Sally Hansen, Lotion Hair Remover

Sally Hansen, Lotion Hair Remover

Lotion do usuwania włosów z ramion, nóg i ciała.

Cena: 25 zł / 177 ml

oj kiepski...

Dałam dwa razy szansę temu produktowi, miałam wersję pomarańczowaą i różową. Śmierdziały okrutnie ;) ale ogólnie produkty do depilacji nie pachną za dobrze. Lotion sam w sobie działał, był lepszy od niektórych drogeryjnych kremów. Ale największy problem to opakowanie... za nic w świecie nie dało się wycisnąć z niego kremu w normalny sposób. Trzeba było odkręcać opakowanie a wtedy na dłoń wylatywało z opakowania mnóstwo kremu... i cała łazienka brudna ;( Nie polecam..

Używam tego produktu od: już nie używam!
Ilość zużytych opakowań: dwa

slaby

Ogolnie nie jest ten krem najgorszy,pod warnkiem,ze sie do niego jakos dostaniemy. Wogole nie mona tego cholerstwa wycisnac z opakowania. Krem jest bardzo gesty i wydajny,ale nie ma szans wycisnac tego kremu jedna reka. I to jest problem, pzez ktory calkowicie dyskwalifikuje ten proukt.

Używam tego produktu od: pare tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa duze

Przeciętny.

Bardzo przeciętny krem do depilacji.
Veet do skóry wrażliwej jest O NIEBO lepszy.
Miałam wersję arbuzową (w różowej butelce).
Szybko rozpuszcza włoski, co prawda nie w 3 minuty, jak obiecuje producent, ale może w 5 ;)
Niestety, niesamowicie śmierdzi.
I zasycha w butelce, gdy się ją niedokładnie zamknie.
Mam też za gęstą konsystencję.
Więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: ponad roku

Świąteczny makijaż

STRASZNE

nigdy więcej tego dziadostwa nie kupię! raz użyłam i podziękowałam!!!Posiadam tubkę w opakowaniu zielonym. Śmierdzi okropnie, cały dom przesiąkł tym zapachem! a moje nogi myłam 3 razy i dalej zapach się utrzymywał. Żadnych rezultatów nie widziałam, nie pozbył się włosków... no może w 20% więc minimalnie.

Używam tego produktu od: raz użyłam
Ilość zużytych opakowań: 1 które wyrzuciłam

uwielbiam zapach

miałam wersję w różowej butelce o zapachu owocowym i po prostu uwielbiałam się nim smarować, chociaż zetknęłam się z opiniami, że mój ulubiony krem cuchnie- mnie jednak bardzo odpowiadał. lubiłam nawet tę kiczowatą cukierkową różową butelkę(chociaż fakt, że produkt trudno z niej wydobyć jak zostanie go resztka).

co do działania, to usuwał wszystkie włosy w czasie podanym przez producenta(ale mam raczej cienkie), nie podrażniał, był wydajny.

niestety przestałam go kupować ze względu na wrodzone skąpstwo, bo są kremy za 5 zł, które są bardzo skuteczne, mimo że nie pachną. cóż, życie jest pełne wyrzeczeń:)

Używam tego produktu od:kiedyś przez ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań:8-10 butelek

Się zdziwiłam :)

Użyłam go raz, nic, użyłam drugi , nic , dałam mu ostatnią szanse i się zdziwiłam. Użyłam na nogi , potrzymałam z 5 min i zmyłam. I co? Włosów praktycznie nie było. Byłam pełna podziwu bo nigdy nie działały na mnie takie kremy depilujące a tu normalnie szok. Fakt zapach jest okropny, źle sie dozuje ale to nic , skoro działa to mi pasuje. A kupiłam ogromną butle za nie całe 10zł co też jest na plus. Jeżeli się skończy to kupie po raz kolejny.

Ilość zużytych opakowań: kawałek jednego

polecam, opłaca się!

