Silk Filler pH 4,5 (Jedwabisty wypełniacz)

Silk Filler pH 4,5 (Jedwabisty wypełniacz)

Do stosowania przed każdym farbowaniem lub innym zabiegiem chemicznym. Wyrównuje porowatość włosów, chroni i wzmacnia je. Przywraca naturalny poziom wilgoci. Bez spłukiwania. Może być stosowany do pielęgnacji ciała.

średnio

Kupiłam tą odżywkę po miłej przygodzie ze standardowym
Bio Silkiem jedwabiem, który mi bardzo odpowiadał.
Moim zdaniem ta mgiełka jest dobra dla włosów średnio zniszczonych, natomiast do bardzo zniszczonych po np. częstym prostowaniu, wydaje mi się za słaba.
Ma ładny "fryzjerski" zapach, który długo się utrzymuje, jest wygodna w użyciu, troszkę wygładza strukturę włosa, ale moim zdaniem nie aż tak, jak mówi nam producent.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Szkoda pieniędzy

Witam. Kupiłam ww produkt po zachęcie w sklepie fryzjerskim. Moim włosom nie przyniósł żadnej poprawy. Jest jak placebo. Więc szkoda kasy. Zdecydowanym faworytem pozostaje Kerastese

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:ok 150ml

no nie wiem

używam go zawsze przed farbowaniem, ale nie widzę różnicy w równomierności zafarbowania. po ostatnim balejażu używam go przed suszeniem - niby ma wypełniać miejsca, w których włos jest uszkodzony, ale to raczej niemożliwe do stwierdzenia gołym okiem ;)
jedno jest pewne - lepiej układają mi się po nim włosy, szczególnie w miejscach mocno wycieniowanych.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: została 1/4 1szego opakowania

Eris film 2

Bardzo dobry!

Używam go do włosów i do ciała.
Spryskane nim włosy stają się delikatniejsze, błyszczące i miękkie. Użyty przed farbowaniem sprawił, że kolor jest ładny, równowmierny, a włosy nie zniszczone.
Stosowany na ciało sprawia, że jest ono gładkie, nawilżone.
Preparat jest wydajny.