Guerlain, Meteorites Perles de Poudre Revelatrices de Lumiere [Light Revealing Pearls of Powder] (Puder rozświetlający w kulkach)

Sprawdź ceny produktu

Najnowsza, udoskonalona wersja sławnych Meteorytów. W trzeciej odsłonie legandarne kulki są bardziej miękkie i pudrowe niż kiedykolwiek, co ułatwia aplikację i daje bardziej widoczny efekt z każdym pociągnięciem pędzla. Pył diamentowy, oraz sferyczne pigmenty nowej generacji załamują i rozpraszają światło, rozświetlając cerę.
Bazą dla wszystkich wersji jest ta sama kombinacja trzech kolorów, które dostosowują się do każdej karnacji i współpracują, aby upiększyć skórę: liliowy - chwyta światło, różowy - odświeża cerę, żółty - koryguje zaczerwienienia i ziemisty odcień.
W Europie występują w trzech wersjach kolorystycznych:
- 02 `Clair` (z dodatkiem zielonych kulek korygujących zaczerwienienia, białych, aby odbijać światło i rozświetlających perełek w kolorze szampana),
- 03 `Medium` (zawiera kulki beżowe, brzoskwiniowe i w kolorze szampana, które razem naturalnie odbijają światło, wyrównują cerę i dodają blasku),
- 04 `Dore` (zawiera perły czekoladowe z satynowym połyskiem oraz kule w kolorze fuksji i beżu, ożywiające cerę i dodające jej blasku).
Jest to aktualna wersja Meteorytów dostępna na rynku od wiosny 2014 r.

Cudeńko

Zastanawiałam się długi czas czy zainwestować w to cudeńko. Tak się złożyło że dostałam je na urodziny i jestem zachwycona i oczarowana tym produktem. Ja osobiście używam ich jako rozświetlacza, dają delikatny efekt i dobrze prezentują się na skórze. Są na prawdę bardzo wydajne, używam ich chyba już ze 2 lata i zużycie jest na prawdę minimalne. Opakowanie jest przepiękne , zapach jest bardzo przyjemny, delikatny. Produkt mnie nie uczula, ja jestem z niego zadowolona, niestety cena bardzo odstrasza i nie każdy może sobie pozwolić na taki zakup.

Jak ja na nie czekałam

Polowałam na nie kilka miesięcy, odkładałam zawsze coś z wypłaty, żeby je mieć. Wyobrażałam sobie, że jak się nimi pomaluję to będę jak księżniczka- efekt reklamy;) Upadek był bolesny, zwłaszcza dla portfela. Najpierw używałam ich jako pudru wykańczającego, niestety na mojej mieszanej cerze się nie sprawdziły. Potem nakładałam na podkład i puder matujący, otrzymując efekt ciastoliny. Widocznie gładka, promienna ale nie świecąca się cera nie jest mi przeznaczona. Jakoś zmeczyłam część opakowania. Teraz tych trochę na dnie używam jako rozświetlacza, też nie specjalnie wyglądają. Najchętniej wyrzuciłabym je w cholere ale jak na złość, po 5 latach dalej są dobre. Nie zmienił się zapach, konsystencja, nic mnie nie uczula. Może to byc zaleta, dla tych, których zachwyciły. W sumie ciesze sie, ze mi sie nie spodobaly, bo jeszcze bym musiała kupić następne opakowanie ;) oczywiscie plus za pudełko.

Magiczne cudo

Luksus w pudełku. Nie chodzi tu tylko o cenę, ale o działanie.
Nie są one przeznaczone do zakrywania niedoskonałości , ale w jakis sposób sprawiają że te niedoskonałości są mniej widoczne. To taki photoshop który sprawia że cera jest wygładzona, promienna, zdrowa. Może nie jest to kosmetyk niezbędny ale wg mnie daje dużo i warto go mieć.

Fajny produkt z wyższej półki

Puder rozświetlający w kuleczkach to coś dla tych, którzy chcą mieć twarz pokrytą blaskiem.
Opakowanie jest piękne - widać od razu, że to produkt z wyższej półki. Taki gadżet cieszący oko ;)
Ja akurat używam go tylko przy "wyjściach", na codzień nie lubię takiego wykończenia makijażu.
Po użyciu daje naturalne, nienachalne rozświetlenie twarzy. Cera jest rozpromieniona, ale na prawdę delikatnie.
Posiadam odcień 3 Medium.
Produkt wg mnie spełnia swoją rolę.
Posiada specyficzny dla luksusowych kosmetyków zapach, bardzo przyjemny.
Niestety cena powala. Dostałam ten puder w prezencie, sama z siebie nie kupiłabym go, bo po prostu mnie nie stać na takie luksusy ;)
Właśnie ze względu na tę cenę odejmuję 1 gwiazdkę.
Ogólnie cieszę się, że mogę go używać, bo jest wart uwagi.

księżniczkowa świecąca miłość

jeżeli chcesz poczuć się, jak magiczna istota, połyskująca milionem gwiazdek, jest to produkt dla Ciebie. Nie pokona go nawet niewyspanie. Nie jest to najbardziej "modny" obecnie rozświetlacz, o konsystencji cienia do powiek, który po nałożeniu przypomina taflę lustra, niemniej, ja go bardzo lubię i polecam. Proponuję dokupić dedykowany pędzel. Maksymalnie wydajny. Używam od bardzo dawna, a jestem w połowie :D

Bardzo drogi...

