Lancome, Renergie Contour Lift Yeux (serum ujedrniajaco-liftingujące pod oczy)

Lancome, Renergie Contour Lift Yeux (serum ujedrniajaco-liftingujące pod oczy)

Kolejny produkt w intensywnie przeciwzmarszczkowej serii "Renergie". Silnie działający koncentrat ujędrniający delikatną skórę wokół oczu, zapewniający widoczny efekt liftingu i drenaż. Skóra jest bardziej napięta a zmarszczki "wyprasowane" natychmiast po nałożeniu, specjalny kompleks składników dobranych przez firmę wzmacnia włókna kotwiące w skórze, pomagając jej zachować właściwą strukturę. Czynnik drenujący usuwa opuchliznę, zapobiegając powstawaniu worków pod oczami. Skóra wokół oczu staje sie wyraźnie ujędrniona i odmłodzona już po 2 tygodniach używania, po 4 zaś splycają się zmarszczki i redukują worki pod oczami. Używać pod krem pod oczy.

polecam

Używałam tego serum, gdy po ciężkiej operacji wyglądałam jak ucieleśnienie Łazarza. Miałam opuchnięte powieki i cienie pod oczami a i kondycja naskórka pozozstawiała wiele do życzenia. Skorzystałam wówczas z tego kosmetyku, który konsystencją przypomina żeloemulsję. Nie jest to, rzecz jasna, krem tylko serum, więc trzeba jeszcze coś zaaplikować na wierzch. Po mniej więcej dwóch tygodniach stosowania zauważyłam szereg zalet preparatu. Zlikwidował mi wskazane wyżej defekty, jednak nie ma co liczyć na to, że samodzielnie pomoże uporać się z problemem niedowilżenia skóry. I za to odejmuję jedną gwiazdeczkę. Poza tym, bardzo przyzwoite serum. Bardzo przydatne w kryzysowych chwilach.

Koszmar

Hmm.....to jedno z większych rozczarowań w moim życiu. Rozstanie się z dość pokaźna sumą, bezpośrednio po zgładzeniu kieszonkowego wężą, było niczym w porównaniu z efektem tej kuracji odmładzającej ;) Wysuszona skóra i mnóstwo maleńkich zmarszczek, ktore tylko nieco ustąpiły po kilkumiesięcznej terapii nawilżającej. O wydaniu wielokrotności ceny Renergie na wszystkie regenerujące specyfiki, wolę już nie wspominać!!!!
Dlatego też drugi raz nie zaryzykowałabym kontaktu z tym, reklamowanym jako CUD, kremikiem.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Nr 1 w walce z obrzękami

Chociaż mam raptem 28 lat, sięgnęłam po ten specyfik w desperacji - moje powieki sa niemal zawsze spuchnięte (od jakichś 2 lat), zwłaszcza rano, to prawdziwa zmora, co dzień lód i kompresy z herbaty a i tak wyglądam jak po trzech dniach ostrego imprezowania, tragedia. Wobec tego postanowiłam wytoczyć ciężki kaliber. Serum daje rewelacyjny efekt, napina skórę niemal natychmiast po nałożeniu, regularne stosowanie rzeczywiście redukuje poranną opuchliznę! Zawiera dodatkowo rozświetlające drobinki, które optycznie spłycają drobne zmarszczki. Nie nawilża, a wręcz można mieć uczucie nieprzyjemnego sciągnięcia, ale - jak napisano na opakowaniu - jest to produkt do stosowania pod krem.
Używała go też z wielkim powodzeniem i zadowoleniem moja mama, będąca po 50-ce.
Teraz robię przerwę, ale na pewno wrócę do tego serum.
Niezwykle wydajne! Bardzo higieniczne opakowanie z pompką.
UPDATE 1.8.2004 -chyba się z nim jednak nie będę rozstawać, po odstawieniu skóra wraca do poprzedniego stanu... :( Wobec tego wracam doń z podkulonym ogonem, nie ma co ryzykować powstania kolejnych zmarch! :)
Kolejny UPDATE, 20.9.2004 - odbieram od razu aż dwie * - po nieprzerwanym stosowaniu przez 2 miesiące, 2 razy dziennie, skóra wokół moich oczu przypomina pergamin, tak jest przesuszona. Czy będę musiała wybierać miedzy opuchlizną a nawilżeniem?... :(