Tołpa, Huminea Strefa T, Żel do mycia twarzy (do cery trądzikowej, z niedoskonałościami)

Łagodny, a zarazem intensywnie oczyszczający żel do mycia twarzy. Nie zawiera mydła. Dokładnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, łagodzi podrażnienia i zmniejsza wydzielanie łoju. Ściąga rozszerzone pory i wygładza powierzchnię skóry. Posiada właściwości antybakteryjne, przyspiesza ustępowanie zmian trądzikowych. Stosowanie żelu rano i wieczorem pozostawia uczucie nawilżenia i świeżości.

- dokładnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijażu

- działa delikatnie, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia

- ściąga rozszerzone pory i wygładza powierzchnię skóry

- działa antybakteryjnie i przyspiesza ustępowanie wykwitów skórnych

- pozostawia uczucie nawilżenia i świeżości

- usprawnia funkcjonowanie skóry i poprawia jej kondycję

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol (and) Thymus Vulgaris, Propylene Glycol (and) PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Sodium Lactate (and) Sodium PCA (and) Inositol (and) Glycine (and) Fructose (and) Urea (and) Niacinamide (and) Sodium Benzoate (and) Lactic Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Peat Extract, Panthenol, Triclosan, Parfum, Tetrasodium EDTA, Sodium Chloride, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-diol

Cena: ok. 14zł / 150ml

Ujdzie.

+zmywa makijaż
+oczyszcza skórę
+skóra jest matowa
+daje uczucie świeżości
+przyjemny zapach
+niska cena

-nie zmniejsza ilości wydzielanego łoju
-nie zwęża porów i nie zapobiega powstawaniu zaskórników.
-nie zmniejsza zaczerwienień
-efekt ściągniętej skóry.
-nie łagodzi podrażnień
-zwykły żelik do mycia twarzy i nic więcej

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Jeden z moich ukochanych kosmetyków

Spowodował, że stan mojej cery naprawdę si e poprawił - dobrze oczyszcza, nie podrażnia, nie ściąga skóry. Niedoskonałości w znacznej większości przestały się pojawiać. Idealny do średnio problematycznej cery. Niestety średnio wydajny, a dosyć drogi. Beznadziejne opakowanie, dozownik szybko się popsuł i żel się wylewał. Za tę cenę opakowanie powinno być bez zarzutu. Mimo wszystko polecam!

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Bardzo fajny

Mój ulubiony żel, używam w połączeniu z peelingiel perfecty i maseczką Tołpy 4 w 1.
+dobrze oczyszcza, skóra jest po nim świeża
+ładnie zwęża pory
+goi niedoskonałości
+zmywa makijaż (dla mnie to ważne, bo nie lubię płynów do demakijażu)

Pół gwiazdki odebrałam za cenę, bo mogłaby być ciut niższa, ale i tak kupię ponownie, bo dziala.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

bardzo dobry, niepodrażniający żel do mycia twarzy

plusy:
+ nie podrażnia
+ nie wysusza
+ można spokojnie myć nim oczy - nie piecze
+ fajnie się pieni
+ ma bardzo ładny zapach, ale trzeba przyznać, że jest dość intensywny
+ bardzo wydajny
+ wygodne opakowanie

nie zauważyłam żadnych minusów tego żelu, bo naprawdę bardzo mi odpowiada.

bardzo dobry :)

Dobrze oczyszcza i całkiem nieźle radzi sobie z makijażem. Skóra po nim jest gładka. Ściąga pory, ale nie napina skóry twarzy (tylko czasami lekko się zdarza). Nie przesusza, ale też nie nawilża jak podaje producent. Skóra jest przez jakiś czas matowa :) Niestety szczypie w oczy jeśli się dostanie, ale szybko mija jeśli przemyje się wodą.
Ma przyjemną żelową konsystencję, ale jest zbyt żadki (chyba, że przypadkiem dostała mi się do tubki woda i się rozcieńczył) - przy nakładaniu na twarz trzeba uważać, bo może pocieknąć aż do łokci :P Dość mocno się pieni (trzeba uważać, żeby piana nie dostała się do nosa :) ), dobrze i szybko się zmywa.
Pachnie delikatnie, tak jakby kwiatowo z domieszką ziół, bardzo świeżo, być może ma też troszeczkę mentolu. Jest średnio wydajny.

