Dr Irena Eris, Eris, Cera tłusta i mieszana, Mleczko beztłuszczowe do demakijażu twarzy i oczu

Beztłuszczowa emulsja przeznaczona do oczyszczania i demakijażu cery tłustej i mieszanej. Usuwa makijaż oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia zamykające ujścia gruczołów łojowych. Nawilża naskórek. Zawarta witamina E pełni rolę naturalnego czynnika przeciwrodnikowego. Przyczynia się do przyspieszenia procesu regeneracji skóry.
D-pantenol i alantoina działają kojąco i łagodząco oraz wzmacniająco. Po zastosowaniu mleczka skóra staje się gładka i elastyczna.
Kosmetyk można stosować codziennie rano i wieczorem do zmywania i demakijażu twarzy i okolic oczu.

Skład: Aqua, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate SE, Cyclomethicone, Glycerin, Cetyl Alcohol, Panthenol, Xantan Gum, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Methylparaben, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, parfum

Cena: ok. 15 zł / 150 ml

oczyszcza

Bardzo dobre mleczko do cery mieszanej. Nie wyskakują po nim żadne "niespodzianki". Ma lekką, nie tłustą konsystencję, ale troszkę się lepi. Ładnie pachnie, skutecznie usuwa zanieczyszczenia, dobrze też radzi sobie z demakijażem oczu. Dla uzyskania uczucia optymalnego odświeżenia dobrze jest użyć po nim toniku. Polecam dla tłustej i mieszanej cery

moje ulubione mleczko

To takze byl moj "mleczarski" debiut i to bardzo udany .Skusilo mnie okreslenie go jako "beztluszczowe" i rzeczywiscie moja cera, mimo ze nie tlusta, bardzo je sobie chwali.Skora na buzi zrobila sie miekka, pory zmniejszyly.Jedyny minus to to, ze zmywanie trzeba powtorzyc zeby sciagnac makijaz calkowicie, nawet uzywajac slynnej metody Clarinsa. Mimo ze to nie jest w zasadzie potrzebne, koncze zmywanie tym mleczkiem psiknieciem wody w spraju - po latch uzywania zeli, jakos nie moge sie przemoc...

20.09.04 - po roku uzywania musze (bo inaczej pekne!) dodac gwiazdke do mojej poprzedniej recenzji -
podrozowalam ostatnio duzo z przyjaciolkami wiec zrobilam porownanie podobnych produktow u Clarinsa, AA i Dermiki. NIE ZAMIENIE GO NA INNE. I juz sie boje co bedzie jak przestana je produkowac!!!

troszeczkę lepiące

To było moje pierwsze mleczko do demakijażu. Konsystencja bardzo dobra, faktycznie nie czuć tłustości. Ładnie pielęgnuje i łagodzi skórę. Tylko jeden minus, troszeczkę sie lepi, ale uczucie mija po przemyciu tonikiem. uzywałam całej serii i uważam ją za jedną z lepszych jeśli chodzi o pielęgnację cery przetłuszczjącej sie. Daje efekt.