Nivea, Sensitive, Krem na dzień do cery wrażliwej

Nivea, Sensitive, Krem na dzień do cery wrażliwej

Wyjątkowo łagodna formuła wzbogacona w ekstrakt z lukrecji i cenny olejek z pestek winogron:
- koi podrażnioną skórę i widocznie redukuje zaczerwienienie,
- natychmiastowo uwalnia skórę od nieprzyjemnego odczucia napięcia,
- zapewnia intensywne nawilżenie,
- formuła z filtrem SPF15 chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników ,zewnętrznych,przedwczesnym starzeniem skóry spowodowanym promieniowaniem słonecznym oraz wzmacnia naturalną odporność skóry,
- wyjątkowo delikatna i szybko wchłaniająca się formuła posiada neutralne pH oraz nie zawiera parabenów, barwników, substancji zapachowych i alkoholu.

Mój ulubiony

Kupiłam go na szybko jako zamiennik innego kremu, a okazał się być strasznie fajny. Polecam dla skóry tłustej, której problemem jest wieczne zapychanie się. Ma bardzo lekką formułę, nawilża całkiem dobrze, ale rzeczywiście mógłby lepiej. Dla mnie hit i wybawienie dla twarzy, dla której każdy inny krem jest wiecznie za ciężki i tworzy oleistą warstwę.

Średni

Krem nie nawilża jakoś super, być może mam takie tylko wrażenie dlatego, że jestem posiadaczką suchej cery i mało jaki krem daje rade ją nawilżyć.
Zaletą kremu na pewno jest jego lekka konsystencja, która po nałożeniu jest dość tłusta ale w ciągu paru minut wsiąka w skórę.
Opakowanie bardzo poręczne.
Gdyby bardziej nawilżał na pewno kupiłabym ponownie.

Ulubiony krem na dzień

Ogólnie to lubię produkty Nivea, a ten krem sprawdził się u mnie bardzo fajnie. Pierwszy raz do przetestowania dała mi go koleżanka i od razu się z nim polubiłam.
Plusy:
- dobrze nawilża
- łagodzi podrażnienia
- jest zupełnie transparenty, nie barwi na biało
- cena adekwatna do jego możliwości
- szybko się wchłania
- ma lekką formułę
- idealny pod makijaż
Minusów brak. Polecam wszystkim paniom z cerą wrażliwą i suchą, bo jest to naprawdę dobry produkt i warto dokonać zakupu.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

rozczarowanie

Mam cerę suchą, krem sobie nie radził. Nakładałam go na twarz rano i wierczorem przez tydzien i nic, następnie nakładałam kilka razy na dzien i coś niby się nawilżyło, ale odstawiłam bo trafiłam na coś lepszego. na dodatek strasznie błyszczała skóra po tym kremie. Opakowania nie skończyłam i ponownie po niego sięgała nie będe.

dobry

Plusy:
- nie podrażnia, nie uczula
- dobrze nawilża
- szybko się wchłania (nie pozostawia tłustego filmu)
- lekki
- dobry pod makijaż
- przyjemny zapach
- cena
- wygodna tubka

Minusy:
- brak

cudo na dzień

idealny pod makijaż, delikatny dla wrażliwej skóry, lepszego dla siebie nie znalazłam,zresztą zakończyłam już poszukiwania bo jest ideałem. nadaje sie jak najbardziej do skory wrazliwej. redukuje przesuszenia. jestem ciekawa wersji na noc,jednak slyszalam ze jest dosc tłusta a to lubie tylko od czasu do czasu. razem z moim kremem nawilzającym aa help, ktory stosuje na noc, stanowi duet perfekcyjny. nie widzę wad ;) polecam!

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy

Świetnie się sprawdza jako baza pod makijaż

Krem bardzo dobrze współgra z podkładami. Fajna, lekka konsystencja. Bardzo szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu, nie powoduje świecenia się cery. Tuba umożliwia wygodne aplikowanie produktu. W moim przypadku zauważalnie redukuje zaczerwienienia i napięcia skóry. Cera gładka. Zapach nie podrażniający nozdrza z rana :-).
Bardzo wydajny produkt.

Używam tego produktu od: od 1 miesiąca

Jest OK

Krem może szału nie robi, ale jest w porządku. Bardzo wydajny, bardzo fajna konsystencja, świetnie się wchłania. Wygładza moją skórę na długi czas.

Mógłby jakiś lekki zapach chociaż mieć, bo jest praktycznie bezwonny.

