Gucci, Eau de Parfum II

Gucci, Eau de Parfum II

Ogromny sukces tego zapachu w Azji i Stanach Zjednoczonych sprawił, że firma postanowiła zaprezentować swój najnowszy zapach również w Europie. Z Gucci Eau de Parfum II emanuje naturalna promienność. Perfumy zniewalają zmysłowością tak charakterystyczną dla zapachów Gucci. Wprawny nos wyczuje w tej kompozycji mandarynkę, czarną porzeczkę, gorzką pomarańczę. Znajdzie zmysłowy jaśmin i heliotrop. Wyszuka aromat cedru i nieoczekiwanie połączenie fiołka i leśnej jeżyny. To jedyny w swoim rodzaju kwiatowo-owocowy zapach. Roziskrzony, zmysłowy, subtelny. Tak jak jego właścicielka na pewno nie zniknie w tłumie.

Cena: 280 zł / 50 ml, 180 zł / 30 ml

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Czysta rozkosz, elegancja, luksus i nowoczesność

- elegancki, nowoczesny zapach na wieczór
- wyczuwalna porzeczka
- minimalnie ostry, ale nie odpychający, wręcz przeciwnie
- bardzo duża trwałość i wydajność zapachu
- nie psuje się z czasem
- może powodować ból głowy przy przedawkowaniu
- ma piękny, elegancki, minimalistyczny flakon z grubego szkła (trzeba uważać, żeby nie upuścić, bo może zniszczyć podłogę, boleśnie uderzyć lub pęknąć)
- kosztuje ok. 200 zł za 50 ml w sklepach internetowych
- bardzo szczegółowy opis zapachu i trwałości znajdziecie na moim blogu: http://oceniamy-kosmetyki.blogspot.com/2016/11/denko-perfumy-gucci-eau-de-parfum-ii.html

Nie do przebicia

Mój ukochany zapach od jeśli dobrze pamiętam 2005 roku.
Dla mnie najbardziej wyczuwalne są nuty drzewne - cedrowe przemieszane z słodkimi kwiatami. Taka baśniowa leśna polana usłana kwitnącymi cudeńkami.
Na mojej skórze utrzymują się cały dzień, pod koniec ledwo wyczuwalne delikatne nuty.
Zauważyłam, że te perfumy nie pociągają nosów, które lubią proste, łatwo przyswajalne zapachy. Jeśli, ktoś lubi być intrygowany zapachem i lubi słodkie (ale nie słodko-różane zapachy) to ten zapach może wodzić go za nos długie lata tak ja mnie! Choć chciałabym zakochać się w czymś innym, wciąż nie mogę się od niego oderwać i nieprzerwanie od lat i tak w końcu kupuję kolejny flakon.

Sztuczny, chemiczny.

Kupiłam w ciemno-jak zazwyczaj, powąchałam i sprzedałam.Ładny był flakon:)Zapach kwiatowo-owocowy-zlepek sztuczności z chemią.Przytłoczył mnie, miał nutę, która mnie irytowała.Na szczęście niespecjalnie trwały.Mnie się nie podobał.

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: jeden psik

Mexx Look up now

Rozczarowanie

Słodki i sztuczny zlepek kwiatowo-owocowy! Taka gorsza wersja Flowerbomb. Nie mam pojęcia, skąd te zachwyty.
Na mnie zabójczo landrynkowy, plastikowy, taki cukier na zębach, aż mnie głowa boli.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 10 ml

Kobiecość

Kupiłam w ciemno i nie żałuję! Zasugerowałam się opiniami na wizaż.. czekałam na swój zapach i okazał się genialny. Perfumy są słodkie, z lekką nutą kwiatków! :D
Nie mniej jednak jest w nich coś wyjątkowego, czego się nie czuje na co dzień. Mega kobiece i seksowne, facetom się podoba. Jedyne czego mogę się przyczepić to... trwałość. Nie jest zachwycająca. Na mojej skórze to 3h, nie mniej jednak mnie porwały! Polecam!

cudo w płynie

Pachnie przepięknie! Do najtańszych niestety nie należy, ale aromat jest nieziemski, wystarczy podnieść zakrętkę i w całym pomieszczeniu roznosi się ich zapach, buteleczka jest bardzo oryginalna, ciężka, ale naprawdę ładna. Myślę że warto wypróbować i mieć na półce takie cudeńko.

Polecam bardzo, jeśli ktoś decyduje się na zakup porządnych perfum.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 / 50ml

Owocowo-kwiatowy

Jest to jeden z ostatnich zapachów stworzonych, kiedy Gucci jeszcze coś znaczył w perfumowym świecie. Może właśnie dlatego został wycofany?

Poznałem te perfumy przypadkiem. Kiedyś, będąc w perfumerii, zrobiłem sobie wycieczkę na stronę "damską". Moją uwagę przykuł flakonik o znanym mi kształcie z różową cieczą. Bardzo się zdziwiłem, ponieważ wiedziałem, że zapach ten jest wycofany z produkcji. Psiknąłem na bloter oraz na dłoń i wyszedłem ze sklepu.

Bardzo wyraźnie czuję składniki takie jak: jeżyny, frezję, czerwoną i czarną porzeczkę i fiołek. Co do reszty nie jestem pewien.

