Apart, Natural, Kremowy płyn do kąpieli `Lilia i lotos`

Apart, Natural, Kremowy płyn do kąpieli `Lilia i lotos`

Pojemność 1 500 ml

Receptura płynu oparta jest na składnikach pielęgnacyjnych, które nawilżają i odżywiają skórę sprawiając, że staje się ona gładka, miękka i elastyczna. O pięknym zapachu lilii i lotosu.

płyny do kąpieli
oczyszczające
zapachowa

Przyjemny płyn o subtelnym zapachu

Płyn ma niebieską, gęstsza konsystencję, która pod strumieniem wody ładnie zmienia się w obfitą ilość piany. Woda po wlaniu płynu delikatnie nabiera niebieskiego tonu, ale nie jest to mega widoczne. Zapach i jego intensywność zależy od tego ile wlejemy produktu. W opakowaniu pachnie ładnie, delikatnie kwiatowo, po wlaniu małej ilości zapachu w ogóle nie czuć, ale przy wlaniu większej ilości jest wyczuwalna delikatna nuta zapachowa. Produkt nie wysusza skóry, zostawia ją delikatnie nawilżoną, wygładzona i zmiękczoną. Nie zauważyłam, aby produkt odżywiał i uelastyczniał.
Produkt jest zawarty w dużej butelce, która starcza na długi czas, więc cena do ilości jest adekwatna.
Czy polecę? Nie odradzę na pewno, bo krzywdy nie robi, ale jednak sama gustuje w bardziej intensywnych zapachach, wolę kiedy woda jest zabarwiona, bo dla mnie użycie płynu ma przede wszystkim na celu relaksacje, a walory pielęgnacyjne to miły dodatek, który tutaj jest akurat obecny.

Lekka pianka w kąpieli

plusy:
+ dosyć przyjemny zapach, lecz słabo wyczuwalny w wodzie
+ dosyć dobrze się pieni
+ nie wysusza skóry

minusy:
- nie barwi wody

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niezbyt wydajny
+ niska cena
+ wygodna butla

Tani, duża pojemność, czysta przyjemność z kąpieli po prostu rewelacja ♡♡

Uwielbiam płyny do kąpieli od Apart, często goszczą w mojej łazience. Ten płyn należy do moich ulubionych ze względu na zapach lilii, który umila czas kąpieli , wspaniale odpręża. Jest gęsty przed co wystarczy niewielka ilość, a mamy wannę wypełnioną po brzegi pianą. Poręczne duże opakowanie z rączką. Dostępna w marketach, drogeriach.

Dużo piany

Wielka 1,5 litrowa butla płynu do kąpieli starcza na bardzo długo. Płyn ma przepiękny zapach, świetny żeby się zrelaksować. W kontakcie ze strumieniem wody tworzy się dużo piany, co tylko zwiększa przyjemność z kąpieli.
Myślę, że kiedyś jeszcze wrócę do tego płynu ze względu na zapach.

Przyjemny produkt w dobrej cenie umilający kąpiel pięknym zapachem i delikatną pianą!

Płyny do kąpieli od Apart często goszczą w mojej łazience , przede wszystkim ze względu na niska cenę , dużą pojemność, dobre działanie oczyszczające skórę, intensywny zapach i dużą ilość piany jaką wytwarzają po zetknięciu z wodą.

W cenie około 10 złotych otrzymujemy opakowanie o pojemności aż 1,5l.
Butla w błękitnym kolorze wykonana jest z masywnego ale elastycznego plastiku i posiada zamykanie typu "klik" Posiada również rączkę , co przy tak dużych wymiarach i ciężarze znacznie ułatwia nalewanie i dozowanie produktu,
Szata graficzna nawiązująca do zawartości z widocznymi kwiatami lotosu i lilii.
Dodatkowo z tyłu opakowania producent udostępnił nam informacje na temat składu, działania i stosowania kosmetyku.

Konsystencja płynu jest gęsta, żelowo-kremowa w białym kolorze.
Zapach bardzo intensywny kwiatowy, ja nie wyczuwam poszczególnych składników tylko ich mieszankę. Jest na tyle mocny że niewielka ilość płynu sprawia ze pachnie nie tylko w łazience, ale również w całym domu. Niestety na ciele po kąpieli jest prawie wcale niewyczuwalny.

Podstawę składu stanowi SLS, tak jak w większości płynów do kąpieli. Apart został wzbogacony o wit.A -która przywraca skórze elastyczność, wit.E - opóźnia starzenie się komórek, wit.F - wzmacnia naturalną barierę ochronną, wit. B5 - łagodzi podrażnienia skóry oraz lipid uzyskany z oleju słonecznikowego który ma pozytywny wpływ na regenerację naskórka.

Płyn wlany pod strumień wody wytwarza gęstą i puszystą pianę. Zapach umila czas spędzony w wanie, dając odprężenie i relaksując ciało. Po kąpieli skóra jest dobrze oczyszczona i odświeżona, gładka i przyjemna w dotyku. Nie występuje uczucie ściągnięcia ani szorstkości. Przez.z cały czas stosowania kosmetyk nie spowodował również wystąpienia żadnych niepożądanych reakcji alergicznych.

Ogólnie jestem zadowolona z działania oczyszczającego i odprężającego ciało. Zresztą za tak niską cenę cudów nie oczekuję. Skóra jest odświeżona,ale działania nawilżającego czy pielęgnującego nie zauważyłam, a i tak po kąpieli zawsze stosuje jakiś kosmetyk nawilżający , więc zupełnie mi to nie przeszkadza.

świetny!!!

Pieni się mega!!! do tego ma cudowny, kremowy zapach który kojarzy się z czystością ;) uwielbiam takie ;) bardzo wydajny. 1,5 litra w takiej cenie to bajka ;) opakowanie z praktyczną rączką na plus.
Nie wysusza.
Polecam;)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego