Avon, Care, Cocoa Butter, Revitalising Moisture Hand Cream (Regenerująco - odżywczy krem do rąk)

Zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Zawiera masło kakaowe, witaminę E oraz naturalne olejki (makadamia, awokado, z oliwki, z pestek winogron).

kremy do rąk
lekkie
krem
50 - 100ml

Piękny zapach

Świetnie odżywia, moje dłonie są po nim miękkie, gładkie i ślicznie pachną. Szybko się wchłania a nawilżenie utrzymuje się bardzo długo. Jego wielkim plusem jest również niska cena oraz wydajność. Jest to jeden z moich ulubionych kremów do rąk :) Polecam!

Najlepszy

Testowałam wiele kremów do rąk, ale z pewnością jest to mój faworyt. Nawilża dłonie, w dodatku pozostawiając na nich ładny zapach. Zapewne jeszcze nie raz po niego sięgnę. :)

Czekoladowa bomba

Moje dłonie szybko się przesuszają, dlatego potrzebowałam odżywczego kremu,, który wrzucę do torebki, by móc w ciągu dnia dbać o dłonie. A jako że robiłam zamówienie w Avon to wybór padł na ten krem.
Ma on przepiękny, słodki zapach, który pozostaje na skórze niewiarygodnie długo. Jeszcze kilka godzin po aplikacji, nawet po umyciu rąk, wciąż wyczuwalny jest zapach czekolady. Jeszcze nigdy nie miała tak długo pachnącego produktu do rąk.
Krem ten dobrze i szybko się wchłania. Nie pozostawia lepkiej, tłustej i denerwującej warstwy na skórze, ale sprawia, że staje się ona miękka, wygładzona i delikatna. Rzeczywiście odżywia i regeneruje skórę dłoni, pielęgnuje i nawilża.
Jest wydajny, w dobrej cenie. Polecam!

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Odżywczy

Krem faktycznie jest bardzo odżywczy. Niestety u mnie nie do końca się przez to wchłania. Pozostawia na skórze lepką warstwę i powoduje pocenie się dłoni. Kiedy już się wchłonie to skóra dłoni jest gładka i miękka i u mnie najlepiej się sprawdza kiedy stosuję go na noc i rano cieszę efektem. Dodatkowo krem ma przyjemny kakaowy zapach i bardzo dobrą cenę i często jest w promocji, jak cała reszta kremów z Avon Care. Trochę żałuję, że na dzień się nie nadaje, ale jak na głęboką nocną pielęgnację jest ok

Przepięknie pachnie

+niska cena
+szybko się wchłania
+wydajność
+niska cena (tylko kilka złotych w katalogu)
+ NAJPIĘKNIEJSZY ZAPACH wśród kremów do rąk

Ogólnie polecam, zakupię go jeszcze nie raz

Całkiem fajny!

Używam od paru miesięcy i nie mogę zużyć ;) Sprawdza się na moją suchą skórę dłoni. Po paru użyciach już czuć wyraźną różnicę. Zapach też jest wspaniały. Jedyny minus jest taki, że nie wchłania się wystarczająco szybko, jak na moje wymagania, ale da się z tym żyć ;)

Dobry

Zuzylam juz chyba ze 3 opakowania tego kremu. Kupuje go zwykle ze znizka u mamy, ktora jest konsultantka za jakies 5-7zl (zalezy od ceny katalogowej i kwoty zamowienia).

Krem dobrze nawilza i wygladza dłonie. Ma odpowiednia konsystencje, nie za gesta, wiec szybko sie wchlania i nie zostawia tlustego filmu na rekach. Stosowalam go kilkakrotnie w ciagu dnia i zauwazylam, ze przy regularnym stosowaniu zregenerował mi dlonie (co jest nie lada wyczynem!)

Bardzo lubie kakaowe zapachy w kosmetykach i ten naprawde pachnie super. Kolezanki w pracy siedzace 3-4m ode mnie doskonale wiedzialy, a raczej czuły kiedy aplikowalam krem na dlonie;) zapach roznosil sie po calej sali ;)

Krem nie spowodowal u mnie zadnego podraznienia czy reakcji alergicznej (a np po kakaowym kremie z Ziaji dostalam kilka lat temu uczulenia), wiec poczatkowo troche sie go obawialam.. na szczescie aplikuje sie go na dlonie a nie na twarz, wiec jakby nie patrzec to mniejszy strach ;)

Opakowanie kremu wygodne, plastikowe, ale na tyle elastyczne, ze nie ma problemu z wydobyciem produktu. Dla tych, ktorzy zuzywaja kosmetyki do ostatniej kropli łatwo bedzie rozciac opakowanie nawet nozyczkami, plastik jest miekki.

Oceniam produkt na 5;) tani i dobry kosmetyk, na ktory skusze sie przy kolejnym zamowieniu z Avon ;)

krem do rąk z masłem kakaowym - dla wielbicieli kakao

+ krem nawilża, odżywia,
+ pomaga regenerować wysuszone, spierzchnięte dłonie,
+ zamknięty w wygodnej tubce,
+ niska cena,

jeżeli ktoś lubi się otulać zapachem kakao to polecam,
jest wiele fanek tej serii,
ja osobiście nie mogę znieść zapachu produktów z cocoa butter :-/ więcej nie kupię

Fajny

Bardzo ładnie pachnie. Szybko się wchłania. Jest wydajny. Myślę, ze dobrze nawilża dłonie i nie szczypie przy ranach. Mogę polecić i kobietom i mężczyznom.

Uwielbiam

Krem bardzo dobrze nawilża skórę dłoni , pozostawia je gładkie, pachnące i nawilżone . Duży plus za uwielbiany przeze mnie zapach kakao , który utrzymuje się długo na dłoniach. Na pewno wrócę do tego kremu :)

Ciastka w tubce

Przede wszystkim pięknie pachnie i nawilża, a to jest dla mnie najważniejsze w kremie do rąk. Mam problematyczną skórę na dłoniach szczególnie w okresie zimowym, a ten krem radzi sobie świetnie. Uczucie nawilżenia trwa do mycia rąk, ale to i tak dobry wynik. Cena jest niska, dostępność średnia, ale zadowolenie wysokie :)

nawilżenie + zapach

Po pierwsze - ten zapach! Przyjemny, nie drażniący i kakaowy. Po drugie - dobrze regeneruje i odżywia nawet bardzo przesuszone dłonie, a podręczna tubka jest jak najbardziej wydajna, lecz już pod koniec trudno jest wycisnąć produkt.