KWC LogobyWIZAŻ logo

5 na 5
Kupi ponownie: 100% osób
  • 5 / 5
    Idealne dla wysuszonych dłoni
    W trakcie obecnie trwającej pandemii miałam okazję wypróbować wiele produktów antybakteryjnych i mogę śmiało stwierdzić, że marka Dettol plasuje się w czołówce moich ulubionych. Mydło "pielęgnacja" jest wyjątkowe, bo ma dodatkowe działanie pielęgnujące i nawilżające dłonie. Dla osób, które przez częstą dezynfekcję dłoni mają z tym problem jest to wręcz must-have! Mydło ma przyjemny, delikatnie kwiatowy zapach, który długo pozostaje na dłoniach.
    Zalety:
    • - nawilża
    • - delikatny zapach
    • - pielęgnuje dłonie
    Wady:
    • - brak
    Szczegóły:
    • Wydajność:
    • Zgodność z opisem producenta:
    • Zapach:
    • Stosunek jakości do ceny:
    • Opakowanie:
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mijanou
    25 stycznia 2015 o 17:56
    5 / 5
    Ulubione mydło do rąk
    Zdecydowanie wolę ten produkt od jego dettolowych braci i sióstr. Właściwie odpowiada mi w nim wszystko: 1. Zapach- delikatny, dyskretny, zostaje na dłoniach przez jakiś czas 2. Pielęgnacja- mydło nie wysusza rąk a pozostawia na nich taką ochronną warstewkę, którą wyraźnie się wyczuwa, choć nie jest to żadna denerwująca tłustośc. 3. Konsystencja- bardziej treściwa i niewodnista, więc mydlo nie skapuje i nie spływa z dłoni. 4. Pompka- wystarczy jedno naciśnięcie i wypluwa odpowiednią dla jednego mycia ilośc mydła. Cena jest nieco wyższa, niż podana w opisie produktu a sama wydajnośc też nie bardzo rewelacyjna. Oczywiście to zależy od częstotliwości mycia rąk. Mi starcza na 2-3 tygodnie. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: trudno policzyć ale wiele
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    lady_minnie
    5 listopada 2016 o 13:38
    5 / 5
    cudownie nawilża
    Myślałam, ze mydło antybakteryjne wysuszy moje ręce, a tu taka niespodzianka. Nie dość, ze nie wysusza rąk, to też lekko je nawilża. Zapach- delikatny, niechemiczny Bardzo wygodne opakowanie, z wysoką pompką, opakowanie nie gnie się, gdy już ubędzie połowa produktu. Wydajność- z tym niestety słabo, jedna pompka nie wystarcza by umyć ręce, trzeba użyć dwoch
    Szczegóły:
    • Wydajność: