Fresh Air

Fresh Air

Podkład dla cery normalnej i mieszanej, prawie całkowicie beztłuszczowy, średniokryjący.
Polecany dla skór z tendencją do błyszczenia, lekko matuje, bez zatykania porów, pochłania nadmiar sebum i minimalizuje połysk. Nie powoduje trądzika, nie komedogenny, testowany dermatologicznie.
Z europejskiego rynku nie wiedzieć czemu wycofany, ale można sobie zakupić na amerykańskiej stronie internetowej firmy.

Cena: $22 / 30ml

zapomniany

Był kiedyś na polskim rynku z dużej gamie kolorystycznej. Potem mój ukochany odcień wycofali. W Stanach niestety nie dobrałam koloru, bardziej różowy podkład mieli. No i skończyła się jedna z moich miłości.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań:

Podklad niewidoczny

Mój ukochany podklad kilka lat temu, dopóki nie wycofano go z rynku :(, potem przerzucilam sie na "Double Wear", ale to juz nie bylo to, za silne krycie i za mocny mat. "Fresh Air" jest taki jak jego nazwa, lagodnie tuszuje drobne niedoskonalosci, ale nie tworzy na twarzy widocznej warstwy. Poza tym kolor, Ivory Beige, odpowiadal mi idealnie, a mam bardzo jasna karnacje z zoltawym odcieniem, bardzo ciezko mi dobrac odpowiedni odcien.
Teraz okazuje sie, ze mozna go kupic online, zacieram wiec raczki i dokonuje zamowienia!:)

UPDATE: 12.09.04
Ano niestety. Zakupy tylko dla rezydentów USA - firma nie wysyła do reszty świata. Poostaje ebay.