Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lovely, Nude Make Up Kit (Cienie do powiek)

Lovely, Nude Make Up Kit (Cienie do powiek)

Pojemność 15,6 g

Bogata paleta cieni do powiek w naturalnych kolorach do wykonania makijażu `nude`. W podłużnej kasetce umieszczono cienie będące idealnym zestawem dla każdej kobiety ceniącej naturalny i delikatny makijaż. Twoje nowe spojrzenie wyróżni Cię a makijaż oczu będzie trwały i atrakcyjny przez wiele godzin. Cienie nie osypują się i nie rolują w załamaniach powiek.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe

Uczysz się malować..

..to są idealne dla Ciebie. Niedrogie, lecz ciutenko za słabo napigmentowane. Nałożone bezpośrednio na powieke trzymają się słabo. Położone na korektor są fajne nawet na wesele.

Bardzo fajna

Trafiłam na tą paletkę na promocji w rossmanie. Jak za taką cenę jest to bardzo ciekawa paletka. Jest sporo fajnych kolorów, które są dobrze napigmentowane, wygodnie się nakłada. Przede wszystkim są bardzo trwałe, nie osypują się co jest ważne. Paletka spełniła moje oczekiwania.

Dobre cienie stosunkowo tanie i latwo dostepne

Generalnie nie jestem fanem mocnego malowania oka, to moja pierwsza paleta, wczesniej posiadalam moze pojedyncze cienie.
Ta paleta ma bardzo ładne naturalne kolory nude.
łatwo się rozprowadzają po powiece,
utrzymują się ładnie ok 5 h (bez bazy pod spodem)
Po tym czasie się rolują i wygląda to średnio, ale wystarczy lekko poprawic i jest dobrze.
Takze cena jest dobra, kolory ladne, myślę,że polecam aczkolwiek nie wiem czy kupię ją raz jeszcze

Wibo na wiosnę 2015

Polecam!

Bardzo lubię tę paletkę cieni, ma bardzo fajne kolory, dobrze się je rozprowadza na powiece i długo się trzymają. Niestety mają słabą pigmentację. Ale jak za tą cenę to są bardzo dobre. Polecam!

Bardzo tą paletkę lubię

Oczywiscie nie wszystkie kolory mi były potrzebne, bo niektóre mam nietknięte. jednak kilka z nich było mi bardzo użyteczne aż do samej blaszki zużyłam. Da się stworzy wiele ciekawych makijaży. Cienie mi się nie obsypywały, kolory. fajne ale jednak zbyt zblizone do siebie i wiele jest niewiele różniące sie na oku. Niemniej jednak jest to paletka za kilka złotych i wedlug mnie w zupelnosci spelnia moje oczekiwania jak na produkt w tej cenie

Wielkie rozczarowanie

Kupiłam 3 palety na promocji w Rossmannie. Cudowne odcienie, dla każdego coś dobrego, mamy w ofercie zarówno matową jak i perłową paletę. ciemniejsze i jaśniejsze wersje. Odcienie są świetnie skomponowane. Ale jakość cieni pozostawia wiele do życzenia... Słaba pigmentacja. Ciężko się blendują. Schodzą i są nietrwałe. Można się zrazić do cieni do powiek.

Nie najgorsza

Paletkę nabyłam na jednej z promocji w Rossmannie . Jako fanka takich własnie odcieni niemal od razu się w nich zakochałam. Cena też bardzo przystępna. Do codziennego makijażu - jak najbardziej na plus. Czasem nawet uda się wykonać nieco ciemniejszy makijaż, jednak pigmentacja nie zachwyca. Cienie dość obficie obsypują się .

Rozwalają się

Każda osoba, jaką znam i posiada tą paletę ma rozwalone opakowanie i pokruszone cienie - ja też tak mam. Cienie same w sobie są ładne, przyjemne w użyciu - zwłaszcza te błyszczące, są piękne! Paleta za 20 zł, co niestety widać jeśli chodzi o trwałość no i wytrzymałość. Nie potrzeba upadku z dużej wysokości - ja jeden cień pokruszyłam pędzelkiem.

kiepska

Paleta ma kolorki idealne na co dzień, a do tego cena zachęca do zakupu. Niestety cienie nie są najlepsze i do trwałych nie należą. Jest wydajna, tania, opakowanie jest takie sobie. Może dla osób, które zaczynają przygodę z makijażem będzie okej. :)

Jest ok

Dzienne kolory i różne wykończenia. Cienie troszkę się pylą, ale za taką cenę wybaczam. Pigmentacja cieni matowych jest średnia, ale nadrabiają cienie satynowe. Można nimi podkreślić oko i nie zrobić sobie krzywdy. Polecam dla osób początkujących, ale nie tylko. Bardzo słabe opakowanie.