Używam tego produktu od: miesiąć
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnnowymiarowe

Tak to jest mój typ

Produkt naprawdę godny polecenia. Delikatnie lecz skutecznie oczyszcza. Nie wysusza skóry i nadaje się do codziennego używania. Wydajny i w dobrym opakowaniu, można go postawić w łazience. Usuwa makijaż i działa dobrze na problemy skórne. Z pewnością kupię ponownie :)

Jeden z najlepszych żeli do pycia twarzy z jakim się spotkałam. W ógole Tołpa ma bardzo dobre kosmetyki tylko, że dr0gie,.Nie ma co się oszukiwać ;) Ja kupuję w rossmanie w zestawie i tam jest własnie żel,krem i maseczka.

+ dobrze oczyszcza
+gładka cera
+miękka w dotyku cera

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Polecam!

Delikatny żel do mycia twarzy, a jednocześnie świetnie nadaje sie do demakijażu. Twarz jest oczyszczona i odświeżona. Zwięża pory. Usuwa zanieczyszczenia i matuje.

Używam tego produktu od: ok. 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: pierwze w trakcie

Delikatny żel, który jednocześnie świetnie oczyszcza.

Żel ten był wypróbowany przeze mnie w zastępstwie do zelu z LRP. Plusów jest dosyc sporo:
- zapach
- nie wysusza, a w nawet trochę nawilża w porównaniu z LRP to bardzo duży plus
- nie powoduje zaczerwienienia skóry
- świetnie zmywa makijaz i oczyszcza skórę,
niestety nie jest idealny, ma dosyć dziwną konsystencję, dla niektórych bedzie moze plusem, ale zel z LRP jest bardziej gęsty, zbity, ten jest po prostu lejący, co przekłada sie na jego wydajność. Mało wytrzymałe opakowanie, z którego nie mogłam wycisnąć resztek żelu, więc go przecięłam.
Na cztery gwiazdki zdecydowanie zasługuje.

Używam tego produktu od: wystarczył na około miesiąc, może dwa
Ilość zużytych opakowań: 1, 150 ml

Dobry

Pomimo Sodium Laureth Sulfate w składzie przypadł do gustu, aczkolwiek przy pierwszych użyciach miałam takie czerwone plamy na twarzy, które zaraz zeszły (wcześniej używałam łagodnego Cetaphilu).
Na pewno pomaga w zwalczaniu trądziku. Ja zauważyłam ;)

Cudowny!

Ten żel jest cudowny :* lepszy od wielu produktów z górnej półki...

bardzo, bardzo wydajne. do tego wygodne i poręczne;) dobrze się prezentuje w łazience.

tak jak ktoś tutaj już wcześniej wspomniał, zapach przypomina delikatną męską wodę toaletową. uprzyjemnia aplikację.

Konsystencja:
Idealna. To jedna z największych zalet tego produktu. Nałożona na dłoń ma postać zwykłego żelu, ale po posmarowaniu na twarzy świetnie się pieni i łatwo zmywa. Super wydajna, wystarczy niewielka ilość, by umyć twarz i dekolt.

Cena:
Kolejna wielka zaleta :) zupełnie nieadekwentna do jakości.

Działanie:
Pozostawia twarz idealnie oczyszczoną i odświeżoną. Nie wysusza i nie ściąga skóry. Bardzo skutecznie walczy z krostkami, niweluje zmęczenie, rozjaśnia.

Polecam, polecam ;) za tą cenę nikt nie powinien mieć wątpliwości. Nie dałam 5 gwiazdek, bo lubię testować nowości i nie wiem, czy nie znajdę czegoś jeszcze lepszego, chociaż to mało prawdopodobne ;)

Ilość zużytych opakowań: 1, 150ml

najlepszy jaki miałam

najlepszy żel do twarzy jaki miałam, vichy normaderm przeciw niedoskonałościom może sie schować!
zapobiega pojawianiu się pryszczy, zaskórników,buzia jest jak pupcia niemowlaka
nawilża,odświeża
nie podrażnia