Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Pojemność 4,2 ml

Pomadka do ust Velvet Matte tworzy na ustach aksamitne matowe wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających oraz witaminie E dodatkowo odżywia i nawilża usta. Paleta zawiera 20 odcieni od klasycznej czerwienie po odcienie nude. Produkt nie zawiera parabenów i jest testowany dermatologicznie.

Najlepsza!

Długo zastanawiałam się nad wyborem szminki i trafiło akurat na Golden Rose nr 03 i jestem z niej mega zadowolona! Szminka jest trwała,ma delikatny naturalny odcień.Usta wyglądają na pełniejsze,ma matowe wykończenie.Właśnie mi się kończy a mam ją już kilka miesięcy.Naprawdę dobra szminka za tanie pieniądze.

Najlepsza!

Golden rose velvet matte lipstick hit czy kit?

Wiadomo, że pomadki od wieków są symbolem kobiecości, stylu i klasy. Nie tylko nadają kolor, ale mają także właściwości nawilżające oraz wygładzające. W pomadkach Golden Rose znajdziemy naturalne składniki pielęgnujące takie jak wosk pszczeli, a bogata kolorystyka pozwoli dobrać kolor odpowiedni dla siebie. Za ich pomocą można osiągnąć elegancki wygląd ust.
Dla mnie osobiście w pomadkach matowych ważne są :
-trwałość ( jak pewnie dla każdej wizażanki),
-brak efektu wysuszania ust, czyli robienia tak zwanej rodzynki z ust,
-pigmentacja,
-łatwość aplikacji ( tu mówię o tym , by pomadki nie ciągły naszych ust podczas malowania)
W przypadku pomadek golden rose velvet matte wszystkie te punkty są spełnione, jednakże w różnym stopniu.
Trwałość pomadek jest dobra oczywiście wiadome jest , że przy jedzeniu szczególnie "tłustego" pomadki "zjadają się" to akurat jest normalne z resztą nie jedna z nas stosuje olejki do demakijażu. Natomiast nie zauważyłam aby pomadka "zjadała się" tylko przy spożywaniu napoi .
Pigmentacje mają dobrą, są oczywiście pomadki z mocniejszą pigmentacją ale trzeba zważyć, że te pomadki nie kosztują więcej jak 20 zł. Są bardzo miękkie, nie ciągną ust przy malowaniu i nie wysuszają!
Biorąc wszystko razem uważam, że pomadki są świetne -jak na swoją cenę :)

Lip Marker - Golden Rose

Może e być

Mam tylko jeden kolor, przepiękna czerwień nr 18. Bardzo ładnie wyglada na ustach, ale ciężko się nią maluje, niestety rozmazuje sie po twarzy mimo jej nie dotykania. Dlatego też nie zdecydowalam sie na kupno innych kolorów. Moze dam jej jeszcze szansę.

Bardzo dobra

Pomadka jest trwała, ma piękną gamę kolorów.
Kusi również ceną.
Przy suchych czy popękanych ustach jednak nie wyglada zbyt estetycznie.

Miałam duży problem dopasować kolor konturówki do mojego odcienia.

Rewelacyjny

Mój ulubieniec ( niższa półka cenowa). Bardzo dobry pod każdym względem. Jedynym malutkim minusem jest trwałość - Ściera się po 4h. Nie pozostawia grudek. Polecam.

E tam

Taki trochę buble, wysusza, nietrwała, zaraz się zjada, rozmazuje.
Nie wiem co za licho mnie podkusiło poszaleć i kupić 4 kolory.
Pozytywne opinie..
No cóż. Nie mam siły poprawiać pomadki co 5 minut, cudować z nakładaniem peelingów, balsamów przed po. Teraz są już takie pomadki, które można nałożyć i zapomnieć. Tu trzeba pamiętać o poprawkach.
A jak wpadnie włos w szminkę to przeciągnie po całej twarzy i pozostawi krechę. Mimo tego, ze szminka mocno wysusza to i tak pozostaje na ustach dziwnie kremowa i podatna na rozmazywanie.
Duży plus za gamę kolorystyczną, jest w czym wybierać. Cena też ok. Mocno mieszane uczucia.

zawiodłam się

Pomimo wszystkich dobrych recenzji nie zmienię tego, że wysusza mi usta. Nie ważne czy nałożę pomadkę ochronną pod i tak wygląda to źle, a szkoda.....

Genialna

Ładne, eleganckie i praktyczne opakowanie. Dużo fajnych odcieni do wyboru. Szminka ta ma bardzo dobre krycie, nie tworzą się żadne plamy i prześwity przy aplikacji jak i w ciągu dnia. Jeśli nie spożywamy żadnych posiłków pozostaje w stanie nienaruszonym przez wiele godzin. Natomiast jeżeli zdarzy nam się coś zjeść lub wypić to ściera się ładnie, bliżej wewnętrznej lini ust i oczywiście nie ma później żadnych problemów, żeby ją poprawić. Nie zgodzę się z tym nawilżeniem jakie obiecuje producent, moim zdaniem zmierza to w przeicwnym kierunku, czyli odrobinę wysusza(ale jest to produkt matowy i można mu to wybaczyć) Szminka bardzo lekka i przyjemna. Faktycznie daje aksamitne matowe wykończenie, niemalże pudrowe. Ja ciągle uzupełniam swoją kolekcje o nowe odcienie i wszystki innym również polecam, szminka jest warta uwagi :)

