Planet Spa, African Shea Butter, Intensive Foot & Elbow Cream (Tropikalny krem do stóp i łokci z kwasami AHA)

Znakomicie poprawia wygląd i kondycję mocno przesuszonej skóry, np. stóp, łokci czy kolan. Nawilża, natłuszcza i koi łuszczącą się, podrażnioną skórę, natomiast aloes i wit. E działają kojąco, nawilżająco i ochronnie.

Bardzo dobry!

Kosmetyk bardzo dobry, i bardzo wygodny i miły w użytkowaniu, jeden z lepszych produktów Avonu.
Piękny zapach, gęsta konsystencja, praktyczne opakowanie, dobra cena, doskonałe nawilżenie i poczucie bycia wypielęgnowaną - czego można pragnieć więcej? Polecam!

świetny

Ładnie pachnie, ma dość gęstą konsystencję. Wielki plus za opakowanie. Działa doskonale, bardzo dobrze nawilżając suchą skórę na różnych partiach ciała. Nieco długo się wchłania, ale mimo to używanie go to sama przyjemność.

bardzo fajny

Dostałam go w prezencie i sprawdził się bardzo dobrze. Pierwsze co mnie w nim urzekło to zapach. Po nałożeniu go na łokcie i stopy daje fajny efekt, skóra jest miękka i pachnąca, szczególnie kiedy jeszcze na noc założę skarpetki, wtedy jest jeszcze lepiej. Starczył mi na bardzo długo i myślę, że jeszcze po niego sięgnę.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe opakowanie

Jak makijażem powiększyć usta

MÓJ WYBAWCA

ZALETY:
- stosuję na suche partie skóry, tj. na łokcie, kolana, stopy i przecudnie je nawilża
- radzi sobie z ekstremalnie przesuszoną, odwodnioną skórą
- czasem dodaję do niego jakieś olejki dla wzmocnienia działania
- przepiękny, słodkawy zapach
- gęsty, treściwy krem-masełko
- fajny skład
- cena (w promocji można go upolować za jakieś 6-10z)
- całkiem niezła wydajność, wystarczy odrobina kremu

WADY:
- niestety dostępność (nie zawsze mam dostęp do konsultantki Avonu)

Rewelacja

Krem podany jest w słoiczku, który początkowo wydawał mi się mały. Jednak dzięki konsystencji i właściwościom tego kosmetyku,jego zużycie nie jest tak ogromne, jak mogłoby się początkowo wydawać.
Krem pięknie, nieco mdląco pachnie - cukrem trzcinowym i czymś jeszcze, równie słodkim i kuszącym. Ma taki kolor jak etykietka na pokrywce. Posiada konsystencję żelowo-kremową, gęstą. Dzięki temu dosyć długo wchłania się w skórę - nie można wetrzeć go w stopy i zaraz nałożyć buty. Stosuję go tylko do stóp, przed snem, nie wiem jak sprawdza się na innych częściach ciała, ale sprawia, że moje pięty ze skłonnością do wysuszania są mega miękkie, nawilżone, bez zgrubień. Niezależnie od tego, czy nakładam na noc skarpety, czy nie.

po prostu TAK

Kremu używam już od dłuższego czasu i od pierwszego użycia - jestem zachwycona.

+ świetnie zmiękcza skórę
+ odżywia nawet najbardziej spękane pięty
+ działa już od pierwszego zastosowania
+ wydajność
+ cena w promocji bardzo przystępna
+ dostępność (w każdym katalogu i u konsultantek zawsze)

- zapach (dla mnie trochę zbyt mdły, ale stosuję właściwie tylko na stopy, więc nie czuję ;) )

po prostu warto, polecam!

Używam tego produktu od: 1-2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 op.

Dobrze działa, ale to nie mój ulubiony produkt

Krem na pewno sprawdzi się na bardzo suchych łokciach, piętach czy kolanach, dobry na zimę do sfatygowanych dłoni.
Daje świetny efekt na piętach po zostawieniu go na noc w bawełnianych skarpetkach. Niestety przeszkadza mi zapach tego produktu i jego tłusta, ciężka konsystencja. Używam go raczej w sytuacjach kryzysowego przesuszenia.

