Lovely, Nude Make Up Kit (Cienie do powiek)

Lovely, Nude Make Up Kit (Cienie do powiek)

Pojemność 15,6 g

Bogata paleta cieni do powiek w naturalnych kolorach do wykonania makijażu `nude`. W podłużnej kasetce umieszczono cienie będące idealnym zestawem dla każdej kobiety ceniącej naturalny i delikatny makijaż. Twoje nowe spojrzenie wyróżni Cię a makijaż oczu będzie trwały i atrakcyjny przez wiele godzin. Cienie nie osypują się i nie rolują w załamaniach powiek.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe

Not

Zachęciła mnie niska cena i kolory jednak użyłam paletki tylko kilka razy. Beznadziejna pigmentacja.. Najgorsza paletka jaką miałam okazje testować. Jak dla mnie wielkie Not. Nie polecam nikomu.

Do zwykłego, codziennego makijażu - ok

Używałam tej paletki już dość dawno, w czasie kiedy wykonywałam głównie makijaże w naturalnych tonacjach. Od tego czasu i mój makijaż trochę się zmienił na bardziej wyrazisty i z większą ilością koloru, i znalazłam też sporo palet, które służą mi na co dzień i paletka Lovely nieco poszła w odstawkę. Nie zmienia to jednak faktu, że do codziennych, klasycznych make-upów jest to całkiem dobry wybór. Sama czasem do niej wracam, kiedy potrzebuję jakiejś neutralnej bazy albo uzupełnienia innego makijażu odcieniami, które mam w tej paletce (wracam raczej do pojedynczych odcieni, nie do całej paletki - ale jednak).
Zużyłam jej chyba dwa opakowania, teraz czeka sobie w szufladzie i przydaje się od okazji do okazji ;) Można powiedzieć, że została paletką uzupełniającą, awaryjną.

Kolory nie są zbyt intensywne - ale nie takie jest założenie tego zestawu, do makijażu dziennego są w zupełności wystarczające. Na załączonym foto widać, że niektóre odcienie są zdecydowanie przeze mnie wykopane ;) przede wszystkim jasno cielisty cień (pierwszy z lewej), który jest świetny jako bazowy na całą powiekę i pod łuk brwiowy. Jasne metaliczne odcienie (np. złoty beż drugi z lewej) pięknie wyglądają nakładane palcem, na całą powiekę. Bardzo lubiłam też ciepłe, rude, ciemnozłote i wpadające w bordo odcienie - nie są zbyt ciemne, ale ładnie prezentują się jako element całego makijażu.
Jednym z moich ulubieńców, trochę takim cieniem do wszystkiego, był (najbardziej wygrzebany) odcień nude wpadający w lekki, przybrudzony róż. Świetnie współgra praktycznie z każdym makijażem.
Brakowało mi zawsze nieco w tym zestawie jakiegoś ciemniejszego matowego brązu czy czerni - ta na samym końcu czerń nie jest jakoś wybitnie ciemna, zawiera też nieco drobinek. W ogóle trochę brak matów w tej palecie wśród ciemniejszych odcieni - matowych jest tylko kilka jasnych kolorów.

Konsystencja - nie jest zbyt sucha i pyląca, taka w sama raz. Do formuły trudno się przyczepić, cienie dobrze się nakładają, rozcierają, łączą ze sobą bardzo płynnie i nie tworzą prześwitów. Można nałożyć je tak, że dają całkiem porządne krycie. Według mnie jeśli chodzi o jakość, w tej kwestii jest bez zarzutu.
Trwałość - przeciętna, trzymają się bez osypywania, nie ścierają, ale mam wrażenie, że w ciągu dnia jednak trochę tracą na intensywności.