Warto spróbować. :)

+ konsystencja idealna, nie jest rzadka, ani jakoś specjalnie gęsta
+ myślę, że jest dość wydajny, nie trzeba dużej ilości na pokrycie twarzy
+ naprawdę lekki, cera nie świeci się po nim ani też nie pozostawia lepkiej skóry, wchłania się szybciutko
+ brak zapachu, dla mojej wrażliwej cery to ważne, nie lubię perfumideł w kremach do twarzy
+ nie wywołuje żadnych podrażnień
+ cera po nim jest gładka cały dzień, więc nawilżenie na plus
+ filtr SPF 15, który jest dla mnie najważniejszy w kremach na dzień

- brak ukojenia cery, które obiecuje producent, no ale nie liczyłam nawet na to, że krem załagodzi moją rumieniącą się twarz :D

Ilość zużytych opakowań: 1niecałe

Nie polecam

Nie zauważyłam żeby jakoś super działał na cerę, użyłam go tylko kilka razy. Ale świeciła mi się po nim okropnie twarz więc już po niego nie sięgnęłam :)

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Całkiem niezły wybór

Musiałam kupić coś na szybko, gdyż zapomniałam zabrać ze sobą kremu, jakiego zwykle używałam. Mam cerę suchą, z wyraźnymi zaczerwienieniami (w skrajnych wypadkach - suche swędzące placki). Wtedy na skład nie zwróciłam uwagi, bardziej mi chodziło o to, by zamaskować suche skórki.

Plusy:
- Rzeczywiście szybko wygładziło mi cerę, krem też błyskawicznie się wchłania. Dla mnie to plus, gdyż zwykle się bardzo spieszę i nie mam czasu na czasochłonne stanie przed lustrem.
- Nie miałam odczucia, że coś po mojej twarzy spływa czy błyszczy się. Wręcz przeciwnie. W moim osobistym odczuciu krem jest dość lekki, nie mam więc wrażenia tłustego filmu.
- W odróżnieniu od innych kremów, nie muszę nakładać kolejnej porcji po jakimś czasie. Skórki nie pojawiają się ponownie - moja cera nie wymaga przez cały dzień poprawek. Przy moim trybie życia to nieoceniona rzecz.
- Opakowanie jest bardzo wydajne. Używam tego produktu już od połowy października. Jeszcze została mi ponad połowa. Jakość jest, w moim odczuciu, adekwatna do ceny. Nie kupowałam go w promocji, gdyż takiej wtedy nie było - wydałam 20 zł, ale tego nie żałuję.
- Wygodne opakowanie, miękka tubka.

Ponadto, zdecydowanie największy plus: Moja cera nie toleruje podkładów, baz i tym podobnych rzeczy, toteż mogę pozwolić sobie tylko na używanie kremów. Kiedy kupowałam ten krem, na twarzy już pojawiały się wyraźne, suche zaczerwienienia - największa zmora. Trudno je usunąć, nie da się zamaskować. Zwykle w przypadku tamtego kremu musiałam czekać kilka dni, aż ślady znikną.
Nałożyłam... Byłam w szoku. Krem Nivea bardzo szybko sobie z nim poradził, zmniejszył je w ciągu dwóch dni. Ekstrakt z lukrecji rzeczywiście działa, przynajmniej w moim przypadku.

Wady?
- Skóra może się przyzwyczaić po jakimś czasie.
- Niekiedy - zapycha! Jak dotąd miałam dwa takie przypadki w ciągu prawie dwóch miesięcy. Za to jedna gwiazdka mniej.

Zapachu nie ocenię - nie jest dla mnie ani przyjemny, ani drażniący. Po prostu nijaki, prawie w ogóle go nie czuję.
Żal mi trochę tylko opakowania - mimo, iż jest niewielkie, do mojej torby jest po prostu zbyt duże, co uniemożliwia transportowanie go między miastami. Gdyby było mniejsze, prawdopodobnie nie używałabym go tylko w mieście, gdzie go kupiłam i studiuję - a nie chce mi się znowu iść do sklepu i kupować drugiego takiego kremu. Ten, który mam, wystarczy.

Podsumowując - dla mnie hit. Pomimo drobnych kłopotów, nie sprawdza się źle. Plusy przewyższają minusy. Z pewnością kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: Połowy października 2014
Ilość zużytych opakowań: Nadal w trakcie 1

Może dobry dla wrażliwej, ale nie dla suchej

Krem ma kilka plusów - ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję, skóra wygląda po nim świeżo i jest matowa. Na tym się kończy, a wady mają przewagę. krem bardzo kiepsko nawilża, po jakimś czasie skóra traci ładny kolor, robi się przesuszona i podrażniona.

Dla mnie ten krem to niewypał, ale jeśli ktoś nie ma bardzo suchej skóry, to pewnie się sprawdzi.

Używam tego produktu od: dwa miesiące