Biosilk, Fruit Cocktail Reconstructing Treatment pH 3,5 (odżywka zakwaszająca)

Biosilk, Fruit Cocktail Reconstructing Treatment pH 3,5 (odżywka zakwaszająca)

Odżywka do włosów normalnych, farbowanych i poddawanych zabiegom chemicznym. Skleja osłonkę włosa uniemożliwiając wypłukiwanie koloru, zapobiega także jego blaknięciu. Ma działanie rekonstruujące, odbudowuje także strukturę włosów. Zawiera kwasy AHA, wyciągi roślinne, pantenol oraz białka keratynowe. Wzmacnia włosy, zwiększa ich objętość. Do spłukiwania.

Bardzo dobra

Zostawia włosy bardzo lśniące i zadbane. Nie plączą się i łatwo rozczesują. Ładny zapach, gęsta i łatwa w aplikacji ( nie spływa).
Ja jestem zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: kończę największą butelkę

Bubel

Lubię profesjonale kosmetyki do moich zniszczonych rozjaśnianiem włosów i skusiłam się na tą odżywkę w sumie trochę bardziej z ciekawości i....
Pierwsze moje użycie wspominam przecudownie! Włoski naprawdę były mięciutkie , odżywione i takie leiste o jakich marzę :) - i to by było na tyle.
Mój zachwyt znikł razem z kolejnym myciem głowy i użyciu tego kosmetyku. Nie robi już z moimi włosami dosłownie nic! Męczę go już drugi miesiąc i jak na taką firmę jak Farouk , to jest totalna klapa!

Ilość zużytych opakowań: męczę 1

Najlepsza na świecie!!!

Nie rozumiem wogóle negatywnych opinii na temat tej odżywki!Zdziałała cud na moich włosach!Miałam włosy bardzo zniszczone,co było spowodowane wielokrotnym farbowaniem, prostowaniem i suszeniem. Właściwie można powiedzieć, że był to włos martwy ze względu na ogromny stopień zniszczenia, suchy w dotyku i sianowaty!I wtedy po raz pierwszy kupiłam odżywke fruit coctail!Myslałam, że nie pomoże tak jak inne specyfiki, które stosowałam, a była ich cała masa!I stał się cud!obecnie mam włosy lśniące, grube, gładkie!a nadal je farbuje!Zaznaczam, że stosuję tą odżywke już rok, od razu jak pojawiła się na rynku, wraz z szamponem z tej samej serii. Wcześniej przez 2 lata stosowałam również Biosilka ale innego, który nie umywa się do fruit coctail, jeżeli chodzi o rezultaty! Jest to naprawdę silna regeneracja! ale trzeba używać jej przez dłuższy okres czasu regularnie, bo po jednym razie w przypadku każdej odżywki nie ma spektakularnych rezultatów! Dlatego jeżeli macie silnie zniszczone włosy to polecam ją w 100%!Używam tego produktu od:roku

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

owoce do boju!

Farbowałam wczoraj włosy farbą, której nie cierpię, bo robi z moich włosów suche, ostre siano, na dodatek matowe. No ale farbę dostałam od mamy+ z natury jestem sknerą, więc myślę "trzeba zużyć".
Włosy stały się takie jak nienawidzę. Normalna odżywka nawet nie ruszyła skorupy. I wtedy sięgnęłam w ostatnim akcie desperacji po ten koktail owocowy Biosilk...

Burza owoców runęła na moje zmysły- ananas, greapfut, jeżyny, maliny. Boże co za rozkosz!... 5 minut na głowie mogłoby trwać wieki. Skorupa pękła! Włosy jakby się opiły- zaczęły się cudnie, miękko wić.

A dziś w pracy jeden chłopak powiedział- "jakoś wyjątkowo ładnie dziś wyglądasz, jakby ci głowa promieniała".:)

I o to chodzi.

Używam tego produktu od:około roku-tylko po farbowaniu włosów
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

nie nie i jeszcze raz nie !!!

