Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Cena już od 9,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,2 ml

Pomadka do ust Velvet Matte tworzy na ustach aksamitne matowe wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających oraz witaminie E dodatkowo odżywia i nawilża usta. Paleta zawiera 20 odcieni od klasycznej czerwienie po odcienie nude. Produkt nie zawiera parabenów i jest testowany dermatologicznie.

w sztyfcie
kryjące, nawilżające
bez parabenów
Efekt
matowe

Niedrogi hit!

Posiadam kilkanaście sztuk tego produktu w różnych kolorach i nie zauważyłam rozbieżności jakości w przypadku różnych kolorów.
Szminki mają przyjemną formułę, nie są tępe, ale nie dają też mocnego, płaskiego matu - raczej jest to satynowe wykończenie (co absolutnie nic nie ujmuje produktowi), łatwo się rozprowadzają.
Ogromnym plusem jest to, że nie podkreślają suchych skórek i niedoskonałości na ustach.
Pomadki są trwałe - przetrwają palenie papierosów, nieinwazyjne picie napojów i jedzenie przekąsek. U mnie poległy dopiero na dużym lub/i tłustym posiłku.
W porównaniu z innymi produktami wypada świetnie! W grupie cenowej do 50 zł - jeden z moich ulubieńców.

Polecam, zwłaszcza gdy potrzebujecie koloru na raz i nie chcecie wydawać fortuny!

Opakowanie trwałe, całkiem przyjemne wizualnie. Przyjemny w dotyku, matowy plastik. Minus za nietrwałe napisy i dość luźno chodzący mechanizm wysuwający.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1412931].usefull || 0 }}% pomocna.

do dwóch razy sztuka

Mam dwie pomadki z tej kolekcji i tą, którą kupiłam wcześniej nie znoszę nosić. Jest w kolorze jasnego różu i bardzo brzydko się ściera, zostawiając grudki. Jednak przez wszystkie dobre opinie postanowiłam dać jej szansę raz jeszcze i zakupiłam ją tym razem w kolorze jasnego brązu i był to strzał w dziesiątkę. Bardzo łatwo się ją nakłada, długo się trzyma, matowa, śliczna, wydajna. Nie wiem czy zmieniono lekko formułę czy nie, ale teraz zdecydowanie jestem wśród fanek tej malutkiej pomadki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409436].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Posiadam kolor nr 32
Bardzo dobrze napigmentowany, nakłada się gładko, pomadka jest kremowa.
Trochę wysusza usta.
Dosyć szybko zbiera się w załamaniach, lecz w większości trzyma się na miejscu.
Efekt lekko satynowy, prawie całkowicie matowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406246].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać korektor pod oczy

Nie powala...

Napaliłam sie na ta pomadkę jak nie wiem! Po opiniach na wizażu i YouTube. Zawsze kupuje pomadki Mac za 86zl a tu taka tania alternatywa - myslalam... Kolorów jest mnóstwo! I sa piękne. Chciałam kupić 4 kolory za jednym zamachem, ale coś nnie powstrzymało i kupiłam jeden. Kolor różowy, a jak spojrzymy z innej strony - pomarańczowy (niestety nie pamietam numeru). Jednak zawiodłam sie. Gdzie ta trwałość, o której piszecie w wielu komentarzach? Po 2h pomadki nie ma na ustach. Nie mam czasu co chwile poprawiać, oddałam mamie mimo urzekającego koloru.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406166].usefull || 0 }}% pomocna.

okropna

mnie ta pomadka kompletnie się nie sprawdziła.

+ ładne kolory
+ pigmentacja

- waży się na ustach
- robi nieestetyczne plamy
- podkreśla suche skórki mimo regularnego peelingu
- odznacza się ''linią''
-mało trwała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405721].usefull || 0 }}% pomocna.

HIT!

Szminkę używam już ponad rok, jest moją ulubiona! Nie zamienienie jej na żadną inną. Nie roluje się, ma wyrazisty i bardzo trwały kolor, świetna cena 11,90 zł. Próbowałam różnych matowych szminek i ta jest niezastąpiona. Bardzo wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401276].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Po prostu świetna!
+Bardzo przyjemnie się nakłada
+Wykończenie matowe
+Ładnie utrzymuje się na ustach
+Nie przesusza
+Raczej nie podkreśla suchych skórek
+Cena zapłaciłam 13,50

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401066].usefull || 0 }}% pomocna.

Super :)

Szminka ma wiele pięknych kolorów do wyboru. Cena jak za taki produkt jest naprawdę niska. Dobre krycie, długie utrzymywanie się na ustach oraz niewielkie tylko wysuszanie to wszystko sprawia, że chętnie sięgam po ten produkt :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400066].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Bardzo dobra matowa szminka, jednak pierszy minus za opakowanie numerek i nazwa bardzo szybko sie ściera jeśli nosimy je w torebce, oraz nie sa bardzo trwałe wytrzymują sporo ale sie zjadają. Wielki plus za kolory, dla każdego sie cos znajdzie. Kolejny plus za cenę .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400051].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla każdego

Gama kolorów jest świetna.
Trwałość jest dość dobra jednak moim zdaniem szminka tak mocno wysusza usta że nie można jej nałożyć samej na usta, a nałożenie na nią nawilżającego balsamu powoduje, że kolor szybciej zaciera się.
Jeżeli ktoś nie ma problemu z suchymi ustami to ZDECYDOWANIE polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399706].usefull || 0 }}% pomocna.