Mam wersję pomarańczową, mocniejszą. Kupiłam za 9zł na All, wersja 295ml i jak na mój gust w porównaniu z kremami innymi kremami, które kosztują od 10 do 30zł gdzie jest w tubce max 150ml, ten jest maksymalnie wydajny. Opakowanie jest nieudane, bo się źle dozuje, a owocowego zapachu też nie ma, ale za to krem usuwa (u mnie) 95%włosów, co mi się jeszcze nigdy nie zdarzało, a mam mocne, ciemne włosy. Nie trzymam 3minuty, bo to za krótko, maks.10min. Polecam, jest tani, duży wydajny i naprawdę usuwa włoski:)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:połowa jednego

Nie dla mnie

Zwykle uzywam depilatora,ale chcialam sprobowac czegos na tzw. "szybkie wyjscia".
Zacznijmy od poczatku:
-wyciskanie kremu jest nie lada wysilkiem (plusem moze byc cwiczenie jakis miesni ;))
-mam wersje rozowa, obiecany owocowy zapach nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia, jak dla mnie ten lotion zalatuje jak kazdy inny (rowniez sporo tanszy) krem do depilacji
-a efekt..no coz, pozbylam sie jakis 50% wloskow, wiec efekt zupelnie niezadowalajacy
-moja ocena wynosi 2, zamiast jeden, tylko dlatego, ze jak widze, niektorym lotion odpowiada, wiec nie chce go dyskwalifikowac, tylko dlatego, ze mi nie podszedl.
Ale moge powiedziec, ze jak najbardziej polecam depilator, a a szybkie wyjscia dobra golarke

Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:w takcie pierwszego

Nie dla mnie :(

Niestey strasznie się zawiodłam na tym lotionie.
To, że zapach nieszczególny to w przypadku kremów do depilacji raczej norma. Producet w moim lotionie twierdził,że będzie pachniało arbuzem ale osobiście z takim arbuzem to się jeszcze nie spotkałam (naszczęście) :)
Co do samego kremu to konsystencja ok. Nie spływa, dobrze się trzyma. Niestety mnie potwornie podrażnia.
Po depilacji skóra jest w koszmarnym stanie, czerwona, piecząca przez kolejne 2 dni. Może produkt jest nie dla mnie i dlatego nigdy więcej nie kupie.

Co do jakości depilacji to niestety też pozostawia wiele do życzenia. Ponieważ nie likwiduje włosków dokładnie.

Ogólnie mówiąc nie polecam.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Kiepskie opakowanie

Posiadam wersję w SPRAY-u, jednak to totalna klapa :( Krem jest gęsty i rozpryskiwacz nie daje sobie z nim rady :( Muszę smarować rurką. Sam kosmetyk jest bardzo fajny. Posiadam wersję poziomkową. Przyjemny zapach, wiadomo ten niemiły lekko przebija ale na prawdę lekko, nie bije po nosie ;) Włoski z rąk zniknęły po 4 min z czym do tej pory się nie spotkałam ;) Baaardzo wydajny. Już niewielka smuga usuwa włoski, nie spływa, jedyne co mi sie nie podoba to to że skóra robi się gumowata jednak nie jest podrażniona. Zastosowałam po depilacji balsam po którym skóra piecze przy najmniejszym podrażnieniu i nic mi nie było :)
Mam zamiar jeszcze przetestować na bikini.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

nie jest zly:)

to jestmoj pierwszy depilator i jak na razie jestem mu wierna.to prawda,buteleczka niespecjalna,ale jakos da sie z niej cos wycisnac ,zapach wersji rozowej jest naprawde ok, co wiecej ten rozowy wydaje mi sie lepszy od wersji zielonej,mimo ze zielony ma byc do mocniejszego owlosienia. w kazdym razie rozowy usuwa pieknie wszytskie zbedne wloski.jestem z niego zadowolona:)

Niestey aktualnie jest trudno dostepny. Kiedyś można go było kupić w Galerii Centrum, teraz głównie na allegro.

PORAŻKA

Najgorszy lotion do depilacji na jaki trafiłam do tej pory. Skuszona rewelacyjnymi opisami produktu w necie zakupiłam sobie ten w żółtej buteleczce. Śmierdzi okrutnie jest mało wydajny i za taką cene efekt jest niedostateczny :( Poza tym zbrylił mi się bardzo szybko, mimo że termin przydatności był długi. Butelka niewygodna, aplikaja również. Nigdy wiecej nie zakupie tego produktu i nie polecam nikomu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...