Guerlain, Meteorites Perles de Poudre Revelatrices de Lumiere [Light Revealing Pearls of Powder] (Puder rozświetlający w kulkach)

Najnowsza, udoskonalona wersja sławnych Meteorytów. W trzeciej odsłonie legandarne kulki są bardziej miękkie i pudrowe niż kiedykolwiek, co ułatwia aplikację i daje bardziej widoczny efekt z każdym pociągnięciem pędzla. Pył diamentowy, oraz sferyczne pigmenty nowej generacji załamują i rozpraszają światło, rozświetlając cerę.
Bazą dla wszystkich wersji jest ta sama kombinacja trzech kolorów, które dostosowują się do każdej karnacji i współpracują, aby upiększyć skórę: liliowy - chwyta światło, różowy - odświeża cerę, żółty - koryguje zaczerwienienia i ziemisty odcień.
W Europie występują w trzech wersjach kolorystycznych:
- 02 `Clair` (z dodatkiem zielonych kulek korygujących zaczerwienienia, białych, aby odbijać światło i rozświetlających perełek w kolorze szampana),
- 03 `Medium` (zawiera kulki beżowe, brzoskwiniowe i w kolorze szampana, które razem naturalnie odbijają światło, wyrównują cerę i dodają blasku),
- 04 `Dore` (zawiera perły czekoladowe z satynowym połyskiem oraz kule w kolorze fuksji i beżu, ożywiające cerę i dodające jej blasku).
Jest to aktualna wersja Meteorytów dostępna na rynku od wiosny 2014 r.

księżniczkowa świecąca miłość

jeżeli chcesz poczuć się, jak magiczna istota, połyskująca milionem gwiazdek, jest to produkt dla Ciebie. Nie pokona go nawet niewyspanie. Nie jest to najbardziej "modny" obecnie rozświetlacz, o konsystencji cienia do powiek, który po nałożeniu przypomina taflę lustra, niemniej, ja go bardzo lubię i polecam. Proponuję dokupić dedykowany pędzel. Maksymalnie wydajny. Używam od bardzo dawna, a jestem w połowie :D

Bardzo drogi...

Bardzo drogi rozswietlacz w pięknym opakowaniu. Jest to produkt luksusowy... Ale czy na pewno ? Czy oprócz cudnego opakowania i wysokiej ceny jest jeszcze cos luksusowefo ? Moim zdaniem nje...
W tej cenie mogę mieć 15 innych rozswietlaczy lepszych.... Ten jest po prostu zwyczajny... Nie wart swojej ceny... Nie rozumiem zachwytu I fenomenu tego produktu.nigdy więcej nie wydam 250 zł za ten rozswietlacz. Efekt po nałożeniu był odzewem skóra stała się rozswietlona Ale piękniejszy efekt kobietki uzyskacie dzieki rozswietlaczowi za 15zl lovely

Przereklamowany

Zupełnie nie rozumiem fenomenu tego kosmetyku - absolutnie nie widzę żadnego pozytywnego efektu na mojej twarzy: ani to puder, ani rozświetlacz. Pachnie cudownie, ale to jedne z gorzej wydanych pieniędzy na kosmetyki, razem z Touche Eclat YSL.

Cudeńko

To jest mój rozświetlacz numer jeden. Cudeńko, poczynając od opakowania, a kończąc na efekcie. Opakowanie jest bardzo eleganckie , pięknie wygląda na półce w łazience. Zalety: naturalne rozświetlenie, piękny delikatny połysk, subtelnie rozświetlający nawet zmęczoną cerę i ujednolicający nierówności skóry. Bardzo polecam. Cena jest wysoka, ale kosmetyk jest niezwykle wydajny, bo nie wymaga używania w dużej ilości. Wystarczy delikatne muśnięcie twarzy.