Kupiłam tą odżywkę zachęcona namową Pani w Douglasie i niestety żałuje... Kosmetyk ma piękny zapach gumy balonowej i.. niestety tu kończą się jego atuty. Włosy po jego użyciu są szorstkie, matowe, jakby czymś oblepione, pozatym żadnego działania regenerującego nie zauważyłam. Uważam że ta odżywka to kompletny niewypał, nic nie regeneruje a włosy wyglądają gorzej niż po zastosowaniu najtańszej drogeryjnej odżywki:(

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

Nie.

Osadza się na włosach (to chyba miała być jakaś "odbudowa"?), przez co są matowe, szorstkie, ciężkie i jak druty. A że mam rozjaśniane - ciągnęły się przez to jak gumki, coś strasznego :/
Szczerze mówiac - poza Waxem nie spotkałam żadnego rekonstruktora, który by odbudował, ale i WYGŁADZIŁ.
Do bani, nie polecam tej odżywki; szkoda pieniędzy i nadziei.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

działa !!!

za pierwsze opakowanie zapłaciłam 46 zł, za drugie prawie 10 zł mniej, więc ogólnie cena jest niezła za 300 ml naprawde dobrego produktu :)

odzywka ma poręczne opakowanie, jak wszystkie z farouka
piekny zapach gumy owocowej, co stanowi na pewno plus, ale najwązniejsze jest jej działanie:

włosy sa miękkie, łatwo się rozczesują, nabieraja z kazdym uzyciem zdrowego blasku, sa odzywione, wygładzone i o niebo łatwiej się układają, kolor na moich farbowanych (obecnie na ciemno) włosach lśni, jakby tuz po wyjściu od fryzjera, mam tez wrazenie, że jakby troche wolniej się spiera, ale to i tak nieuniknione,

jestem w trakcie 2 opakowania i dochodze do wniosku, że warto miec ta odzywke zawsze pod reką ;)

Najlepsza jakiej używałam

Dostałam butle na urodziny, i to był znakomity prezent. Cudowny zapach, ale wiadomo, że to nie najważniejsze. Włosy są bardzo odżywione, świetnie się układaja. Nie wiem czy to zasługa farby czy odżywki, ale bardzo długo utrzymuje się kolor. No i nawet mój fryzjer stwierdził, że jakość moich włosów się polepszyła, a do tej pory raczej nie był skłonny do takich komplementów. No i na końcu najważniejsze, mniej mi wypadają.

Używam tego produktu od:parę miesięcy

Rewelacja

Kupiłam ta odzywkę przypadkiem,, w hurtownii fryzjerskiej. Był za duży wybór, zgłupiałam i zdałam się całkowicie na radę sprzedawczyni. jest świetna w działaniu. Staram sie używac jej na przemian z innymi zeby wlosy sie nie przyzwyczaily. Po jej uzyciu efekt jest natychmiatowy, odrazu mozna odczuc ze włosy sa w świetnej kondycji. Koncówki stają się mięciutki, włosy błyszczace i łatwe w układaniu. Pozatym zima naprawdę jako jedyna zwalczyła elektryozwanie. To najlepsza ozyka jaka miałam, która naprawdę poza świetnym efektem końcowym daje świetny efekt na dłużej.

Dla mnie świetny!

Jestem z tej odżywki bardzo zadowolona. Włosy stają się błyszczące, delikatne, no co najważniejsze dla mnie - farba tak łatwo się nie wypłukuje. Testowałam ją na włosach ufarbowanych farbą Palette(wybrałam tą farbę, bo sądziłam, że zaraz się wypłucze, kolor wypłowieje a ja będę mogła ufarbować na kolor jaśniejszy). Niestety, albo stety :), przeliczyłam się, bo stosując Fruit Cocktail, farba niestety się nie wypłukała, kolor była nadal intensywny, nawet po miesiącu(włosy myję codziennie). Widoczne już były odrosty, a kolor nadal był niezły! Podoba mi sie także jej zapach, taki owocowy, słodki,który dosyć długo utrzymuje się na włosach.
Jest gęsta, ciężko ją wycisnąć z opakowania.