Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Inebrya, Color (Farba do włosów)

Inebrya, Color (Farba do włosów)

Cena już od 19,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Farby do włosów firmy Inebrya zapewniają perfekcyjne pokrycie siwych włosów oraz naturalną koloryzację. Szeroka gama odcieni i refleksów pozwala uzyskać głębokie oraz pełne blasku kolory. Formuła bogata w aktywne składniki takie jak olejek z ziaren lnu oraz ekstrakt z aloesu chroni skórę głowy oraz odżywia włosy podczas procesu farbowania.

Lepszej póki co nie znam

Recenzuje farbę nr 6.4 przy oxy3%, moim zdaniem świetna farba, nie śmierdzi, ładnie kryje siwe włosy i jest trwała, długo utrzymuje się kolor i nie spłukuje się tak szybko jak te drogeryjne. Opakowanie 100ml starcza na 3xodrosty. Nie jest droga a wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536846].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciemny blond 6/0 + utleniacz 6%

Ciemny blond wychodzi naprawdę ładnie! To typowo naturalny kolor, bez żadnych niechcianych żółtych czy popielatych refleksów. Na początku zastanawiałam się nad ciemnym popielatym blondem, ale bałam się że wyjdzie zbyt szarawo. Po 2 tygodniach kolor lekko się wypłukał, ale nadal to naturalny odcień. Farba nie zniszczyła mi włosów, ciągle są mięciutkie i błyszczące. Konsystencja bardzo kremowa, dobrze się rozprowadza. Zapach średni, ale przy całości to pikuś! :) Zobaczymy co będzie dalej...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443456].usefull || 0 }}% pomocna.

5.7 chestnut brown

Moja ulubiona farba do włosów, jeśli chodzi o brązowe, tropikalne odcienie. Łatwa aplikacja, zapach nie jest aż tak bardzo duszący. Nie spływa z włosów podczas aplikacji. Trochę farbuje skórę głowy, więc należy uważać. Do pierwszych dwóch farbowań wygląda ok, potem wychodzi niestety już bardzo ciemno.

Odcień bardzo mi się podoba: głęboki, intensywny brąz z poświatą rudości. Jest to odcień ciepły, więc nie przypadnie do gustu fanom klasycznego, neutralnego brązu.

Włosy nie są zniszczone, połysk jest, trwałość do 4 tygodni przy myciu 3 razy w
tygodniu. Można zamówić online.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433481].usefull || 0 }}% pomocna.

Fryzury na wesele

bardzo dobra farba

Zacznę od tego, że z ciemnego brązu ( naprawdę ciemnego) postanowiłam zrobić się na blond. Pierwsze 3 zabiegi rozjaśniania miałam u fryzjera- jednak po trzecim zabiegu nie byłam zadowolona- włosy totalnie wpadające w rude odcienie, a nienawidzę rudych odcieni na włosach. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce, szukałam opinii o profesjonalnych farbach i padło na Inebrye.
Farba super poradziła sobie z rozjaśnieniem. Pierwszy zabieg robiłam farba 9.0 i oxy 12% i w jakim byłam szoku, gdy po jednym zabiegu w domu miałam lepsze efekty niż po 3 zabiegach u fryzjera - wreszcie byłam blond i to bez rudości.
Drugie farbowanie to farba 10.0 i oxy 9% ( chciałam jeszcze rozjaśnić) i teraz pozostałam przy odcieniu 10.0 i oxy 6%.
Troszke trzeba dłużej potrzymać na odrostach ( mam je na poziomie 5/6, le daje radę.
Farba byłaby moim hitem, gdyby nie fakt, że po kilku tygodniach i tak musze schładzać kolor, dlatego teraz wypróbuję illuminę dla chłodnego blondu, ale ogólnie polecam.
Nie zauważyłam aby farba działała bardzo szkodliwie na moje włosy.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: około 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105936].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest mi bardzo przykro

