Venita, Dush Bath 2 in 1 Shower Gel with Vitamin E, Almond fresh (Żel pod prysznic nawilżający, Migdałowy)

Nawilżający żel pod prysznic. Migdałowa przyjemność. Nowy intensywnie nawilżający żel pod prysznic z olejkiem migdałowym i wit. E - witaminą młodości. Aktywizuje odnowę komórek, przywraca naturalny poziom natłuszczenia skóry, wygładza i uelastycznia naskórek. Pozostawia skórę przyjemnie pachnącą, miękką i jedwabiście gładką.

Cena: ok. 3 zł / 300 ml

3zł za 300ml !!!!!!

Bardzo porządny żel pod prysznic. Delikatnie myje i pielęgnuje skórę. Cena i pojemność tego żelu w porównaniu do jego jakości- bajka po prostu! Zużyłam już całe mnóstwo opakowań, napewno kupię jeszcze nie raz, choć lubię zmiany i wszelkie nowości :) Słabo się pieni, ma lekko chemiczny zapach (co zauważyła poprzedniczka), ale jak wiemy, im więcej chemii w produkcie, tym jego zapach jest ładniejszy, a pienienie obfitsze. Polecam ten żel, jest bardzo tani, dość wydajny.

Miękkie ciało za 3 zł.:-)

Nie zauważyłam jakoś, że skończyły mi się zapasowe i aktualnie używane żele pod prysznic, wybrałam się w celu zakupu czegokolwiek do mojego osiedlowego sklepu :) Mieszkam na obrzeżach miasta, a nie chciało mi się jechać w tym celu do centrum, a sklepiki osiedlowe w mojej okolicy mają kiepski wybór towarów. Jako stara pudernica skusiłam się na produkt Venity, raczej średnio znanej mi firmy :) I cóż się okazało, że to bardzo dobry żel :) Wprawdzie pachnie migdało-chemicznie, ale dość subtelnie, moim zdaniem. Nie pieni się prawie wcale, no może jak się weźmie na gąbkę to lepiej ta pianka wypada ;) ale co tam najważniejsze są efekty, a te bardzo dobre :) Żel ma gęstą konsystencję, bez problemu się rozprowadza i spłukuje. Skóra po jego użyciu jest delikatna i miękka w dotyku. Nawilżona średnio, ale robi się delikatniejsza i bardziej miękka w dotyku :) Naprawdę zostałam miło zaskoczona, szczególnie biorąc pod uwage cenę :)
Jeśli chodzi o relację ceny do jakości i pojemności to szóstka :)
Opakowanie poręczne i ładne nawet.
Wydajny dosyć.
Jeśli ktoś lubi eksperymenty to zachęcam gorąco ;)