Pierre Rene, Skin Balance Cover (Fluid kryjący (nowa wersja))

Pierre Rene, Skin Balance Cover (Fluid kryjący (nowa wersja))

Wodoodporny podkład kryjący. Maskuje wszelkie niedoskonałości cery.
Perfekcyjnie dopasowuje się do struktury skóry przywracając jej blask i elastyczność.
Unikalna formuła kosmetyku dobrze się wchłania i utrzymuje do 12h.
Po aplikacji skóra staje się promienna i wygląda na młodszą.
Luksusowa formuła zawiera kompleks napinający skórę, ekstrakty roślinne i witaminę E.
Dostępny w 7 odcieniach.

Całkiem całkiem :)

Jestem posiadaczką cery suchej więc w podkładzie szukam nawilżenia i krycia.
Podkład jak zapewnia producent zapewnia wystarczające krycie, ale zaznaczam, że zależy mi głównie na wyrównaniu kolorytu cery, ewentualnie zakryciu przebarwień. Posiadam odcień Champagne i jest on jak dla mnie mocno żółty dlatego posiłkuję się rozjaśniaczem do podkładów z Nyxa. Buteleczka poręczna, posiada pompkę co jest dodatkowym atutem. Zapach nie każdemu może przypaść do gustu, jak dla mnie pachnie budyniem, wanilią.
Podkład świetnie przyjmuje pozostałe produkty, bronzer, rozświetlacz itp.
Odpowiednio przypudrowany wytrzymuje ze mną calutki dzień, nie wyświeca mi się w ciągu dnia.
Jedynym minusem jaki zauważyłam, chociaż to pewnie bardziej cecha produktu to jego lepkość, uciążliwa zwłaszcza przy wyższych temperaturach, dopóki go nie przypudruję czuję jakbym miała na twarzy jakieś lepkie mazidło.
Ogólnie podkład idealny na co dzień, nigdy mnie nie zawiódł.

Lubię

Dobrze kryje, łatwo się rozprowadza, ładnie wygląda, długo utrzymuje się na skórze, tylko nie trzyma u mnie matu (wyświeca się już po 3-4 godzinach). Jest dostępny bardzo ładny jasny kolor. Ma bardzo ostry, dla mnie nieprzyjemny zapach.

Nie dla cery tłustej

Mam cerę tłustą. Pani w Naturze poleciła mi go jednak sądzę, że nie jest to odpowiedni podkład do cery tłustej

-Produkt jest ładnie zapakowany - bardzo lubię szklane butelki, wyglądają bardziej elegancko
-można budować krycie ale według mnie nie jest pełne, przebijały się przez podkład moje zmiany hormonalne. Jednak ładnie wyrównuje koloryt (mam naturalne wypieki na twarzy)
-promienna cera? Niestety nie. Jest widoczny na skórze i nie chce się zbytnio wchłaniać. Skóra po nałożeniu i przez cały dzień jest lepka - nawet w zimniejsze dni lata. Zdecydowanie lepszym od niego podkładem był matujący Lirene z tej samej półki cenowej
-testowałam produkt w lato i zdecydowanie jest za ciężki. Czuję go po nałożeniu i w ciągu dnia. Po 8h najchętniej bym go zmyła bo jest po prostu niewygodny, tak jakby skóra go nie chciała przyjąć.
- bardzo źle łączy się z korektorem Maybelline Instant Age Rewind Eraser - trzeba się namęczyć żeby te produkty wspólnie ze sobą grały.
-zalecam używanie go raz na jakiś czas bo przy dłuższym użytkowaniu zapycha.
-Polecam podkład osobom z cerą normalną/suchą, które szukają taniego podkładu na zimę ze względu na swoją niezbyt lekką konsystencję, myślę że zimą się sprawdzi.

