Pierre Rene, Skin Balance Cover (Fluid kryjący (nowa wersja))

Pierre Rene, Skin Balance Cover (Fluid kryjący (nowa wersja))

Sprawdź ceny produktu

Wodoodporny podkład kryjący. Maskuje wszelkie niedoskonałości cery.
Perfekcyjnie dopasowuje się do struktury skóry przywracając jej blask i elastyczność.
Unikalna formuła kosmetyku dobrze się wchłania i utrzymuje do 12h.
Po aplikacji skóra staje się promienna i wygląda na młodszą.
Luksusowa formuła zawiera kompleks napinający skórę, ekstrakty roślinne i witaminę E.
Dostępny w 7 odcieniach.

Całkiem całkiem :)

Jestem posiadaczką cery suchej więc w podkładzie szukam nawilżenia i krycia.
Podkład jak zapewnia producent zapewnia wystarczające krycie, ale zaznaczam, że zależy mi głównie na wyrównaniu kolorytu cery, ewentualnie zakryciu przebarwień. Posiadam odcień Champagne i jest on jak dla mnie mocno żółty dlatego posiłkuję się rozjaśniaczem do podkładów z Nyxa. Buteleczka poręczna, posiada pompkę co jest dodatkowym atutem. Zapach nie każdemu może przypaść do gustu, jak dla mnie pachnie budyniem, wanilią.
Podkład świetnie przyjmuje pozostałe produkty, bronzer, rozświetlacz itp.
Odpowiednio przypudrowany wytrzymuje ze mną calutki dzień, nie wyświeca mi się w ciągu dnia.
Jedynym minusem jaki zauważyłam, chociaż to pewnie bardziej cecha produktu to jego lepkość, uciążliwa zwłaszcza przy wyższych temperaturach, dopóki go nie przypudruję czuję jakbym miała na twarzy jakieś lepkie mazidło.
Ogólnie podkład idealny na co dzień, nigdy mnie nie zawiódł.

Mój ulubiony podkład. Miałam w odcieniu 20 - CHAMPAGNE.
Świetna konsystencja, idealny odcień jak dla mnie - jasny i żółty.
Boski zapach, ale nie drażni.
Cera była po nim nawilżona, nie podkreślał suchych skórek, lekko matowił. Krycie średnie. Genialny jak za taką cenę.

Nie polecam!

Kupiłam go jakiś czas temu, robiłam kilka podejść do tego podkładu, niestety nie sprawdził się. Na mojej mieszanej skórze podkład się waży, nigdy żaden produkt tego nie robił. Próbowałam aplikować go z bazą, kremem i samego w żadnej parze się nie spisał tak jak obiecuje producent. Bardzo szkodo, ponieważ natrafiłam na idealny kolor...no i ten zapach cudowny.

dla tłustej

Mam go od miesiąca i codziennie go używam! Wklepuje go gąbeczką z Wibo i pięknie prezentuje się na twarzy od rana do wieczora. Pozostawia na twarzy efekt pudrowości (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i nie wyświeca się przez długie godziny. Jeśli jednak planujemy intensywny dzień od rana do wieczora, to raczej polecam zabrać ze sobą z domu bibułki matujące. Myślę że dla osób z suchą cerą nie będzie najlepszy, ponieważ może podkreślić suche skórki. Jest gęsty, jednak nie czuje efektu ściągnięcia na skórze. Ja jako uczennica nie potrzebuję aż takiego krycia na co dzień, więc zaczęłam ostatnio mieszać go z kremem bb. Ceny do jakości nie można porównać, ale to fantastycznie! Ja go dorwałam na promocji w Naturze i zapłaciłam za niego niecałe 18 zł! Może on spokojnie dorównywać wysoko półkowym produktom.

Dobrze kryje, trochę ciężki.

Dosyć gęsty, kolor nie należy do wpasowujących się w moją cerę, od szyi się odróżnia a brałam bodajże odcień nude? (po wywaleniu pudełka brak informacji o odcieniu).
Lekko się lepi, trzeba uważnie rozprowadzać (mam cerę mieszaną). Po paru godzinach daje rade, zakrywa niedoskonałości. Dobre opakowanie, co jest sporym plusem. Podkład zdecydowanie dla osób które nie wstydzą się nieco mocniejszego makijażu, jeśli chcą ukryć swoje problemy z cerą. Do naturalnych nie należy z pewnością.

Najlepszy!

Chyba jedyny podkład w moim kolorze skóry - oczywiście w takiej cenie, na którą mogę sobie pozwolić i przy okazji nie płaczę, że nie starcza mi na nic innego. Jest dość gęsty, spotykałam się z opiniami, że jest trudny w nakładaniu, ale ja, jako zupełnie początkująca w świecie makijażu, nie miałam jakoś za bardzo z nim problemu przy nakładaniu gąbeczką. Z początku wydaje się dość lepki, jednak po chwili ładnie matowieje, a po przypudrowaniu wygląda już rewelacyjnie. Krycie jest okej, pierwsza warstwa zakrywa zaczerwienienia na twarzy, na wypryski trzeba dodawać drugą lub trzecią. Na pokrycie całej twarzy starcza spokojnie jedna/półtorej pompki. Opakowanie starczyło mi na pół roku niemal codziennego malowania się. Pięknie pachnie, przypomina mi to trochę zapach Danio, tylko trochę bardziej chemiczny, niemniej jednak bardzo go lubię. Podkład ładnie trzyma się cały dzień, ba, ostatnio podczas dwudniowej podróży - autobusami, samolotem, pociągiem, podczas deszczu - siedział dzielnie na twarzy i zakrywał zmęczenie i zaczerwienienia.
Podkład ma niestety minus - czasem zatyka pory i następnego dnia budzę się z pryszczem to tu, to tam...
Mimo to, nadal pozostaje moim ulubionym podkładem jak do tej pory.

Ulubieniec

Nie sądziłam, że ten podkład tak mi się spodoba. Kupiłam go na szybko w Naturze, gdyż skończył się jeden z moich ulubieńców podkładowych, a słysząc wcześniej wiele pozytywnych opinii na jego temat, kupiłam go bez wahania.
Jestem już po 3 opakowaniach tego podkładu, z biegiem czasu mam co do niego pewne zastrzeżenia, jednak dalej jestem chętna na ponowny jego zakup.
Używam koloru 20 Champagne, na początku wydawał mi się nieco świnkowaty, jednak zauważam lekko żółte tony, ale naprawdę minimalne.
Krycie mi się podoba, przykrywa wszystko co powinien. Zastrzeżenia mam co do jego braku zasychania, jest bardzo mokry na twarzy, bez dobrego pudru się nie obejdzie. Lepiej także nie płakać w ciągu dnia, bo zrobią się okropne dziury, a próby dołożenia go skończą się tak samo. Niepokoi mnie tylko to, że podczas nakładania go na twarz, strasznie łzawią mi oczy. To przechodzi po chwili, ale czasami jest to naprawdę nie do zniesienia. Mimo wszystko lubię go za to, że jako jeden z nielicznych podkładów w ogóle mnie nie zapycha.

Good enough

Przyznam szczerze, że trochę się bałam go kupić. Z jednej strony fajnie, że jest w niskiej cenie, aczkolwiek trochę też mnie to martwiło. Jak dobrze wiemy, zazwyczaj cena idzie z jakością - jednak nie w tym przypadku! Bardzo dobrze nosi mi się ten podkład :) Nie wysusza mi się skóra, nie jest ciężki przy czym nie zapycha porów. Jeżeli się zetrze, z łatwością można go poprawić. Oczywiście, nie oczekujmy, że podkład za 30 zł będzie nosił nam się przez 16h/dobę ;)
Dla mnie jest ok, aczkolwiek będę dalej szukała swojego ideału :)

bardzo średni

Produktu nie polecam osobom o cerze tłustej. Waży się, ciastkuje, zmazuje się z nosa czy brody, zapycha okropnie. Kolor ładny i nie ciemnieje. Nie poelcam gdy ktoś ma problemy z cerą, trądzik czy zaskórniki.

Mieszane uczucia

Podkład nie nadaje się do nakładania palcami. Gabeczka jest idealna dla tego podkładu. Bardzo fajnie się go rozprowadza, przyjemnie pachnie. Odcień mam 20 champagne , najjaśniejszy odcień jaki miał okazję przetestować u podkładów. Mam jasna cerę, wiec odcień mi bardzo spasował. Nie ciemnieje po czasie, ale no ale niestety minuty przeważają nie nadaje się na suchą cerę gdyż podkreśla tragicznie suche skórki. Po godzinie zaczyna się zbierać i ważyć. Bardzo nieestetycznie to wygląda. Puder prasowany kompletnie nie przy tym podkładzie bo jeszcze bardziej się waży. Dam mu szansę jesienią lub zimą. Na lato kompletnie się nie nadaję. Zobaczymy jak poradzi sobie w innych miesiącach. Kupiłam go za 20zl na promocji w naturze.

bardzo fajny produkt

Zachęcona opinią jednej z moich ulubionych youtuberek też go zakupiłam. Na początku zupełnie mi nie podpasował bo zaczęłam go używać w lato. Dałam mu kolejną szanse jesienią i sprawdził się idealnie. Bardzo dobrze kryje, ma fajną konsystencje i do tego ten piękny waniliowy zapach !

Najlepszy tani podkład na co dzień i na imprezę

Mój ulubiony podkład, którego używam codziennie, ale jest świetny także na wieczorne wyjścia. Jestem zaskoczona jakością w stosunku do niskiej ceny. Używam najjaśniejszego odcienia, który jest neutralny. Bardzo lubię w nim to, że mimo dobrego krycia, nie robi na twarzy maski, tylko ładnie się wtapia i praktycznie nie widać, że ma się na twarzy podkład. Długo się utrzymuje, mimo że nie używam dużo pudru. Polecam do suchej, wrażliwej cery

najlepszy jaki miałam

podkład jest idealny prawie pod każdym względem, nie podkreśla suchych skórek, nie waży się, matuje i naprawdę długo się utrzymuje, może lekko zbiera się w zmarszczkach mimicznych ale po przyklepaniu palcem wszystko jest w porządku. jedynym minusem jest kolorystyka, najjaśniejszy kolor 20 jest strasznie różowy a następny w kolejności zdecydowanie za ciemny