Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Care, Cocoa Butter, Revitalising Moisture Hand Cream (Regenerująco - odżywczy krem do rąk)

Zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Zawiera masło kakaowe, witaminę E oraz naturalne olejki (makadamia, awokado, z oliwki, z pestek winogron).

kremy do rąk

Przepięknie pachnie

+niska cena
+szybko się wchłania
+wydajność
+niska cena (tylko kilka złotych w katalogu)
+ NAJPIĘKNIEJSZY ZAPACH wśród kremów do rąk

Ogólnie polecam, zakupię go jeszcze nie raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538461].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny!

Używam od paru miesięcy i nie mogę zużyć ;) Sprawdza się na moją suchą skórę dłoni. Po paru użyciach już czuć wyraźną różnicę. Zapach też jest wspaniały. Jedyny minus jest taki, że nie wchłania się wystarczająco szybko, jak na moje wymagania, ale da się z tym żyć ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528356].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Zuzylam juz chyba ze 3 opakowania tego kremu. Kupuje go zwykle ze znizka u mamy, ktora jest konsultantka za jakies 5-7zl (zalezy od ceny katalogowej i kwoty zamowienia).

Krem dobrze nawilza i wygladza dłonie. Ma odpowiednia konsystencje, nie za gesta, wiec szybko sie wchlania i nie zostawia tlustego filmu na rekach. Stosowalam go kilkakrotnie w ciagu dnia i zauwazylam, ze przy regularnym stosowaniu zregenerował mi dlonie (co jest nie lada wyczynem!)

Bardzo lubie kakaowe zapachy w kosmetykach i ten naprawde pachnie super. Kolezanki w pracy siedzace 3-4m ode mnie doskonale wiedzialy, a raczej czuły kiedy aplikowalam krem na dlonie;) zapach roznosil sie po calej sali ;)

Krem nie spowodowal u mnie zadnego podraznienia czy reakcji alergicznej (a np po kakaowym kremie z Ziaji dostalam kilka lat temu uczulenia), wiec poczatkowo troche sie go obawialam.. na szczescie aplikuje sie go na dlonie a nie na twarz, wiec jakby nie patrzec to mniejszy strach ;)

Opakowanie kremu wygodne, plastikowe, ale na tyle elastyczne, ze nie ma problemu z wydobyciem produktu. Dla tych, ktorzy zuzywaja kosmetyki do ostatniej kropli łatwo bedzie rozciac opakowanie nawet nozyczkami, plastik jest miekki.

Oceniam produkt na 5;) tani i dobry kosmetyk, na ktory skusze sie przy kolejnym zamowieniu z Avon ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521936].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

krem do rąk z masłem kakaowym - dla wielbicieli kakao

+ krem nawilża, odżywia,
+ pomaga regenerować wysuszone, spierzchnięte dłonie,
+ zamknięty w wygodnej tubce,
+ niska cena,

jeżeli ktoś lubi się otulać zapachem kakao to polecam,
jest wiele fanek tej serii,
ja osobiście nie mogę znieść zapachu produktów z cocoa butter :-/ więcej nie kupię

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517361].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Bardzo ładnie pachnie. Szybko się wchłania. Jest wydajny. Myślę, ze dobrze nawilża dłonie i nie szczypie przy ranach. Mogę polecić i kobietom i mężczyznom.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461717].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Krem bardzo dobrze nawilża skórę dłoni , pozostawia je gładkie, pachnące i nawilżone . Duży plus za uwielbiany przeze mnie zapach kakao , który utrzymuje się długo na dłoniach. Na pewno wrócę do tego kremu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459232].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciastka w tubce

Przede wszystkim pięknie pachnie i nawilża, a to jest dla mnie najważniejsze w kremie do rąk. Mam problematyczną skórę na dłoniach szczególnie w okresie zimowym, a ten krem radzi sobie świetnie. Uczucie nawilżenia trwa do mycia rąk, ale to i tak dobry wynik. Cena jest niska, dostępność średnia, ale zadowolenie wysokie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446526].usefull || 0 }}% pomocna.

nawilżenie + zapach

Po pierwsze - ten zapach! Przyjemny, nie drażniący i kakaowy. Po drugie - dobrze regeneruje i odżywia nawet bardzo przesuszone dłonie, a podręczna tubka jest jak najbardziej wydajna, lecz już pod koniec trudno jest wycisnąć produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426871].usefull || 0 }}% pomocna.

skradł moje serce ;)

Nie lubię za bardzo kremów do rąk ze względu na to, że denerwuje mnie potem tłusta powłoka, która pozostaje najczęściej na dłoniach. Ale ten krem pokochałam. :) Dostałam go w prezencie i pierwsze co mi wpadło w oko (a dokładniej w nos ;)) to zapach. Piękny, słodki zapach. Po użyciu zobaczyłam, że nie zostawia na dłoniach tej mojej znienawidzonej tłustej powłoki, ale szybko się wchłania, a skóra jest po nim ładnie nawilżona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426476].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec z serii Care

Na początku zakochałam się w zapachu tego kremu. Potem było już tylko lepiej. Krem super nawilża, skóra od razu staje się mniej ściągnięta, nawilżona i widocznie zregenerowana. Dobra konsystencja przez co krem szybko się wchłania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404891].usefull || 0 }}% pomocna.