Kuracja dotleniająca, Mleczko kosmetyczne odświeżająco-dotleniające do twarzy i demakijażu oczu

Mleczko delikatnie i skutecznie usuwa ze skóry twarzy makijaż i szkodliwe zanieczyszczenia. Dzięki zawartości bioaktywnych składników pochodzących z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej - między innymi polipeptydów będących nośnikami aktywnego tlenu - mleczko nie tylko dogłębnie oczyszcza, ale i przyspiesza usuwanie toksyn z powierzchni skóry.

Świetny kosmetyk za niewielką cenę.

Dobrze zmywa makijaż,nie za bardzo radzi z wodoodporną maskarą-dlatego odjęłam pół gwiazdki,nawilża,ładnie pachnie ,skóra gładka i mięciutka :),wydajne,cena bardzo przystępna.

Używam tego produktu od: 9 mies
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie użycia

Bardzo dobre.

Dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia skóry. Nawilża i oczyszcza. Po użyciu skóra jest miękka w dotyku i przyjemnie pachnie. Mleczka innych firm powodowały u mnie pojedyncze wypryski na twarzy (mam cerę mieszaną), po tym nic takiego się nie dzieje. Osobiście bardzo lubię to mleczko i póki co nie zamierzam wymieniać go na inne.

WSPANIAŁY !

mam cerę normalną ze skłonnością do wysuszania.
Ten kosmetyk jest wspaniały, zawsze jak zmyję makijaż wieczorem, rano moja skóra jest gładka, idealnie zwężone pory. Zauważyłam też że przy dłuższym stosowaniu nie wyskakują mi na twarzy żadne niespodzianki...cudo :)
Fajny zapach, ale rzeczywiście troszkę szczypie w oczy. Ale wystarczy mocniej domknąć :) Serdecznie polecam, rzeczywiście dotlenia ;)
Tylko ja miałam takie inne opakowanie, brzydsze, chyba starą wersję.

Używam tego produktu od:no już będzie 6 miesiąc

Eris film 2

Ładny zapach

Mleczko ma ładny zapach i przyjemną konsystencję. Dobrze oczyszcza, nie wysusza. Nie powoduje podrażnień czy uczulenia. Fajne i wydajne.
Skłoniło mnie do ponownego zastanowienia się nad tą firmą, której raczej nie lubię.
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo raczej mnie nie zachwyciło, ale ładny zapach kusi.

Używam tego produktu od: nie wiem

poniżej przecietnej

Mleczko nie radzi sobie z makijażem, nawet lekkim, o tuszu do rzęs nie wspominając. Ma niezbyt przyjemny zapach. Plusem jest to, że nie podrażnia oczu.

Niestety nie przypadliśmy sobie w ogóle do gustu.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy i nie mogę wykończyć

bardzo dobry

Używam tego mleczka już bardzo długo i dla mojej skóry jest bardzo dobre. Zmywa makijaż nie powodując podrażnień, skóra jest odświeżona. Nie jest napięta, czuję takie fantastyczne nawilżenie skóry.
Uważam że cała seria kosmetyków dotleniająych z tej firmy jest bardzo dobra.

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: wiele

baaaaardzo średni...

Tego kosmetyku raczej nie mogę zaliczyć do udanych. Po pierwsze niewygodne opakowanie i dozownik. Po drugie zbyt intensywny jak dla mnie zapach. Po trzecie szczypie i podrażnia oczy i skórę twarzy. A po czwarte i chyba najwazniejsze nie do końca nadaje się do demakijażu, gdyż nie radzi sobie z tuszem. Nie udało mi sie zmyć nim do końca makijażu oczu. Rano zawsze budziłam się z oczami pandy. To na prawdę w mojej ocenie nie jest dobry kosmetyk. Jedynie za cenę dostał dwie gwiazdki, bo jest ona całkiem przystępna, ale i tak uważam że to strata pieniędzy.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

SZCZYPIE W OCZY!!!!!!!!!!

Oj jak żałuję, ze go zakupiłam. Chciałam mleczka, które będzie nadawało się do zmywania makijażu oczu. Wg opisu na opakowaniu tak jest. Ale po jego zastowoswaniu, myslałam, ze sie zapłaczę, gorzej niż jak szampon czy mydło dostanie sie do oczu. Szczypie potwornie!!!!!!!!!!!!!!
Z reszta twarzy radzi sobie dobrze, ale mnie głównie zalezało na oczach. Dlatego nie polecam!!!! Nie kupujcie go!!!!!

Używam tego produktu od:1 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

jak cebula :(

a miało być tak pięknie..
SZCZYPIE POTWORNIE! sama nie wiem, czemu się tak z nim męczę.. o ile tonik z tej serii jest ok, mleczko polecić mogę chyba tylko aktorkom, które muszą płakać na zawołanie.
bywa, że efekty wieczornego podrażnienia czuję jeszcze rano.

druga gwiazdka za przyzwoite obchodzenie się z resztą twarzy, ale że demakijaż oczu jest dla mnie podstawą oceny, więc podziękuję, nie dam sie więcej dotlenić.

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: pół

Można spróbować...

Stosuję ten kosmetyk TYLKO DO DEMAKIJAŻU OCZU.

Niewątpliwą jego zaletą jest to, że jest delikatny dla skóry.

Zapachu nie wyczuwam.

Mógłby być trochę gęstszy. Żeby zmyć tusz i kreskę (niewodoodporne) potrzebuję nałożyć go przynajmniej dwa razy na wacik. Nawet mimo to, nie zmywa dokładnie, trzeba trzeć oko, a rano pod okiem widać resztki tuszu.

Dla niewprawionych w boju, jego użycie bez narażania się na łzawe wieczory jest praktycznie niemożliwe. Stosuję go już 5 miesięcy i nadal zdarza mi się płakać przed lustrem :(

Jeśli chodzi o jego zastosowanie do twarzy to jak pisałam, nie wiem. Moja koleżanka stosuje go na twarz i jest zadowolona.

Używam tego produktu od: 5m
Ilość zużytych opakowań:5/6 pierwszego

tylko ok.

Nawilża, lecz pozostawia skórę dość tłustą. Osobiście używam jako mleczka do twarzy, lecz nie do demakijażu- nie sądzę, aby mi odpowiadało jako kosmetyk do usuwania make-upu.
Ogólnie jest ok, ale już go raczej nie kupię.

Zalezy dla kogo...

Dostalam kilka produktow z serii Kuracja Dotleniajaca: rozswietlajacy krem pod oczy do kazdego rodzaju cery (zero rozswietlenia, tylko slabe nawilzenie...), koralowa maseczke gleboko nawilzajaco-dotleniajaca (kompletnie sie u mnie nie sprawdzila) i wlasnie powyzsze mleczko....
Hmmmm niestety ono tez mnie zawiodlo....
W moim przypadku mleczko kompletnie nie nadaje sie do zmywania makijazu oczu, gdyz szczypie niemilosiernie...
Co do zmywania makijazu buzi, to jakos zmywa, ale nie mam wrazenia, ze robi to w 100%..
Ogolnie: moja buzka nie polubila serii Kuracja Dotleniajaca, szkoda, bo dosc fajnie pachnie...Używam tego produktu od: Wigilii :)
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!