Color Trend, Pump Up the Volume Mascara (tusz pogrubiający)

Color Trend, Pump Up the Volume Mascara (tusz pogrubiający)

Zgłoszony przez Agata_Majka:

Osobiście "nacięłam" się na tym kosmetyku i nie polecam go kobitkom które chcą mieć piękne, długie gęste i zalotne rzęski. Nawet nie polecam tym, które chcą mieć je trochę podkreślone, bo ten tusz to beznadzieja! Szczoteczka - szkoda słów (wydaje się jakby w ogóle nie nabierała tuszu)... I w ogóle jest taki jakby w pudełeczku nie było nic!!! A nawet długo malowane rzęsy hhmmmm nie wyglądają rewelacyjnie. Ani nawet DOBRZE. Także odradzam.

Skład: Aqua, Paraffin, Stearic Acid, Cera Alba, Cyclomethicone, Carnauba, Acacia Senegal, Triethanolamine, Benzyl Alcohol, Dimethiconol, Panthenol, Hydrogenated Polyisobutene, Methylparaben, Magnesium Silicate, Cellulose Gum, Propylparaben, Polyethylene, Tetrasodium EDTA, Aminomethyl Propanediol, Cyclopentasiloxane, Acrylates/Hydroxyesters Acrylates Copolymer, Styrene/Acrylates Copolymer, Polyquaternium-10, PPG-17/IPDI/DMPA Copolymer, Cyclohexasiloxane, Tocopheryl Acetate, Alcohol Denat., Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, PEG-40 Sorbitan Stearate, Sorbitan Stearate, Carboxymethyl Chitin.[+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Cena: 15,90 zł

Tragedia, nie polecam!

Niestety, tusz jest po prostu tragiczny, nikomu go nie polecam. Zaczęłam go używam naprawdę niedawno, potem miałam przerwę, wróciłam do niego, a tam już prawie wszystko wyschnięte! Da się jeszcze nim pomalować, ale efekt jest słabiutki. Od momentu kupienia, wcale nie pogrubiał jakoś wybitnie, delikatnie nadawał im kolor (brązowy), dość dobrze rozdzielał i tutaj kończą się zalety. Tusz jest nietrwały, jeśli malowałam się rano, wieczorem już go prawie nie było, więc chyba musiał wyparować, bo innej opcji nie widzę. Bardzo się kruszy, non stop rozmazuje, odbija na górnej powiece. Bardzo brzydko pachnie, jakość wykonania opakowania także bardzo słaba. Nie podkręca, rzęsy wyglądają naturalnie (no, w sumie dla kogoś może to być zaleta), prawie jak niepomalowane. Cena bardzo niska, ale jakość żadna.

Plusy
- cena
- brak grudek
- dobrze rozczesuje rzęsy
- naturalny efekt
Minusy
- mało wydajny
- niemiły zapach
- bez rezultatu
- słaba trwałość
- nie podkręca rzęs
- trudność użycia
- wykrusza się
- nie dodaje objętości
- rozmazuje się

Używam tego produktu od: kiedyś używałam przez około 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie - tam naprawdę już nic nie zostało

Może być.

Używałam tego tuszu jak zaczynałam przygodę z malowaniem się. Był ok pogrubiał rzęsy wydłużał i ma mocny czarny kolor jak dla mnie super. Teraz używa go moja mama często go dla niej zamawiam i jest zadowolona. Casami jeszcze go jej podkradam :D

Używam tego produktu od: był dawno teraz szukam jakiegoś ideału
Ilość zużytych opakowań: 2 sama :D

nie nie i jeszcze raz nie

Oh znów się dałam nabrać na avonowskie promocje,
zdaję sobie sprawe z tego, iż każda z nas jest posiadaczką różnych włosów, skór, rzęs itp., i kazdy kosmetyk różnie na nas działa. ktoś będzie zadowolony, inny ktoś nie, kogoś uczuli, innego kogoś nie. Cóż, do sedna. tusz kompletnie nie robi z moimi rzesami nic. nie pogrubia nie unosi nawet nie jestem pewna czy w ogóle na nich zostaje. na moje rzęsy jest kompletnie obojętny. dodam że mam twarde średniej długości rzęsy. no cóż tubka wędruje do siostry, może jej się spodoba, a ja biegnę po jakiś inny "mój ideał"

Używam tego produktu od: lipiec 2012
Ilość zużytych opakowań: 0.5

Avon Mark - relacja

Dobry, a nawet bardzo

Kupiłam ten tusz po raz drugi już no i jestem tak samo zadowolona.
Wiem, że cena jest bardzo przychylna do zakupu, więc można spróbować. Kolor jest ładny, intensywna czerń. Ładnie wydłuża rzęsy, może nie pogrubia za bardzo, ale rzęsy są dłuuuuuugie.
Co jest bardzo dla mnie ważne - tusz nie kruszy się i nie osadza pod oczami.

