Szampon do włosów delikatnych i normalnych

Szampon do włosów delikatnych i normalnych

Szampon Saponics z pokrzywą i mydlnicą lekarską przygotowaliśmy dla osób, których włosy są szczególnie delikatne i wrażliwe. Doskonały, szczególnie do częstego mycia włosów. Nie wysusza skóry głowy. Szampon Saponics uzyskał bardzo wysoką ocenę dermatologiczną.

najlepszy szampon jaki znalazłam

Szampon dobrze myje. Nie podrażnia skóry głowy co w moim przypadku jest bardzo ważne. Włosy są po nim lekkie,ale co mnie bardzo cieszy trochę sztywniejsze ( Włosy miękkie i cienkie). Po dwukrotnym myciu trochę kołtuni i trzeba użyć odżywki. Opakowanie ładne, poręczne. Konsystencja rzadka, ale takie są naturalne produkty. Jak na razie nie znalazłam lepszego.

Używam tego produktu od: od 1,5 roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: pięć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831663].usefull || 0 }}% pomocna.

kolejny dobry produkt farmony

Zdecydowanie przywraca puszystosc wlosom, nie polecam osobom ktore lubia miec sliskie, lsniace i blyszczace wlosy bo tego wam ten szampon nie da no ale mozna uzyc nablyszczacza lub jakiegos innego psikacza jedwabiu lub olejku arganowego etc, po samym szamponie wlosy sa dosc matowe ale dla mnie to plus bo wole objetosc i puszystosc niz przylizany blysk... Wlosy mniej wypadaja i sa mocniejsze. Bardzo pozytywne efekty, zapach ziolowy przyjemny.

Używam tego produktu od: 3tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[649504].usefull || 0 }}% pomocna.

Ziołowa pielęgnacja

To bardzo delikatny szampon, zawiera wysoko w składzie ziołowe ekstrakty. Dba o kondycję włosów, nie wzmaga przetłuszczania, sprawia że włosy są sypkie i bardziej lśniące. Zapach ma bardzo subtelny, ziołowy z przewagą pokrzywy - mnie odpowiada.
Niestety jest bardzo mało wydajny - rzadki i słabo się pieni, przez co trzeba go więcej nakładać. Rekompensuje to niska cena i duża pojemność.
Na pewno sięgnę po niego ponownie, ale też wypróbuję inne ziołowe szampony Farmony.

Używam tego produktu od: prawie dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[425444].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

dobry, ale...

Faktycznie przywraca objętość i puszystość włosom. Ma jednak jedną podstawową wadę: powoduje, że włosy są sztywne i nie chcę się układać. Może nie działać tak na inne włosy:). U mnie się nie sprawdził. Podyskutowałabym też nad jego "wrażliwością", osoby skłonne do podrażnień skalp powinny uważać, walce nie jest taki delikatny - wywołuje swędzenie. Nad wydajnością Farmony nie trzeba się rozpisywać, podpisuje się pod pozostałymi opiniami - super NIEwydajny.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[422142].usefull || 0 }}% pomocna.

delikatny

dobry szampon
słabo się pieni, jak większośc naprawdę ziołowych
nie jest najwydajniejszy i nie zawsze można go dostać, ale warto spróbować, bo jest naprawdę łaskawy dla włosów- po dłuższym czasie stosowania można zauważyć różnicę
oczywiście do szamponów ziołowych trzeba się przyzwyczaić, bo większości plączą one włosy, mnie też ;) ale włosy są po nich dłuzej swieze, puszyste i takie...lekkie
nie bedzie raczej odpowiedni dla osob, ktore stosuja dużo środków do układania włosów, myślę, ze jest zbyt delikatny by je zmywac
podoba mi sie jego słaby zapaszek i brak koloru
do opakowań farmony sie juz przyzwyczaiłam, ale faktycznie ten otwór mogliby zmniejszyć

lubię do niego wracać, bo nie obciąża włosów

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:2-3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[370371].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Kupiłam zachęcona etykieta na odwrocie butelki.
Jestem zadowolona z efektów. Włosy są puszyste, miłe w dotyku. Nie zauważyłam, żeby przyspieszał przetłuszczanie sie włosów.
Plus za to, że to polski produkt i wykonany z naturalnych składników.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[285076].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

Mam włosy cienkie blond( gdzie-nie-gdzie z farbą ciemniejszą) kręcone, w dodatku wypadające okresowo. Kupiłam ten szampon by je wzmocnić. Ograniczył nieco wypadanie i przetłuszczanie się włosów, ale bardzo plątał je i przyciemnił po miesiącu używania. Bez dobrze nawilżającej odżywki nie mogłam ich rozczesać, a z kolei po takiej odżywce włosy się szybciej przetłuszczały. Kiepsko się pieni, ale uważam, że to plus, bo świadczy o tym, że naprawdę jest ziołowy. Pachnie również ziołowo, zapach szybko się ulatnia.Używam tego produktu od: ok3-4 tygodni
Ilość zużytych opakowań:2/3 pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[257106].usefull || 0 }}% pomocna.

mam mieszane uczucia

Dobrze oczyszczał włosy, nie plącząc ich. Jednak miałam wrażenie, że włosy były po nim po prostu sztywne. Po za tym "pachnie" pokrzywą (co dziwne nie jest), jednak mi ten zapach całkowicie nie przypadł do gustu.
Dużym minusem jest jednak opakowanie, szybko przelałam zawartość tej butelki do opakowania po innym szamponie.
Nie jest to zły szampon, na pewno znajdzie swoje zwolenniczki. Jednakże osobiście miłością do niego nie pałam.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie miesiąc temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[233551].usefull || 0 }}% pomocna.

porządny

Nie licząc słabej wydajności, jest bardzo fajny. Przede wszystkim naprawdę dba o włosy. Są sypkie, lśniące, silne. Choć nie jest do tego przeznaczony, wydaje mi się że trochę ogranicza przetłuszczanie się. Co ważne, nie podrażnia skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[204209].usefull || 0 }}% pomocna.

zadowalający

Szampon zasługuje na max punktów ze względu na łagodną formułę i prosty skład. Jest delikatny, nie podrażnia mojej skóry głowy, która ostatnio reaguje świądem na większość szamponów, nie wzmaga też przetłuszczania, włosy są błyszczące, puszyste i miękkie.
Nie zawiera silikonów oraz innych tajemniczych skomplikowanych substancji pakowanych ostatnio do większości szamponów nawet tych profesjonalnych i które na dłuższą metę przynoszą więcej szkody niż pożytku nie tylko skórze głowy ale też włosom.
Niestety włosy po umyciu są mocno splątane, także odżywka jest niezbędna, ale nie powinno to nikogo dziwić,bo tak zazwyczaj włosy reagują na większość ziołowych szamponów, dlatego nie śmiałabym odjąć za to ani 1/3 gwiazdki:-)
Dlaczego wobec tego nie max punktów?
A to ze względu na niską wydajność, szampon naniesiony na włosy za pierwszym razem prawie wcale się nie pieni, dopiero za drugim razem a i to do umycia włosów zużywam go co najmniej trzy razy więcej niż innego szamponu także ziołowego np. Seboradinu.
Używam tego produktu od:3 tyg

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[203514].usefull || 0 }}% pomocna.