L'oreal Professionnel, Liss Extreme - no rinse treatment masque for frizzy hair

L'oreal Professionnel, Liss Extreme - no rinse treatment masque for frizzy hair

Mleczko wygładzające włosy bez spłukiwania. Cera Liss Systeme to ceramidy wzmacniające wnętrze włosa, kompleks amino-essence nadający włosom miękkość, elastyczność i zdrowy połysk. Rezultat : włosy wygładzone, elastyczne, łatwe w rozczesywaniu , błyszczące. Odżywkę nakłada się na umyte i wytarte ręcznikiem włosy lub lekko osuszone, w zależności od pożądanego efektu.

Skład: aqua, c13-16 isoparaffin, propylene glycol, dimethicone, phenoxyethanol, potato starch modifed, glycerin , dimethicone copolyol, carbomer, behentrimonium chloride, hydroxypropyl guar, polyquaternium 4, aminomethyl propanol, methylparaben, amodimethicone, quaternium 87, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed wheat protein, trideceth 12, magnesium acetate, 2 oleamino 1,3 octadecanediol, aspartic acid, glycine, arginine, glutamic acid, cetrimonium chloride, parfum

Cena: 45 zł / 150 ml

wspaniale wygladza

Wspaniale mleczko bez splukiwania ,wygladzajace i nadajace polysk .Sprawia ze wlosy latwo sie rozczesuja i nie pusza sie .Nie obciaza wlosow ,mimo wygladzenia fryzura przez dluzszy czas zachowuje swiezosc i puszystosc .Efekt wygladzonych wlosow bez uzycia prostownicy Nadaje polysk nawet bardzo zniszczonym wlosom o dziwo nie obciazajac ich .Dla mnie rewelacja !

Używam tego produktu od:okolo 3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Bardzo fajny produkt

Bardzo lubię ten produkt. Mam grube falujące się włosy z tendencją do puszenia się i bycia sianem ;) Mleczko to sprawia, że moje włosy są mięciutkie ale nie sypkie, końcówki są ładnie wygładzone, a całość prosta, gładka i pachnąca. Uwielbiam zapach tego produktu (ostatnio zakupiłam również szampon z tej serii).
Co prawda znienawidzona mżawka i tak sprawia, że włosy trochę się puszą, ale na pewno nie aż tak, jak w przypadku innych porównywalnych produktów.
Produkt bardzo wydajny - rozgrzewamy na prawdę minimalną ilość w dłoniach i przeczesujemy dłońmi włosy,a efekt bez obciążenia włosów murowany (mam grube włosy sięgające lekko za ramiona i doza orzecha laskowego z powodzeniem wystarcza). Stosuję go zawsze na wilgotne włosy. Polecam

bardzo dobra

Bardzo dobra odżywka, geste mleczko o ładnym zapachu, dobrze rozprowadza sie na włosach i je wygładza. Włosy ładnie sie po niej układają. Ja tak samo jak diorek wole stosowac je na bardziej osuszone włosy, nie lubie jak spływa po wilgotnych. Myśle ze radzi sobie ze średnio puszacymi włosami, takimi jak moje, nie wiem czy podołała by lokom. Miałam kiedys podobna Kerastase.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...