Cudo nie kosmetyk

To jest cudo nie kosmetyk. Opakowanie jest bardzo eleganckie i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z kosmetykiem z najwyższej półki.
Posiadam odcień nr 02 Clair i jest wspaniały.
Długo się zastanawiałam nad zakupem ale nie żałuję ponieważ kosmetyk okazał się bardzo wydajny.
Kolejne jego zalety to:
- piękne ale subtelne rozświetlenie twarzy
- ładnie podkreśla rysy twarzy i daje efekt delikatnie rozświetlonej, promiennej (to jest zdecydowanie dobre określenie promienna) cery,
Według producenta nadaje się do każdego rodzaju skóry - ja mam mieszaną w stronę suchej i się sprawdza.
Polecam.

*luksus o zapachu fiołków*

Jestem zafascynowana meteorytami od kilkunastu lat.
Cudne biżuteryjne pachnące fiołkami opakowania
zajmują zaszczytne miejsce na mojej toaletce.
Uwielbiam je za zapach ,tęczowo mieniące się kulki .
To produkt kojarzący się z luksusem i prestiżem.
Pięknie wykańczają makijaż , dają rozświetlenie ,
trójwymiarowość oraz efekt zdrowej cery.
Są bardzo wydajne , opakowanie wystarcza na więcej niż rok.

Kosmos

Co tu dużo pisać, kocham ten puder! Pięknie rozświetla cerę, a opakowanie i zapach są wspaniałe. Jest też wydajny, choć jeśli kuleczki rozsypią się w kosmetyczce i rozgniotą to jest to duża strata, mi się to przytrafiło w podróży, ale i tak po roku codziennego stosowania nadal mam jeszcze trochę do wykorzystania. Największym minusem jest to, że nie za bardzo idzie go zabrać ze sobą i poprawić w ciągu dnia, a jednak jak chyba każdy puder tego wymaga. Cena boli, ale jest to kosmetyk jedyny w swoim rodzaju, więc moim zdaniem warto się trochę wykosztować

Bardzo fajne, ale za drogie

Mam odcień 01 Teint Rose. Zakup tych kulek to było spełnienie moich marzeń. Oh, ah, mam je.....
Teraz, kiedy patrzę na nie "na zimno" to widzę, że to było szaleństwo wydać na nie tyle kasy. W tym momencie na rynku jest mnóstwo kosmetyków tego typu i kosztują 5 czy nawet 10x mniej.
Muszę jednak przyznać, że puder jest bardzo fajny, pięknie rozświetla i wygładza cerę, wyrównuje koloryt. Ja stosuję go jako rozświetlacz i w tej roli sprawdza się świetnie. Drobinki nie są jakieś duże, nie musimy się bać, że będziemy wyglądać jak obsypane brokatem. Produkt jest bardzo wydajny, mam je od ponad roku i to jeszcze nie koniec przy codziennym stosowaniu. Ich subtelny zapach bardzo mi odpowiada, opakowanie również mi się podoba. Ogólnie same plusy, poza ceną. Zaznaczyłam, że nie kupię ich ponownie ze względu na ich cenę właśnie.

Efekt photoshopa na twarzy

Posiadam w swojej kolekcji starszą wersję tych Meteorków w kolorze 01. Z nowej wersji miałam ochotę na odcień Medium, gdyż byłam ciekawa, czy będzie lepszy, niż różowawy Teint Rose.
Stara wersja (czyli ta, w której posiadam odcień Teint Rose) nie jest już dostępna, została wycofana, a na jej miejsce wprowadzono kuleczki, które mają być bardziej miękkie, delikatniejsze i bardziej pudrowe, co ułatwić nam ma aplikację. Pył diamentowy, oraz sferyczne pigmenty nowej generacji załamują i rozpraszają światło, rozświetlając cerę. Bazą dla wszystkich wersji jest ta sama kombinacja trzech kolorów, które dostosowują się do każdej karnacji i współpracują, aby upiększyć skórę: liliowy - chwyta światło, różowy - odświeża cerę, żółty - koryguje zaczewienienia i ziemisty odcień.
Mamy tutaj dostępne trzy kolory:
- 02 Clair (kuleczki zielone, białe i w kolorze szampana)
- 03 Medium (kuleczki beżowe, brzoskwiniowe i w kolorze szampana)
- 04 Dore (perły w odcieniu czekolady, fuksja i beż).
Tym razem chciałam sprawdzić Medium, ponieważ kuleczki dają na skórze tylko delikatny woal, to nie jest puder w żaden sposób kryjący, tylko cudownie rozświetlający i dodający blasku cerze. Dlatego wiedziałam, że mimo faktu, iż wydaje się ciemniejszy w opakowaniu to tylko nieznacznie różnić się będzie od jaśniejszej wersji. Wiem, że niektóre dziewczyny nie widzą na sobie efektu perełek, ja jestem jednak tym szczęśliwcem, który widzi i uwielbiam go.
Opakowanie to metalowa puszka (wizualnie to po prostu dzieło sztuki), na wieczku mamy rozetkę, chociaż wygląda ona inaczej, niż na wcześniejszych opakowaniach. Po bokach producent umieścił też inne tłoczenia. Niestety kuleczki nam zmalały, bo jest ich teraz tylko 25g (Teint Rose ma 30g), cena oczywiście pozostała bez zmian. W nowych perełkach mamy też zamiast gąbki całkiem przyjemny materiałowy puszek. Ja go nie używałam, bo wolę nakładać ten produkt pędzlem, ale wydaje się zdatny do użytku, chociaż słyszałam głosy, że on generalnie nie służy do nakładania perełek na twarz, tylko do ochrony ich w opakowaniu.
Opakowanie zawiera 5 kolorów kuleczek: beżowe, liliowe, różowe, złote i w kolorze szampana.
Perełki faktycznie, tak jak obiecywał producent są bardziej miękkie, delikatniejsze i lepiej się je nabiera pędzlem, ma to też swój minus, ponieważ jak możecie zobaczyć na zdjęciu kruszą się one na drobniutki pyłek, dlatego nie polecam ich zabierać w podróż. To by było na tyle minusów. Teraz działanie. Otóż Kochane, ta wersja Meteorków jest moją ulubioną ze wszystkich 5, jakie posiadam, dlaczego? Dlatego, że delikatny beżowy woal, jaki powstaje po zmieszaniu się kolorów delikatnie ociepla moją skórę, nadaje jej świeżości, blasku, takiej młodzieńczości. Każde perełki Guerlain to robią, ale np. Teint Rose dają różowawy woal, który lekko ochładza cerę, a jednak wersja ocieplająca dodaje mi więcej uroku :) Myślę, że tutaj trzeba znaleźć właściwy odcień dla swojej karnacji.
Jak już wspomniałam wcześniej woal, który otrzymuję na buzi po ich nałożeniu daje mi piękne wykończenie makijażu, cera jest promienna, wygląda po prostu lepiej. Odcień Medium jak najbardziej nadaje się dla karnacji bardzo jasnej, jak moja (pomiędzy MACowym NW13 a NC15), wyrównuje kolor skóry, utrzymuje podkład w ryzach (nieważne, czy ciężki, czy leciutki jak piórko). Nie mogę zapomnieć również o boskim zapachu, który unosi się z opakowania, kiedy je otwieramy i uprzyjemnia aplikację. Czasami też czuję ten zapach na twarzy w ciągu dnia, ja go lubię, ale to kwestia indywidualna.
Efekt Meteorytów jest niemalże niemożliwy do uchwycenia, ale u mnie on robi ma twarzy to, czego od niego oczekuję i co obiecuje producent.
Jednym słowem gorąco polecam je przetestować! Ostatnio jest to najczęściej używany przeze mnie puder i na pewno odkupię ten odcień jeśli kiedykolwiek mi się skończy (to chyba niemożliwe?).