Golden Rose Velvet Matte Lipstick Matowa szminka

Matowa szminka GR jest na prawdę matowa

Czytałam o niej mnóstwo i postanowiłam zmierzyć się z dwoma kolorkami:
19 i 28.
Trwałość jest imponująca i jest największym plusem pomadek. Nawet po posiłku były na moich ustach.
Kolejnym plusem jest brak nieprzyjemnego zapachu. Dosyć niska cena zaprasza do zakupu kolejnych kolorków co zapewne uczynię.
Standardowe, wykręcane opakowanie bez żadnych udziwnień.
Nie wysusza ust ale...trzeba ją nakładać na wypielęgnowane usta gdyż jak każdy mat podkreśli niedoskonałości.
Polecam nakładanie pędzelkiem...ale to już chyba robią wszyscy

nierówna - oceniam: 23, 25, 33 (czarna)

Żałuję, że nie da się ocenić osobno każdego koloru, bo mam wrażenie, że mam trzy zupełnie różne szminki

- 23 - ocena 4+, piękne bordo. Bardzo mocno napigmentowana, najbardziej sucha spośród tych, które mam. Lubię nakładać ją bardzo cienką warstwą - wtedy pigment wżera się w usta, dając efekt.. hmmm... zabarwienia warg a nie nałożonej szminki ;) Jest sucha, więc nakłada się trochę tępo, ale za to szybko zastyga na ustach i trzyma się najdłużej. Jak na tak ciemny mat wygląda dobrze - nie daje efektu ust jak rodzynek, wysusza tylko trochę. Ściera się stopniowo od środka warg.

- 25 - ocena 4-, kupiona przez pomyłkę :/ chciałam 23, w pośpiechu zgarnęłam z półki nie to co trzeba. Mocna, klasyczna czerwień, jak na mój gust trochę za ciepła. Bardziej kremowa, nakłada się łatwiej, ale wymaga konturówki i użycia pędzelka do wyrównania krawędzi (nie jestem jakąś skrajną perfekcjonistką, używam pędzelka tylko wtedy, kiedy naprawdę muszę). Niestety nie zastyga do końca, więc zdarza się, że przy ostrożnym wycieraniu nosa kilka godzin po nałożeniu rozmazuję sobie szminkę na pół twarzy :/ A jak już trafi na policzek - jest nie do zdarcia :D Nie wysusza, wygląda dobrze nawet jeśli nie mam akurat idealnie zadbanych i nawilżonych ust. Ale kategorii czerwony mat przegrywa z kredką tej samej marki, która jet przyjemniejsza w użyciu i trwalsza.
* na zdjęciu:
dolny rząd: GR 23, Rimmel Alarm (dużo zimniejsza, wpadająca w róż), Rimmel Stay Matte Fire Starter (zimniejszy, typowa czerwień)
góra: GR matte crayon 6 (zimniejsza od 23 i Rimmel F.S., najciemniejsza)

I w końcu "gwiazda" :D
- 33 - czarna (nie pytajcie, mężowi się marzyła...) - wiecie, są różne stopnie trwałości szminek. Przetrwa wszystko - wytrzyma namiętny pocałunek - możesz bezkarnie zjeść burgera ociekającego sosem - możesz zjeść frytki, ale ostrożnie - przetrwa kawę i gadanie - jak pić to tylko przez rurkę ;) Ale ta to absolutny fenomen. Nie przetrwa niczego. Jest kremowa i w ogóle nie zasycha. Serio. Pół godziny po nałożeniu nadal jest zupełnie "płynna", bardziej niż jakiekolwiek mazidła typu masełko (Revlon Lip Butter, Rimmel Colour Rush itp) czy typowe błyszczyki, ot, na poziomie nałożonego od serca balsamu Sylveco (bo już EOS zastyga bardziej). Wystarczy musnąć usta palcem, żeby zrobić "dziurę". Ba! Nie należy nawet za bardzo otwierać i zamykać ust, bo znika ze styku warg.
Spodziewałam się, że aplikacja będzie kłopotliwa, ale nie aż tak. Szminka jest napigmentowana słabiej niż 23 i 25, więc prześwituje i smuży, nawet nałożona od serca. Próby poprawienia prześwitów i wyrównania krawędzi pędzelkiem daje efekt odwrotny do zamierzonego - pędzelek ściąga szminkę z ust zamiast rozprowadzać (widać to na zdjęciu, wzdłuż górnej wargi). Dokładanie kolejnych warstw też niewiele daje, sztyft "ślizga się" po ustach.

Uwielbiam!

Uwielbiam te szminki - cudowna jakość w bardzo dobrej cenie. Mam chyba z 10 kolorów. Oczywiście są matowe więc i trochę wysuszają ale trochę balsamu na usta zaradzi na ten problem. Są trwałe, maja wielką gamę kolorów i kosztują grosze! Świetny produkt!