Clarins, Contouring Facial Lift (Emulsja drenująco - liftingująca)

Clarins, Contouring Facial Lift (Emulsja drenująco - liftingująca)

Pierwszy preparat pozwalający na "podniesienie" i wyszczuplenie rysów twarzy. Przeznaczony dla osób pragnących wysubtelnić swoją twarz oraz ujędrnić cerę. Niezastąpiony przy szybkim odchudzaniu w celu uniknięcia zmarszczek grawitacyjnych. Sprawdza się zwłaszcza na tak problematycznych obszarach twarzy jak wiotczejące policzki i podbródek. Już od pierwszej aplikacji zauważalny jest efekt delikatnego "liftingu" i wygładzenia cery. Emulsja ma działanie zapobiegające dalszej utracie jędrności i elastyczności skóry, przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. Wyrównuje też koloryt cery. Wśród składników znajdziemy m.in. kofeinę, wyciąg z janowca oraz wyciąg z winogron.
Emulsja ma bardzo delikatną konsystencję, przeznaczona jest do każdej cery, do stosowania na dzień i na noc pod krem.
Do opakowania dołączono szczegółową obrazkową instrukcję samodzielnego wykonania mini drenażu limfatycznego przy każdorazowej aplikacji.

taki sobie

Krem ma przyjemny zapach i bardzo lekką konsystencję. Wchłania się szybko. Stosowałam go tylko wieczorem, razem z automasażem, pod inny krem ( nie Clarinsa). Był przyjemny...ale nie zauważyłam specjalnych efektów. Twarz mi na pewno nie zeszczuplała ani nie wysubtelniała. Może na starszej skórze, bardziej zwiotczałej lub ze skłonnością do obrzęków - działanie kremu byłoby widoczne, u mnie niestety nie. Ot, miła baza pod krem, a to można mieć za mniejsze pieniądze. Wyleczyło mnie to z testowania kosmetyków modelujących owal twarzy. Może za parę lat...

dla mnie bomba!

Rewelacyjny, choć pierwsze efekty zobaczyłam po ok 3 tygodniach (pewnie dlatego, że stosuję go tylko na noc). No i zastanawiam się też co będzie po odstawieniu kremu, jak długo utrzyma się efekt?

Krem bardzo ładnie "modeluje" rysy twarzy, dzięki czmu twarz wygląda szczuplej i młodziej. Skóra jest zdecydowanie bardziej napięta i bardziej jędrna. Buzia wygląda po prostu pięknie :) - jak po wspanialych wakacjach.
Nie wiem, czy sprawdziłby się na starszej i bardzo zwiotczałej skórze. Ale moja, ponad 30-letnia zareagowała na niego znakomicie.

Przyznam szczerze, że na poczatku, przez pierwsze dwa - trzy tygodnie stosowałam się do zaleceń i robiłam automasaż, a w tej chwili już niekoniecznie tak systematycznie , a mimo to preparat działa.

Używanie tego kremu to prawdziwa przyjemnoeść. Delikatny, bardzo relaksujący zapach i lekka konsystencja, która powoduje, że kremik natychmiast się wchłania.
Moim zdaniem o sukcesie działania tego kosmetyku może przesądzać też to, jakim kremem po wchłonięciu facial liftu smarujemy buzię.
Na pewno nie może być on zbyt ciężki czy tłusty. U mnie świetnie sprawdził się Myokine Vichy.

Nie wierzyłam, a jednak!

Preparat jest przedni, a jeszcze lepsza jest ta instrukcja obrazkowa - stosuję teraz mini-drenaż także przy innych kremach, myślę, że on może być tu istotniejszy niż sam specyfik.
Już po kilku dniach używania widziałam wyraźną poprawę - a moim problemem jest głównie poranny obrzęk, który wszak rozciąga skórę i przyczynia sie do jej wiotczenia - opuchlizna była zdecydowanie mniejsza, szybciej zanikała, a cała twarz nabiera wypoczętego, rozpromienionego wyrazu. Gołym okiem widać ten bezoperacyjny "lifting"!:) Nie wiem wprawdzie jak zachowałaby sie starsza i mocniej zwiotczała skora, ja jestem jeszcze przed 30, ale stawiam na prewencję:), no i na kosmetyku nie widnieje napis o wieku docelowej klientki.
Dałabym bez wahania 5 gwiazdek, gdyby nie fakt, że - jak odkryłam - mogę stosować emulsję tylko na noc, bo w dzień sprzyja przetłuszczaniu się mojej i bez tego tłustej cery....:(
Mimo tego szczerze polecam, kosmetyk wart wypróbowania, choć jego nakładanie zajmuje parę minut.