Pierre Rene, Skin Balance Cover (Fluid kryjący (nowa wersja))

Pierre Rene, Skin Balance Cover (Fluid kryjący (nowa wersja))

Sprawdź ceny produktu

Wodoodporny podkład kryjący. Maskuje wszelkie niedoskonałości cery.
Perfekcyjnie dopasowuje się do struktury skóry przywracając jej blask i elastyczność.
Unikalna formuła kosmetyku dobrze się wchłania i utrzymuje do 12h.
Po aplikacji skóra staje się promienna i wygląda na młodszą.
Luksusowa formuła zawiera kompleks napinający skórę, ekstrakty roślinne i witaminę E.
Dostępny w 7 odcieniach.

Bardzo na tak!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Mimo ze tuż po nałożeniu ,,go czuć”, mieni się twarzy i troszkę lepi to po kilkunastu minutach kapitalnie się koreluje z cerą :).

Bardzo dobry podkład

Mam cerę mieszaną i podkład świetnie się utrzymuje cały dzień. Nie warzy się, nie wyciera, nie podkreśla rozszerzonych porów. Krycie ma średnie, które można budować. Mój ulubieniec, a testowałam już masę podkładów. Nawet największy bladzioch znajdzie coś dla siebie. Są nowe kolory!

Używa produktu od: próbka

od początku było źle...

naprawdę chciałabym go lubić. serio. kupiłam odcień champagne - 20. wszyscy pisali że jasny, dobry dla bladziochów itd. ALE. kiedy tylko nałożyłam go na twarz zauważyłam że on się w ogole nie wtapia! w c a l e! siedzi na skórze i nie ma sposobu aby go jakoś w nią wpracować. co do koloru - wcale taki jasny nie jest... ja mam dosyć bladą karnację (ale nie jakąś bardzo jasną) i on już jest na mnie za ciemny. ehh, szkoda... co do trwałości się nie wypowiem, bo po 2 godzinach go zmyłam (w rozpaczy :-D). proszę nie skreślajcie go, bo jestem jedną z nielicznych z takimi problemami z tym podkładem a drogi nie jest i warto spróbować - może wam podpasuje.
Dam 3 gwiazdki bo wiem, że mogłam kupić na stronie jaśniejszy odcień, ale ta suchość i osadzanie...

Dobre krycie w niskiej cenie

Podkładu używałam przez bardzo długi czas i był moim ulubionym. Jednak jest to podkład matujący i po dłuższym czasie postanowiłam go zmienić na coś bardziej nawilżającego, co da mi efekt pięknej rozświetlonej twarzy. Skin Balance ma mocne krycie, przepięknie pachnie oraz ma w swojej ofercie jasne kolory. Ja używałam najjaśniejszego, czasem niestety był wręcz za jasny. Jestem posiadaczką suchej cery i pod ten podkład musi ona być dobrze nawilżona, ponieważ inaczej może on dodatkowo ją przesuszyć. Na mojej twarzy podkład utrzymywał się zwykle do końca dnia bez żadnych poprawek. Nie kupię go już ponownie, ponieważ tak jak napisałam powyżej szukam czegoś bardziej nawilżającego.

Produkt wydajny w użyciu, dość gęsty dzięki czemu jedna pomka, która jest jednocześnie higieniczna, wystarcza na pokrycie całej twarzy. Nie zapycha, nie ciemnieje. Dobrze matuje z pudrem i jest dość trwały. Na pewno kupię kolejne opakowanie, nie testowałam wodoodporności ale póki co jeden z moich ulubieńców. Największym plusem jest dla mnie cena, połowiczna niż mój poprzednik a efekty mnie bardziej zadowalają.

Używam codziennie :)

Podkład Pierre Rene Skin Balance Cover to jeden z moich ulubionych podkładów. Idealnie dopasowuje się do cery, dobrze radzi sobie z kamuflowaniem niedoskonałości, wyrównuje koloryt i co dla mnie najważniejsze nie zapycha i nie powoduję tworzenia sie nowych zaskórników. Jest dość trwały choć czasami w czasie dnia muszę zrobić delikatne poprawki szczególnie w okolicy noska.
Pierre Rene zastąpił mi używany przez naprawdę długi okres czasu podkład Revlon niestety Revlon odstawiłam bo nasilał mi pojawianie się trądziku jest chyba za ciężki dla mojej cery,która teraz przeżywa gorsze chwile .
Jedyny minus jaki moge odnotować w podkładzie Pierre Rene to zbyt mała gama kolorystyczna 21 Porcelain jest dla mnie zdecydowanie za jasny i muszę przyciemniać pudrem a 22 laight beige jest za ciemny i to w znacznym,widocznym stopniu.

