadza kosmetyki z Niemiec, wpadł mi w oko i stwierdziłam, ze tego jeszcze nie miałam.
Szampon znajduje się w różowej plastikowej butelce o pojemności 400 ml, zamykany na tradycyjny klik.
Konsystencja szapomomu jest gęsta, taka lekko żelowa. Posiada bardzo przyjemny zapach, który prze krótki czas jest wyczuwalny. Pieni się całkiem ok, nie trzeba go zbyt dużo zeby umył czuprynkę. Czy ja zauważyłam jakieś inne efekty oprócz myjących? Nie. Włosy bez użycia odżywki są fatalne, suche strąki, ciężko się rozczesują, są takie matowe, szorstkie. Nie zauważyłam zeby spełnił obietnice producenta. Włosy trzeb nim myć codziennie, bo ich swiezosc jest krótkotrwala. Niczym się nie wyróżnia.

Ehh

Kupiłam ten szampon ze względu na przetłuszczające się włosy. Niestety nie polubiłam się z tym szamponem. Włosy jak mi się przetłuszczały tak mi się przetłuszczają, a końcówki włosów są strasznie przesuszone. Dawno nie miałam szamponu, który by tak źle wpływał na moje włosy.

Jest w porządku

Szampon niedrogi, dość wydajny. Ładnie pachnie, jest w perłowym kolorze, dość rzadkiej konsystencji. Łatwo się pieni, nie plącze włosów. Ma ładny, nienachalny, kwiatowy zapach. Polecam dla osób o niewymagających włosach, które nie wymagają specjalnego traktowania i specjalistycznych produktów. Szampon jest dobry, myślę że będę z niego korzystać dłużej.

Ulubiony

Bardzo przyjemny szampon. Mam skórę z tendencja do przetłuszczania się dlatego szczerze mówiąc ciężko mi znaleźć dobry szampon. Po kilkakrotnym użyciu tego byłam pozytywnie zaskoczona. Bardzo ładnie pachnie i super myje włosy. Są one po nim pachnące i puszyste. Mój ulubiony.

Różowy teen

Dopiero czytając opis na tej stronie, dowiedziałam się, że szampon jest dla mlodych osób, które zaczynają przygodę z pielegnacją. Powiedzmy, że ja zaczynam, bo wcześniej było mi to nad..wyraz obojętne czym będe myć włosy.

Lubie ten szampon, ponieważ jako jeden z nielicznych radzi sobie z "rozczesywaniem włosów podczas mycia". Ten efekt bardzo mnie zadowala, bo nie musze pozniej się męczyć z rozczesywaniem szczotką. Zapach mógłby być trochę silniejszy. Do reszty nie mogę sie narazie przyczepić.

Odkrycie!

Kupiony spontanicznie w dyskoncie, przebojem wdarł się do mojej łazienki i sprawił, że pozostałe szampony poszły w odstawkę.
Kupiłam oczami. Przyjemne, dziewczyńskie opakowanie. Dopiero w domu przeczytałam opis. I jakież to trafione okazało się! Zapach owocowy, bardzo przyjemny dla mojego nosa. Formuła perłowa, raczej z tych luźnych, lejących. Pieni się doskonale, tak samo oczyszcza. Zastosowanie odżywki konieczne, ale używam jej po każdym szamponie, zawsze! I teraz hit! Przedłuża świeżość włosów - zauważalnie! Moje włosy mają to do siebie, że lubią przetłuszczać się u nasady. Zawsze, bez wyjątku. Upały też nie pomagają. Zazwyczaj myję głowę co drugi dzień. W przypadku tego szamponu dzieje się magia. Włosy myte we wtorek przed południem, umyłam dopiero w niedzielę! Cały czas prezentowały się bardzo dobrze. Zero przetłuszczania, były też przyjemnie sypkie. Coś wspaniałego!
Szczerze polecam. Kosztuje grosze a robi świetną robotę. Chyba zrobię mały zapas, na wszelki wypadek!

Fajny na lato

Bardzo lubię ten szampon, fajnie się sprawdza na lato. Moja skóra nadmiernie się przetłuszcza, dlatego włosy latem to tragedia. Ten szampon fajnie się sprawdza, dobrze je oczyszcza i pielęgnuje. Nie przesusza dodatkowo. Ma przyjemny zapach, szybko się pieni, nie obciąża włosów. Dla mnie strzał w 10! Fajne, różowe opakowanie, takie dziewczęce - od razu przykuło moją uwagę. Nie zawiodłam się na szamponie, polecam serdecznie, jest delikatny, idealny na lato.