Całkiem dobry, ale zapycha

Kupiłam go kiedyś przypadkiem, bo kosztował grosze na jakieś promocji, a akurat potrzebowałam czegoś bardziej kryjącego i cięższego na zimę. Niestety podejrzewam go o zapychanie, a szkoda, bo kolor 20 jest śliczny - jasny, żółciutki. Na pewno jeszcze na jesień go sprawdzę pod kątem tego zapychania, bo to jedyna jego większa wada jaką zdążyłam zauważyć po dłuższym używaniu. Podkład bardzo ładnie kryje, a przy tym nie wygląda ciężko. Ładnie pachnie, jest dość gęsty. Po utrwaleniu pudrem nie wyświeca się do 4h. Później zdecydowanie wymaga odciśnięcia sebum i przypudrowania,

Podkład godny polecenia

Produkt bardzo wydajny. Starcza na dosyć długo. Duża gama kolorystyczna-jednak mam wrażenie,że trochę ciemnieje na twarzy po kilku godzinach noszenia.
Zapach podkładu jest bardzo przyjemny i długo utrzymuje się na twarzy. Trwałość produktu jest zadowalająca. Krycie średnie. Zakrywa niedoskonałości,ale nie do końca. Jestem zadowolona z podkładu,ponieważ jako jeden z niewielu radzi sobie z moją problematyczną,suchą cerą i nie schodzi. Lubię go i czasami do niego wracam. Cena jest dosyć zachęcająca.

bardzo fajny, ale nie ulubieniec

Kupując ten podkład miałam co do niego nieco większe oczekiwania, ale i tak uważam, że jest bardzo dobrym produktem. Ma średnie krycie, ale ładnie stapia się ze skórą i nie tworzy efektu maski. Kolor bardzo fajny, jasny, rzadko kiedy trafiam na aż tak jasny kolor, za co ogromny plus. Przyjemnie pachnie, jest wydajny, chociaż pod koniec trzeba go wygrzebywać z opakowania, ma korzystną cenę. Nie zapycha cery, mam wrażenie, że jest taki "lekki" na twarzy. Jest dość trwały, ale niestety dla mnie ta trwałość nie jest zadowalająca, bo przypudrowany i utrwalony fixerem i tak dość szybko się ściera. Może nie na wielkie wyjścia, ale na co dzień jak najbardziej, więc pewnie kiedyś ponownie po niego sięgnę.

Aktualnie dla mnie najlepszy

Dobry zamiennik Revlon ColorStay, pod niektórymi względami nawet lepszy. Spisuje się bardzo dobrze, zarówno na co dzień jak i na większe okazje. Po kilku godzinach i ponownym przypudrowaniu wygląda jak świeżo nałożony.

Jak na razie ulubieniec

Podkład kupiłam poszukując czegoś bardzo jasnego, co kryje i nie złazi z twarzy.
Kończę drugą buteleczkę i nie znalazłam póki co niczego co bardziej by mnie zadowalało.

Godny polecenia

Fajny podkład, dobrze kryje przebarwienia i niedoskonałości, nadaje się do cery trądzikowej. Podkład utrzymuje się długi czas, ale wymaga przypudrowania. ;)
Nie zapycha, ślicznie pachnie, wygląda bardzo naturalnie na twarzy.
Na pewno jeszcze kiedyś go zakupię :)

Pierre Rene

Super fluid. Przy moich przebarwieniach na twarzy długo nie mogłam znaleźć dobrego i w rozsądnej cenie fliudu. Na promocji w Naturze skusiłam się na sikn balance i to był strzał w 10. Super krycie pięknie pachnie. Konsystencja ok.

Najlepszy z najlepszych!

Podkład na medal!
Jako jeden z niższej półki jest godny polecenia.
Świetnie sie sprawdza do cery mieszanej.
Pierwszy podkład, którego moja skóra w koncu pokochała

Jeden z ulubionych

Kupiłam go przypadkiem, poszukując czegoś jasnego, kryjącego i trwałego i nie zawiodłam się. Podkład kryje, nie waży się, pięknie wtapia się w skórę, ma jasny kolor ( na ręce po wyschnięciu wydaje się bardzo różowy jednak na mojej twarzy kompletnie tego nie widać).

i tak i nie.

Jak dla mnie nie jest najgorszym podkładem. Z odcieniem nawet trafiłam z racji tego, że mam bardzo jasną karnacje, udało mi się dobrać odpowiedni kolor, podkład nie ciemnieje na twarzy. Konsystencja nie jest zbyt gęsta, więc całkiem dobrze się go rozprowadza. Bardzo ładne i wygodne opakowanie z pompką. Niestety nie jest mocno kryjący, nie zakrywa moich niedoskonałości tak jak bym chciała.. trwałość jest przeciętna trzeba stosować kilka poprawek w ciągu dnia, ponieważ po kilku godzinach się ściera..