Pantene Pro-V, Nature Fusion, Oil Therapy Elixir with Argan Oil (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Cena już od 21,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Serum Pantene Pro-V Nature Fusion Oil Therapy powstało dla intensywnej regeneracji zniszczonych i suchych włosów. Lekka receptura kosmetyku wzbogacona w odżywczy olejek arganowy odbudowuje włókna włosów, wyraźnie poprawia ich kondycję i przywraca im zdrowo lśniący wygląd. Wysoką skuteczność w codziennej pielęgnacji serum zawdzięcza innowacyjnemu połączeniu technologii Pro-V z siłą samej natury zawartą w odżywczym olejku. Serum skutecznie chroni włosy przed uszkodzeniami i nadaje im wspaniałą lekkość przez 24 godziny.
Produkt testowany dermatologicznie. Odpowiedni do suchych i zniszczonych włosów.

w butelce
Struktura
lekkie
olejek

Znasz skład tego produktu?

Dobry towarzysz lata

Olejek kupiłam głównie z myślą o wakacjach nad Morzem Śródziemnym - nauczona, że słońce w tych rejonach niszczy nie tylko skórę, ale i włosy.
Olejek dobrze się spisał, jeśli chodzi o ochronę przed słońcem, wiatrem, słoną i chlorowaną wodą. Sprawił, że moje włosy po wakacjach zachowały swój zdrowy wygląd. Nadaje się też do stylizacji, bo moje włosy niestety mają tendencję do puszenia się, a w dodatku się elektryzują. Jedyne z czym się nie zgodzę, to nakładanie olejku na wilgotne włosy, tak jak radzi instrukcja na opakowaniu. Może to kwestia włosów, ale postępując w ten sposób stworzyłam całkiem niezłe tłuste dready. Nie o taki efekt mi chodziło. U mnie zdecydowanie lepiej sprawdza się stosowanie tego olejku na suche włosy.
Plus za wygodne opakowanie z pompką. Zapach słodki, kwiatowy - podoba mi się, że moje włosy pięknie pachną po użyciu olejku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267543].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest naprawdę ok

+miły zapach
+lekka konsystencja
+nie obciąża włosów
+nabłyszcza
+wydajny (1-2 pompki wystarczają na włosy do żeber!)
+dostępność/opakowanie/cena

-nie zauważyłam efektu odbudowy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241193].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie tak

Kupiłam ten produkt, ponieważ był on na przecenie i pomyślałam że może spróbuje.
Po pierwszym użyciu nie zauważyłam poprawy, ale postanowiłam spróbować ponownie. Produkt zaczął dawać efekty. I teraz nie mogę odstąpić go na krok.
Plusy:
-ładny zapach,
-nie obciąża włosów,
-nie puszy ich (co było dla mnie ważne),
-włosy nie przetłuszczają się,
-włosy lepiej się prostują,
-są bardziej miękkie,
-wydajny,
-włosy wyglądają na zadbane.
Jedyny minus jaki jest to alkohol, który stoi na 3 miejscu w składzie, ale mimo tego postanowiłam spróbować.
Polecam stosować tak, jak jest napisane od połowy włosów, gdyż kiedy nałożymy na całe mogą nam się włoski przetłuścić. Na moje włosy, które są średniej długości (lekko za piersi) używam 3 pompek.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116646].usefull || 0 }}% pomocna.

Fryzury na wesele

zadowalający i ciekawy :)

jak dla mnie spoko produkt . stosuje go razem z : Elseve odbudowujący - do włosów zniszczonych z rozdwajającymi się końcami . w elseve nie ma arganu a tu tak :)
tak samo nie obciaza wlosow fajnie pachnie a alkohol chyba jest pomocny dla wlosow i mnie nie zniecheca :)
takze polecam.
kupilam w promocji za 9,99.

Używam tego produktu od: 1 tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116181].usefull || 0 }}% pomocna.

gdyby nie ten alkohol

Olejek kupiłam w promocji za 14,99. Gdyby nie ten zapach alkoholu byłby moim kwc. Ale z tym można sobie poradzić. Odkrecilam buteleczke na 2godz i trochę jakby ulecial. Bałam się że będzie wysuszal mi i tak moje przepotwornie suche końcówki ale i dziwo je super dociaza

Plusy

Włosy są miękkie
Błyszczące
Miesiste
Sypkie
Świetnie się ukladaja
Dociaza końcówki
Nie obciąża ( włosy przed jego zakupem mylam co drugi dzień i nic w tej kwestii się nie zmieniło)
Wydajny mam włosy do ramion i wystarczą dwie pompki

Minusy

Zapach alkoholu ( choć szybko ulatuje)

Używam tego produktu od: 2 tydzień
Ilość zużytych opakowań: w Trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033530].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowity!

Kupiłam produkt przez to, że mamuśka "zakosiła" mój wcześniejszy na wakacje. I ten zakup okazał się strzałem w dziesiątkę! Ten produkt jest o wiele lepszy niż mój poprzedni, a włosom dodaje blasku i zdrowego wyglądu. A odżywienie i ochronę włosów na prawdę da sie odczuć. Poleciłabym to każdej dziewczynie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026566].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa!

