SuperStay Better Skin Flawless Finish Foundation (Podkład do twarzy) (stara wersja)

Cena już od 23,76 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład Better Skin pierwszy podkład, który działa dla nieskazitelnego wyglądu skóry natychmiast i lepszej skóry już po 3 tygodniach. Czas pożegnać nierówności, przebarwienia czy szarość cery i przywitać skórę widocznie gładszą, ze zredukowanymi przebarwieniami, niczym odnowioną skórę. Przy regularnym stosowaniu innowacyjna formuła z Actyl C redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery. 78% kobiet potwierdza lepszy wygląd skóry.

Napisanych recenzji: 7

Porażka totalna

Podkreśla skórki, nie zakrywa niedoskonałości, nie wtapia się w skórę, wchodzi w zmarszczki mimiczne, waży się, jest krótkotrwały, a przynajmniej po już kilku godzinach wygląda nieświeżo.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044091].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Porażka totalna

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044090].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 91

Fajny, ale nietrwały

Jak w tytule. U mnie pierwszy tydzien bylo wszystko ok, po tym czasie zauwazylam, ze strasznie sie sciera i smuzy po ok 3-4 godzinach i po prostu nie jestem w stanie z nim wytrzymac. W pracy nie mam czasu, zeby co chwile sie przegladac w lusterku i sprawdzac, czy nie mam wytartych plackow na facjacie, wiec na pewno nie zagosci u mnie na dluzej. Moze zuzyje go wiosna zamiast kremu bb, bo jest lekki i dosc przyjemny. Zauwazylam u siebie nawet, ze lagodzi podraznienia, to chyba zasluga glukonianu cynku zawartego w skladzie. Nie zapchal mnie, nie uczulil, nawet kolor idealnie spasowal (mam Light Beige), ladnie maskowal zaczerwienienia, ale trwalosc jest nie do przyjecia. I nakladalam go bez kremu, z kremem, na baze, pudrowalam nuz chyba 4 roznymi pudrami i za kazdym razem jest tak samo. Dla mlodej dziewczyny z normalna cera bez wiekszych problemow bedzie idealny, pod warunkiem, ze nie bedzie sie nim malowac na impreze czy randke. Ja jestem jednak na nie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043771].usefull || 0 }}% pomocna.

Smokey eyes H&M

Napisanych recenzji: 54

całkiem całkiem

Podkład kupiłam jaaakiś czas temu, jak tylko pojawił się na polskim rynku.

+ całkiem dobrze kryje (niedoskonałości a nawet cienie pod oczami)
+ fajna konsystencja (nie za rzadki, nie za gęsty)
+bladziochy mogą się cieszyć najjaśniejszy odcień jest naprawdę jasny!

ciężko stwierdzić czy poprawia wygląd cery, na pewno wygląda na niej ładnie
W ciągu dnia koniecznie muszę "przypudrować nosek"
idealne połączenie to BB Fresh+ ten podkład

- minimalnie mnie zapycha

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040202].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Idealny!

Podklad dla mnie jest idealny, dobrze kryje, nie splywa, wydajny- jedno "psikniecie" wystarczy na pokrycie calej twarzy, korektor i roz idealnie sie na nim trzymaja. Uzywam odcienia \'nude\' i to pierwszy podklad, z ktorego jestem zadowolona. Na letnie dni uzywam lzejszych kosmetykow tj krem bb firmy avon, rowniez rewelacyjny, ale wlasnie jako krem, podklad raczej rozswietlajacy. Better Skin nakladam pedzlem plaskim i bardzo ladnie sie wtapia, polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020927].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Okropieństwo

Kupiłam podkład w promocji, całe szczęście....
Podkład waży się na twarzy... w ogóle nie wtapia się ze skórą... Po dotknięciu twarzy palcem na twarzy zostaje goły placek. Niesamowicie wchodzi w pory... wylądował w koszu na śmieci. Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009635].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 14

Dramat

Przyznaję, że ten produkt, to najgorszy podkład, kóry kiedykolwiek kupiłam. Pomimo, że nie należy do drogich podkładów (kupiłam go na promocji za około 20 zł), żałuję każdego jednego gorsza, który wydałam na to coś!
To, co zapewnia pruducent ma się nijak do tego, co zobaczyłam na swojej twarzy. Każda jedna niedoskonałość została wyeksponowana. Widoczne były nawet te, których nie widziałam nie mając makijażu. O jakimkolwiek kryciu nie było ogóle mowy. Podkład dał mi efekt komicznej maski ze smugami. Podkładu nie dało się rozprowadzić na twarzy ani palcami, ani pędzlami, ani gąbeczką - niczym.
Ani razu nie wyszłam z domu mając ten podkład na twarzy. Każda próba kończyła się szybkim zmywaniem "makijażu".

Stracone pieniądze. Stracony czas. Nie polecam.

ZALETY:
- brak

WADY:
- główną wadą jest brak zalet,
- podkreśla niedokonałości,
- nie da się go rozprowadzić,
- daje efekt maski.

Daję pół gwiazdki, bo mniej się nie da.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu dokonałam zakupu
Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008475].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Nie jest najgorszy

Jestem "szczęśliwą" posiadaczką cery mieszanej. Jak dla mnie jest to dobry podkład, ale nie rewelacyjny. Niestety kupiłam o odcień za ciemny i mieszkam go z innym podkładem więc średnio mogę się wypowiedzieć na jego temat.
Dostć dobrze kryje, nie spływa jakoś tragicznie, ale też nie jest bardzo trwały, na promocji można go dostać za jakieś 25 zł, to nie jest dużo.
Lubię podkłady w szklanych buteleczkach za co też plusik, dodatkowo wydaje mi się, że jest wydajny.
Na razie nie będę do niego wracała przetestuję inne produkty.

Używam tego produktu od: listopada

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001298].usefull || 0 }}% pomocna.