L'Oreal Paris, Professionnel, Aminexil Control [Anti - Hairloss Programme with Aminexil] (Ampułki przeciw wypadaniu włosów)

Pojemność 42 szt

Aminexil Control - program zapobiegający wypadaniu włosów z Aminexilem; właściwości:
1. Aminexil - stymuluje proces ukorzeniania się włosów, zapobiega twardnieniu kolagenu wokół cebulki włosa, co uniemożliwa jego prawidłowe odżywianie. Dzięki aminexil control wypadanie włosów zostaje zatrzymane a włos odpowiednio zakorzenia się w skórze.
2. Kompleks witaminowy - stymuluje aktywność cebulki włosa, dzięki czemu włosy odzyskują swoją witalność.
Kurację należy stosować 2 razy w roku, pod koniec lata i zimy.
Kuracja intensywna: stosować 1 ampułkę dziennie przez 6 tygodni
Kuracja zapobiegawcza: stosować minimum 3 ampułki tygodniowo przez 8 tygodni z rzędu
Opakowanie promocyjne 42 ampułki po 6 mililitrów.

mój kosztowny przyjaciel

Mam cienkie włosy i niestety z skłonnością do wypadania! Zakupiłam ampułki kilka lat temu i od tego czasu towarzyszą mi raz w roku (koszty)! Zdecydowanie hamują wypadanie włosów i po miesiącu stosowania zaczynają odrastać nowe włoski. Wygląda to nieco komicznie.. ale cóż. Pół gwiazdki odejmuję za cenę - dla mnie to spory wydatek.

dobre!!!

Kupiłam te ampułki w celu wzmocnienia włosów. Ładnie pachnę, łatwo się je aplikuje. Włosy jakby faktycznie mniej po nich wypadały, wyglądały też na zdrowsze, mniej się przetłuszczały. Natomiast efekt nie jest jakiś spektakularny w porównaniu do ceny jaką trzeba zapłacić za całą kurację, jak zaleca producent, dlatego też przyznaje mu 4 gwiazdki, ponieważ można znaleźć produkt, po którym można uzyskać podobne efekty np. Radical, ale w dużo niższej cenie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedna kuracja

Niespełnione obietnice

Kupiłam ten produkt zachęcona entuzjastycznymi recenzjami na wizażu. Stosowałam sumiennie codziennie przez 6 tygodni jako intensywną kurację. I co? I nic!
Włosy ani odrobinę nie przestały wypadać. Wypada ich dokładnie tyle samo, co przed kuracją.

Ten specyfik ma też pewne plusy, tj:
- wygodna aplikacja
- ładny zapach
- mam wrażenie, że włosy rosną szybciej (te, które nie zdążyły wypaść...)

Jednak biorąc pod uwagę, że produkt ma służyć przede wszystkim zahamowaniu wypadania włosów, daję najniższą możliwą ocenę, bo tego ZADANIA ABSOLUTNIE NIE SPEŁNIŁ!

Wyrzuciłam w błoto ponad 250 zł...

Salon fryzjerski

Najlepszy produkt L\'Oreal Professionnel

Parę miesięcy temu, włosy wypadały mi garściami. Oczywiście, na ratunek przyszedł mi wizaż, gdzie znalazłam ten oto produkt. Zdecydowałam się go kupić i muszę powiedzieć, że rezultat przerósł moje oczekiwania. Byłam sceptycznie nastawiona do tych ampułek, bo żaden z innych produktów L\'Oreal Professionel nie spełnił swojego zadania należycie. Wypadanie włosów zmniejszyło się mniej więcej po 1,5 tygodnia kuracji, a z czasem efekty były coraz lepsze. Nie muszę już codziennie czyścić szczotki z moich włosów ;). Jedyną wadą jest oczywiście cena, ale za takie rezultaty nie żałuję ani jednego grosza.

Ilość zużytych opakowań: 42 ampułki

Nice to meet you produkcie :)

Generalnie wolę poświęcić swój czas na pisanie recenzji pochlebnych, niż tych ostrzegających przed kupnem.
Dlaczego? ...... bo zwykle jestem już tak wkurzona na fakt utraty kolejnych środków przeznaczonych na kosmetyczne cudeńka, na rzecz bubli, które i tak w tempie ekspresowym lądują w koszu lub na Allegro, że nie chce mi się zwyczajnie nawet myśleć o tych produktach..... :(
Stąd też taka ilość recenzji miłych, ładnych i poprawnych w moim profilu, może być nieco podejrzana oraz czyniąca mnie mało wiarygodną........ ale.....
Moje Drogie Wizażanki...... te ampułki LOREAL działają..... i tyle. Hamują wypadanie, zagęszczają włosy (oczywiście przy stosowaniu się do zaleceń producenta), są o wiele tańsze od ampułek Vichy
i to byłoby na tyle :) Z czystym sumieniem POLECAM specyfik, bo rzeczywiście rozwiązuje "zadany" mu problem. Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 (42 ampółki) w drodze jest kolejne :)...... i jeszcze jedno... producenci zmienili szatę graficzną opakowania oraz jego zawartość ilościową.... ale na szczęście działanie pozostało takie samo :)

działają!!!