+ działanie

- konsystencja

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie w trakcie

super

Panie i panowie z AVONU!!!! Jak to jest, że w katalogu buble niewycofywane przez lata a kremiku do stóp mojego ukochanego ani widu ani słuchu???

Kremik rewelacja. Chce go kupić a nie mogę : (

Ja stosuje taki patent drogie Panie... otóż ścieram stópki pilnikiem scholla i następnie aplikuje krem na noc. Z tym, że ( i to się pojawia myk) nakładam na stopy foliowe woreczki tak żeby nie wytrzeć kremu w pościel i tak idę spać z tymi woreczkami. Dlatego w nocy trochę szeleszczę :). Na romantyczny wieczór to się nie nadaje. Rano wstaję jak dziecko w pierwszej dobie życia. Stópki miękkie, delikatne, piękne. Naprawdę stopy mam problemowe od chodzenia na szpilkach od kilkunastu lat a po tym kremie są super. Jestem w szoku bo niejednego kremu już używalam. Widziałam negatywe opinie że zapach nie odpowiada, ale dla mnie jest super - to zapach palonych pigdałów i brązowego cukru - słodki, ale dla mnie przyjemny. Naprawdę kojarzy mi się ze SPA. Opakowanie niby małe. Na początku byłam rozczarowana, bo myślalam, że trochę większe, ale jest wydajny.

Jak narazie to mój KWC i polecam spróbować, zwłaszcza, że na allegro można kupić baaaaardzo tanio plus wysyłka niestety.

Ilość zużytych opakowań: trzy

NOSZ (CENZURA)

Oczywiście, że bym kupiła ten produkt ponownie! Gdyby tylko był w katalogu :( Używałam tego kremu od stycznia i przestałam mieć problemy z pękającymi piętami, które sprawiają mi od zawsze wiele kłopotów. Kiedy już na dobre zaprzyjaźniłam się z tym kremikiem to go nie ma w katalogu :( A pięknie pachnie, nawilża i nadaje piętom komfort nawodnienia.

Używam tego produktu od: 5 mies
Ilość zużytych opakowań: 3 x normalny słoik

przyjemne SPA dla stóp :)

Produkt jest bardzo przyjemny w użyciu, ratuje moje suche i spękane stopy od dosyć dawna. Dobrze nawilża, idealny do posmarowania stóp przed snem i przykrycia ich ciepłymi skarpetami. Rano stopy są gładkie, delikatne i mięciutkie, polecam! Trochę długo się wchłania, ale efekt jest widoczny na drugi dzień. Lepiej nie stosować go przed wyjściem, bo stopa może ślizgać się w bucie. Cena bardzo przystępna, krem w wygodnym opakowaniu. Warto!:)

jest ok, ale bez szału

Krem ładnie pachnie, nawilża, ale jest bardzo tłusty, w promocji można go sobie kupić, ale w normalnej to przepłacanie. Osobiście irytowało mnie mnie to natłuszczenie a brak dobrego nawilżenie i szybkiego wchłaniania, kładąc się spać wyciera się krem w pościel.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte opakowanie

Miła niespodzianka

Co pewnien czas daję się skusić na promocyjne ceny kosmetyków Avon SPA. Zazwyczaj żałuję swojego zakupu. Ina czej było z tym kremem. Nie tylko apetycznie pachnie. Ma lekką konsystencję, szybko wnika. Ma wygodne opakowanie, kosmetyk można zużyć do ostatniej kropli :) Krem bardzo dobrze nawilża, ja używam go głównie na łokcie i kolana. Mój facet nakłada go na bardzo zniszczone dłonie. Natychmiast je koi i głęboko nawilża. Z checią wypróbuję pozostałe kosmetyki African Shea Butter.

Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie