Nivea, Sensitive, Krem na dzień do cery wrażliwej

Nivea, Sensitive, Krem na dzień do cery wrażliwej

Wyjątkowo łagodna formuła wzbogacona w ekstrakt z lukrecji i cenny olejek z pestek winogron:
- koi podrażnioną skórę i widocznie redukuje zaczerwienienie,
- natychmiastowo uwalnia skórę od nieprzyjemnego odczucia napięcia,
- zapewnia intensywne nawilżenie,
- formuła z filtrem SPF15 chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników ,zewnętrznych,przedwczesnym starzeniem skóry spowodowanym promieniowaniem słonecznym oraz wzmacnia naturalną odporność skóry,
- wyjątkowo delikatna i szybko wchłaniająca się formuła posiada neutralne pH oraz nie zawiera parabenów, barwników, substancji zapachowych i alkoholu.

Zwykły

Nie zapycha,ale nie redukuje zaczerwienienia ,nie nawilża,szybko się wchłania,cena jest zbyt wysoka,oczekiwałam czegoś więcej bo mam bardzo wrażliwą skórę .

Dobry do cery mieszanej.

Bardzo lubiłam ten krem, gdy moje skóra miała tendencje do przetłuszczania się.
Lekki kosmetyk, który nawilża przyjemnie skórę nie zapychając jej i nie pozostawiając tłustej warstwy.
Szybko się wchłania rozpromieniając skórę.
Opakowanie umożliwiające wydobycie całego kosmetyku ze środka.
Niestety teraz, gdy moja skóra ma tendencję do przesuszania, krem stał się dla niej niewystarczający, zbyt mało treściwy.
Jednak dla mieszanej skóry sprawdza się świetnie.
Polecam.

Mój ulubiony

Kupiłam go na szybko jako zamiennik innego kremu, a okazał się być strasznie fajny. Polecam dla skóry tłustej, której problemem jest wieczne zapychanie się. Ma bardzo lekką formułę, nawilża całkiem dobrze, ale rzeczywiście mógłby lepiej. Dla mnie hit i wybawienie dla twarzy, dla której każdy inny krem jest wiecznie za ciężki i tworzy oleistą warstwę.

Dieta na AZS

Średni

Krem nie nawilża jakoś super, być może mam takie tylko wrażenie dlatego, że jestem posiadaczką suchej cery i mało jaki krem daje rade ją nawilżyć.
Zaletą kremu na pewno jest jego lekka konsystencja, która po nałożeniu jest dość tłusta ale w ciągu paru minut wsiąka w skórę.
Opakowanie bardzo poręczne.
Gdyby bardziej nawilżał na pewno kupiłabym ponownie.

Ulubiony krem na dzień

Ogólnie to lubię produkty Nivea, a ten krem sprawdził się u mnie bardzo fajnie. Pierwszy raz do przetestowania dała mi go koleżanka i od razu się z nim polubiłam.
Plusy:
- dobrze nawilża
- łagodzi podrażnienia
- jest zupełnie transparenty, nie barwi na biało
- cena adekwatna do jego możliwości
- szybko się wchłania
- ma lekką formułę
- idealny pod makijaż
Minusów brak. Polecam wszystkim paniom z cerą wrażliwą i suchą, bo jest to naprawdę dobry produkt i warto dokonać zakupu.

rozczarowanie

Mam cerę suchą, krem sobie nie radził. Nakładałam go na twarz rano i wierczorem przez tydzien i nic, następnie nakładałam kilka razy na dzien i coś niby się nawilżyło, ale odstawiłam bo trafiłam na coś lepszego. na dodatek strasznie błyszczała skóra po tym kremie. Opakowania nie skończyłam i ponownie po niego sięgała nie będe.

dobry

Plusy:
- nie podrażnia, nie uczula
- dobrze nawilża
- szybko się wchłania (nie pozostawia tłustego filmu)
- lekki
- dobry pod makijaż
- przyjemny zapach
- cena
- wygodna tubka

Minusy:
- brak

cudo na dzień

idealny pod makijaż, delikatny dla wrażliwej skóry, lepszego dla siebie nie znalazłam,zresztą zakończyłam już poszukiwania bo jest ideałem. nadaje sie jak najbardziej do skory wrazliwej. redukuje przesuszenia. jestem ciekawa wersji na noc,jednak slyszalam ze jest dosc tłusta a to lubie tylko od czasu do czasu. razem z moim kremem nawilzającym aa help, ktory stosuje na noc, stanowi duet perfekcyjny. nie widzę wad ;) polecam!

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy

Świetnie się sprawdza jako baza pod makijaż

Krem bardzo dobrze współgra z podkładami. Fajna, lekka konsystencja. Bardzo szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu, nie powoduje świecenia się cery. Tuba umożliwia wygodne aplikowanie produktu. W moim przypadku zauważalnie redukuje zaczerwienienia i napięcia skóry. Cera gładka. Zapach nie podrażniający nozdrza z rana :-).
Bardzo wydajny produkt.

Używam tego produktu od: od 1 miesiąca

Jest OK

Krem może szału nie robi, ale jest w porządku. Bardzo wydajny, bardzo fajna konsystencja, świetnie się wchłania. Wygładza moją skórę na długi czas.

Mógłby jakiś lekki zapach chociaż mieć, bo jest praktycznie bezwonny.

Warto spróbować. :)

+ konsystencja idealna, nie jest rzadka, ani jakoś specjalnie gęsta
+ myślę, że jest dość wydajny, nie trzeba dużej ilości na pokrycie twarzy
+ naprawdę lekki, cera nie świeci się po nim ani też nie pozostawia lepkiej skóry, wchłania się szybciutko
+ brak zapachu, dla mojej wrażliwej cery to ważne, nie lubię perfumideł w kremach do twarzy
+ nie wywołuje żadnych podrażnień
+ cera po nim jest gładka cały dzień, więc nawilżenie na plus
+ filtr SPF 15, który jest dla mnie najważniejszy w kremach na dzień

- brak ukojenia cery, które obiecuje producent, no ale nie liczyłam nawet na to, że krem załagodzi moją rumieniącą się twarz :D

Ilość zużytych opakowań: 1niecałe

Nie polecam

Nie zauważyłam żeby jakoś super działał na cerę, użyłam go tylko kilka razy. Ale świeciła mi się po nim okropnie twarz więc już po niego nie sięgnęłam :)

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno duże