Sensai, Cellular Performance, Mask (Maseczka do twarzy)

Sensai, Cellular Performance, Mask (Maseczka do twarzy)

Maseczka przeznaczona jest dla zszarzałej i zmęczonej skóry. Sprawia, że skóra staje się jaśniejsza, odświeżona i wygląda na wypoczętą. Zawiera szereg wyciągów z owoców i składniki kojące podrażnioną skórę.

Po prostu nawilża

Gdyby nie cena, pewnie napisałabym, że maska jest rewelacyja. Niestety, nie jest to produkt za który warto zapłacić ponad 200zł, bo są równie dobre, dużo tańsze, choćby Clarins. Maska jest przyjemna w użyciu, komfortowa, naprawdę idealnie nawilża i zmiękcza skórę, ślicznie pachnie i jest dość wydajna. Nie uczula, nie zapycha. Wracałabym do niej, gdyby nie istniały podobne, dużo tańsze produkty. Jeśli ktoś nie zwraca uwagi na wydatki, polecam, natomiast pozostałym polecam równie skuteczne produkty konkurencyjnych marek.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Nie za te cene

Maseczka rzeczywiscie nawilza cere, ma przyjemna konsystencje, dosc gesta, ale taki sam efekt mozna uzyskac dzieki kosmetykom o polowe tanszym. Jak dla mnie niebieska maska z Clinique jest z nia porownywalna, jesli nie lepsza. Nie jestem zwolenniczka przeplacania pieniedzy. Ot po prostu zwykla maseczka nawilzajaca za 200zl.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

mala rada :)

dla mnie bomba, odejmuje gwiazdke bo troche droga (300 pln)

uzywam tej maski jako night treatment, czyli smarujemy twarz lotionem (koniecznie!!!!!!!) inaczej skladniki sie nie wchlaniaja (tak to juz jest z kanebo) na to nakladamy maske, masujemy i zostawiamy zamiast kremu nocnego, rano wstajemy i skora naprawde jest sliczna,

warstwa nie musi byc zbyt gruba, pieknie sie wchlania i naprawde dziala, wlasnie konczy mi sie miniprodukt i zamierzam ja kupic :)Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: miniprodukt

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

nie najgorsza

maseczka jest dosc ekspresowa - 3 do 5 minut. Efekt nie najgorszy bo skóra jest wygładzona, rozświetlona, zrelaksowana, lekko nawilżona
Bez rewelacji, ale nie ma sie do czego przyczepic.
Byłam zaskoczona ze nie zatkała mi porów, a ma dosc gęstą kremową konsystencje.

nawilza,ale....

dostalam tubke tej maseczki od kolezanki ,ktora jest zakochana w tej firmie i uzywa tylko ich produktow.
maseczka ma forme miekkiego kremu,ladnie sie rozprowadza.dobrze nawilza skore.po zmyciu twarz jest delikatna.szczerze jednak polecam ta maseczke tylko dla tych,ktorzy chca wydac pieniadze na drogi kosmetyk,bo taki sam efekt nawilzenia mozna bez problemu osiagnac duzo tanszymi kosmetykami.