Not

Zachęciła mnie niska cena i kolory jednak użyłam paletki tylko kilka razy. Beznadziejna pigmentacja.. Najgorsza paletka jaką miałam okazje testować. Jak dla mnie wielkie Not. Nie polecam nikomu.

Do zwykłego, codziennego makijażu - ok

Używałam tej paletki już dość dawno, w czasie kiedy wykonywałam głównie makijaże w naturalnych tonacjach. Od tego czasu i mój makijaż trochę się zmienił na bardziej wyrazisty i z większą ilością koloru, i znalazłam też sporo palet, które służą mi na co dzień i paletka Lovely nieco poszła w odstawkę. Nie zmienia to jednak faktu, że do codziennych, klasycznych make-upów jest to całkiem dobry wybór. Sama czasem do niej wracam, kiedy potrzebuję jakiejś neutralnej bazy albo uzupełnienia innego makijażu odcieniami, które mam w tej paletce (wracam raczej do pojedynczych odcieni, nie do całej paletki - ale jednak).
Zużyłam jej chyba dwa opakowania, teraz czeka sobie w szufladzie i przydaje się od okazji do okazji ;) Można powiedzieć, że została paletką uzupełniającą, awaryjną.

Kolory nie są zbyt intensywne - ale nie takie jest założenie tego zestawu, do makijażu dziennego są w zupełności wystarczające. Na załączonym foto widać, że niektóre odcienie są zdecydowanie przeze mnie wykopane ;) przede wszystkim jasno cielisty cień (pierwszy z lewej), który jest świetny jako bazowy na całą powiekę i pod łuk brwiowy. Jasne metaliczne odcienie (np. złoty beż drugi z lewej) pięknie wyglądają nakładane palcem, na całą powiekę. Bardzo lubiłam też ciepłe, rude, ciemnozłote i wpadające w bordo odcienie - nie są zbyt ciemne, ale ładnie prezentują się jako element całego makijażu.
Jednym z moich ulubieńców, trochę takim cieniem do wszystkiego, był (najbardziej wygrzebany) odcień nude wpadający w lekki, przybrudzony róż. Świetnie współgra praktycznie z każdym makijażem.
Brakowało mi zawsze nieco w tym zestawie jakiegoś ciemniejszego matowego brązu czy czerni - ta na samym końcu czerń nie jest jakoś wybitnie ciemna, zawiera też nieco drobinek. W ogóle trochę brak matów w tej palecie wśród ciemniejszych odcieni - matowych jest tylko kilka jasnych kolorów.

Konsystencja - nie jest zbyt sucha i pyląca, taka w sama raz. Do formuły trudno się przyczepić, cienie dobrze się nakładają, rozcierają, łączą ze sobą bardzo płynnie i nie tworzą prześwitów. Można nałożyć je tak, że dają całkiem porządne krycie. Według mnie jeśli chodzi o jakość, w tej kwestii jest bez zarzutu.
Trwałość - przeciętna, trzymają się bez osypywania, nie ścierają, ale mam wrażenie, że w ciągu dnia jednak trochę tracą na intensywności.

Dużym minusem jest z pewnością opakowanie - nawet cena nie usprawiedliwia takiej tragedii. Jest wręcz ekstremalnie tandetne i nietrwałe. Każda paletka, jaką miałam, po miesiącu, dwóch, traciła zawiasy i zaczynała się rozpadać. Widoczna na zdjęciu przebiła nietrwałością poprzednie, bo złamała się na pół i trzyma się tylko na naklejce z tyłu opakowania (dlatego jest tak krzywa, co na jednym zdjęciu trochę widać). Jakość opakowania - wstyd, wstyd, wstyd!

Nie ma sensu porównywać tej palety z droższymi i wysokopółkowymi. Wiadomo, że to tylko paletka za kilkanaście złotych i uważam, że jak na taką, ma naprawdę dobrej jakości formułę. Wiadomo, że intensywność nie będzie taka jak w Zoevie czy The Balm. Ale do codziennego makijażu nude jest w zupełności wystarczająca. Jeśli chcemy poszaleć, jeśli jesteśmy makijażowymi maniaczkami - trzeba zainwestować w coś lepszego. Dlatego dla mnie to paletka uzupełniająca, raczej gdy ją skończę nie będę do niej wracać - mam teraz większe wymagania niż parę lat temu.
Szalonego makijażu nią nie zrobimy, ale podstawowy - jak najbardziej.