Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Cena już od 7,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,2 ml

Pomadka do ust Velvet Matte tworzy na ustach aksamitne matowe wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających oraz witaminie E dodatkowo odżywia i nawilża usta. Paleta zawiera 20 odcieni od klasycznej czerwienie po odcienie nude. Produkt nie zawiera parabenów i jest testowany dermatologicznie.

Polecam!

Jedna z moich ulubionych matowych pomadek. Mam ja w kolorze nr 2. Utrzymuje się dość długo, kolor ma piękny. Myśle, że bedzie pasował do każdego typu urody. Dobra za równo na lato jak i zime.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577186].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Posiadam dwa odcienie: 12 (taki przytłumiony malinowy kolor) i 18 (soczysta czerwień). Kolory piękne, nasycone. Konsystencja kremowa, nie przesuszająca skóry. Można do nich idealnie dopasować kredki, dzięki czemu prezentują się jeszcze piękniej. Zapach jest ładny, przywodzi na myśl wanilię. Na pewno kupię kolejne kolory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576396].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z lepszych!

Z golden rose polubiłam się gdy zakupiłam pomadkę w kredce. Słyszałam też masę super opinii o tym produkcie więc kupiłam :) GR nie zawiódł mnie ! Świetny produkt w świetnej cenie !!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576136].usefull || 0 }}% pomocna.

Lip Marker - Golden Rose

Uwielbiam, jedna z lepszych!

Hit dla mnie ostatnich miesięcy.

Uwielbiam pomadki matowe-mam ich kilkadziesiąt w szufladzie- narzeczony się śmieje że mogłabym stragan z pomadkami prowadzic:)

Zaczne od plusó:
-kolorystyka,
-aplikacja,
-nie wysusza usta,
-nadaje ładny równomierny kolor,
-zapach,
-jak za tą cenę dosyć trwała.

Minusy:
-wydajność,
-opakowanie, często mi wypada wkad pomadki i ląduje na kolanach. Ale da się z tym życ :)

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572196].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Idealna matowa szminka:
- bardzo dobrze trzyma się na ustach (u mnie spokojnie przetrwa 8 godzin w pracy i obiad w trakcie)
- świetna pigmentacja
- mimo tego, ze jest matowa, nie podkreśla tak suchych ust (jak robi to ich płynna pomadka)
- mnóstwo kolorów do wyboru
- bardzo przystępna cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572011].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham!

Piękne kolory (mam kilka). Trwałe utrzymywanie się szminki. Można jeść i pić bez strachu, że coś się starło. Bardzo niska cena jak na produkt tak wysokiej jakości. Co prawda trochę wysusza i trzeba mocno nawilżać je czymś innym między stosowaniem (nie używam jej non stop) ale ten piękny wygląd moich ust w tej szmince wszystko rekompensuje :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570966].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Nie zauważam w tej pomadce żadnych minusów. Mam kolor 12, kocham w nim absolutnie wszystko- cenę, wydajność, trwałość, pigmentację, formułę, aplikację, opakowanie. Polecam każdemu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570691].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have.

Zdecydowany must have każdej kobiety uwielbiającej kolory na ustach. Pomadka przyjemna w nakładaniu, lekko tępa ale nie jest to wielkim minusem. Wiadomo jak to matowa pomadka lekko wysusza usta, ale taki urok. Duży wybór kolorów, niewyczuwalna na ustach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566511].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna

Kupiłam tę szminkę już nie pierwszy raz. Jest bardzo trwała,pozostaje na ustach przez kilka godzin bez poprawek. Kolor 02 jest dla mnie idealny,ponieważ jestem blondynką z jasną karnacją i w intensywnych kolorach szminek nie czuje się komfortowo, a 02 jest idealna ;) Ogromnym plusem jest też cena, bardzo przystępna jak na produkt takiej jakości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566351].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja najlepsza matowa pomadka !

Pomadki Golden Rose są moimi ulubionymi matowymi pomadkami ponieważ mimo to, że są matowe pozostawiają taflę nawilżenia na ustach przez co one nie są bardzo szybko suche. Wyglądają pięknie na ustach i bardzo długo się utrzymują. Mają piękne kolory w kolekcji ! Moim ulubionym jest 02 ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564646].usefull || 0 }}% pomocna.