Garnier, Mineral Deodorant, Invisible 48h Anti - Marks Roll - On (Antyperspirant przeciw plamom w kulce (nowa wersja))

Sprawdź ceny produktu

48 h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią i przykrym zapachem. Formuła nowej generacji chroni czarne, białe, a nawet kolorowe ubrania przed śladami i sztywnieniem. Pozwala skórze oddychać. Zawiera Mineralite - minerał o właściwościach ultra absorbcyjnych.
Bez alkoholu i parabenów.

w kulce
50 - 100ml
Skóra
normalna
ochronne

Jest fajny!

Jestem wierna zielonej wersji tego dezodorantu, ale gdy go zabrakło sięgnęłam po różową wersję i się sprawdziła. Chroni przed potem, chociaż nie idealnie. Faktycznie nie pozostawia plam i delikatnie ładnie pachnie.

Zalety:
- uczucie świeżości,
- kompaktowy,
- świeży,
- delikatny zapach,
- nie pozostawia plam,
- cena.

Skuteczny

Moim zdaniem ta seria jest świetna. Ten antyperspirant nie dość, że świetnie działa to na dodatek pięknie pachnie. Jako jeden z niewielu faktycznie zapobiega poceniu się i powstawaniu plam na ubraniach. Nie podrażnia skóry po depilacji. Jest wydajny i całkiem niedrogi. Ma też ładne opakowanie. Wart wypróbowania. Polecam.

"Przeciw plamom" raczej nie jest

W sumie ładny zapach i niska cena to jedyne co mi się w tym antyperspirancie podoba. Zostawia białe plamy na rzeczach. Nawet na jasnych. Bluzek nie da się z tego doprać. W miarę blokuje pot.

Skuteczny

Antyperspirant jest bardzo delikatny, nie podrażnia ani nie uczula, zostawia pachy gładkie i skutecznie hamuje pocenie. Ma delikatny zapach i poręczne opakowanie ALE jest jeden minus lubię mieć antyperspirant w kosmetyczce w torebce i tu zaczyna się problem opakowanie wywrócone kulką w dół się po prostu leje co sprawia że po odkręceniu wszystko jest zalane

Fajny, ale jednak sobie nie radzi

Antyperspirant Garnier kupowałam kiedyś nałogowo, bo myślała, że nic lepszego nie istnieje. Ten różowy w miarę się u mnie sprawdzał. Przede wszystkim przekonywał mnie zapach, który mimo, że się pociłam, maskował nieprzyjemny odór spod pachy. Antyperspirant raczej nie należał do tych co od razu zasychają. Trzeba było trochę dłużej poczekać, ale mi to nie przeszkadzało. Faktycznie nie zostawiał śladów na ubraniach, ale też nie radził sobie z ze wstrzymywaniem potu przez cały dzień... Przy cieplejszej pogodzie praktycznie w ogóle nie chronił przed potem :/

Polubiliśmy się!

Jest to jeden z moich ulubionych produktów. Ostatnim razem kupiłam w Biedronce na promocji i bałam się, że będzie gorszej jakości niż te które kupowałam w Rossmanie ale.. były to błędne obawy. Jak zawsze produkt spisał się na medal. Jestem z niego bardzo zadowolona już od kilku lat i bardzo się cieszę, że nie popsuł się na jakości. Przyznam się szczerze, że nie wiem czym się różni nowa wersja od starej ale nie ma to większego znaczenia. Produkt bardzo dobrze sobie radzi z zabieganym człowiekiem. Nigdy nie czułam się nieświeżo, nawet po spędzeniu całego dnia poza domem. Polecam każdemu!

I tak, i nie.

Właściwie nie przepadam za antyperspirantami w kulce, ale kupiłam go bo zależało mi na jakiejś małej wersji do kosmetyczki. Dezodoranty tej linii zdały egzamin, niestety rozwiązanie zamknięcia go w kulce... nie bardzo.

Bez szału

Pokusiłam się na niego w drogerii na zakupach, bo akurat był w przecenie. Podczas upalnych wakacji stosowałam go, aby sprawdzić jak sobie poradzi. I niestety nie poradził - działał jakies niecałe pół godziny po nałożeniu a później nic - a producent deklaruje się działania nawet przez 48 H.

Bardzo fajny produkt

Znakomity antyperspirant, najlepszy jaki w życiu używałam. Piękny zapach, ładne opakowanie, chroni przed potem, a przecież o to własnie nam najbardziej chodzi,k aby czuć się świeżo i pachnąco. Idealny nawet do torebki. Zajmuje mało miejsca. Produkt nie podrażnia mojej skóry, szybko się wchłania. Zmniejszył moją potliwość, z czego bardzo się ciesze. Produkt często można kupic na promocji.

Mega

Zacznę od tego, że problem z potliwością miałam dość spory. Nie dawno w miarę mi się ustabilizowało pewnie przez hormony.
Antyperspirant w kulce z Garniera jest moim ulubionym z ogólnie dostępnych drogeryjnych.
Ładnie pachnie, jak już się spocę pot nie śmierdzi tak mocno, po całym dniu nadal czuć zapach kosmetyku.
Dopiero teraz zauważyłam, że producent zapewnia brak śladów na różnokolorowych ubraniach i rzeczywiście nie zauważyłam plam na ubraniach.
Jedyne co może irytować to zapewnienie 48h a 72 to już w ogóle ewenement, bo kto się tyle nie myje.... ale jednak nawet 48 w warunkach ekstremalnych nie mycia sie nie da rady.
Dla osób pocących się słabo lub umiarkowanie jak najbardziej polecam chociaż mój brat poci się mocno i używa wersji dla mężczyzn-daje rade! Tz poci się, ale maskuje zapaszek.
Cena jak najbardziej za taką jakość tym bardziej, że w promo można kupić nawet za 5 zł. Mam jeszcze fioletowy i niebieski-są tak samo dobre.

średniak

Właśnie zakończyłam uzywianie pierwszej w życiu kulki firmy Garnier. Mam co do niej nieco mieszane uczucia.
Jeśli chodzi o pozytywy to na pewno warto wspomnieć o zapachu. Jest on delikatny, nie jest duszący. Dość nautralny - ani za słodki, ani zbyt ciężki, bardzo dobrze wyważony. Sam produkt nie uczula, nie powoduje zaczerwienień - w tej kwestii jest jak najbardziej ok. Nie zauwazyłam również, żeby pozostawiał plamy na ubraniach, tak więc to założenie producenta okazało się prawdziwe.
Minusem jest wg mnie niestety opakowanie. Zdecydowanie lepiej używa mi się kulek, które stoją "do gory nogami", dzięki czemu kulka zawsze jest wilgotna.
Kulka nie sprawdziła się u mnie przy dużym wysiłku. Nie poradziła sobie z ćwiczeniami fizycznymi, tak więc zapewnienia producenta co do 48h działania jest wręcz niemożliwe wg mnie, choć nie wiem kto tyle czasu nie bierze kąpieli i nie zmywa antyperspirantu :P

Podsumowując - wg mnie jest to bardzo duży przeciętniak, który nie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych.

Średniak polkowy

Dezodorant kupiłam na promocji za ok 5 zł. Jest to fajny dezodorant, który ładnie pachnie i nie zostawia białych śladów na czarnych ubraniach jednak po dłuższym używaniu robi żółtawe plamy na białych bluzkach. Dezodorant u mnie działa ok. 6 h po tym czasie już nie pachnie i przestaje działać. Działa jak typowy dezodorant.