Firming Body Lotion (Ujędrniający balsam do ciała)

Firming Body Lotion (Ujędrniający balsam do ciała)

Zgłaszająca osoba: Agata_Majka

Balsam jest bardzo bardzo fajny! Świetnie nawilża, dość szybko się wchłania. Bardzo ładnie pachnie (zapach delikatny w stylu kremu Nivea), a po jego zastosowaniu skóra naprawdę wydaję się być taka jędrna i gładka.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Isopropyl Lanolate, Elaeis Guineensis, Ceteareth-20, Sesamum Indicum, Glycol Stearate, Imidazolidinyl Urea, Choleth-24, Methylparaben, Parfum, Polysorbate 60, Triethanolamine, Carbomer, Sodium Phosphate, Dimethicone, Magnesium Aluminium Silicate, Steareth-20, PEG-150 Stearate, Dipotassium Phosphate, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol, Panthenol, Vitis Vinifera, Pyrus Malus, Tilia Cordata, Lecithin, C12-15 Alkyl Benzoate, Sodium PCA, Humulus Lupulus, Hydrogenated Lecithin, BHA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Glycine, Xanthan Gum, Arginine, Proline, Quaternium-15, Retinyl Palmitate, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Tocopherol, Isobutylparaben, Ascorbyl Palmitate, Beta-Carotene, Helianthus Annuus.

Cena: 16,90 zł

Dobry na codzień

Używałam tego balsamu kiedyś, dawno, dawno temu.
Kupowałam go od mojej koleżanki konsultantki przede wszystkim ze względu na dużą pojemność i cenę.
Pamiętam, że był to w miarę dobry balsam.
Dobrze nawilżał, łatwo się rozprowadzał, miał przyjemny zapach.
W cudowną moc ujędrniania specjalnie nie wierzę, ale uważam, że regularne używanie balsamów do ciała (niekoniecznie ujędrniających) na pewno sprawi, że nasza skóra będzie gładsza, bardziej napięta i elastyczna;).

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam - dużo

Klej

Taki klej, kleik na skórze. Balsam ma mieć to do siebie, że ma się szybko wchłaniać i nie może na miłość boską pozostawiać na skórze tłustej warstwy!
Jeśli tak się nie dzieje to "to " nie jest dla mnie.
I jeszcze ten mdły zapach...:(
Plus tylko za pojemność i cenę w promocji,chociaż zważywszy na powyższe minusy to i tak bez znaczenia.

Używam tego produktu od: dawno używałam

Taki sobie

Na jego zakup namówiła mnie moja koleżanka, która jest konsultantką. Miał być rewelacyjny do suchej skóry. Jednak z tego co pamiętam nie spisywał się dobrze, czyli na pewno nie nawilżał wystarczająco dobrze. Zresztą tak na prawdę nie odpowiada mi żaden balsam z Avonu. Wszystkie, które wypróbowałam nie nawilżały tak jak należy.

Używam tego produktu od: kilku lat

Avon Mark - relacja

może być

Dobry balsam, dobrze nawilża, szybko sie wchłania,
mógł by mieć ładniejszy zapach.
nie wiem czy go kupie ponownie bo przyzwyczaiłam sie do balsamu dove . może kiedyś:):)

Używam tego produktu od:3lata temu

używam na zmianę z innymi i ciągle do niego wracam jak dla mnie super żeby dobrze się wchłonął trzeba masować chwilę ale dzięki temu ( masowaniu ) skóra jest gładka i nawilżona

Używam tego produktu od:2 lat

Dla suchej skóry

nie wchłania się i pozostawia tłusty, lepiący film. Zapach ładny ale to dla mnie zbyt mało aby dokonać ponownego zakupu.
Oddałam mamie, której bardzo spasował - ma bardzo suchą skórę i wchłania się jej idealnie.
Jednak dla mnie nieodpowiedni.

Używam tego produktu od:raz kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:ciut

podrażnia i śmierdzi

Moja mama go używa od x lat i lubi go, natomiast ja w akcie desperacji (Gdy skończyło się moje mleczko garniera) użyłam właśnie tego balsamu... Zapach - okropny... lepi się, ciężko go rozprowadzić... a co jest największą wadą? to, że strasznie podrażnił mi skórę po depilacji...

Zalety-
Niska cena, duża butla

Używam tego produktu od:raz użyłam

Balsam?

Skusiła mnie niska cena i bardzo dobra opinia kuzynki, że niby świetnie nawilża. I co? Balsam trudno się rozprowadzał, niemal wcale nie nawilżał, zapach miał średni, i dodatkowo skóra się po nim lepiła...
Nie polecam.

Używam tego produktu od: Raz kiedyś.
Ilość zużytych opakowań: całe 1.

świetny:)

Dla mnie ten balsam jest naprawdęświetny:) jest go bardzo dużo a do tego jest wydajny... ma lekki ładny zapach.. skóra po nim pozoostaje swieża i nawilżona.. jako że stosowałam go wiele razy skóra jest bardzo gładak i przyjemna w dotyku:) polecam !!!!

Używam tego produktu od:3 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Kiepski

Balsam zle sie rozprowadza i wchłania, wogole nie nawilza a tym bardziej nie ujędrnia. Zapach nie przypadl mi do gustu. Jedyne jego zalety to niska cena i duża pojemnośc.Używam tego produktu od:sporadycznie od pol roku
Ilość zużytych opakowań:niedokończone jedno

bleeeeeeh

Skusiłam się na niego bo był tani, no i opakowanie wielkie... No i miałam za swoje. Konsystencja rzadka, zapach kiepski, ciężko się wchłaniał no i w ogóle nie ujędrniał. Niestety nie mialam cierpliwości do jego używania i dałam mamie (która też ledwo go wykończyła).
Wielki bubel Avonu (jak wiele innych)

Używam tego produktu od: używałam jakiś miesiąc
Ilość zużytych opakowań: może 1/3

Bardzo go llubie

Same plusy:
+slicznie pachnie

+latwo sie rozprowadza

+jest tani

+duza pojemnosc(400ml)

jedyny minus to to,ze go nie ma juz w katalogu:(:(:(

Polecam:)

Używam tego produktu od:roku