Całościowo - zapach jest piękny, owocowo - kwiatowy, z drzewno - piżmową bazą. Co ważne, składniki pachną niezwykle naturalnie, nie czuję tam syntetyków (a przecież nie jest to zapach niszowy za wielkie pieniądze).

Kto i po co wycofał ten zapach (oraz wiele innych zapachów Gucci) z produkcji, pozostanie to dla mnie największą "perfumeryjną" zagadką. Szkoda, naprawdę wielka szkoda...

Używam tego produktu od: Nie używam...
Ilość zużytych opakowań: Testowałem jakiś czas temu

męczące

Używam już 4 flakonik tych perfum, bo mimo tego, że znajduję w nich wady to zawsze wracam.
Zapach jest ładny, nietuzinkowy. Czuć w nim delikatną owocową (?) nutę. Nie jest zbyt intensywny, jeśli nie przesadzimy z ilością, jednak bardzo trwały. I właśnie to jest dziwne w tych perfumach, bo zapach jest stale taki sam i nagle znika. Nie ulatnia się powoli.
Obecnie jestem w ciąży i intensywność zapachu zaczęła mnie męczyć. Powoduje ból głowy. Zresztą dzieje się tak często, kiedy używam ich już dłuższy czas, dlatego przerwy w użytkowaniu w moim wypadku są konieczne.
Buteleczka jest ładna. Miałam nie lada problem, kiedy wzięłam je ze sobą do małej torebki, w razie co. Osoby, które też ich używają wiedzą o czym mówię. Nakrętka waży bardzo dużo ;)
Cena jak dla mnie adekwatna do perfum z tej półki cenowej, a jakość jedna z lepszych.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4 flakoniki 50ml

zawiedziona

Kupiłam z wielkim entuzjazmem, zachęcona pozytywami i promocją cenową ;) szukałam czegoś przejsciowego na koniec lata-jesień, czyli jeszcze nie mocnego bo takie zapachy lubię zimą ale już nie tak bardzo orzeźwiającego co lubię latem. I jeżeli chodzi o zapach to trafiłam w 10, jest piękny, nietuzinkowy, najbardziej podoba mi się ta jeżyna.
Jednak to co zawiodło mnie najbardziej to trwałość!!! Gdybym nie kupiła wody perfumowanej! w sklepie to pomyślałabym, że nacięłam się na podróbkę. Z reguły kupuję wody toaletowe bo nie lubię perfum czuć na sobie przez cały dzień, męczy mnie to. Jednak tych nie czuję już po godzinie po psiknęciu, szukam nosem miejsc gdzie rozpyliłam, żeby w ogóle je poczuć.
Nie sądzę by zmysł powonienia mi się stępił, są po prostu bardzo słabe. Szkoda bo kompozycja fajna, buteleczka w wersji 30ml równie piękna, niestety przez tą nietrwałość raczej już do nich nie wrócę.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chyba najlepsze...

Póki co mogę śmiało stwierdzić, że to najlepsze perfumy jakie miałam przyjemność stosować.

Zakupione przypadkiem, bo spodobała mi się buteleczka w sklepie, zostały ze mną kilka lat, mam już trzecią sztukę w swoim życiu i już rozmyślam o kupnie następnej.
Nigdy żaden perfum mnie tak do siebie nie przywiązał.
To absolutny hit, zapach jest bardzo intensywny, ale nie wulgarny. Idealnie do mnie pasuje. otoczenie go wyczuwa, szczególnie delikatne kobiece nozdrza zwracają na niego uwagę :)
Idealny zarówno na wieczorne wyjście, jak i do pracy.
Są trwałe, ale ja już niestety się do nich przyzwyczaiłam, dlatego robię sobie przerwy miedzy zakupem jednego perfumu a następnego.
Mimo to wracam ciągle i ciągle, co raczej mi się nie zdarza w przypadku kosmetyków.

Jedynym minusem jest cena. Jak w przypadku każdych z tej półki...

Używam tego produktu od: Wielu lat
Ilość zużytych opakowań: Trzy

Ubóstwiam

Odkryłam te perfumy przypadkiem u siostry to byla milosc, od pierwszego powąchania oczywiscie ;)
Perfumy pachna bardzo subtelnie , a przy tym oryginalnie ,nie znam nikogo z otoczenia kto by ich nie lubil sa neutralne , na kazda okazje i pore roku , a przy tym maja w sobie zmyslowosc i sprawiaja , ze czuje sie sexy noszac je , wiecej do szczescia naprawde nie trzeba .

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2x30ml 1x50ml

Świetny o każdej porze roku, dnia i nocy

Chciałabym aby te perfumy dłużej utrzymywałay się na skórze!!!

Lubię go bo jest czysty i świeży. Wiele kwiatowych zapachów jest tak przesyconych, że moje zmysły tego nie wytrzymują, a zapachy owocowe są często zbyt słodkie lub zbyt cytrusowe jednak te perfumy to idealnie wyważona mieszanka kobiecości, subtelności i wyrafinowania i ma tylko odrobinę takiego otulającego ciepła, natomiast nie oceniłabym ich zupełnie jako pudrowe.