Dużym minusem jest z pewnością opakowanie - nawet cena nie usprawiedliwia takiej tragedii. Jest wręcz ekstremalnie tandetne i nietrwałe. Każda paletka, jaką miałam, po miesiącu, dwóch, traciła zawiasy i zaczynała się rozpadać. Widoczna na zdjęciu przebiła nietrwałością poprzednie, bo złamała się na pół i trzyma się tylko na naklejce z tyłu opakowania (dlatego jest tak krzywa, co na jednym zdjęciu trochę widać). Jakość opakowania - wstyd, wstyd, wstyd!

Nie ma sensu porównywać tej palety z droższymi i wysokopółkowymi. Wiadomo, że to tylko paletka za kilkanaście złotych i uważam, że jak na taką, ma naprawdę dobrej jakości formułę. Wiadomo, że intensywność nie będzie taka jak w Zoevie czy The Balm. Ale do codziennego makijażu nude jest w zupełności wystarczająca. Jeśli chcemy poszaleć, jeśli jesteśmy makijażowymi maniaczkami - trzeba zainwestować w coś lepszego. Dlatego dla mnie to paletka uzupełniająca, raczej gdy ją skończę nie będę do niej wracać - mam teraz większe wymagania niż parę lat temu.
Szalonego makijażu nią nie zrobimy, ale podstawowy - jak najbardziej.

Warto

Szukając w Rossmannie cieni do powiek natknęłam się na tą paletkę cieni i raczej sceptycznie podchodziłam do tego produktu jednak kiedy wróciłam do domu i zaczęłam testować powstał naprawdę z tego ciekawy makijaż. Nakładałam cienie na sam korektor i muszę przyznać że pigmentacja i kolory są super. Do tego z tyłu paletki na etykiecie znajduje się "podpowiedź" jak wykonać spójny makijaż kilkoma cieniami. Bardzo polecam ten produkt dla tych którzy lubią nudziakowe podkreślenie oka !

Do makijażu dziennego okej

Dostałam tą paletkę kiedyś od przyjaciółki bo nie podobały jej się błyszczące cienie, był to ten wariant w różowych odcieniach. Od razu się polubiłyśmy, cienie co prawda mają średnią pigmentacje, ale da się ją stopniować nakładając kolejne warstwy, nie ścierają się. Minusem na pewno jest mała różnorodność tych kolorów, ciężko zrobić nią jakiś efektywny makijaż, ale jeśli ktoś lubi na co dzień delikatny makijaż oka, to za tą cenę jak najbardziej polecam.

Wibo na wiosnę 2015

Jak za te pieniądze może być :)

Do zakupu palety przekonały mnie śliczne kolory - w opakowaniu prezentują się naprawdę dobrze, są cienie matowe oraz perłowe w jednym opakowaniu. Kolorystyka wydawała mi się idealna - pracuję w biurze więc wszelkie palety i cienie nude mile widziane.
O ile w palecie kolory prezentowały się naprawdę super, o tyle przy nakładaniu już troszkę gorzej (mówię tu o jasnych matowych odcieniach ). Perłowe widoczne troszkę lepiej ale to pewnie dlatego, że nadają powiece lekki połysk.
Paleta sprawdza się w dziennych, lekkich makijażach ale dobrego porządnego smoky eyes nie da rady nią zrobić...
Ogólnie zużyję ale nie kupię ponownie.

Dobra dla osób początkujących

Zakupiłam ją jakieś dwa lata temu. Nie wiem nawet czy jest jeszcze dostępna. Spodobało mi się w niej kilka odcieni , ale wiedziałam , że kilka będzie właściwie nietkniętych. Są średniej jakości, osypują się, te z brokatem /np srebrny/ wyglądają na oku tandetnie, ale te od lewej do dziennego makijażu nudziaka się nadają. Nawet nałożone na baze w ciągu dnia tracą kolor.
Mimo tylu wad uważam, ze dla osób początkujących będzie ok. Z czasem dzięki temu poczują róznicę wchodząc na " wyższy poziom" ;)

Pewnie używałabym jej dłużej , ale w trakcie użytkowania urwał się drugi już zawias i paletka wylądowała na kafelkach . Ostały sie tylko dwa cienie, które i tak świeciły już dnem. Tym sposobem skończyłam pierwszą moją paletkę.

