Care, Cocoa Butter Revitalising Moisture Hand Cream (Regenerująco - odżywczy krem do rąk)

Care, Cocoa Butter Revitalising Moisture Hand Cream

Zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Zawiera masło kakaowe, witaminę E oraz naturalne olejki (makadamia, awokado, z oliwki, z pestek winogron).

kremy do rąk
50 - 100ml

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 76

Bez rewelacji

Ładnie pachnie, ale trochę kiepsko nawilża. Dobry jeśli ma się miejsce żeby mieć go zawsze przy sobie i nakremować suche dłonie kiedy jest taka potrzeba. Zapach po czasie mi się znudził i mnie lekko obrzydzał, nie zużyłam całego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235558].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Najgorszy

Najgorszy krem do rąk, jaki miałam. Słabo się wchłania i nie nawilża prawie wcale, a po chwili ręce ponownie są "białe". Strasznie żałuję, że go kupiłam, ale w sumie - czego można było się spodziewać po kremie za 5 zł. Skład (o zgrozo): olej mineralny, parafina, parabeny. Bubel jakich mało. Ja swój wyrzuciłam. Szkoda kasy i zachodu, nie polecam nikomu!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134386].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 203

Bardzo ciekawy

Plusy:
+regeneruje
+odżywia
+nawilża
+ładny,słodki zapach
+duża tuba
+cena 5 zł

Minus:
-w składzie ma trochę silikony-gdy nałożymy za dużo kremu,to później nam wysuszają dłonie...

Trochę mi to przypomina produkt z ziajii,odkąd ziaja wprowadziła kosmetyki na bazie kakao to inne marki zaczęły papugować :)

Używam tego produktu od: ok.9 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114466].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 123

Na drugim miejscu za glicerynowym

Krem bardzo wydajny, pachnący, o doskonałej konsystencji i wchłanialności. Mimo, że lubię go używać, to jednak stawiam go na drugim miejscu za glicerynowym Avonowskim. Jednakże, jak nałoży się go za dużo, to potrafi się rolować. Zapach mocno czekoladowy, jego używanie to nie tylko praktyczność, ale i uczta dla zmysłów. Kupuję go w promocji, bo jednak w cenie regularnej kosztuje dość drogo.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101661].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 311

Ulubieniec wszystkich Pań w biurze

Najbardziej chodliwy krem do rąk w całej firmie.

Plusy:

+ wydajny i aż 100 ml
+ super zapach, unosi się w całym pomieszczeniu, każdy kto wchodzi mówi jak pięknie u nas pachnie

+ szybko się wchłania

+ ładne, wygodne, estetyczne opakowanie

+ nie podrażnia, nie uczula, nie wywołuje swędzenia

+ nie zostawia tłustego filmu

+ zawrotna cena 5 zł

Jedyny minus to za słabe nawilżenie przy mojej suchej skórze na dłoniach. Ale mocne 4!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1098661].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Śliczny zapach!

Uwiódł mnie ten zapach!
Krem dosyć dobrze nawilża, jest tani i wydajny.
A przy ty pięknie pachnie.
Moje dłonie są dosyć suche, ale krem sobie radzi z nimi na 4+.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062841].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Cudowny

Kupiłam go w okresie wczesnojesiennym, kiedy to moje dłonie są mega przesuszone.

Plusy:
- tani, często jest na promocji za 5zł
- wydajny
- bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia śladu na skórze
- apetyczny zapach
- nawilżenie utrzymuje się kilka godzin
- bardzo dobre właściwości regenerujące (po niecałym tygodniu stosowania ani śladu po przesuszonych dłoniach)
- poręczne otwarcie

Odejmuje tylko pół gwiazdki za trwałość (deklarowana przez producenta - "24h")

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1057631].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

REWELACJA :)

Kupiłam ten krem z przypadku i od razu zachwyciłam się jego zapachem. W końcu nie wiedziałam czy z potrzeby go stosuję czy dla piękne zapachu :)

Plusy:
szybko się wchłania,
przystępnie tłusty,
nie zostawia tłustych śladów na skórze,
przepiękny zapach, który unosi się długo po nałożeniu i wsiąknięciu kremu

Minusy: brak ;)

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1048616].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Świetny

Kupiłam go w promocji, kiedy właśnie skończył mi się poprzedni krem, jakoś bez większego zastanowienia. Nie wiedziałam też wcześniej, że ma takie dobre opinie. Teraz ja też się do nich dołączam.
Jako pierwszy urzekł mnie zapach - jest cudowny (jeśli chodzi o kremy do rąk, których używałam, to jest to jeden z najlepszych zapachów, ale nie numer jeden, za to odjęta połowa gwiazdki). Zapach ten utrzymuje się też dość długo, co jest dużym plusem.
Działanie tego kremu zauważyłam dość szybko, świetnie nawilża a skórę na dłoniach mam suchą. Jest też ona skłonna do alergii, która uaktywnia się na jednej ręce co jakiś czas, z tym krem również sobie poradził.
Bardzo dobrze się wchłania, dłonie są delikatne i gładkie. Jest wydajny.

+ zapach
+ nawilżanie
+ wchłanianie
+ wydajność
+ cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044820].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

REWELACJA

Używam tej serii z Avonu już od roku. Krem do rąk to kolejny produkt , który absolutnie mnie zachwycił. Nie wiem czy jestem odpowiednią osobą do recenzowania kosmetyków do rąk, ponieważ większych problemów z wysuszeniem dloni nie mam. Na co ja zwróciłam uwagę?
++++
-piękny zapach,
-praktycznie od razu nawilża i regeneruje naskórek,
-bardzo wydajne- przy codziennym używaniu posiadałam 3 miesiące , jednak podejrzewam, że to kwestia indywidualna zależna od szybkości wysuszania skóry,
-długo się utrzymuje,
-tani, dodatkowo często jest w promocjach.

Minusów nie widzę.
Jeden z ulubionych kremów do rąk. :)

Używam tego produktu od: lipiec
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044528].usefull || 0 }}% pomocna.