Ok produkt

Posiadam meteoryty w odcieniu 2 Clair i mam wrażenie że po nałożeniu trochę bielą mi twarz. Ogólnie efekt jaki dają to rozświetlenie i wygładzenie. Puder całkiem dobrze utrzymuje się na twarzy i chyba pełni swoją funkcję. Uważam że ciężko jest znaleźć godnego następcę wśród pudrów drogeryjnych czyli czymś te meteoryty się jednak wyrozniaja. Następnym razem jednak wybiorę ciemniejszy odcień.

Bardzo tak

Wiem, że są drogie. Mimo wszystko mają to coś, co sprawia, że chcemy je mieć. O opakowaniu nie będę się długo rozpisywać, po prostu arcydzieło. Zawartość pachnie obłędnie, są idealnym wykończeniem mojego makijażu. Muszę przyznać, że używam ich na co dzień. Aplikuje na kości policzkowe, łuk kupidyna i środek nosa. Od wielkiego dzwony również na obojczyki. Pozostawiają na skórze przepiękny połysk, który długo się utrzymuje. Cera jest promienna, rozświetlona. Myśle, że gdyby nie cena byłby w kosmetyczkach większości kobiet.

Zawiodłam się

-nauczyłam się, między innymi dzięki temu produktowi, że produkty luksusowe często nie są lepsze od tych za kilka złotych, one po prostu są sygnowane przez "dobrą" markę, mają ładne opakowanie, z reguły także ładnie pachną, mówiąc krótko jest to przerost formy nad treścią,
-cena kosmiczna, ten produkt nie jest nadzwyczajny, więc nieuzasadniona,
-żałuję zakupu, chciałam spróbować, jak pewnie większość dziewczyn interesujących się makijażem czy kosmetykami, ale nie było warto,
-nie do końca wiadomo, jak ten puder stosować, na całą twarz to średnio, ja mam najjaśniejszy odcień (02) i kiedy nałożę na całą twarz, wygląda ona trochę śmiesznie, szarawo, świeci się nienaturalnie, podkład nie jest utrwalony,
-jak stosuję na puder, to efekt w dalszym ciągu jest podobny, ale mniejszy, tak czy siak zbyteczny, bo zamiast ulepszać, pogarsza mój wygląd, a tak poleciła mi go stosować Pani w perfumerii,
-jako rozświetlacz daje trochę za delikatne wykończenie, subtelne bardzo plus jednak z drobinkami,
-te kulki są dla mnie niewygodne, ciągle mi się wbijają w pędzel i muszę je wyciągać,
-mimo iż ten metalowy słoiczek bardzo mi się podoba, źle mi się go otwiera, ciężko chodzi, a to bardzo uciążliwe,
-kiepsko trzyma się na skórze, łatwo go zetrzeć,

+wydajność totalna, używam tego produktu już 2 lata, a nie widać żadnego zużycia,
+zapach to największy atut meteorytów, chętnie kupiłabym takie perfumy, a przecież marka Guerlain także produkuje perfumy, czekam więc:)
+zapach jest mocny, intensywny, jak dobre perfumy, nie potrafię go zbytnio opisać, to trzeba poczuć,
+pudełko doskonałe, takie piękne, Boże, jak ono wygląda na toaletce! naprawdę porządne i cieszące oko,
+w środku zamknięty jest miły i śliczny puszek,
+nie ma raczej problemu z dostępnością,
+z całą pewnością jest to produkt luksusowy i zadowoli wszelkie fanki ładnych opakowań, sama sięgam po niego z przyjemnością, mimo iż średnio działa,
+nie ściera podkładu i pudru

Dla mnie to wielkie rozczarowanie, legendarne meteoryty to nic innego jak za słaby rozświetlacz w formie kulek, które bardzo ładnie pachną. Efekt na skórze mizerny.