Avon, Care, Cocoa Butter Revitalising Moisture Hand Cream (Regenerująco - odżywczy krem do rąk)

Zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Zawiera masło kakaowe, witaminę E oraz naturalne olejki (makadamia, awokado, z oliwki, z pestek winogron).

kremy do rąk
lekkie
krem
50 - 100ml

Fajny

Bardzo ładnie pachnie. Szybko się wchłania. Jest wydajny. Myślę, ze dobrze nawilża dłonie i nie szczypie przy ranach. Mogę polecić i kobietom i mężczyznom.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461717].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Krem bardzo dobrze nawilża skórę dłoni , pozostawia je gładkie, pachnące i nawilżone . Duży plus za uwielbiany przeze mnie zapach kakao , który utrzymuje się długo na dłoniach. Na pewno wrócę do tego kremu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459232].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciastka w tubce

Przede wszystkim pięknie pachnie i nawilża, a to jest dla mnie najważniejsze w kremie do rąk. Mam problematyczną skórę na dłoniach szczególnie w okresie zimowym, a ten krem radzi sobie świetnie. Uczucie nawilżenia trwa do mycia rąk, ale to i tak dobry wynik. Cena jest niska, dostępność średnia, ale zadowolenie wysokie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446526].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nawilżenie + zapach

Po pierwsze - ten zapach! Przyjemny, nie drażniący i kakaowy. Po drugie - dobrze regeneruje i odżywia nawet bardzo przesuszone dłonie, a podręczna tubka jest jak najbardziej wydajna, lecz już pod koniec trudno jest wycisnąć produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426871].usefull || 0 }}% pomocna.

skradł moje serce ;)

Nie lubię za bardzo kremów do rąk ze względu na to, że denerwuje mnie potem tłusta powłoka, która pozostaje najczęściej na dłoniach. Ale ten krem pokochałam. :) Dostałam go w prezencie i pierwsze co mi wpadło w oko (a dokładniej w nos ;)) to zapach. Piękny, słodki zapach. Po użyciu zobaczyłam, że nie zostawia na dłoniach tej mojej znienawidzonej tłustej powłoki, ale szybko się wchłania, a skóra jest po nim ładnie nawilżona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426476].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec z serii Care

Na początku zakochałam się w zapachu tego kremu. Potem było już tylko lepiej. Krem super nawilża, skóra od razu staje się mniej ściągnięta, nawilżona i widocznie zregenerowana. Dobra konsystencja przez co krem szybko się wchłania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404891].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z ulubieńców serii Care.

To mój ulubiony krem do rąk z serii Care. Lepszy jest według mnie tylko ten z mleczkiem pszczelim.

Plusy:
+ Bardzo ładnie pachnie. Zapach mnie nie męczy, mam teraz chyba trzecie opakowanie. Przez jakiś czas utrzymuje się na dłoniach.
+ Dobrze nawilża (zaznaczam, że mam dłonie w idealnym stanie, więc nie wiem jak sprawdzi się przy suchych).
+ Ma przyjemną konsystencję.
+ Jest wydajny.
+ Szybko się wchłania, ale zostawia na trochę delikatny film (mi to odpowiada).
+ Opakowanie, ładna tubka.
+ Cena, można go kupić za kilka złotych.

Minusów brak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1368906].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo się lubimy

Jestem dość wymagająca, jeśli chodzi o kremy do rąk, szczególnie zimą i prawdę mówiąc, nie sądziłam, że ten mnie usatysfakcjonuje - a jednak!
+Super nawilżenie
+ mega piękny zapach
+ niska cena, jeśli akurat trafi się na promocję

jak dla mnie, bez wad - polecam ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337226].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest zły

Otaczam się kremami do rąk z każdej strony - potarczycowe problemy z suchą skórą dają się we znaki. Zwłaszcza teraz, jesienno-zimową porą stawiam na nawilżenie, na ochronę. Dbam o dłonie jak nigdy. I wydaje mi się że ten krem w tym mi znacznie pomaga.

Plusy:
- przepiękny zapach!
- nawilżająca formuła
- produkt szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej, nieprzyjemnej powłoki
- pomaga doraźnie, nie jest lekiem na całe zło
- krem jest tani i wydajny

Minusy:
- nie jest to produkt który wspomoże regeneracje skóry, zaleczy jedynie suchoty bieżące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336396].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy z gamy kosmetyków Avon

Tak jak napisałam w tytule - moim zdaniem to jest jedyny kosmetyk, którego można przygarnąć do siebie bez obaw, że się nie sprawdzi a pisze to osoba, której kosmetyki Avonu nie podchodzą praktycznie wcale.

Zalety:
- dostępność
- cena
- pojemność
- wygodna tubka
- bardzo ładny kakaowy zapach
- lekka a jednocześnie bogata i odżywcza formuła
- szybko się wchłania
- nie zostawia lepkiej warstwy
- bardzo wydajny - niewielka ilość starcza do nałożenia kremu na dłonie
- nie wysusza skóry ani nie powoduje alergii
- dobry też do stosowania do stóp

Wady:
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297201].usefull || 0 }}% pomocna.