Still Jenifer Lopez

Still Jenifer Lopez

Zapach przeznaczony dla kobiet po 25 roku życia. Still ma być uosobieniem prawdziwej kobiecości. uczestniczyła w procesie tworzenia nowego zapachu. Znana z zamiłowania do biżuterii aktorka i piosenkarka zażyczyła sobie, by każda buteleczka 'Still Jennifer Lopez' miała umieszczony na szyjce pierścionek ze sztucznym brylantem. Lopez uczestniczyła w procesie tworzenia nowego zapachu. Znana z zamiłowania do biżuterii aktorka i piosenkarka zażyczyła sobie, by każda buteleczka 'Still Jennifer Lopez' miała umieszczony na szyjce pierścionek ze sztucznym brylantem.
Zapach ma być zwiewny i wyjątkowo pociągający, oryginalny, delikatny i zmysłowy
To mieszanka białego pieprzu, mandarynki, herbaty Earl Grey, frezji, róży, jaśminu i tropikalnego kosaćca

Flakon przypomina cenny, bardzo osobisty drobiazg. Wykonany z gładkiego, polerowanego szkła

Z czasem się polubiliśmy

Wodę dostałam w prezencie. Flakonik ładny z pierścionkiem. Pierwsze wrażenie herbaciany i chemiczny. Ale z następnym podejściem herbata z owocowo - cytrusową nutą, przebijają się także nuty kwiatowe i czuję pieprz. Zapach trzyma się blisko ciała, nie jest zbyt intensywny, z czasem łagodnieje jest ciepły i kobiecy. Zapach na letnie dni.

Wspaniały zapach!

Ten zapach jest cudowny! Pod każdym względem moge jedynie polecić każdej kobiecie :)
Moja pierwsza buteleczka? Był to rok 2005?
I do dzisiaj są to jedne z moich ukochanych perfum :)
Polecam gorąco !

Używam tego produktu od: 2005 roku
Ilość zużytych opakowań: sporo ,kilka butelek :)

Herbata Earl Grey

Aż żałuję, że oddałam flakonik, ale mam jeszcze póki co odlewkę, którą sobie zostawiłam :)
Super herbata earl grey, zapach świeży, rzekłabym poprysznicowy i kompletnie niecelebrycki :)
Covet, Rogue i Still to moja trójca w celebryckich, za którymi ogólnie nie przepadam, bo przeważnie są podobne do siebie, przesłodzone ..., ale te są zupełnie inne

Używam tego produktu od: mam od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: był flakonik, pozostała odlewka

TOP 10 damskich perfum

dla fanek zielonej czy białej herbaty

Zapach bardzo znajomy, bo to nic innego jak zielona herbata. Przypomina mi The Vert Vyes rocher i Green Tea Arden. Mimo podanych tu nut zapachoweych nie dokopałam się ani do róży ani do jaśminu a mandarynka ucieka już po kilku minutach. Zostaje tylko ta wściekle gorzka herbata. Nie podoba mi się Still z resztą jak większość propozycji JLO. Jedynie Live ubóstwiam od kilku lat i to się raczej nie zmieni. Jeśli ktoś lubi pachnieć jak herbaciarnia to polecam. Flakonik ciekawy i nawet mi sie podoba. Trwałość ok 3-4 godziny.

Używam tego produktu od: kilka testów z pełnowymiarowego opakowania
Ilość zużytych opakowań: testy w perfumerii

jeszcze nie teraz ;)

Dostałam te perfumy jako prezent, na początku podchodziłam sceptycznie do tego zapachu, ale z czasem zwyczajnie się do niego przyzwyczaiłam i polubiłam.

Perfumy mają słodkawy orzeźwiający zapach, ale czasem robią się "gorzkie". Utrzymują się długo, są wydajne.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon, 100 ml

da się lubić

Plusy:

+ Intensywny, herbaciany zapach;

+ Perfumy są trwałe, utrzymują się na skórze, ale i na ubraniach drugiego dnia;

+ perfumy trochę cięższe, ale nie duszące; dobre na zimę;

+ zapach naturalny, przyjemny, żywy, pobudzający do życia;

Minusem jest trochę popularny i typowy motyw. Perfumy nie są zbyt oryginalne, wiele kobiet je chwali i używa, a ja wolę raczej wybierać perfumy mniej znane, których nie wyczuje u kogoś na najbliższym skrzyżowaniu ;-)

Ogólnie zapach warto przetestować, polecam!

taki sobie

Miałam próbkę jakieś... 6 lat temu. To co pamiętam to, że nie zachwyciły mnie. Reklama lepsza od zapachu. Ozonowo - kwiatowo, zielono.
Trwałość nie była rewelacyjna. Ma duży skład m.in. róże i jaśmin... W ogóle nie da się wyczuć tych nut. Biały pieprz, herbata, drzewo sandałowe...

Hmm prędzej to. Ogólnie mówiąc nie zachwycił. Nie kupie flakonu.

Owocowa herbata

To taka brzydsza, bardziej przeciętna i bardziej mydlana wersja The Beat Burberry - czuć herbatę, jakieś owocki (głównie cytrusy) i jakieś kwiatki. Zapach jest nijaki, niezapamiętywalny, raczej nietrwały. Nie pasuje do temperamentnej Latynoski jaką jest Jennifer Lopez.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: testy

Spoko, herbaciano-kwiatowy

Kojarzy mi się z kolorem siwym:) No i opakowanie - siwe:) Ale ad rem! Zapach przyjemny, może nic tam takiego super wydumanego, ale jest ok. Intensywne. Gdyby ulice tak pachniały, to byłoby przyjemnie:) Hernatka zielona, kwiatki i mydełko. Trwały. Jestem na tak!:)

herbaciana różyczka

Najbardziej udany zapach Pani Lopez. Polubiłam bardzo. Taki jesienny flircik bergamotkowej herbatki z młodym pączkiem różyczki. Kojarzy mnie sie nieodparcie z jesienią i kwitnącymi późnymi odmianami herbacianej róży. Zapach delikatny, troszkę rozmydlony ale z klasą. Ciężko go przetestować w perfumeriach bo coraz słabiej dostępny. Czy kupię... mam nadzieję że tak.

Używam tego produktu od: jesień 2008
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Kwaśno mdły !

Perfumy to słodki zapach herbaty z nutą pieprzu wyczuwalną bardzo intensywnie w pierwszym momencie. Niestety dla mnie, to zapach kwiatowo słodki i na pewno nie należy do świeżaków, bardziej zakwalifikowałabym go w kategorii dusznych/mdłych.
Kompletnie niczym mnie nie powala, jest bardzo przeciętny. Zapach zdecydowanie bardziej nadaje się na jesień/zimę. Niektóre zapachy wyczuwalne w ciągu dnia dodają wręcz skrzydeł a od tego zaczyna boleć mnie głowa, to przez ten kwaśny i mdły zapach.
Uwielbiam Jennifer ale jej zapachy kompletnie do mnie nie przemawiają.
Oczywiście nie jest najgorszy i od biedy kilka razy w ciągu roku go użyję ale z pewnością nie kupiłabym go ponownie.
Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2/5

NIEEE

Kiedyś powąchałam Still w douglasie jak jeszcze był dostępny i od razu się skusiłam. Piękne opakowanie z diamentem zdobiło moją półkę i na tym się kończyło. Zapach orzeźwiający ale koszmarnie nietrwały i kojarzył mi się z Light Blue ale z szacunkiem do zapachu ten był beznadziejny. Cytrusy pachnące skarpetami:P

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilka psików z buteleczki