Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Pojemność 4,2 ml

Pomadka do ust Velvet Matte tworzy na ustach aksamitne matowe wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających oraz witaminie E dodatkowo odżywia i nawilża usta. Paleta zawiera 20 odcieni od klasycznej czerwienie po odcienie nude. Produkt nie zawiera parabenów i jest testowany dermatologicznie.

Fajna pomadka

Mam trzy odcienie tej pomadki czerwoną ,nude i czarną ( była mi potrzebna do makijażu na halloween) i uważam, że za tą cenę Jest to fajna pomadka. Nie jest to pomadka na której polegałabym np na ważnym spotkaniu bo niestety szybko się zjada. robi to w sposób estetyczny także wystarczy kontrolować sytuację. Ma bardzo dużą gamę kolorów więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jest matowa ale nie zastyga na ustach, może je przesuszać no ale która matowa pomadka tego nie robi? Moim zdaniem fajna pomadka w dobrej cenie.

Nie polecam

Pomadka mimo tego, że jest matowa nie spełnia moich oczekiwań pod żadnym względem. Zakupiłam po zachwalaniu jej dobrymi opiniami. Lecz dla mnie jest tragiczna, bardzo szybko schodzi z ust, przy czym wysusza je.

Nie polecam

Bardzo trwała szminka

Szminka jest bardzo trwała, odcienie mają intensywne kolory. Pozostawia na ustach piękny matowy kolor. Niestety trochę wysusza, ale chyba jak wszystkie matowe szminki, mimo to jestem z niej bardzo zadowolona.

Uwielbiam!

Super szminka za którą nie przepłacimy, a z której będziemy naprawdę zadowolone. Szukałam szminki, która będzie matowa, trwała,nie wysuszała ust i w dobrej cenie i znalazłam - oto ona!

Golden

Posiadam kilka szminek od GR i zdecydowanie ta seria to moje ulubiona.
Kremowa i matowa konsystencja są dla mnie dużym plusem.
Polecam przed użyciem zrobić peeling ust i nałożyć odrobinę pomadki nawilżającej gdyż szminka lubi podkreślać przesuszone miejsca. Dodatkowo należy nakładać ją pędzielkiem.

Dodatkowym atutem jest niewielka w porównaniu do jakości cena szminki i łatwa dostępność. Do wyboru mamy kilka kolorów,mój ulubiony to 07.

Najlepsza

Pomadka jest bardzo trwała co jest dla mnie ogromnym plusem. Nie wysusza ust. Na ustach wytrzymuje wiele godzin pomimo picia i jedzenia. Zamknieta w bardzo wygodnym opakowaniu.

bardzo słaba i przereklamowana

Nie spodziewałam się "ochów" i "achów" po tej pomadce i może to dobrze. Wybrałam kolor w odcieniu czerwieni, który jest tak jaskrawy, że na ustach wygląda wręcz kiczowato, skojarzył mi się z makijażem dla clowna. Być może tylko do klubu lub na imprezę przy wyłączonym świetle odważyłabym się ten kolor nałożyć. Ciężko się z pomadką pracuje, jest dość sucha i ciągnie za wargi, nierównomiernie się nakłada, trzeba w szczególności uważać na zarys ust. Trwałość bardzo krótka, po godzinie już zauważyłam mikropęknięcia i braki, nie wspominając, że przy piciu wody dużo szminki zostawało na butelce lub szklance. Opakowanie z tandetnej jakości plastiku, zamknięcie nie domyka się przez to nasadka się nie trzyma. Żałuję, że się na tę pomadkę skusiłam podczas zakupów w drogerii internetowej. Absolutnie nie polecam!

Golden rose Velvet Matte Lipstick

Spodziewałam się czegoś lepszego.
Nie ma porównania do pomadek z tej firmy.
Bardzo szybko się zjada, trzeba więc stale nadzorować - czy wciąż jest na ustach.
Lekkie rozczarowanie.

Dobry produkt w dobrej cenie

Jest to naprawdę dobry produkt w dobrej cenie. Ładnie utrzymuje się na ustach, elegancko się zjada bez paskudnego odcięcia. Nie jest to może najbardziej trwały produkt do ust w mojej kolekcji, ale naprawdę daje radę!

Mam i ja!

Wszyscy mają, mam i ja! Słyszałam bardzo wiele dobrego o tej szmince i postanowiłam też ją mieć. Już na starcie ogromny plus za cenę i wybór kolorów! Nie mogłam się zdecydować tyle tego było! Coś czuję, że uzupełnię kosmetyczkę. Na początek wybrałam 16, która jest odcieniem brązu bardzo mi się ten kolor podoba. Szminka dobrze kryje, jest sama w sobie wilgotna ale po użyciu zostawia ładny matowy kolor. Co do trwałości, nie jest taka świetna jak myślałam, jednak na moje potrzeby wystarczająca, w łazience zawsze mogę usta na szybko poprawić. Podoba mi się też szata graficzna szminki, taka elegancka. Ogólnie jestem bardzo zadowolona!

Zalety:
- wybór kolorów,
- matowy efekt,
- dobre krycie,
- szata graficzna,
- cena.

Wady:
- nie jest aż tak trwała,
- dostępność stacjonarna utrudniona.

Świetna gama kolorystyczna oraz cena

Wybrany przeze mnie kolor to nr 2. Długo się zastanawiałam nad wyborem, gama kolorystyczna jest przeogromna. Wybrałam jednak idealnie. Jest to odcień fuksji, który świetnie prezentuje się na ustach i pasuje do mojego typu urody. Dobrze czuję się w tym kolorze, często używam tej szminki. Trwałość jest średnia, tak do kilku godzin. Liczyłam na lepszą wytrzymałość czytając tyle pochlebnych opinii na jej temat. Szybko ściera się po jedzeniu. Produkt łatwo rozprowadza się na ustach, ma kremową konsystencję. Szminka ma bardzo eleganckie opakowanie oraz jest w bardzo korzystnej cenie. Zapach kojarzy mi się z ciastkami. Ogółem bardzo przyjemny produkt na krótkie wyjście.