Super Deo (Dezodorant w sztyfcie)

Super Deo (Dezodorant w sztyfcie)

Cena już od 12,76 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dezedorant "Super Deo" - jest naturalnym minerałem (produkowany jest ze skały Ammonium alum, która pochodzi z nieczynnego wulkanu w Azji, a jej kryształy wykorzystuje się do produkcji preparatów przeciwpotnych). Pozostawiają one na powierzchni skóry cienką przeciwbakteryjną warstwę ochronną. Dezodorant nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych, nie kłóci się zapachowo z perfumami. Ekologiczny i długotrwały w użyciu, zapewnia ochronę i trwałe odświeżenie pach i stóp. Jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, do każdego rodzaju skóry. Skuteczny przez cały dzień. Zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Nie działa hamująco na wydzielanie potu!
Testowany dermatologicznie.

Oj nie

Nie mam problemu z potliwością, dlatego postanowiłam zaryzykować z tym dezodorantem. Niestety, ale nie zdał egzaminu.

Używałam go na wilgotne pachy. Nie chciałam ryzykować z moczeniem sztyftu. Po posmarowaniu zostaje dziwne uczucie ściągnięcia skóry. Dezodorant właściwie wcale nie chroni przed brzydkim zapachem. Kiedy nigdzie nie wychodzę staram się nie używać antyperspirantow, a po użyciu tego produktu moje pachy zachowywały się jakbym nie użyła nic. Ilość potu pozostała taka sama, a nieprzyjemny zapach pod koniec dnia był już wyczuwalny.
Dodatkowo nie podoba mi się opakowanie. Jest bardzo niesolidne. Po jednym upadku z niedużej wysokości i sztyf i opakowanie zwyczajnie się roztrzaskaly. Nie szkoda.

Żałuję, że produkt którego tyle szukałam po aptekach tak mnie rozczarował. Na szczęście nie był drogi. Miał być hit, a wyszło jak zawsze. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315881].usefull || 0 }}% pomocna.

zdeklasował wszytkie inne

Na wstępie zaznaczę, że mam za sobą chyba testy wszystkiego, co można dostać na rynku: blokery drogie i tanie, deozodoranty eko i pseudo-eko, drogeryjne hity, apteczne "specjały" i wiecznie coś nie tak.
w końcu postawiła na drogeryjne anytperspiranty, bo działały jak te apteczne (a czasami lepiej) a kosztowały 1/4 ceny.
Niestety, efekt był taki, że zniszczyłam sporo ubrań (plamy pod pachami - nawet jak niby deo ma być niewidoczne, to jednak po czasie swoje robiło) i wiecznie miałam problemy z podrażnieniem skóry pod pachami.
Miarka się przebrała, gdy musiałam maszynką do golenia "zeskrobywać" warstwy antyperspirantu pod pachami, bo żadne mydło czy żel nie dało rady tego zmyć....
Znalazłam w szafce kawałek tego ałunu, który gdzieś mi się zawieruszył i mnie oczarowało - od razu pobiegłam kupić świeży i nie mogę zrozumieć, dlaczego przestała go używać?!

Jego główną zaletą jest to, że choćby nie wiem co, to pot nie ma zapachu - czy cały dzień biegania po mieście, czy siłownia - zapachu brak (gdy tymczasem antyperspiranty po przekroczeniu pewnej bariery zaczynają po prostu śmierdzieć). Dodatkowo nie zostawia widocznej powłoki (lekko ściąga skórę jak wysycha), nie niszczy ubrań ani butów, jest bardzo wydajny i bardzo tani.
i nie podrażnia skóry.
I uwaga - magia - powoduje znaczne zmniejszenie potliwości - nie wiem jak to robi, ale taki jest efekt, gdy zacznie się go stosować regularnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216861].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy dezodorant!

Dezodorant "Super deo" jest najlepszym dezodorantem jaki miałam! Kupiłam go w zwykłej aptece za 16,50zł.

Plusy:
+ bezzapachowy
+ nie brudzi ubrań (!!!)
+ wydzielany pot jest bez jakiegokolwiek zapachu
+ wydajny
+ bardzo tani
+ skóra jest świeża, nie mam uczucia "zapchania"

Minusów nie widzę, jednakże niektórym może przeszkadzać to, że nie blokuje wydzielania potu. Po prostu staje się on kompletnie bezzapachowy.

Zawsze stosuję go w parze z jakimś delikatnym, leciutkim i świeżym dezodorantem w sprayu. Najpierw "Super Deo", potem leciutki dezodorant dla nadania lekkiego, miłego zapachu. Tak odpowiada mi najbardziej.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132901].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Nie sprawdził się

Produkt w moim przypadku nie spełnił podstawowej funkcji - nie chronił przed poceniem i , co za tym idzie, brzydkim zapachem. Co więcej, w strukturze kryształu pojawiły się mikropęknięcia, które zaczęły się wypełniać naskórkiem od pocierania pod pachami i w końcu sztyft zaczął, pomimo opłukiwania go po każdym użyciu, śmierdzieć. Po zużyciu połowy dezodorant musiałam wyrzucić. Sztyft używałam zwilżony, oczywiście na czystą skórę.
\\\\n

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019601].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wyobrażam sobie bez niego życia

Nie wiem, co bym zrobiła gdyby przestali go produkować. Znalazłabym inny ałun, bo nie widzę już innej opcji ;-)

Zawsze uważałam, że tradycyjne antyperspiranty są nieskuteczne. Używałam kulek i sprayów najpopularniejszych firm – Nivea, Fa i Rexona. Mam dostęp do produktów niemieckich i przez jakiś czas używałam niemieckiej wersji tych kosmetyków (oczywiście działały lepiej, ale to ciągle nie było to).

