Sun, Moon, Eclipse - Dezodorant antyperspracyjny kulkowy

Sun, Moon, Eclipse - Dezodorant antyperspracyjny kulkowy

Zgłaszająca osoba: mloda14

Zapewia świwnia świeżość i długotrwałą ochronę przed nadmiernym poceniem. Bezalkoholowy.
SUN: Delikatny, kwiatowo-owocowy zapach. Tak pachną promienie słońca w letnie popołudnie.
MOON: Orzeźwiająca kompozycja białych kwiatów i owoców rozjaśni twoje noce.
ECLIPSE: Zapach pełen emocji. Lekkie, zielone nuty na tle kwiatów.

Skład: aqua (water), aluminum chlorohydrate, propylene glycol, hydroxyethylcellulose, peg-40 hydrogenated castor oil, parfum (fragrance).

Cena: 14,90 zł / 50 ml

może być

Miałam wersję SUN i troche sie rozczarowalam. Myslalam, ze zapach bedzie nieco mocniejszy i stanowil uzupelnienie perfum z tej serii, tymczasem okazal sie on bardzo delikatny i prawie niewyczuwalny.
Dezodorant dosc dlugo sie wchlania, ale chroni przed poceniem i przykrym zapachem. Po jakims czasie uzywania stal sie bardzo wodnisty i ciezko go bylo aplikowac. Niestety resztka opakowania wyladowala w koszu na smieci.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

:(dno

Takiego bubla długo nie miałam!Po użyciu go czuję się jakbym miała wodospad po pachą i kończy sie na tym , że go zmywam i używam Dove.Żadnego zapobiegania odnośnie pocenia się, żadnego uczucia swieżości, przeciwnie.Mam Eclipse i jedyne co jest w nim ok to zapach!Odradzam

Świetny!

Do tej pory nie miałam jeszcze tak dobrego antyperspirantu. Mam wersję pomarańczową - "SUN". Bardzo ładnie pachnie, nie zostawia białych śladów i doskonale chroni przed potem! Podobnie jak poprzedniczka, jestem zaskoczona. Nie miałam ufnosci do dezodorantów antyperspiracyjnych w kulce, i do firmy Oriflame. Dzięki temu dezodorantowi moje zdanie się odmieniło i polubiłam tę firmę. Wypróbuję jeszcze inne dezodoranty z tej serii i nie tylko (w obębie Oriflame oczywiscie;)).

Manicure - glitter nails

Jestem zaskoczona :D

Ja mam ten różowy i jestem z zakupu bardzo zadowolona. Nie barwi ubrań, nie zostawia białych śladów (no, minimlnie). Bardzo ładnie pachnie i nie narzuca się z tym zapachem, jest trwały, świetnie chroni przed potem. Same, kurcze, plusy. Nie daję 5*, bo używam go od 2 tygodni niecałych i jeszzcze nie wiem, jak będzie z wydajnością. Na razie sprawuje się świetnie. Jak najbardziej polecam. Jak skończę ten, wypróbuję dwa pozostałe :)

Używam tego kosmetyku od niecałych dwóch tygodni/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Jak powiedziałam, tak i zrobiłam. Teraz mam pomarańczowy. Z czystym sumieniem daję 5* Najlepszy antyperspirant, jaki w życiu miałam. Dodam, że do roboty chadzam na piechotę w tę i nazad, często wpadam z jęzorem wywalonym na wysokości pasa i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym wpadła mokra. Jestem naprawdę zaskoczona.
Recenzja: ...