Eau Thermale Avene, Pediatril, Cold Cream (Krem do twarzy i ciała dla niemowląt i dzieci)

Produkt został opracowany, aby odżywiać, chronić i koić wrażliwą i suchą skórę dzieci i niemowląt.
Bogaty w wodę termalną Avene z uzdrowiska dermatologicznego. Jego odżywcze i bogate składniki aktywne odbudowują film hydrolipidowy, prawdziwą barierę przed czynnikami zewnętrznymi i dogłębnie odżywiają skórę.
Dzięki stosowaniu produktu skóra jest bardziej elastyczna, delikatna w dotyku i lepiej chroniona; znika uczucie ściągnięcia i dyskomfortu.

normalna, sucha
kremy do twarzy, kremy i mleczka do ciała
ochronne, pielęgnujące
w tubie

Wykorzystała: kilka próbek

Próbki tego kremu dostałam gdy kupowałam inny krem dla dziecka ale postanowiłam, że sprawdzę co to za krem. Uczyniłam to najpierw na sobie a później na synku. Ogólnie krem faktycznie bardzo dobrze nawilża, ale nie pozostawia tłustej warstwy, no może trochę ale i tak nie przeszkadzało mi to ani nie przeszkadza na skórze dziecka. Szybko się wchłania. Wydaje mi się, że jest on ciut gęściejszy niż inne kremy jakie używałam dla dziecka. Bardziej treściwy aczkolwiek wciąż podoba mi się. Na plus zdecydowanie jest to, że nie podrażnia skóry dziecka ani dorosłej osoby. Zawiera dobry skład.
Czy go kupię? Nie wiem bowiem bardziej mi przypadł do gustu inny krem aczkolwiek jeśli tamtego nie będzie w sklepie to ten jest na drugim miejscu.
Ps. Opakowanie porównując do innych kremów dla dzieci najbardziej mi się podoba. Nie lubię zdjęć dzieci.... Tu mamy uniwersalną, niebieską tubkę z białym zamknięciem.

Przeciętny

Oceniam z punktu widzenia dorosłej osoby z AZS. Używam do pielęgnacji dłoni. Moja wrażliwa skóra dobrze go toleruje. Krem nawilża przyzwoicie. Szybko się rozprowadza. Nie zostawia lepkiej warstwy. Sprawdza się w ciągu dnia, przy częstym myciu rąk. Równolegle używam na noc kremu o bardziej treściewej konsystencji.

Kupiłam kilka tubek na wyprzedaży za 9,90 zł. W regularnej cenie raczej bym się nie skusiła, bo znam tańsze kremy o podobnym działaniu, a bez parafiny w składzie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego