Diamonds & 24k Gold, Serum na twarz i szyję 5 w 1

Diamonds & 24k Gold, Serum na twarz i szyję 5 w 1

Przełomowy program przeciwzmarszczkowy opracowany w laboratorium Eveline Cosmetics, który łączy skuteczność naturalnych składników aktywnych z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej.
Nowa, luksusowa formuła serum, bogata w czyste 24 - karatowe złoto oraz unikalną kompozycję substancji czynnych, pobudza naturalną witalność komórek, hamuje proces powstawania zmarszczek, intensywnie nawilża i wygładza. Poprawia gęstość skóry, zwiększa sprężystość i elastyczność naskórka. Intensywnie napina i ujędrnia. Wzmacnia strukturę, rzeźbi kontury i modeluje owal twarzy. Synergiczne działanie składników aktywnych zapewnia wyraźną redukcję zmarszczek. Serum intensywnie odżywia, pozostawiając skórę gładką i sprężystą. W widoczny sposób odbudowuje skórę, dodając jej młodzieńczego blasku.

Serum znajduje się w przezroczystej, plastikowej buteleczce. Dokładnie widać stopień zużycia. Aplikację ułatwia niezacinająca się pompka. Pod koniec jednak ciężko jest wydobyć resztki produktu więc ja radzę sobie wacikami do uszu :D
Konsystencja jest lekka, żelowa. Dobrze rozprowadza się na skórze i błyskawicznie się w nią wchłania. Można z powodzeniem stosować go także pod makijaż. Nie zostawia tłustej warstwy, ale delikatnie lepką powłoczkę ( można mu to wybaczyć:) Twarz nie błyszczy się po nim. Serum posiada dużo złotych drobinek, które jednak na skórze nie są widoczne. Zapach ma delikatny, przyjemny, jakby kwiatowy- nie utrzymuje się on długo.
Serum odpowiednio nawilża, skóra staje się bardziej napięta, gładka i jędrna. Wygląda na świeżą i promienną. Jest wydajne i niedrogie, polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021109].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie cudo!

Szczerze mówiąc jak zobaczyłam, że kupuje ostatnią buteleczkę troche wpadłam w panikę.

1. To jest jedyna rzecz, jaka sobie poradziła z moimi przesuszającymi się partiami skóry. Które wyglądają fatalnie jak się robi pełen makijaż (efekt łuszczącej się lamperii).

2. szybko się wchłania
3. Świetnie nadaje się pod krem.
4. nadaje się pod makijaż.
5. CENA!

To na pewno nie jest moje ostatnie opakowania.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982568].usefull || 0 }}% pomocna.

****

Serum to jest bardzo dobre pod oczy, sprawdza sie w prewencji przeciwzmarszczkowej. Nawilża głęboko, niweluje problem suchosci, lekko napina skórę i wyraźnie ją odżywia. Ma dość bogaty w składniki aktywne skład i jest hipoalergiczne. Nie uczula i nie powoduje szczypania powiek ani łzawienia.
Przyjemna delikatna kompozycja zapachowa.
Bardzo wydajne.
Minus 1 * za hydrogenated castor oil.

Używam tego produktu od: 3mc
Ilość zużytych opakowań: Próbki + 1 pełne opakowanie. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971921].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

Będziesz błyszczeć

niestety tylko dosłownie. Bo w tym serum jest mnóstwo takich błyszczących drobinek, jakby brokatu. Nie mieści mi się w głowie po co coś takiego dodali - pewnie, żeby głupiutkie kobiety sądziły, że to złoto - ale ten "brokat" sprawia, że serum robi się bezużyteczne. Nie można użyć pod makijaż, bo widać drobinki. Nawet na po domu wygląda to dziwnie, niekoniecznie chcę, żeby domownicy pytali co mam na twarzy.

Skład jest naprawdę dobry, kosmetyk jest wydajny. Bardzo szkoda, że go zepsuli wrzucając w niego brokat.

Ilość zużytych opakowań: 10%

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934197].usefull || 0 }}% pomocna.

słabe to serum

Produktu tego na szczęście nie kupiłam sama, bo bardzo bym się zawiodła.
Opakowanie bardzo fajne z pompką, przy końcu cięzko było produkt wydłubać
Fajnie sie go używalo, ja stosowałam na noc pod krem nawilżający. Szybko się wchłania. ma fajny lekko perfumowany zapach, który nie każdemu przypadnie do gustu. Niestety nie widziałam wielkich rezultatów po nim.. Poza lekkim nawilżeniem nie zauważyłam absolutnie nic. Tak sobie myślę, że może moja skóra jest w zbyt dobrym stanie na ten produkt, może gdybym miała skórę bardzo zniszczoną, może byłyby lepsze efekty. Na razie nie wrócę do niego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927050].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemne niedrogie wygładzanie

To jest moje pierwsze serum, nigdy nie kupowałam tego typu kosmetyków, jedynie testowałam próbki. Nie mam głębokich zmarszczek.

Po użyciu moja skóra jest naprawdę wygładzona i nie stosuje już żadnej bazy, ewentualnie nakładam delikatny krem pod makijaż. Mam cere mieszaną, która często się błyszczy nie tylko w strefie T, a najgorsze zawsze są suche skórki, przez które mam problem z równomiernym nakładaniem fluidu/pudru w kamieniu, a także małe nierowności spowodowane bliznami po niewielkim trądziku.

Od razu po pierwszym użyciu byłam zachwycona, wygłądzona przyjemnie pachnąca skóra, po paru dniach stosowania na noc i na dzień znikneły mi suche skórki (na pewno wpłynął też na to nowy krem i regularne peelingi , ale nawet jak zmieniłam krem i nie stosowałam już tak regularnie peelingu, a serum dalej codziennie - skórki się nie pojawiają).

W końcu nie mam problemu z nakładaniem makijażu i bardzo podoba mi się nietłusta leciutka konsystencja.

Plusy:
- wygodne opakowanie z pompką
- łatwo się rozprowadza
- ładnie pachnie
- delikatnie wygładza cerę już od pierwszego zastosowania
- nie zapycha
- świetnie nawilża
- niedrogie

Minusy:
- mi jakoś szybko schodzi, jestem w połowie, używam miesiąc dwa razy dziennie, chociaż w sumie jedna buteleczka na niecałe dwa miesiące za 25zł to nie taki wydatek ;)
- racja, z głębszymi nierównosciami nie robi w sumie nic.

Nie daje KWC, bo chyba za krótko jeszcze stosuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923194].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto kupić

Omawiane serum dostałam w prezencie. Podchodziłam do niego z rezerwą do chwili kiedy to na YT jedna z vlogerek je chwaliła pod niebiosa! Od razu zapragnęłam używać i nie żałuję!

Zalety:
- dostępność
- idealne opakowanie - buteleczka z niezawodną pompeczka
- idealna konsystencja - jakby żel wodny
- bardzo wydajny - używam od tego roku i dopiero połowę zużyłam
- cena
- pięknie pachnie - świeży owocowo - cytrusowy aromat
- wchłania się w mgnieniu oka
- jedna pompka wystarcza na pół twarzy
- dobrze nawilża twarz
- niweluje niewielkie zmarszczki - pięknie wypełnił pionowe zmarszczki między brwiami
- nie podrażnia ani nie wysusza skóry

Minusy:
- nie radzi sobie z głębszymi i zadawnionymi zmarszczkami np poziomymi na czole

Mimo wszystko kupie ponownie te serum. Warty uwagi kosmetyk.

Używam kosmetyku od 2 - go stycznia 2014 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[882992].usefull || 0 }}% pomocna.