Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Pojemność 4,2 ml

Pomadka do ust Velvet Matte tworzy na ustach aksamitne matowe wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających oraz witaminie E dodatkowo odżywia i nawilża usta. Paleta zawiera 20 odcieni od klasycznej czerwienie po odcienie nude. Produkt nie zawiera parabenów i jest testowany dermatologicznie.

Super

Bardzo fajna i niedroga szminka, używam jej prawie cały czas. Fajna konsystencja, jednak troszkę sucha, ale można to wybaczyć, ponieważ tworzy ładny mat na ustach. Dość długo trzyma się na ustach i nie rozmazuje.

Szmineczka

Tania, trwała, intensywna, idealnie matowa, wszędzie dostępna. ogromna gama kolorów- mogłabym ją określić właśnie w ten sposób. Gdyby nie fakt, że nienawidzę matowych pomadek zostałaby moich KWC. W związku z lekami, które przyjmuje nie jestem w stanie zapewnić moim ustom na tyle odpowiedniego nawilżenia, żeby stosować matowe szminki. Firma Golden Rose już nie po raz pierwszy pokazała, że można mieć świetne kosmetyki do wykonania całego makijażu ( czy to dziennego czy ślubnego) za niewielką cenę. Firma ma tyle cudownych produktów, że aż nie mogę ich zliczyć.

ocena

Pomadki bardzo fajne, jednakże usta są po nich bardzo suche oraz nieestetycznie się zjadają. Konsystencja bardzo fajna, kremowa. Długo utrzymują się na ustach

Bardzo dobry produkt!

Mam kolorek 20, czyli taki kolor bordowy, winny. Konsystencja mega kremowa, dzięki czemu produkt nakłada się bardzo szybko i przyjemnie. Mimo, że mam ciemny odcień tej szminki, pigmentacja jest naprawdę dobra (mam zdjęcie, na którym ją ładnie widać). Pracuje mi się z tą szminką bardzo dobrze, jest elegancka i leciutka na ustach. Mat jest delikatny, dokładnie jest to półmat, więc nazwa produktu to oddaje. Jestem zadowolona z tego produktu i skuszę się na kolejne odcienie tej szminki w przyszłości.

Chyba otrzymałam gorszy wyrób

Okej. Umówmy się. Cena tej pomadki jest śmiesznie niska i stać na nią nawet pięciolatkę, jednak jeśli coś wychodzi na rynek pod słowem "Matt" to tego matu oczekuję nawet, gdyby dawali mi to za darmo. Pomadki z tej serii cieszą szeroką gamą kolorystyczną, w której każdy znajdzie kolor dla siebie. Począwszy od jasnych nude, przez czerwienie, aż po czerń. "Matowy" efekt koncowy tej pomadki śmieszy. Jest on satynowy. Faktem jest to, że pomadka jest dobrze napigmentowana, jednak bardzo szybko się zjada, znika z ust, brudzi wszystko czego dotkniemy ustami i wysusza. Nie jest to zbyt dobry produkt i szczerze mówiąc przypomina mi pomadkę zakupioną przeze mnie pare lat temu w chińskim sklepie za 5 zł. Różnica jest taka, że ta z chińskiego sklepu przyjemnie pachnie.

Niezrozumiały zachwyt

Może jestem dziwna, ale nie rozumiem tyłu pozytywnych opinii. Pomadka jest satynowa, gdy nałożymy jej sporo, zaczyna się błyszczeć. Pigmentacja jest zadowalająca. Niestety jej trwałość jest praktycznie żadna, wysusza usta, a jeżeli ktoś ma blizny może o niej zapomnieć - sama mam jedną i tą pomadka z niej spływa :( fakt, jest to tani produkt, ale są lepsze nawet w tej cenie! W dodatku jej zapach drażni. Co więcej, mój model szybko się zepsuł, mimo tego, że nawet jej przy sobie nie nosiłam, a leżała tylko w toaletce, pomadka zaczęła wypadać z opakowania....

fajna pomadka, niska cena

fajna pomadka w niskiej cenie !!!
super gama kolorów - mega napigmentowane !!!
doskonale utrzymują się na ustach. Produkt idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości witaminy A i składników nawilżających doskonale odżywia usta.
Paleta niemal czterdziestu kolorów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet

Niezawodna!:)

Wprost uwielbiam pomadki z tej serii Golden Rose! Duży wybór odcieni nude jak i mocniejszych kolorów. Pomadki idealnie sprawdzają się w codziennym makijażu i na wyjście :) Posiadam kilka kolorów i z każdej pomadki jestem tak samo zadowolona.
Opakowane są w ładne, małe, wygodne i wytrzymałe opakowanie. Można je zabrać ze sobą wszędzie. Są bardzo wydajne i przede wszystkim trwałe. Wytrzymują na ustach kilka godzin pomimo jedzenia,picia, całowania itp:) Rewelacja! Nie rolują się na ustach, nie uwydatniają suchych miejsc. Mam wręcz wrażenie,że widocznie zmiękczają usta. Serdecznie polecam!

fajne

Bardzo przyzwoite pomadki. Posiadam prawie całą kolekcję, jednak w dobie płynnych matowych pomadek używam ich dosyć rzadko, ich płynne siostry je wygryzły. Mają fajną trwałość, nie wysuszają ust i posiadają bogatą gamę kolorystyczna. Jeśli ktos nie lubi płynnych pomadek uważam, że te z GR są w sam raz;)

Nawet, nawet

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego. Kolory są piękne i na ustach wyglądają super, ale u mnie się nie sprawdziły jeżeli chodzi o trwałość. Na moich ustach ta pomadka w ogóle nie chciała się „wgryźć” jak to do siebie mają pomadki matowe. Musiałam odcisnąć usta na chusteczce, ale i tak co jakiś czas musiałam je poprawiać. Jeżeli chodzi o kolor, to jestem na tak. Trwałość? Niezadawalająca.

Cudowna

Kupiłam pierwszą szminkę dzięki poleceniu przez koleżankę.
Szminki zachwycają bogatą gamą kolorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Szminka utrzymuje się na ustach bardzo długo, nadając efekt matowych, ale jednocześnie nawilżonych ust. Ważne jest też, że szminka nie wysusza ust.
Dodatkowo cena powinna zachęcić wszystkich do wypróbowania.
Gwarantuję, że zakup pierwszej jest równoznaczny z zakupem kolejnych szminek <3

Uwielbiam

Kocham tę szminkę za bogatą paletę kolorów. W zależności od nastroju sięgam po różne odcienie. To taki mój pewniak. Wiem, że będzie twarzowo, długo pozostanie na ustach i nie wysuszy ich nadmiernie. Do tego ta cena.