Pure Calmille, Hydra Douceur (krem nawilżający)

Pure Calmille, Hydra Douceur (krem nawilżający)

Zgłaszająca osoba: annstu

Lekki, odżywczy krem na dzień zawierający aktywny wyciąg z rumianku. Nawilża oraz chroni przed szkodliwym wpływem środowiska.

Skład: Aqua, Coco Caprylate/caprate, Bytylene Glycol, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Urea, PEG-100 Stearate, Vitis Vinifera, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Parfum, Ethyl Linoleate, Methylparaben, Xanthan Gum, Dimethiconol, Allantoin, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tetrasodium EDTA, Chamomilla Recutita, Sodium Hydroxide, CI77891

Cena: 26 zł / 50 ml

dobry nawilżacz

całkiem fajny produkt. spełnia swoje podstawowe funkcje tzn. nawilżanie i ochrona cery. ma leciutką, płynną konsystencję, jest niedrogi (jak na YR), przyjemnie pachnie i nie uczula. Szkoda tylko, że nie do końca się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy ale czuć, że jest na buzi.
wachałam się miedzy *** a ****, być może podwyższę ocenę

Używam tego produktu od:2 lata

super :)

Bardzo dobry krem.:D Ślicznie pachnie...ma przyjemną, lekką konsystencję...po jego użyciu skóra jest bardzo delikatnie napięta...Już po kilkudniowym używaniu, cera staje się bardziej promienna i "szczęśliwa"...;) Nawilża bardzo dobrze, a przy tym nie jest tłusty...:D Świetnie koi i uspokaja skórę. Nie wywołuje podrażnień. Nadaje się rónież do używania w okolicach oczu i daje tam świetne efekty...;) W moim przypadku nawet udało mu się ujemnie wpłynąć na liczbę drobnych, jak kaszka manna krostek na skórze i zaczerwienioną brodę oraz skrzydełka nosa, które już się nie łuszczą...:P Do tego zdziałał to wszsytko w zaledwie kilka dni...choć oczywiście nie usunął problemu całkowicie...ale przecież nie do tego miał służyć...;) KWC jednak go nie nazwę, bo moim zdaniem mógłby jeszcze nieco lepiej nawilżać...choć dodam, że mam cerę suchą i straszną wodę w mieście, więc może powinnam używać kremu przeznaczonego specjalnie do cery suchej...Tak, czy inaczej na razie tylko 4, bo wydaje mi się, że właśnie znalazłam swój ideał w innym kremiku...ale na razie testuję....;) Plus także dla ładnego, niedużego, poręcznego opakowania i możliwośc wyboru rodzaju opakowania: słoiczek lub tubka...szkoda, że nie ma takiej opcji przy wersji na noc...

ratuje

Trochę te cztery gwiazdki naciągane, ale jednak..Krem jest naprawdę dobrym kosmetykiem pielęgnującym, rewelacyjnie nawilża suchą skórę, jest prawdziwym SOS dla mojego łuszczącego się noska, przyjemnie, delikatnie pachnie. Ale.. ale słabo z jego wchłanianiem się, pozostawia na skórze tłustawą warstewkę, no i nie ma filtrów UV a przecież jest kremem na dzień.. Lubię go bardzo mimo to.

Starzenie się skóry - dieta

Chyba jednak nie

Nie wiem czy go kiedyś skończę, bo w między czasie już trzy inne zużyłam.
plusy to:
ładne opakowanie
śliczny zapach, choć po czasie przejadł mi się i już nie był taki super,
tłusty, więc dobry do suchej cery
minusy:
konstystencja fatalna- rozwolnienie wróbelka,
nawilżenie znikome,
krótkotrwałe działanie

tłuścioch parszywiec

Czy woda może być tłusta? Oto okazuje się, że może. Krem o konsystencji rosołu - czyli tłuste w płynie.
Kupiłam jako lekki krem nawilżający, ale zamiast być lekki jest tłusty jak wścieknięcie, zamiast nawilżać maże się po twarzy.
Na dzień się nie nadaje - słabo się wchłania, pozostawiając tłustą warstwę. Na noc też się nie nadaje - chyba, że ktoś lubi budzić się ze smalcem na twarzy.

Być może nada się do cery suchej. Na mojej mieszanej zachowuje się jak typowy wywoływacz pryszczy. Boję się go używać.

ratunkowy tłuścioszek ;-)

Bardzo dobry, delikatny kremik o bardzo lekkiej konsystencji. Czuje się jak skóra go pije. Przeważnie używam w chwilach, gdy moja skóra przesuszyła się w dziwnych miejscach, albo odczuwam taką potrzebę. Wystarczy mała ilość by posmarować nim całą twarz. U mnie szybko się wchłania pozostawiając na buzi film, niestety na mojej buzi pozostawia tez tłustości jak po wazelinie. Dlatego też staram się uzywać go na noc, albo gdy jestem w domu. Koi i nawilża bardzo szybko i skutecznie.
Uważam, ze jest godny polecenia.

Dobrze nawilża

Byłby idealny gdyby miał filtry i szybciej się wchłaniał. Mam do niego tylko te dwa zastrzeżenia. Poza tym : ekstra konsystencja- lekka, bardzo wydajny, piękny zapach i przede wszyskim spełniona obietnica nawilżenia cery:). Niestety jest to krem dla młodszych dziewcząt i muszę się z nim rozstać.

bardzo dobry

Jest to chyba najlepszy krem nawilżający jaki miałam.Mam cerę mieszaną a krem ten nie pozostawia świecącej powłoki,nie wysusza,jest taki w sam raz. Bezpośrednio po nałożeniu mam wrażenie takiej gumowej,elastycznej warstwy,jednak to szybko mija i po chwili czuć gładkość,że aż miło dotknąć:).

leciutki i wydajny

Bardzo fajny kremik. Leciutki, trochę rzadki, szybko się wchłania i nie zostawia świecącej powłoki i nie zatyka porów.
Nawilża dobrze, skóra nie łuszczy mi się wogóle od kiedy go używam (mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszeń). Choć nie wiem czy poradził by sobie z bardzo przesuszoną skórą. Raczej nadaje się do utrzymania dobrego nawilżenia niż do ratowania przesuszonej skóry.
Jest niesamowicie wydajny, używam go od półtora miesiąca i mam jeszcze prawie połowę opakowania (zwykle krem starcza mi na miesiąc - półtora).
Jego wadą jest to, że po nałożeniu skóra się trochę lepi, ale to lepienie szybko mija.