Palmolive, Thermal SPA, Hydrating with thermal minerals bath foam (Płyn do kąpieli `Pielęgnacja i nawilżanie`)

Poczuj niezwykłe uczucie komfortu oraz bogactwo wód termalnych z płynem do kąpieli Pamolive Thermal SPA Hydrating. Pielęgnacyjna formuła nawilżającego płynu do kapieli zawiera minerały z wód termalnych, hydrokapsułki i ekstrakt z alg. Pomaga skórze stać się odpowiednio nawilżoną, miekką i promienną.

Cena: ok. 13 zł / 500 ml

komfort podczas kąpieli

Od czasu do czasu lubię wziąć sobie dłuższą kąpiel i ten płyn wystarczająco uprzyjemnia mi ten czas.:

Moja ocena:

Na plus:

- całkiem nieźle się pieni
- ma piękny zapach, który po kąpieli pozostaje na skórze
- przyjemnie nawilża skórę podczas kąpieli
- nie podrażnia skóry, ani jej nie wysusza
- skutecznie myje i oczyszcza skórę
- nie klei się
- niska cena
- świetna konsystencja - można go stosować zamiennie z żelem pod prysznic

Na minus:

- trochę niewydajny, trzeba go sporo wlać

Zakochałam się w tym żelu

Zalety:
+cudowny zapach;
+nawilżenie;
+delikatne złuszczanie naskórka;
+wydajny;
+tani;
+łatwo dostępny;
+uniwersalny (nadaje się dla kobiet i mężczyzn)

Wady:
-brak

Gorąco polecam!!!

Używam tego produktu od: rok

słaby produkt

Od płynu do kąpieli oczekuje by uprzyjemniał mi kąpiel, czyli dawał dużo piany, ładnie pachniał, oraz by później moja skóra była aksamitna i nawilżona.
Niestety, trzeba wlać naprawde dużo tego płynu, by wytowrzyła się piana, więc nie jest też ywdajny. Po kąpieli trzeba dobrze się opłukać z tego płynu, bo inaczej skóra może się lepić. Nie zauważyłam by jakoś dobroczynnie wpływał na skórę.Plus za ładny zapach, ale nic poza tym.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

dobry jako zel pod prysznic :D

Na poczatku zaznacze, ze ten plyn kupuje tylko w promocji, ale akurat koncze jedno opakowanie i znow pojawia sie promocja :) Stosuje go czasem jako plyn do kapieli, fajnie zmiekcza wode i ladnie pachnie, ale glownie stosuje go jako zel pod prysznic. Jest mega wydajny, nieduzo wystarczy aby wytworzyla sie duza piana do umycia calego ciala. bardzo wazne: nie wysusza!! nie zawiera SLS/SLES. Polecam goraco!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 20?

Niezły

To jedyny płyn Palmolive, który mi odpowiada. Nie wysusza skóry, ale też nic ciekawego z nią nie robi. Taki zwyczajny. Ale podobał mi się zapach, pieni się dobrze, kąpiel jest przyjemna.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

ten zapach :)

Uwielbiam go za to, że pozostawia długo zapach na skórze, który mi osobiście się podoba. Jest dość wydajny, dobrze się pieni i myje skórę. Chyba kupię go ponownie jak skończę opakowanie :)

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

uwielbiam go

Bardzo bardzo dobry płyn, jak zresztą wszystkie płyny z Palmolive, świetnie zmiękcza chlorowaną wodę i nawilża skórę, bardzo dobrze się pieni, niewielka ilość pozwala na uzyskanie dużej ilości piany, przyjemnie pachnie, w miarę wydajny, tylko cena mogła by być niższa.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Jeden z moich ulubionych

Ja osobiście po napisie SPA nie spodziewałam się żadnych cudownych właściwości, dlatego jestem z tego płynu zadowolona. Kupuję go dla zapachu i miękkiej pianki, ale muszę przyznać jak poprzedniczki że do wydajnych nie należy. Mi jedna butelka starcza na około 5 - 6 kąpieli.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Ujdzie.

Mi wręcz przeciwnie- wystarczyło bardzo mało użyć tego płynu by wanna się zapieniła, zapach był ładny, a płyn nawet delikatnie nawilżał skórę, ale po napisie SPA, spodziewałam się czegoś więcej i za to zabieram mu gwiazdki.

Używam tego produktu od: używałam nie pamiętam ile

Lubie go

Z powodu braku wanny (jestem wrecz nie pocieszona) uzywam go pod prysznic. Daje niewielka ilosc na myjke i masuje, masuje ...
Skora po nim jest mila w dotyku i jakby lepiej nawilzona. I ma wlasciwosci peelingujace.
Zapach swietny, tylko ciut za intensywny.

Używam tego produktu od:na przemian z innymi Palmolivami
Ilość zużytych opakowań:troche :)

Nic specjalnego

Do zakupu sklonil mnie jedynie napis SPA:) W sumie nie zaluje, ale nie ma w nim nic co by mi sie wybitnie spodobalo. I te smieszne perelki- przeciez i tak plyn wlewam do wanny, takze pozostaje mi jedynie swiadomosc, ze one tam byly:) Trzeba go wlac duuuzo do wanny. Jedynie do zapachu nie mam zastrzezen.Używam tego produktu od: (?)

galareta

Hmm.moim zdaniem trzeba go dosc duzo wlac zeby sie pieniło :)Lubie duzo piany wiec mi ten zel wystarczył na 2 kapiele:)i to w wodzie wyzej kostek!Pachnie jak szampon i robi lekko zielonkawa wode.Własciwosci nawilzajacych nie zauwazyłam zadnych..ale na moja tłusta a zarazem łuszczaca sie skore nawet najlepsze kremy nie pomagaja:[