Dobre!

Cienie, którymi rozpoczynalam. Dobre jak na początek. Trochę słaba pigmentacja i trzeba porządnie nałożyć je na pędzelek jednakże to dobra paleta. Duży wybór kolorów, delikatny efekt.
Kolejnym minusem było opakowanie - dość słabe bardzie szybko górna pokrywka się urwała.

Nigdy się tak nie cieszyłam, że pobiłam paletkę...

Bez grama smutku wyrzuciłam pokruszoną paletkę, która nie przeżyła spotkania z podłogą. Potrzebowałam cieni, na których będę mogła się uczyć i tworzyć delikatne, dzienne makijaże. Chciałam zaoszczędzić i zamiast wydawać więcej na inne paletki poszłam na skróty po Lovely.
Z natury mam dość błyszczące powieki, a oczy głęboko osadzone. Pod cienie zawsze używałam bazy np. z wibo, bądź z Artdeco

Na pewno, nigdy, przenigdy nie kupię paletki ponownie! Tysiąckrotnie: NIE POLECAM!

mam mieszane uczucia

Była to moja pierwsza paletka cieni w tym stylu i ogólnie byłam na początku z niej zadowolona, bo nie miałam jeszcze porównania z innymi. Niestety gdy zaczęłam próbować lepszej jakości cieni, no to bardzo się do niej zraziłam i odeszła na bok. Pigmentacja jest naprawdę BARDZO bardzo słaba :( Ogólnie nakładają się całkiem przyjemnie, nie osypują się w ciągu dnia, bardzo podobają mi się ich kolory, można fajnie pokombinować w makijażu. Zdecydowanie sprawdzą się dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem, szczególnie biorąc pod uwagę cenę i dostępność tej paletki. :)

Kit!

Kupiłam ją na promocji w Rossmannie. Zachęciła mnie bogata paleta cieni oraz ciepłe kolory, jednak już po pierwszej aplikacji jeden z pierwszych cienii zaczął się kruszyć, cień na powiece nie zdał długo próby czasu, gdyż szybko się rozmazał. Myślałam, że KIT w nazwie paletki to tak dla zmyłki, jednak kit okazał się kitem i tyle w temacie.
Jednak daje plus za bogatą ofertę cienii oraz design opakowania!

Totalne zaskoczenie!

Kupiłam tą paletkę z czystej ciekawości i szczerze mówiąc nie nastawiałam się na wiele. Zostałam mile zaskoczona.
Przede wszystkim wielki plus za kolory <3 zestawienie wszystkich tych, które lubię najbardziej! Oczywiście do aplikacji użyłam własnego pędzla i muszę przyznać, że oprócz tego że troszkę się sypią, nie mogę o nich nic złego napisać. Długo wytrzymują na oku (używam bazy do cieni więc nie wiem jak bez niej). Co do pigmentu kolorów - nie są zachwycające, ale nie są też złe. W porównaniu do cieni z Astora (które dla mnie są po prostu jakąś pomyłką) robią swoją robotę.
Do codziennego używania jak najbardziej, na imprezę czy wyjście wolałabym użyć innej paletki :)

Średnia

Tania paletka do delikatnych makijaży. Raczej dla osób początkujących lub z ograniczonym budżetem. Cienie lubią się osypywać, pigmentacja nie jest najlepsza. Ale jak za tę cenę nie jest źle.

Średni produkt

Dobry dla zupełnie początkujących w makijażu, do lekkiego kolorku na dyskotekę sprawdzi się, jednak jestem nią rozczarowana, ponieważ lubię produkty tej marki. Kolory mają beznadziejną pigmentację, szybko się obsypują a niektóre z nich są praktycznie niewidoczne na oku. Dobrze wyglądają jedynie w opakowaniu.