Lovely, Nude Make Up Kit (Cienie do powiek)

Lovely, Nude Make Up Kit (Cienie do powiek)

Pojemność 15,6 g

Bogata paleta cieni do powiek w naturalnych kolorach do wykonania makijażu `nude`. W podłużnej kasetce umieszczono cienie będące idealnym zestawem dla każdej kobiety ceniącej naturalny i delikatny makijaż. Twoje nowe spojrzenie wyróżni Cię a makijaż oczu będzie trwały i atrakcyjny przez wiele godzin. Cienie nie osypują się i nie rolują w załamaniach powiek.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe

Not

Zachęciła mnie niska cena i kolory jednak użyłam paletki tylko kilka razy. Beznadziejna pigmentacja.. Najgorsza paletka jaką miałam okazje testować. Jak dla mnie wielkie Not. Nie polecam nikomu.

Pozostał sentyment

Lubię do niej wracać, bo kolory są przepiękne. Poza tym to moja pierwsza prawdziwa paletka cieni i mam do niej sentyment. Zawsze potrafiłam nimi stworzyć odpowiedni makijaż. Co do trwałości to cienie są na średnim poziomie: trzeba je dobrze utrwalić, by utrzymały się kilka godzin. Konieczna jest baza pod cienie. Aplikator fajny, przydatny. Kolory są perłowe, nude. Cienie potrafią się osypywać, chociaż ja nie miałam z nimi większych problemów. Nie kupię tej paletki drugi raz, bo już nie zadowala mnie taki stopień pigmentacji i wytrzymałości cieni, ale na pewno mogę ją polecić młodym dziewczynom, które dopiero zaczynają się malować lub malują się rzadko.

Na początek wystarczą

Przez zły czas intensywnie używałam wykonując makijaż dzienny. Wieczorowy ciężki wykonać że względu na dosyć słabą pigmentacje. Dosyć dobrze się z nimi pracuje, ładnie się mieszają, na dobrej bazie wytrzymują przyzwoicie długo, znacznie się osypują, zwłaszcza ciemniejsze cienie. Do profesjonalnego użytku nie Bardzo, ale do ćwiczeń i do delikatnego makijażu na początku przygody z makijażem jak najbardziej. Bardzo wydajne, bo używałam około roku i nie mogłam wykończyć żadnego cienia. Mały minus za opakowanie, bo nie wytrzymało pierwszej podróży.

Srednie

Myślę że na początek przygody z makijażem - ok. Jednak dla mnie są jakby zbyt suche. Podoba mi się paleta barw. Jednak całością zachwyciłabym się dobre parę lat wstecz. Ale ogólnie są ok

Czy to jakiś żart...

nie rozumiem czemu w internecie jest tak wiele dobrych opinii na temat tego kosmetyku. Z jednej strony mowię sobie, że czego ja się spodziewałam po takiej cenie, ale no halo! Z 12 kolorów tylko jeden mi się sprawdził (2).

Och, nie!

Jak produkty Lovely i Wibo uwielbiam, tak ta paleta to moje ogromne rozczarowanie. Żeby cokolwiek z niej wykrzesać, to trzeba stanąć na rzęsach. Ciemne kolory w ogóle nie chcą się ze sobą łączyć, tylko robią brzydkie plamy. Plus za jasne cienie, które można wykorzystać pod łuk brwiowy. Ale nie uważam, by dla tych kolorów warto było tę paletę kupować...

Paletka cieni LOVELY

Jedna z lepszych paletek cieni na rynku. Ma bardzo duży wybór kolorów ( 3 albo 4 paletki ), kolory to zazwyczaj ciepłe brązy, beże i jasne pudrowe odcienie. Bardzo łatwo rozprowadzają się na powiekach i długo utrzymują. Są ,łatwe w nakładaniu, nie rolują się, nie obsypują. Mają bardzo dobrą pigmentację.

Nie warto

Uważam że nie warto wydawać tych kilkunastu złotych na tą paletkę nawet osobą początkującym nie polecam nie warto, lepiej zainwestować w coś lepszego coś co po roztarciu na oku ma jakikolwiek pigment

Taka sobie

Na razie daję 2,5-3, a gdy spróbuję zrobić wieczorowy makijaż najwyżej edytuję ocenę.

Nie kupię ponownie, bo mimo swojej niskiej ceny. ma jednak za dużo wad.

Takie sobie

Mam te cienie kilka miesięcy i jestem średnio z nich zadowolona.W paletce jest wiele ładnych kolorów,ale na powiece wyglądają inaczej.Poza tym cienie nie są trwałe i szybko się ścierają.Na dodatek zostają na załamaniu powieki.Ładnie wyglądają tylko 3 godziny,potem makijaż jest do poprawki.

Przeciętne

Zupełnie zapomniałam o ich istnieniu. Ta paletka leży gdzieś na dnie komody. Zakupiłam ją gdy tylko się pojawiła. Strasznie spodobały mi się kolory no takie moje wymarzone. Niestety kolory wyglądają pięknie tylko w paletce. Na powiekach tracą na wyglądzie. Pigmentacja słabiutka. Osypują się koszmarnie. Malując oko wszystko opada na policzki. Są nie trwałe bo po godzinie rolujà się i wszystko ląduje w załamaniu powieki a wygląda to strasznie. Jedynie baza Hean je ratuje. Pp użyciu bazy wytrzymałość sięga 5 godzin. Ale później cień znów jest rozmazany. Wielka szkoda bo w paletce naprawdę prezentowały się pięknie.

mimo wad bardzo ją lubię

Paleta prezentuje się ślicznie. Świetny dobór odcieni. Cienie są miękkie, bardzo dobrze się rozprowadzają, w miarę dobra pigmentacja :) do codziennego makijażu idealne! Ale.. no niestety są mało trwałe, tak samo jak i ich opakowanie..

W miarę okej

Cienie mają bardzo ładne kolorki. Opakowanie jest strasznie liche cienie raz spadnie i psuje się cienie wylatują. Ogólnie cienie dobrze się rozprowadzają, są wydajne ale bardzo nietrwałe. Szybko robi się na powiece brzydki efekt.