W klasycznych antyperspirantach nienawidzę dwóch rzeczy – tego, że są mało skuteczne i tego, że niszczyły ubrania, a ja uwielbiam biel i czerń i noszę je przez 70% czasu. Większość antyperspirantów wchodzi w jakąś dziwną reakcję z potem i zostawia na białych ubraniach żółte ślady, a na czarnych białe, nawet jeśli się odczeka do wyschnięcia produktu. Ubrania nadają się potem tylko do wyrzucenia.

Druga sprawa, ja nie mam problemów z potliwością, ale ponieważ prowadzę bardzo intensywny styl życia (praca, studia, prowadzenie domu, regularne ćwiczenia fizyczne), to siłą rzeczy oczekuję bardzo dobrej ochrony. Nie chcę wieczorem na zajęciach jogi zastanawiać się, czy czuć ode mnie nieświeży zapach, bo miałam zabiegany dzień i nie miałam czasu wziąć prysznica w międzyczasie. Wszystkie antysperpiranty mają kwiatowy zapach, a ja osobiście nie toleruję zapachu potu połączonego z tymi kwiatowymi zapaszkami. To jest taki zapach „przemęczenia” i ja mam wrażenie, że skoro ja to czuję, to wszyscy wokół też.

Na szczęście jest ałun. Napisane o nim zostało już chyba wszystko, teorię łatwo znaleźć, więc powiem jak to wygląda w praktyce. Pierwsze zastosowanie (albo zastosowania) to jest szok.

Sposób aplikacji jest specyficzny – trzeba zwilżyć skórę pach, do czego na początku trudno jest się przyzwyczaić. Sztyftem smarujemy mokrą skórę (inaczej nie będzie poślizgu) i czekamy, aż się wchłonie.

Prawda jest taka, że ałun w ogóle nie blokuje wydzielania potu, co praw podobnie dla 90% ludzi będzie stanowiło problem. Przyznam szczerze, na początku było mi trudno się przyzwyczaić, ale teraz nie zwracam na to uwagi. Od jakiegoś czasu nie noszę bardzo obcisłych ubrań na górze, a jeśli mi się to zdarza to nie czuję, że mam wilgotne pachy – w sumie nie zwracam już na to uwagi. Ałunu używam nieprzerwanie od ponad 2 lat i nie wyobrażam sobie, że miałabym przestać to robić. Nie wiem, czy coś się stało z moimi gruczołami łojowymi, ale mam wrażenie, że wydzielają mniej potu niż kiedyś – być może wyregulowały się dzięki ałunowi, który nie zatyka ich chemią złożoną z połowy tablicy Mendelejewa. Ta zasada sprawdza się przy przetłuszczającej się skórze i włosach, więc czemu nie tutaj? Poza tym od jakiegoś czasu intensywnie praktykuję minimalizm i staram się nakładać na ciało tak mało chemii, jak tylko możliwe (ilościowo i jakościowo), więc oczywiście jest to dla mnie strzał w 10tkę.

Największy plus ałunu – wydzielany pot w ogóle nie ma zapachu. Zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy nie chcą wydzielania potu, ale ja przede wszystkim nie chcę czuć zapachu i tutaj moje potrzeby są w 100% spełnione. Nie czuję zapachu potu nawet po intensywnym treningu, czyli ałun działa.

Kolejna sprawa, odkąd używam ałunu moje ubrania nie są zniszczone pod pachami. Żadnych żółtych ani białych śladów na moich ukochanych białych i czarnych bluzkach i sukienkach. To jest po prostu rewelacja, już nigdy nie wrócę do normalnych antyperspirantów.

Przy takich plusach można przymknąć oko na to, że czasami pot nie jest blokowany. Prawdę mówiąc, ja nawet nie zwracam na to uwagi. Poza tym ałun to ogromna oszczędność – rzeczywiście spokojnie wystarcza na rok, co jest wynikiem niemożliwym dla zwykłych antyperspirantów.

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972857].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy dezodorant.