Bardzo jestem zadowolona z tych ampułek, ponieważ w 100% spełniają swoje zadanie, tzn. zapobiegają wypadaniu włosów. Zużyłam dopiero 10szt. i juz jest efekt, a nawet więcej, włosy zdecydowanie szybciej rosną. Martwi mnie jedynie,że nie pojawiają się nowe włoski,ale może po kolejnych opakowaniach?( wg.producenta powinno się użyć co najmniej 30 ampułek). Próbowałam wiele innych specyfików od szamponów, toników, tabletek i innych ampułek, ale dopiero po tych jest jakikolwiek efekt.Dodam,że nie używam ich codziennie,ale co drugi-trzeci. Po tych ampułkach mam przynajmniej o jeden kłopot mniej:)

Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:10szt i kupiłam juz kolejne 10:)

Spelnione obietnice

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Kupilam duze opakowanie 42 ampulki. Do polowy nie widzialam zadnych efektow, bylam mocno zawiedziona. Oczywiscie tak drogi produkt postanowilam zuzyc do konca. I cale szczescie:) Stwierdzam, ze to naprawde swietny kosmetyk, wloski przestaly mi tak silnie wypadac, troche jeszcze wypadaja, ale znacznie sie to oganiczylo, sa bardziej miekkie, pachnace, wlasnie zapach jest przyjemny, swiezy, kwiatowy. Wyroslo mi mnostwo nowych wlosow, na calej glowie odstaja "anteki":) Do wad moge zaliczyc cene, ale jak sie wezmie pod uwage jakos tego produktu to naprawde przestaje to miec jakiekolwiek znaczenie. Tu widac rezultaty a nie jak np. w przeplaconym Kerastase Podsumowując:
+ ogranicza lub eliminuje wypadanie
+ jest wydajny dzieki aplikatoraowi mozna posmarowac cala skore glowy
+ pieknie pachnie
+ duze opakowanie 42 ampulki to pelna dlugotrwala kuracja

- jak zwykle jak cos jest dobre - cena;D

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1- 42 ampułki

Skuteczność dla wytrwałych!!

Zastosowałam całe pudło 42 szt ampułek - do około 14 nie widziałam efektów, potem już było tylko lepiej i lepiej.

+włosy przestają wypadać
+stają się żywsze, bardziej gęste i uniesione
+powoduje odrastanie nowych włosków
+miły zapach
+łatwa i przyjemna aplikacja

- brak

Polecam wszystkim borykajacym się z wypadaniem włosów!!
Bardzo pomaga, nawet w sytuacjach beznadziejnych.
Świetnie współgra z szaponem Loreal Density advanced.
Szybszy efekt uzyskasz, jesli ampułkę będziesz wcierać za każdym razem na świeżo umyte włosy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:42 ampułki

rośnie szczotka:)

Miałam opakowanie z 42 ampułkami, codziennie grzecznie wcierałam w skórę głowy.

Włosy przestały mi wypadać (a wypadały straszliwie, musiałam skrócić na długości o połowę, bo zwisały mi smętne ogonki na łopatkach), wyrasta już taka szczota:) Jestem baaardzo zadowolona i jeśli kiedykolwiek jeszcze będą mi włosy wypadać na potęgę - na pewno kupię ten produkt.

Używam tego produktu od: luty 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 op. 42 ampułki

dzięki nim nie wyłysiałam:)

Jeżli ktoś ma poważne problemy z wypadaniem włosów to to jest kosmetyk dla niego! Tak było w moim przypadku -włosy wychodziły mi garściami i nic juz nie pomagało. Mając w perspektywie za mąż pójście wkońcu postanowiłam coś z tym zrobić.
Wybrałam te ampułki zamiast vichy ponieważ przy kuracji intensynej wychodzi o wiele taniej, a różnicy w zawartości aminexilu nie ma.
Przez 6 tyg dzień w dzień wcierałam to we włosy ale warto było. Teraz wypada mi kilkanaście włosów a nie kilkaset jednego dnia!
Naprawdę polecam!!!

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:42 amp

Super wynalazek

jeśli ktoś ma problem z włosami, jest duze prawdopodobieństwo, ze potrzebuje właśnie tych ampułek.
W moim przypadku był to strzał w 10-tkę. Miałam wahania hormonalne i pomogły mi w odbudowie włosów, nad czolem pojawilo sie mnostwo nowych, a te na przedziałku się wzmocniły.
Stosowałam co drugi dzień przez prawie 5 miesięcy, na wybrane miejsca, po pól ampułki jednorazowo.
Zapłaciłam 100 euro za 42 ampułki.