Ten podkład wcale nie jest dobry

Zacznę od tego, że skończył mi się mój ukochany podkład Revlon Colorstay w odcieniu 110. Nie chciałam wydawać kolejnych 70 zł za podkład w drogerii stacjonarnej, więc postanowiłam poszukać czegoś tańszego, ale o podobnym kryciu, odcieniu, trwałości, itp. Tak trafiłam Na Pierre Rene Skin Balance Cover w odcieniu 20 Champagne. Cena mnie zadowoliła, odcień był prawie idealny, zapach też był nie najgorszy - przypominał mi serek waniliowy z mojego dzieciństwa. Kupiłam na próbę. I rzeczywiście przez jakiś miesiąc spisywał się nieźle. Krycie przyzwoite, trwałość też. Ale niedługo później zaczęłam dostrzegać jego wady. A jest ich o wiele więcej niż zalet.
Po pierwsze: zapycha. Żaden podkład nie spowodował u mnie takiego wysypu zaskórników i wyprysków co ten (mam cerę problematyczną mieszaną w kierunku suchej z przetłuszczającą się strefą T). Dodatkowo miałam wrażenie, jakby robił taką "kaszkę" na twarzy czy coś w tym rodzaju.
Po drugie: krycie. O ile z początku było zadowalające, tak po czasie zauważyłam, że nie wyrównuje kolorytu skóry, praktycznie nie wtapia się w skórę, krycie ma tak mizerne, jakbym użyła samego pudru. Już mój krem BB ze skin79 jest lepszy (kryje każdą zmianę. Nic nie prześwituje. Nie muszę nawet używać przy nim korektora do zakrycia cieni pod oczami)
Po trzecie: niesamowicie się lepi. Nie stapia się ze skórą, pozostawia lepką warstwę. Wystarczy niechcący dotknąć policzka czy brody a już zostaje ślad.
Po czwarte: trwałość. Ściera się bardzo szybko. Praktycznie po 4-5 godzinach już mam prześwity na policzkach, brodzie i nosie, gdzie inne podkłady trzymają się u mnie od 12 godzin wzwyż, również kremy BB.
Po piąte: zapach. Jak na początku mi się podobał, tak teraz drażni mnie tak, że najchętniej wywaliłabym ten bubel do śmieci. Czuć go wszędzie, nawet po zaaplikowaniu na twarz. Jest koszmarny - sztuczny, mdły i jednocześnie ostry.
Po szóste: powoduje koszmarne łzawienie oczu. Za każdym razem jak kładę go pod oczy, by przykryć cienie, natychmiast czuję nieprzyjemne, uporczywe szczypanie, które po chwili przeradza się w okropne łzawienie się i czerwienienie oczu. Podejrzewam, że uczula mnie jakiś składnik tego koszmarnego podkładu, bo z żadnym innym kosmetykiem tak nie mam.
Po siódme: źle się buduje krycie. Tam, gdzie potrzebuję nałożyć drugą warstwę, pierwsza się wyciera i muszę wszystko robić od początku.
Po ósme: Nie współpracuje z żadnym korektorem czy pudrem. Waży się i robi ciastko.
Po dziewiąte: najgorszy skład, jaki widziałam. Same silikony, które zapychają i robią brzydkie zaskórniki oraz wywołują wypryski.

Najlepszy podkład

Jest to najlepszy podkład jaki miałam, kosztuje niecałe 30 zł a kryje i pachnie cudownie! Krycie ma pełne, nie potrzebuje nawet korektora aby cokolwiek przykryć.

Całkiem dobry podkład polecam ;)

Używałam jakiś czas temu, dostałam w prezencie. U mnie sprawdził się dobrze. Konsystencja trochę tłusta, po pomalowaniu twarz nieźle się świeciła więc bez pudru ani rusz :D Poza tym troszeczkę wchodził w zmarszczki. Dobre kryjący, ładnie wyrównuje koloryt skóry. Polecam !

Bardzo fajny pokład. Ma przyjemną konsystencję, jest lekki, ma średnie krycie. Dostałam go od koleżanki w kolorze 20 CHAMPAGNE, bo jej się nie sprawdził. Bardzo fajny dla cery mieszanej, nie podkreśla suchych skórek, jedyne wady jakie zauważam to nieprzyjemny zapach oraz że lubi wchodzić w drobne zmarszczki :(
Kupię z pewnością kolejny :)

Mój ulubiony podkład. Miałam w odcieniu 20 - CHAMPAGNE.
Świetna konsystencja, idealny odcień jak dla mnie - jasny i żółty.
Boski zapach, ale nie drażni.
Cera była po nim nawilżona, nie podkreślał suchych skórek, lekko matowił. Krycie średnie. Genialny jak za taką cenę.

Nie polecam!

Kupiłam go jakiś czas temu, robiłam kilka podejść do tego podkładu, niestety nie sprawdził się. Na mojej mieszanej skórze podkład się waży, nigdy żaden produkt tego nie robił. Próbowałam aplikować go z bazą, kremem i samego w żadnej parze się nie spisał tak jak obiecuje producent. Bardzo szkodo, ponieważ natrafiłam na idealny kolor...no i ten zapach cudowny.