Chciałam kupić olejek do włosów ,ponieważ mojego została reszta. Pobiegłam do drogerii i zobaczyłam własnie ten eliksir. Na szybko wrzuciłam do koszyka, na przodzie przeczytałam,że jest z dodatkiem olejku arganowego ,więc się ucieszyłam.
W domu po przeczytaniu składu zamarłam... Na chyba drugim lub trzecim miejscu jest alcohol denat, który wysusza włosy...
Jednak postanowiłam go wykorzystać... rozsmarowuje na dloniach i czekam chwilę żeby alkohol się ulotnił i wcieram we włosy.
Włosy są naprawdę miękkie i lśniące po zastosowaniu.
Nie puszą się!
Olejek wygładza i zabezpiecza włosy przed działaniem czynników zewnętrznych.
Dodam także ,że zapach na poczatku przypominał mi fermentowane jabłka... to przez alkohol. Ale gdy ten się ulotni, zapach jest dość ładny.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023051].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodladnie to czego szukalam stworzony dla moich wlosow;)

Zaczne od tego ze uwielbiam ten produkt.Moje wlosy sa suche zniszczone i wlasnie dlatego ten produkt byl strzalem w 10 ;)
jego plusy to:
-swietnie pachnie
-jest bardzo wydajny
-dobrze sie rozprowadza
-wlosy po nim sa miekkie odrzywione
-koncowki rowiez ulegaja popraiw
-nawilza
-wlosy lepiej sie prostuja
Minusy:
W zasadzie jak dla mnie nie ma zadnych minusow jedyne co to trzeba odpowiednio go stosowac.
Ja nakladam go na swiezo umyte mokre wlosy i uzywam do tego 4-5 kropel rozprowadzajac je od polowy wlosow az po same konce.
Nie uzywajmy go od nanasade wlosow bo wtedy efekt moze byc nieciekawy.
Goraco polecam

Używam tego produktu od: od okolo 2 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001028].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa.

Mam włosy bardzo długie, gęste i trudne w pielęgnacji - plączą się niemiłosiernie, często się puszą i brakuje im blasku. I mogę śmiało powiedzieć, że ten eliksir rozwiązuje część moich problemów :)

Znalazłam dla niego 2 zastosowania: nakładam odrobinę po umyciu głównie skupiając się na końcówkach (dosłownie 1-2 pompki) lub używam do olejowania - wieczorem nakładam większą ilość na całe włosy i rano spłukuję oczyszczającym szamponem.

Konsystencja: przypomina olej spożywczy, jest trochę mętny (zawsze przed użyciem trzeba wstrząsnąć).

Zalety:
*przede wszystkim dodaje włosom zdrowego blasku, cudownie lśnią, jak włosy z reklamy :)
*ułatwia rozczesywanie
*wygładza włosy, są one bardzo elastyczne i łatwo się układają
*stosowany na całe włosy do olejowania zmywa się bez problemu i nie obciąża, nie obtłuszcza włosów
*po dłuższym, regularnym stosowaniu faktycznie zauważyłam poprawę kondycji włosów, ogólnie wyglądają na zadbane i zdrowe
*olejek arganowy jest wysoko w składzie
*buteleczka z wygodną pompką

Neutralnie:
*zapach - na początku wyczuwałam tu jedynie alkohol + fermentujące jabłka, po dłuższym czasie przyzwyczaiłam się do tego zapachu i nawet go lubię - powiedzmy, że pachnie sokiem jabłkowym ;)
*wydajność - to zależy jak go używamy - po umyciu na całe włosy wystarczy jedynie 1-2 pompki i produktu ubywa baaardzo powoli; do olejowania całości jednak wylewamy już więcej, przy bardzo długich włosach wydajność nie będzie imponująca
*cena - średnia półka, ale warto polować na promocje

Wady:
*alkohol denat. w składzie jest bardzo wysoko, jeszcze przed olejkiem arganowym co jest mocno wyczuwalne w zapachu

Ogólnie produkt się u mnie sprawdził, poprawił wygląd włosów, no i przede wszystkim ten zdrowy blask - świetny efekt.
Mocne 4 gwiazdki ode mnie i z przyjemnością będę do niego wracać. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999594].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo!

Kupiłam go na promocji w rossmannie i już po 1 użyciu stwierdziłam, że się z nim polubię. Ma super zapach, który czuć długo po nałożeniu na włosach, ale największą zaletą jest samo działanie. Próbowałam już masy "cudownych eliksirów" i żaden nie działał tak jak ten. Brak puszących się włosów, miękkość, blask i w końcu zdrowo wyglądające włosy. Sprawdził się przy moich cienkich włosach znakomicie. Najbardziej mi zależało na efekcie wygładzenia, bo pomimo zdrowych włosów, to okropnie mi się puszyły, w tym temacie sprawdza się po prostu rewelacyjnie, w końcu widać ich prawdziwą kondycję :) Krótko go używam, bo około tygodnia, ale jeszcze żadne serum nie dawało mi takich efektów w tak krótkim czasie.

Używam tego produktu od: niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991662].usefull || 0 }}% pomocna.