Wszystko jest w jak najlepszym pożądku, jednak nie daję KWC, może znajdę jeszcze lepszy. Jeśli nie uda mi się tego dokonać, na pewno dodam tytuł KWC.

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 2 tusze

Nie bardzo

Tusz kupiłam już jakiś czas temu, kolor Black/Brown. Nie jestem z niego zbytnio zadowolona, aczkolwiek miałam już gorsze tusze.

Plusy:
+dobra szczoteczka
+pogrubia rzęsy
+trwały

Minusy:
-skleja rzęsy
-"grudkuje" się
-cena
-kruszy się

masakra

Słaby, słaby i jeszcze raz słaby.
Nic nie robi poza sklejaniem rzęs. A no przepraszam, jeszcze bardzo zgrabnie się kruszy i osadza pod oczami po ok. 2-3 godzinach od nałożenia. Zakup tego tuszu to straszna pomyłka.

Używam tego produktu od: 1 tyg

Mimo złych komentarzy jestem na tak

Tusz nie jest zły . nie pogrubia, ale rzęsy ładnie wyglądają po pomalowaniu. Jest wiele złych recenzji..jednak uważam, że każdy sam musi testować różne kosmetyki bo każdy jest inny.np. Tusz maybelline the falsies volum express jest najlepszym kosmetykiem 2010 roku a u mnie wgl się nie sprawdził.także drogie panie ten tusz z avonu dla mnie jest spoko polecam :)

yhm....

co by tu powiedzieć ;)
minusy:
- nie pogrubia
- szybko się kruszy
- podrażnia mi oczy

plusy:
- kolorowe opakowanie
- cena
- dobra szczoteczka

Kupiłam go, bo koleżanka zaczynała dopiero w Avonie i potrzebowała zamówienia :) Okazał się troszkę tandetny... co prawda ma fajną szczoteczkę, ale szybko sie kruszy...

Używałam tego produktu przez: 5 miesięcy

Nie kupujcie!

AaAaAaAaaaaAaAaAAAAaaa!
To jest tusz w ogóle?
Pff.. Jakby takie tusze mieli produkować, to nikt nigdy nie usłyszałby o firance rzęs.
On nie robi z nimi nic.. dobrego.
Bo złego owszem.
Kruszy się, a rzęsy razem z nim. Skleja je, zatrzymuje się w kącikach oka, gałka po nim szczypie, na dodatek ciężko go zmyć bez pozbycia się sporej ilości włosków. Żeby jeszcze te szkody w jakikolwiek sposób były warte efektu. Ale nie są! Bo efektu nie ma! Ani pogrubienia, ani wydłużenia, o rozdzieleniu nie wspomnę. Naprawdę żałuję, że muszę mu wystawić aż 1. Szkoda, że nie ma niższej oceny

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: Jedno i OSTATNIE.

Jestem na nie ;]

+ młodzieżowe opakowanie

Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: 2,5 roku temu

Był moim ulubionym tuszem

Naprawdę świetny tusz, jak za tam niską cenę naprawdę dobry.

Doskonale pogrubiał rzęsy, dobra konsystencja.
Szczoteczka super rozdzielała rzęsy.
Wspominam go doskonale, szkoda że już nie dostępny. Nowa wersja ma inną szczoteczkę, waham sie by zakupić.

Był niezwykle trwały, nieraz traktowałam go jako wodoodporny.
Silnie przylegał na rzęskach.
Godny pochwały.

Używam tego produktu od: rok

średni

- wygodny w użyciu
- lekko pogrubia
- unosi rzęsy do góry
- ma poręczne opakowanie w czarnym kolorze, co bardzofajnie wygląda

ale:
-masakrycznie skleja rzęsy, więc musze rozczesywać je inną czystą szczoteczką
- wogóle nie wydłuża

nadaje się tylko do pokolorowania rzęs, ale na pewno nie zrobi na krótkich prostych rzęsach spektakularnego efektu

Używam tego produktu od 1 roku