Dr Irena Eris, Eris, Cera wrażliwa, Krem regenerująco-łagodzący

Dr Irena Eris, Eris, Cera wrażliwa, Krem regenerująco-łagodzący

Lekka, delikatna, głęboko nawilżająca emulsja doskonale przyswajana przez skórę, przeznaczona do całodobowej pielęgnacji skóry delikatnej i wrażliwej. Przeciwdziała wysuszeniu naskórka, odżywia i wzmacnia skórę osłabioną działaniem środowiska zewnętrznego. Zestaw specjalnie dobranych substancji kojących Sensiline regeneruje naskórek i łagodzi podrażnienia. Dzięki obecności ekstraktu z nasion słonecznika, krem chroni skórę przed podrażnieniami słonecznymi i neutralizuje wolne rodniki. Chroni, pielęgnuje, wspiera naturalne mechanizmy obronne skóry. Lekko natłuszcza i nawilża naskórek, poprawia napięcie skóry. Stosować rano i wieczorem.

Cena: ok. 15 zł / 50 ml

wpaniały!

miałam niedawno problemy z cera, ktora na kazdy kosmetyk reagowała swedzeniem i czerwienieniem. postanowiłam kupic ten kremik z nadzieja, iz mi pomoze. i sie nie zawiodłam. krem ma bardzo fajniutka konsystencje a na buzce zostawia bardzo przyjemne uczucie rozładowania napiecia skory. dobrze nawilza i jest przy tym bardzo delikatny. nie podraznia(co robia niektore kremy do cery wrazliwej!) swietnie w szybkim tepie doprowadza skore do "normalnosci" przy okazji nie zostawiajac błyszczacego sie nosa i brody:D jestem z niego bardzo zachwycona poniewaz przyznam sie, ze za taka cene nie spodziewałam sie cudow. :)