Make Me Bio, Garden Roses, Nawilżający krem do skóry suchej i wrażliwej

Make Me Bio, Garden Roses, Nawilżający krem do skóry suchej i wrażliwej

Średnia ocena: 3.64/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Wyjątkowy krem intensywnie nawilżający do codziennej pielęgnacji skóry. Starannie wybrane naturalne olejki z całego świata skutecznie nawilżą i odżywią suchą i wrażliwą skórę: olej z orzechów makadamia z Australii jest jednym z najlepszych olejów regenerujących skórę, masło mango z Indii ma właściwości zmiękczające i odbudowuje naskórek, olej ze słodkich migdałów tłoczony na zimno z Europy i olejek jojoba z Ameryki doskonale nawilżają i chronią skórę. Natomiast róża i woda z kwiatu geranium uspokoi i odświeży. Twoją skórę. Lekka konsystencja i różany zapach sprawią, że pokochasz codzienną pielęgnację.

bez parabenów, bez silikonów, bez alkoholu
w słoiczku
lekkie
uniwersalne
sucha, wrażliwa, normalna
nawilżające, regenerujące, ochronne, łagodzące

Prosty i skuteczny - Codzienna dawka nawilżenia

Krem zamknięty w wygodnym i estetycznym szklanym opakowaniu. Krem jest średniej gęstości, nie przelewa się przez palce ale też nie jest zbitą masą. Dla mnie konsystencją jak najbardziej na plus. Zapach nie jest bardzo uderzający a raczej delikatny. Może nie typowo różany i perfumowany ale bardziej w kierunku naturalnego.

Działanie:
Krem stosuję codziennie wieczorem z uwagi na to że rano przed makijażem używam bazy i też nie mam wtedy czasu na rozbudowaną pielęgnację. Jak to rano... Wiadomo ;)
Pod krem zazwyczaj wlatuje też jakieś serum i wtedy po przebudzeniu efekt jest najlepszy - skóra ujednolicona, "giętka" i miękka. Jednak nawet jeśli nakładam sam krem na szybkości to daje radę i sprawia że skóra może odpocząć w nocy i odpowiednio się zregenerować. Nie mam obecnie większych problemów z trądzikiem czy przebarwieniami (na szczęście ten okres za mną) dlatego nie wypowiem się co do działania na takiej skórze. Mimo tego myślę że nie zrobiłby jej krzywdy bo przy mojej skórze mieszanej ze skłonnością do zapychania nie zauważyłam negatywnego wpływu na stan cery.

Ogólnie więc polecam krem osobom które potrzebują codziennego produktu i które chcą sięgać po niego bez większego zastanawiania się nad dobieraniem pielęgnacji. Jest produktem który nawilża i koi skórę, nie zapycha i nie ma intensywnego zapachu. Jeśli ktoś potrzebuje bardzo mocno nawilżające go kremu dla skóry suchej czy nawet atomowej pewnie nie będzie on wystarczający ale dla innych powinien być okej.

Cena może nie jest najniższa ale też zdarzają się dużo wyższe ceny za buble a poza tym jest dość wydajny ;)
Myślę że przy jakiejś promce warto się nim zainteresować.

Przyjemny, lekki krem

Do kremu wracam regularnie, bardzo przyjemna i lekka konsystencja. Krem nie zapycha, nie jest on jednak wystarczający w zimę, kiedy moja skóra potrzebuje mocniejszego nawilżenia. Idealnie sprawdza się jednak w miesiącach z wyższymi temperaturami. Posiada delikatny różany zapach.

Krem bardzo dobrze sprawdził się na mojej mieszanej/tłustej cerze. Pod makijaż się nie nadawał z powodu na swoją konsystencję, natomiast używałam go na noc, dzięki czemu uzyskałam przyjemne nawilżenie, a rano buzia była bardzo przyjemna w dotyku.

Mój mocny przeciętniak

Lubię ten krem. Przyjemnie, bardzo delikatnie pachnie - idealny zapach do kremów do twarzy. Nie jest ani za mocny.

Konsystencja jest bardzo gęsta, przyjemnie rozsmarowuje się ją na twarzy, niweluje uczucie ściągnięcia i suchości na twarzy. Jeżeli ktoś szuka nawilżającego kremu w dobrej cenie to bym ten poleciła. Nie jest tak, że to krem na wszystkie smutki, natomiast spełnia swoją rolę.
Dużym plusem tego kremu jest również to, że z powodzeniem można go stosować pod makijaż. U mnie sprawdził się bez zarzutów.

Bardzo duży plus za plombę na etykiecie - dzięki temu wiem, że nikt przede mną tego kremu nie otwierał i wiem, że jest świeży! (a jest to o tyle dla mnie ważny, że ludzie bardzo często otwierają produkty w sklepach, a nie chciałabym by ktoś wkładał wczesniej do mojego kremu do twarzy palce)

Dobry krem

Krem bardzo delikatny również o delikatnych właściwościach nawilżających.
Ładnie pachnie, nie zapycha, super do cery wrażliwej.
Czy dla cery suchej - poszukałabym czegoś innego.
Użyłam 2 opakowania i już więcej do niego nie wróciłam

Zawsze do niego wracam

To jest jeden z tych klasyków, do których zawsze wracam z podkulonym ogonem. Moja cera jest kapryśna: tłusta, trądzikowa, ale tez wrażliwa. To, czego szukam w kremie na dzień/noc to kojące działanie i głębokie nawilżenie - i w tej roli Garden Roses sprawdza się znakomicie. Ma przyjemny, naturalny zapach, aksamitną konsystencje, a skóra po aplikacji jest głęboko odżywiona i mięciutka. Świetnie nadaje się pod makijaż. Często testuję inne kremy nawilżające, żeby skóra się do niego za bardzo nie przyzwyczaiła, ale zawsze do niego wracam.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Różowe ukojenie

Krem jest zrobiony z naturalnych składników. Zamknięty został w szklanym słoiczku z ciemnego szkła, z esteycznymi biało różowymi naklejkami. Po otworzeniu unosi się delikatny bardzo przyjemny różany zapach. Mam skórę wrażliwą i bardzo obawialam się tego kremu. Jednak nałożony na twarz otacza ją delikatna chmurką i łagodzi wszelkie pogrążenia. Skóra po nim jest delikatna, nawilżona i ukojona.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Przyjemne nawilżenie.

Krem sprawdził się bardzo dobrze jako krem nawilżający. Bardzo dobra konsystencja: nie za lekka, nie za tłusta. Przyjemny zapach różany nie jest zbyt intensywny i nie jest sztuczny. Nawilżenie na 5+
Piękne opakowanie 60ml, więc ciut większe niż standardowe.

dla tych co lubią zapachy :)

Powiedziałabym że ten kremik oraz inne produkty z tej samej linii są idealne na prezent. Pachną przecudnie - delikatnymi różami, takimi prawdziwymi różami a nie sztucznym al'a zapachem.
Krem również jest dobry, nawilża, nie zostawia tłustej świecącej warstwy, choć nie jest super lekki. Dla przetłuszczającej się skóry może być zbyt ciężki i ewentualnie zważyć makijaż

Nawilżenie i odżywienie

Krem otrzymałam w prezencie wraz z wodą różaną i stosuję oba produkty w duecie.
Krem ma prześliczne opakowanie, szklany i ciemny słoiczek doskonale chroni zawartość, dodam że słoiczek jest zgrabny i niewielki, nie zajmuje dużo miejsca na półce. Konsystencja kremu jest treściwa, przypomina masełko, które jest dość gęste i wydajne. Pięknie nawilża skórę, a zapach dodatkowo relaksuje i odpręża. Stosuję krem na noc, gdyż jestem posiadaczką cery mieszanej. Pod makijaż niestety u mnie się nie sprawdzi. Ale na noc super! Polecam go również na szyję i dekolt. Rano skóra jest odprężona i gładsza.
Nie uczula , nie zapycha, a skład tylko zachęca do delektowania się takim produktem!

Różane nawilżenie

Krem pachnie cudownie. Naturalnie, nienachalnie. Ma lekką konsystencję, wspaniałe naturalne składniki, nie zapycha.

Jedyne ale to czas wchłaniania dlatego stosowałam go na noc.

Pięknie nawilża skórę i dba o nią w bardzo delikatny sposób.

Polecam dla osób z problematyczną cerą.

ULUBIENIEC WSZECHCZASÓW!

Ten krem to mój hit hitów!
Cerę mam dosyć kapryśną, ze względu na historię trądzikową, mocno przesuszoną a zarazem przetłuszczającą się (najprawdopodobniej poprzez zniszczenie bariery hydrolipidowej skóry poprzez mocno wysuszające kosmetyki). Ten krem jest moim wybawieniem w walce o nawilżenie skóry. Stosuję go już od kilku lat na noc i jestem bardzo zadowolona! Głęboko nawilża, koi i uspokaja cerę :)