Wydajność, u mnie więcej niż rok bo czasem używam np: drogeryjnego, bezalkoholowego po depilacji bo ałun bardzo szczypie, ale szczypanie ma miejsce tylko przy uszkodzonej skórze, można nawet wtedy użyć kremu nawilżającego i potem ałun i już nie szczypie.
Skóra się do niego nie przyzwyczaja, co ma miejsce przy zwykłych drogeryjnych dezodorantach.
Nie ma zapachu, to plus, bo mogę używać ulubionych perfum bez kłócenia się zapachów.
Działa nawet w upalne dni, wilgotne pachy były, ale nic nie śmierdziało aż do wieczornej kąpieli.
Łatwość użycia, wystarczy namoczyć, trochę skórę przetrzeć i gotowe, bardzo szybko zasycha i nie klei się ani nie brudzi ubrań. Nie brudzi nigdy, nienawidziłam plam na bluzkach, brudzenie i klejenie się były moją zmorą.
Łatwy do zabrania w podróż bo zajmuje mało miejsca, i można użyć i do stóp itd...
Zawsze mi spada nakrętka przy porannej bieganinie, więc w końcu wyrzuciłam, a sam deo stoi sobie, nic nie wietrzeje, ani nie rozkrusza się, a dla niego lepiej jest jak po użyciu wyschnie, tak że możecie nakrętki gubić :), nie traci swych właściwości.
Drugie opakowanie kończę, a już leci do mnie następny ałun, tylko innej firmy.

Używam tego produktu od: Pewnie już 3-4 lata.
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie używania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943741].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalnie dobry

Byłam sceptycznie nastawiona, ale kupiłam, ponieważ odstawiłam antyperspiranty i jestem zadowolona.
+bez zapachu
+chroni przed zapachem potu
+cena jak za dobry antyperspirant
+wydajny, mam go 4 miesiące i zużył się minimalnie
+wytrzymały na upadki (raz mi spadł do wanny i przeżył to)
+naturalny, bez aluminium
+ogranicza wydzielanie się potu, a jeśli on jest nie pachnie

-nie działa w upały zbyt dobrze

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943541].usefull || 0 }}% pomocna.

Magik!!!

Z ałunem spotkałam się chyba ze trzy lata temu, gdzieś przeczytałam o nim... mniejsza o to. SuperDeo to jest mój już drugi dezodorant tej firmy, a trzeci w ałunie w ogóle, miałam jeszcze Crystal w formie - kryształu.
Pierwszym SuperDeo się dość długo cieszyłam, ale mi spadł na podłogę no i trach! koniec użytkowania.
Dałam sobie z następnym ałunem spokój, później był wspomniany Crystal, a później kupiłam następny SuperDeo, który miał być dla mojej Mamy. Mamie niestety nie podpasował, nie sprawdził się, dezodorant powędrował do brata, który też go nie używał niewiadomo przez jak długi czas.
Wyleżał się w połowie tylko zużyty i trafił z powrotem w moje łapska...
Moje spostrzeżenia po użytkowaniu tego dezodorantu w ilości już drugiego sztyftu z tej firmy:
- zero potu!!!!
- chyba nigdy się nie skończy, prędzej nędznie skończy na posadce lub w wannie jeśli nam upadnie
- cena
- jego działanie to jest MAGIA - nie widać go na skórze, nie czuć, a on działa!!!!
- dla obojga płci - idealny
- nie podrażnia po depilacji pach
- można spokojnie używać swoich ukochanych perfum, bez obaw, że wymieszamy zapachy
- można go stosować również do stóp
- nie oblepia nam pachy
- nie odbarwia

Polecam!!!!

Używam tego produktu od: od hmmm... trudno powiedzieć, ale długo
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943082].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawiódł mnie

Robiłam sobie wiele nadziei odnośnie tego produktu. Świadomy wybór, naturalny kosmetyk, ekonomiczny. Dla mnie nie spełnia swojego podstawowego zadania - nie tłumi przykrego zapachu. Używałam go na wiele sposobów - na mokre pachy, poprzez namoczenie kryształu, tarcie do sucha, przetarcie raz mokrym... Niestety za każdym razem już po przyjściu do pracy czułam się po prostu nie świeżo a nie mam problemów z nadmiernym poceniem się. Tym bardziej, że jest teraz sezon jesienny i powinien dawać sobie radę. Daję 3 gwiazdki za naturalność, cenę, ekonomiczność i to, że dla niektórych jest cudem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[844550].usefull || 0 }}% pomocna.

Zgodnie z opisem, działa

Jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim kamień jest NATURALNY a w dzisiejszym świecie kosmetyków opływających w chemię to CUDO!
Nie eliminuje pocenia, ale nie takie jego zadanie. Faktycznie eliminuje przykre zapachy.
Uważam, że mokre pachy to nic wstydliwego - to przecież naturalne. Wstydem jest brak higieny i smrodek spod owych mokrych pach, wiec jak jest czysto i pachnąco, to nie szkodzi, że wilgotno.
Kamień jest bardzo wydajny, co w parze z ceną klasyfikuje go na 1. miejscu wśród antyperspirantów w mojej kosmetyczce.
Niestety ma dwa minusy: 1) - odkleił się od podstawy i używanie jest teraz kłopotliwe; 2) - jeden kamień mi się stłukł....teraz muszę bardzo uważać.
I niestety nie biorę go ze sobą na wyjazdy właśnie ze względu na kruchość.
No i troszkę długo schnie pod pachami, ale da się wytrzymać.
NIE BRUDZI UBRAŃ!
Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[772831].usefull || 0 }}% pomocna.