Bardzo drogi rozswietlacz w pięknym opakowaniu. Jest to produkt luksusowy... Ale czy na pewno ? Czy oprócz cudnego opakowania i wysokiej ceny jest jeszcze cos luksusowefo ? Moim zdaniem nje...
W tej cenie mogę mieć 15 innych rozswietlaczy lepszych.... Ten jest po prostu zwyczajny... Nie wart swojej ceny... Nie rozumiem zachwytu I fenomenu tego produktu.nigdy więcej nie wydam 250 zł za ten rozswietlacz. Efekt po nałożeniu był odzewem skóra stała się rozswietlona Ale piękniejszy efekt kobietki uzyskacie dzieki rozswietlaczowi za 15zl lovely

Przereklamowany

Zupełnie nie rozumiem fenomenu tego kosmetyku - absolutnie nie widzę żadnego pozytywnego efektu na mojej twarzy: ani to puder, ani rozświetlacz. Pachnie cudownie, ale to jedne z gorzej wydanych pieniędzy na kosmetyki, razem z Touche Eclat YSL.

Cudeńko

To jest mój rozświetlacz numer jeden. Cudeńko, poczynając od opakowania, a kończąc na efekcie. Opakowanie jest bardzo eleganckie , pięknie wygląda na półce w łazience. Zalety: naturalne rozświetlenie, piękny delikatny połysk, subtelnie rozświetlający nawet zmęczoną cerę i ujednolicający nierówności skóry. Bardzo polecam. Cena jest wysoka, ale kosmetyk jest niezwykle wydajny, bo nie wymaga używania w dużej ilości. Wystarczy delikatne muśnięcie twarzy.

Cudo nie kosmetyk

To jest cudo nie kosmetyk. Opakowanie jest bardzo eleganckie i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z kosmetykiem z najwyższej półki.
Posiadam odcień nr 02 Clair i jest wspaniały.
Długo się zastanawiałam nad zakupem ale nie żałuję ponieważ kosmetyk okazał się bardzo wydajny.
Kolejne jego zalety to:
- piękne ale subtelne rozświetlenie twarzy
- ładnie podkreśla rysy twarzy i daje efekt delikatnie rozświetlonej, promiennej (to jest zdecydowanie dobre określenie promienna) cery,
Według producenta nadaje się do każdego rodzaju skóry - ja mam mieszaną w stronę suchej i się sprawdza.
Polecam.

*luksus o zapachu fiołków*

Jestem zafascynowana meteorytami od kilkunastu lat.
Cudne biżuteryjne pachnące fiołkami opakowania
zajmują zaszczytne miejsce na mojej toaletce.
Uwielbiam je za zapach ,tęczowo mieniące się kulki .
To produkt kojarzący się z luksusem i prestiżem.
Pięknie wykańczają makijaż , dają rozświetlenie ,
trójwymiarowość oraz efekt zdrowej cery.
Są bardzo wydajne , opakowanie wystarcza na więcej niż rok.

Kosmos

Co tu dużo pisać, kocham ten puder! Pięknie rozświetla cerę, a opakowanie i zapach są wspaniałe. Jest też wydajny, choć jeśli kuleczki rozsypią się w kosmetyczce i rozgniotą to jest to duża strata, mi się to przytrafiło w podróży, ale i tak po roku codziennego stosowania nadal mam jeszcze trochę do wykorzystania. Największym minusem jest to, że nie za bardzo idzie go zabrać ze sobą i poprawić w ciągu dnia, a jednak jak chyba każdy puder tego wymaga. Cena boli, ale jest to kosmetyk jedyny w swoim rodzaju, więc moim zdaniem warto się trochę wykosztować

Bardzo fajne, ale za drogie

Mam odcień 01 Teint Rose. Zakup tych kulek to było spełnienie moich marzeń. Oh, ah, mam je.....
Teraz, kiedy patrzę na nie "na zimno" to widzę, że to było szaleństwo wydać na nie tyle kasy. W tym momencie na rynku jest mnóstwo kosmetyków tego typu i kosztują 5 czy nawet 10x mniej.
Muszę jednak przyznać, że puder jest bardzo fajny, pięknie rozświetla i wygładza cerę, wyrównuje koloryt. Ja stosuję go jako rozświetlacz i w tej roli sprawdza się świetnie. Drobinki nie są jakieś duże, nie musimy się bać, że będziemy wyglądać jak obsypane brokatem. Produkt jest bardzo wydajny, mam je od ponad roku i to jeszcze nie koniec przy codziennym stosowaniu. Ich subtelny zapach bardzo mi odpowiada, opakowanie również mi się podoba. Ogólnie same plusy, poza ceną. Zaznaczyłam, że nie kupię ich ponownie ze względu na ich cenę właśnie.