Tołpa, Optimum Nature, Mleczko do demakijażu twarzy i oczu torfowo-ziołowe

Tołpa, Optimum Nature, Mleczko do demakijażu twarzy i oczu torfowo-ziołowe

Delikatne mleczko do demakijażu OPTIMUM nature o strukturze lekkiej emulsji dokładnie oczyszcza skórę twarzy i oczu z makijażu i zanieczyszczeń. Składniki pochodzenia roślinnego - ekstrakt torfowy oraz wyciąg z nagietka zmiękczają i uelastyczniają naskórek oraz łagodzą podrażnienia. Mleczko intensywnie nawilża skórę, przywraca jej gładkość i świeży wygląd.
SKŁADNIKI:
- ekstrakt torfowy - badania potwierdziły niezwykłą przydatność ekstraktu w procesach odnowy komórkowej i tkankowej, chroni błony komórkowe przed szkodliwym wpływem wolnych rodników zapobiegając tym samym procesom starzenia się skóry, zawarte w ekstrakcie liczne aminokwasy i fitohormony i inne substancje czynne wspomagają naturalny czynnik nawilżający NMF (Natural Moisturising Factor)występujący w warstwie rogowej skóry, przyspieszają proces regeneracji i odnowy naskórka
- wyciąg z nagietka - posiada silne działanie gojące i regenerujące, zmiękcza i tonizuje skórę, działa odświeżająco i gojąco.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Glyceryl Stearate (and) Ceteth-20, Isopropyl Myrisatate, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Paraffinum Liquidum, Mineral Oil (and) Calendula Officinalis Flower Extract, Peat Extract, Parfum, Carbomer, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Cena: ok. 10zł / 200ml

Bardzo dobry

Kupując to mleczko zupełnie nie znałam wcześniej tej firmy, zaryzykowałam i nie żałuję.
Bardzo ważne dla mnie jest by mleczko nie podrażniało oczu, moje są wrażliwe, dotychczas po mleczkach lub innych preparatach do demakijażu oczy szczypały, czasami nawet łzawiły.
Mleczko dobrze zmywa także tusz wodoodporny, rano nie wstaję z podkrążonymi oczami od niedomytego tuszu.
Co do twarzy również czuję, że jest dobrze oczyszczona.
Na razie będę kupować to mleczko ,chyba że spotkam coś jeszcze lepszego, ale póki co naprawdę zaspakaja moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: ok.miesiąca

bardzo go lubię

Świetne mleczko do demakijażu, uwielbiam je :) Opakowanie dosyć niepozorne, ale wygodne, można łatwo dozować mleczko. Sam kosmetyk bardzo dobrze usuwa makijaż, nawet tusz wodoodporny. Przy tym nie podrażnia, pozostawia skórę dobrze nawilżoną i oczyszczoną, nie zatyka porów, nie robią mi sie po nim pryszcze. Używam go rozprowadzając palcami po twarzy - robię sobie przy okazji mini-masaż :) Zmywam go wodą, potem wystarczy przemyć twarz tonikiem (wystarczy raz, a wacik jest czysty!!!) i koniec! No i jest wydajny - swojego używam od pół roku i jeszcze końca nie widać...
Ale że lubie testowac nowosci, więc nie wiem czy nie skuszę się na coś nowego :)

Może być

Ja nawet lubię to mleczko: ze zwykłymi tuszami (nie wodoodpornymi) radzi sobie całkiem dobrze, aczkoliwek mogłoby lepiej. Nie podrażnia skóry wokół oczu, nie wysusza jej. Ma przyjemny ziołowy zapach. Tylko strasznie piecze jak się dostanie do oczu. A ma do tego wyjątkowy dar.

Anna Małecka masaż twarzy

Mieszane uczucia

Ideologicznie, Tołpę uwielbiam, zaspokaja moja próżność jako wynajdowacza nowych wynalazków do pielęgnacji, które są i naturalne i polskie i nowatorskie. Tylko mam z nimi kłopot: zapachy są bardzo w porządku, wydajność, przyjemność używania też, ale efekty i ogólne wrażenia nigdy dobre do końca. Na dobrą sprawę czwórę dostawałyby zawsze na kredyt i za cenę.
To mleczko: ma bardzo wygodne i funkcjonalne opakowanie, jest bardzo wydajne, ale bywa, że piecze oczy. Nie zmywa dokładnie tuszu L'Oreala - mam do wyboru albo trzeć, albo iść spać z czarnymi podkówkami. Z racji tego, że z nikim regularnie nie sypiam, wybieram podkówki, ale ten kompromis mi sie i tak nie podoba! Do zmywania całej twarzy mleczka nie używam.
Czekam na doskonały produkt Tołpy bo bardzo chciałabym się nim chwalić, ale to nadal nie jest to.
Jak zwykle, trója.

Bardzo dobre

Mleczko jest bardzo miłe w użyciu. Nie podrażnia, dobrze zmywa makijaż, resztki łatwo usunąć przy pomocy wody termalnej. Jest takie trochę "suche", więc nie leje mi się po rękach aż do łokci, kiedy nim zmywam twarz, co uważam za zaletę. Pozostawia uczucie czystości i odświeżenia, także nawilżenia. Bardzo ładnie i delikatnie pachnie, nie przytłacza swoim zapachem. Przypuszczam, że będzie dość wydajne.