Love EDT

Love EDT

Cena już od 25,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odkryj nowy zapach Avon `Love`. Dzięki niemu poczujesz się kochana zawsze i wszędzie dzięki romantycznej kompozycji czerwonych owoców i płatków róż w czułych objęciach wanilii.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcza, soczyste owoce, kwiat jabłoni
nuta serca: konwalia, płatki róży, jaśmin
nuta bazy: białe drewno, wanilia, piżmo

Znasz skład tego produktu?

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Dodanych produktów: 35

Napisanych recenzji: 162

Oj nie

Te perfumy prędzej przypominają jakąś mgiełkę niż jakiekolwiek perfumy. Po aplikacji wystarczy chwilę posiedzieć, zająć się czymś ciekawym i za chwilę możemy przekonać się.. że ich wcale nie ma.

Co z tego, że zapach jest oczywiście bardzo ładny - taki delikatny, subtelny, czuć, że jest taki akcent róży skoro ich trwałość zostawia tak wiele do życzenia..

Jeśli chodzi o flakon to cóż - jak flakon, po prostu jest. Nie powoduje okrzyków i owacji na stojąco.

Cena.. za taką jakość to i tak jest za duża.

Jestem zdecydowanie na nie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226526].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 34

jestem na nie

Zapach niezbyt przypadł mi do gustu. Jest w nim coś takiego gorzkiego. W ogóle nie wyczuwałam nut wanilii.

Plusy:
- niska cena,
- poręczny flakon.

Minusy:
- dostępność (jedynie u konsultantki Avon),
- trwałość (zapach szybko ulatuje, po kilku godzinach w ogóle go nie czuć),
- wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193183].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Całkiem całkiem :)

Przyjemne perfumy na wiosnę/lato.

Plusy:
+urocze opakowanie
+romantyczny zapach
+cena

Minusy:
-zapach nie jest zbyt trwały, często trzeba poprawiać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142026].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Dodanych produktów: 674

Napisanych recenzji: 1519

Romantyczne, pachną 15 minut

Super perfumy, czuć je 15 minut maksymalnie! Żenująca jakość, producent by się wstydził, nie wierzę, że są osoby, które lubią powtarzać aplikację perfum co 15 minut. Intensywność żadna, ciężko określić co się w ogóle czuje, jeśli się mało czuje, ale spróbuję: kwiat jabłoni, konwalia, płatki róży, jaśmin. Te wszystkie składniki należy wziąć w ilości jeden i pomieszać z toną wody, tym oto sposobem uzyskamy ten zapach, czyli zapachu praktycznie brak. Gdzie to piżmo, gdzie ta wanilia? Na pewno nie w moim flakoniku.
Nie mam pojęcia, dlaczego takie rzeczy powstają, nie mogę znaleźć zastosowania dla niego.
Cena niska, ale najodpowiedniejszym zachowaniem byłoby rozdawanie go za darmo.
Flakon w porządku.
Ja jednak podziękuję za takie Love.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: jak na tydzień bardzo spory ubytek - teraz będą perfumami do wnętrz :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062741].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Trwałość tragiczna ;(

Zamówiłam te perfumy zauroczona pięknym, słodkim i romantycznym zapachem. Nie spodziewałam się tak marnej trwałości. A szkoda bo zapach naprawdę mi się spodobał, w dodatku buteleczka jest przecudna :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023435].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

nigdy więcej

po rozpyleniu czuć przez dłuższy czas odór alkoholu, potem na chwilkę całkiem przyjemny różany zapach (tylko za ten moment jedna gwiazdka), a później nie czuć już zupełnie niczego. ulatniają się błyskawicznie

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977988].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Jestem bardzo zadowolona

Plusy:
- śliczne opakowanie
- cena adekwatna do jakości
- perfumy długo się utrzymują
- bardzo kobiecy, subtelny i romantyczny zapach
Minusy:
- brak
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.Zapachjest idealny dla mnie. Jednak jeżeli ktoś gustuje w mocniejszych, bardziej wyrazistych perfumach to odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971811].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 242

Luksusowa mgiełka

Miałam tę wodę. Zapach bardzo ładny. Taki słodkawo- kwaśny .Lekko pudrowy. To właśnie mnie skusiło. Początkowo zaczyna się orzeżwieniem pomarańczowo- jabłkowy. Po chwili dołanczają kwiaty .Roża z jaśminem i konwalią - cudowna wiosenka. Bardzo faje tonacje. Wnilia z piżmem ładnie otula i osładza. Wszystko byłoby fajne gdyby nie słaba trwalość. Szkoda. Buteleczka prosta klasyczna z fikuśn kokardą. Potraktowałam ją jak mgiełkę, bo często musiałam poprawiać. Miałam przyjemność odświeżenia, bo używałm jej latem.

Używam tego produktu od: od pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962695].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 81

Napisanych recenzji: 531

przyjemny

Ładny, delikatny i pudrowy. To jest najlepsze określenie tego zapachu. Zdecydowanie na lato. Bardzo subtelny zapaszek. Uwielbiam róże, więc bardzo przypadł mi do gustu. Trwałość cieniutka, ok. 1 godziny.

Ilość zużytych opakowań: jedno, pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959221].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Idealny zapach dla mnie

Nigdy nie kupowałam perfum czy wód toaletowych droższych niż 20zł, bo uważałam, że to strata pieniędzy, bo równie fajnie pachnieć można za dychę. Avon Love w katalogu stoi za jakieś 20-30zł, więc się wahałam, choć zapach na papierze wydawał się obiecujący, no to zamówiłam. I od pierwszego spryskania jestem niezmiennie zachwycona. Cudowny świeży, owocowy zapach. Nie lubię zapachów mocno słodkich, a Love jest taki słodko-kwaśny, delikatny, subtelny, nie jest duszący jak na przykład zapach Heidi Klum surprise. Uwielbiam uwodzić mojego faceta kuszącym zapachem, a Avon Love nadaje się do tego idealnie. Sprawia, że czuję się dodatkowo atrakcyjna i seksowna. Najlepsze perfumy, jakie miałam.
No i ten przeuroczy flakon. Ideał.

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926980].usefull || 0 }}% pomocna.