Evree, Max Repair, Regenerujący balsam do ciała

Evree, Max Repair, Regenerujący balsam do ciała

Regenerujący balsam do ciała do bardzo suchej skóry Stworzony do wymagającej skóry, która ma tendencję do wysuszania, pierzchnięcia
i ściągania. Aktywne składniki pochodzenia naturalnego tworzą jedyną w swoim rodzaju kompozycję, która przywraca skórze elastyczność i ładny wygląd.
Kluczowe składniki:
- olejek arganowy – ujędrnia skórę, przeciwdziała procesom starzenia, wzmacnia i odżywia naskórek, przywracając zdrowy wygląd,
- ceramidy – odbudowują płaszcz hydro - lipidowy skóry, przyśpieszają regenerację naskórka, ułatwiają nawilżenie skóry,
- roślinne emolienty – doskonale pielęgnują skórę i pozwalają zachować na dłużej odpowiednie nawilżenie,
- kompleks witamin A,E,F – wzmacnia strukturę tkanki łącznej.
Rezultat: od pierwszej chwili po zastosowaniu skóra jest wygładzona, miła w dotyku i zregenerowana. Dodatkowo świeży zapach, który pozostaje na skórze sprawia, że pielęgnacja staje się jeszcze przyjemniejsza.
Po kąpieli lub prysznicu należy równomiernie rozprowadzić po całym ciele. Balsam posiada wydajną formułę – wystarczy zastosować niewielką ilość na każdą część ciała i dokładnie wsmarować.

sliczny zapach

Balsam ma bardzo ładny zapach. Szybko sie wchłania dzięki czemu mozna sie nie martwic przybrudzeniem ubrań.
Pielegnuje skore staje sie gladka i miekka.
Nie wysusza idealnie nawilża i sprawia ze skora podrażniona takową juz nie jest.
Polecam ;)

Jeden z ulubieńców

Od dłuższego czasu widywałam recenzje tego balsamu na blogach, vlogach i instagramach. W końcu postanowiłam go kupić i był to jeden z lepszych wyborów! :) W sklepie zachęcił mnie zapach - naprawdę bardzo przyjemny, zdecydowanie umila aplikację. Balsam świetnie nawilża, koi skórę podrażnioną od golenia czy mrozu. Szybko się wchłania, więc nie pobrudzimy piżamy czy ubrań. Tubka jest wygodna, pod koniec możemy ją przeciąć i wydobyć balsam do końca. Starczył mi na baaaardzo długo i kiedy wykończę aktualnie używany balsam na pewno do niego wrócę!

średniak

Balsam jest lekki, szybko się wchłania przy czym super nawilża. Rozprowadza się błyskawicznie. Ma piękny zapach. Niestety jest dość drogi i mało wydajny, dlatego też zasługuje na miano średniaka. Jeżeli dorwę go gdzieś na promocji to kupię, ale za cene regularną nie.

depilacja ciąża

Świetny balsam

Balsam jest po prostu świetny.
Doskonale nawilża i chroni skórę.
Ma idealną konsystencję i bardzo dobrze się rozprowadza.
Uczucie nawilżenia i komfortu jest długotrwałe.
Jest wydajny i bardzo łanie nienachalnie pachnie.

Najlepszy do tej pory

Wypróbowałam szereg balsamów z różnych firm, ale ten produkt okazał się zdecydowanie najlepszy. Jeżeli ktoś ma bardzo suchą skórę, nada się idealnie. Osłonkę ochronną odczuwa się do 24 godzin (do drugiego dnia) po nałożeniu produktu i szczerze mówiąc pierwszy raz mi się to zdarzyło.

Bardzo dobry

Bardzo dobry balsam do suchej skóry. Świetnie nawilża, dogłebnie i na długo. Przyjemnie pachnie. Jest wydajny. Łatwo się wchłania. Skóra jest gładka, jędrna, nawilżona, uelastyczniona. Nieraz można trafić na dobrą promocję cenową w Rossmanie.

Wykorzystała: kilka próbek

Dobry balsam na 5 gwiazdek

Balsam nawilża, ma fajną konsystencję, nie jest ani za rzadki ani zbyt gesty, nie podrażnia, ma delikatny zapach (duży plus za to) i chyba o to powinno chodzić w balsamie ☺ mi nie przeszkadza film który zostawia, można mieć uczucie że się "klei", ale po 20 minutach ten efekt znika

Dobry nawilżacz

Świetny nawilżacz, przy mojej atopowej skórze sprawdza się jak ulał. Jedyne co mnie w nim drażni to fakt, że nie wchłania się do końca i tworzy na skórze lepiącą się powłokę. Gdy nasmaruję się nim na noc, odczekam kilka godzin i położe się spać do czuję jak pościel się do mnie przykleja, zaś rano czuję się po prostu niekomfortowo. Ale coś za coś, przynajmniej skóra mnie nie swędzi. ;)

Bardzo dobry, ale...

+ Dobrze nawilża skórę.
+ Nie podrażnia.
+ Przyjemnie pachnie.
+ Jest bardzo wydajny.

- Niestety zostawia dość irytujący tłusty film na skórze. To nie jest problemem przy aplikacji na noc w sezonie jesienno-zimowym, jednak latem, kiedy bardziej się pocimy, lub na dzień, kiedy może pobrudzić ubrania, niestety się nie sprawdzi.

Jest okej.

Jako że jego biały brat świetnie mi się sprawdził, ale nie mogłam go dorwać kiedy go już wykończyłam, to zakupiłam tę czerwoną wersję.
I tak jak większość produktów do ciała Evree, ten balsam również mi się sprawdził. Nie jest co prawda tak świetnie nawilżający jak mój ulubiony biały, i ta różnica jest odczuwalna, ale jest w porządku.
Ma trochę lżejszą konsystencję niż tamten, ale równie ładnie pachnie.
Przez bardziej lejącą konsystencję jest trochę mniej wydajny.
Kończy mi się, jako następcę wrócę jednak do białego. Natomiast jeśli ktoś nie ma super suchej skóry z atakami egzemy i azs, to podejrzewam że będzie zachwycony.
Polecam, fajny.

Nie zawiodłam się!

Długo szukałam balsamu, który nawilży i odżywi moją skórę na dłużej niż do "następnego razu" i znalazłam!
Plusy
- balsam pięknie pachnie, tak słodko!
- bardzo dobry skład
- koi , skóra po aplikacji nie piecze ( co niestety u mnie się zdarzało przy innych produktach)
- nawilża
- regeneruje zniszczoną skórę
- dość szybko się wchłania
- cena, moim zdaniem jest adekwatna do jakości produktu

Dużo naturalnych olejków

Trzy naturalne olejki na samym początku składu zapowiadają naprawdę przyzwoity balsam. Konsystencja niby jest gęsta, ale przy nakładaniu nie odczuwa się tego. Czas wchłaniania określiłabym jako normalny. Efekt nawilżenia utrzymuje się ok. doby, u mnie jesienią/zimą trochę krócej i za to odejmuję gwiazdkę. Trochę toporne opakowanie ze sztywnego plastiku. Delikatny, świeży zapach.