Jest mi bardzo przykro, ale popsuję ocenę tej farbie. Zacznijmy od tego, że chciałam dzięki niej zrobić pigmentację, a dopiero potem koloryzację właściwą, gdyż moim kolorem wyjściowym był jasny blond na poziomie 8-9. Jako, że chcę zrezygnować z farbowania na dobre, postanowiłam pofarbować włosy na kolor zbliżony do mojego naturalnego (chłodny brąz 5-4), a następnie powoli schodzić z odrostem. Zdecydowałam się na tę farbę, ponieważ jako jedna z nielicznych miała natury z podwójnym zerem, a więc z większą ilością pigmentu. Do pigmentacji kupiłam kolor 6.00 (intensywny ciemny blond) a do koloryzacji właściwej 5.1 (jasny, popielaty brąz).

Zacznę może od zapachu farby: okropny. Podczas pigmentacji parę razy mnie zemdliło. Już wtedy zaobserwowałam zwiększone wypadanie włosów. Po dodaniu utleniacza (6%) do koloru 5.1 zapach nieco się poprawił. Ale to i tak nic w porównaniu z tym, co ta farba zrobiła z moimi włosami. Podczas koloryzacji wypadały i kruszyły się garściami. Co prawda nie mam włosów w najlepszej kondycji, ale udało mi się już je mocno zregenerować a ostatni raz farbowałam je przed dwoma miesiącami.

Jaki wyszedł kolor? Czarny. No, prawie czarny. Liczyłam się z efektem nieco ciemniejszego koloru, szczególnie, że przed farbowaniem zrobiłam pigmentację odcieniem 6.00, czyli maksymalnie napigmentowanym, ale efekt przeszedł moje oczekiwania. Zdaję sobie sprawę z tego, że kolor jeszcze się wypłucze i bardzo na to liczę. Jeśli chodzi o sam odcień, to nie jest zły, ładny, chłodny, bardzo ciemny brąz. Ale nie o taki efekt mi chodziło. Dodatkowy plus za równomierne pokrycie. Dopuszczam również możliwość, że trzymałam ją za długo (ok. 40 min).

Nie polecam do włosów osłabionych (nawet delikatnie) bo efekt jest naprawdę porażający. Być może na zdrowszych włosach ta farba sprawdziłaby się lepiej.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 2 po 100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1090941].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzał w dziesiątkę!

Byłam świeżo po dekoloryzacji włosów. Schodziłam z czerni do pomarańczu.... Czyli tradycyjnie.
Chciałam uzyskać klasyczną 5-tkę, czyli głeboki, ni zbyt ciemny brąz.
Polecono mi tę farbę ( sklep fryzjerski TOTO, ul. Królewska w Krakowie ), kolor 6.0.
Jestem skazanan na naturę, bo mam dużo siwych włośów.
I wyszło wspaniale. Równiutkie pokrycie.
To znaczy - wyszła 5-tka. Czyli ton ciemniej, bo po dekoloryzacji zazwyczaj wychodzi ciemniej. Tyle, że po innych farbach dużo ciemniej...
Co istotniejsze, włosy są kompletnie nie zniszczone i mimo dekoloryzacji farba się przez 3 tygodnie nie wypłukuje, nie ma rudych prześwitów. Włosy są blyszczące i wygladaja zdrowo. Dodam, że myję włosy zwykłym szamponem Pantene. No i na noc zazwyczaj kładę na nie olej kokosowy, albo różany.
Polecam, polecam tę farbę każdemu.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035019].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna

Farbowałam włosy pierwszy raz od 2 lat, zdecydowałam się na inebryę (odcień 3/00) ze względu na wyjątkowo pozytywne recenzje. Nie żałuję - kolor idealny, naturalny, bardzo ciemny (prawie czarny) brąz, o zimnym odcieniu.

+ cena!
+ dosyć wydajna
+ minimalne zniszczenie włosów
+ duży wybór kolorów
+ zapach

- trochę podrażnia

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006680].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolor 11.1 + 9% Swietna!

Schodzilam ta farba z odcienia 7.03 na wlosach mojej mamy. Najpierw zrobilysmy demakijaz, wiec wyszedl rudo-karmelowy, potem ta farba. Uzyskalysmy piekny perlowy jasny blond. Farbe kladlysmy na 30 minut na odrost, potem na 10 po dekoloryzowanej dlugosci. Odrost ciemny braz wyszedl odrobine za cieplo, ale przy nasstepnym myciu fioletowa plukanka wszystko zalatwila :)

Plusy:
-cena (ok. 30 zl za 100 ml)
-wydajnosc (pol tubki na cale wlosy)
-duza paleta + mixtony
-swietnie rozjasnia
-nie wysusza wlosow
-ladny perlowy kolor :)
-zapach
Minusy:
-Za 1 razem podraznila troche, ale to mogla byc wina dekoloryzacji
-na ciemych wlosach wychodzi troche za cieplo, ale fioletowa plukanka neutralizuje ten efekt

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1, 100ml, na 3 razy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003292].usefull || 0 }}% pomocna.

Czy to była ta sama farba?

Na Inebryę zdecydowałam się ze względu na pochlebne recenzje na wizażu i pochwalne peany na różnych blogach. I naprawdę zastanawiam się, czy ktoś mi nie zapakował w pudełko innej farby...
Niestety, Inebrya wcale nie była wydajna. Co prawda, moje włosy sięgają do linii stanika, ale są bardzo rzadkie - i tak poszło na nie całe opakowanie farby i wody (6%). Generalnie pracowało się z nią ciężko, kołtun na kołtunie. Ale to nic przy tym jaki uzyskałam kolor. Na moim ciemnym blondzie farba 5/00, czyli intensywny jasny brąz, dała kolor miejscami w kolorze brązowej czerni, a miejscami czerni jak z czeluści piekielnych. Jasne, nie urodziłam się wczoraj i wiem, że farbuje się kolorami jaśniejszymi od docelowego - a moim był ciemny brąz. Niestety, takiego efektu się nie spodziewałam: czyli pasm w kolorze czerni, która ma niemalże granatowy połysk. I co z tego, że włosy faktycznie po farbowaniu w ogóle nie straciły na kondycji skoro doprowadzanie ich do koloru, na który będę w stanie patrzeć, już takie bezbolesne nie jest...

EDIT: Włosy wypadają mi po niej jak szalone. Help.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958364].usefull || 0 }}% pomocna.

dla moich włosów najlepsza

Na wstępie zaznaczam, że moje włosy i skóra głowy nie lubią się z farbami koncernu l\'oreal (Majirel, Kerastase, itd.). Do tej pory używałam farb różnych producentów - najbardziej lubiłam się z Alfaparf\'em,.

Ta farba to dla mnie prawdziwe odkrycie:

+najdłużej ze wszystkich trzyma kolor (a farbuję czerwonymi odcieniami 6.66 i 8/66, więc wiadomo, jak te łobuzy się wypłukują)
+ładnie wychodzi nawet na niższych wodach 3% i 6%
+nasycone odcienie zgodne z numeracją/wzornikiem
+naprawdę nie niszczy włosów
+nie powoduje wypadania włosów
+dość szeroka, sensowna paleta kolorów
+nic nie swędzi
+bardzo przyjemny zapach, jak nie farba
+miłym dodatkiem są mixtony :)
+cena/jakość/wydajność

Kupuję tą farbę za ok. 20 zł + przesyłka, przy włosach nieco poniżej ramion starcza mi na 1 pełne farbowanie + 3x odrosty, więc jak dla mnie super.

Minusów nie zaobserwowałam :D

Jak znudzi mi się czerwień (czyli pewnie za jakieś kilka miesięcy), będę testować również inne odcienie.

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940063].usefull || 0 }}% pomocna.