Garnier, Mineral Deodorant, Invisible 48h Anti - Marks Roll - On (Antyperspirant przeciw plamom w kulce (nowa wersja))

48 h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią i przykrym zapachem. Formuła nowej generacji chroni czarne, białe, a nawet kolorowe ubrania przed śladami i sztywnieniem. Pozwala skórze oddychać. Zawiera Mineralite - minerał o właściwościach ultra absorbcyjnych.
Bez alkoholu i parabenów.

w kulce
50 - 100ml
Skóra
normalna
ochronne

Bez szału

Pokusiłam się na niego w drogerii na zakupach, bo akurat był w przecenie. Podczas upalnych wakacji stosowałam go, aby sprawdzić jak sobie poradzi. I niestety nie poradził - działał jakies niecałe pół godziny po nałożeniu a później nic - a producent deklaruje się działania nawet przez 48 H.

Bardzo fajny produkt

Znakomity antyperspirant, najlepszy jaki w życiu używałam. Piękny zapach, ładne opakowanie, chroni przed potem, a przecież o to własnie nam najbardziej chodzi,k aby czuć się świeżo i pachnąco. Idealny nawet do torebki. Zajmuje mało miejsca. Produkt nie podrażnia mojej skóry, szybko się wchłania. Zmniejszył moją potliwość, z czego bardzo się ciesze. Produkt często można kupic na promocji.

Mega

Zacznę od tego, że problem z potliwością miałam dość spory. Nie dawno w miarę mi się ustabilizowało pewnie przez hormony.
Antyperspirant w kulce z Garniera jest moim ulubionym z ogólnie dostępnych drogeryjnych.
Ładnie pachnie, jak już się spocę pot nie śmierdzi tak mocno, po całym dniu nadal czuć zapach kosmetyku.
Dopiero teraz zauważyłam, że producent zapewnia brak śladów na różnokolorowych ubraniach i rzeczywiście nie zauważyłam plam na ubraniach.
Jedyne co może irytować to zapewnienie 48h a 72 to już w ogóle ewenement, bo kto się tyle nie myje.... ale jednak nawet 48 w warunkach ekstremalnych nie mycia sie nie da rady.
Dla osób pocących się słabo lub umiarkowanie jak najbardziej polecam chociaż mój brat poci się mocno i używa wersji dla mężczyzn-daje rade! Tz poci się, ale maskuje zapaszek.
Cena jak najbardziej za taką jakość tym bardziej, że w promo można kupić nawet za 5 zł. Mam jeszcze fioletowy i niebieski-są tak samo dobre.

średniak

Właśnie zakończyłam uzywianie pierwszej w życiu kulki firmy Garnier. Mam co do niej nieco mieszane uczucia.
Jeśli chodzi o pozytywy to na pewno warto wspomnieć o zapachu. Jest on delikatny, nie jest duszący. Dość nautralny - ani za słodki, ani zbyt ciężki, bardzo dobrze wyważony. Sam produkt nie uczula, nie powoduje zaczerwienień - w tej kwestii jest jak najbardziej ok. Nie zauwazyłam również, żeby pozostawiał plamy na ubraniach, tak więc to założenie producenta okazało się prawdziwe.
Minusem jest wg mnie niestety opakowanie. Zdecydowanie lepiej używa mi się kulek, które stoją "do gory nogami", dzięki czemu kulka zawsze jest wilgotna.
Kulka nie sprawdziła się u mnie przy dużym wysiłku. Nie poradziła sobie z ćwiczeniami fizycznymi, tak więc zapewnienia producenta co do 48h działania jest wręcz niemożliwe wg mnie, choć nie wiem kto tyle czasu nie bierze kąpieli i nie zmywa antyperspirantu :P

Podsumowując - wg mnie jest to bardzo duży przeciętniak, który nie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych.

Średniak polkowy

Dezodorant kupiłam na promocji za ok 5 zł. Jest to fajny dezodorant, który ładnie pachnie i nie zostawia białych śladów na czarnych ubraniach jednak po dłuższym używaniu robi żółtawe plamy na białych bluzkach. Dezodorant u mnie działa ok. 6 h po tym czasie już nie pachnie i przestaje działać. Działa jak typowy dezodorant.

Najlepszy antyperspirant

Znakomity antyperspirant, najlepszy jaki w życiu używałam. Piękny zapach, ładne opakowanie, rewelacyjnie chroni przed potem, zapach utrzymuje się bardzo długo. Kobieta czuje naprawdę świeżo i komfortowo.

Dobry!

Dezodoranty z Gariera bardzo lubię. Nie są idealne, ale i tak zawsze do nich wracam :)
Plusy:
Plusy:
- Dobrze chroni
- Jest w dobrej cenie, a na promocji to już w ogóle ;)
- Ma wygodne opakowanie
- Dostępność
- Nie uczula i nie podrażnia
Minusy
- Średnio radzi sobie w kyrzysowych sytuacjach, np. przy mega wysiłku fizycznym
- Potrafi zostawiać białe ślady
Dezodorant na mocne 4 ;)

Kwiatowa kulka.

Antyperspirant ma ładny kształt ,jest bardzo poręczny .
Idealny zarówno do stosowania w domu jak i do torebki.
Produkt posiada przyjemny kwiatowy zapach ,nie jest mocny czy nachalny ,
nie tłumi stosowanych perfum.

Kulka idealnie rozprowadza antyperspirant , nie zacina się ,nie
chlapie produktem.
Po zaaplikowaniu szybko zasycha , więc prawie natychmiast możemy
założyć ubranie. Nie pozostawia białych śladów ani na ciele , ani na ubraniu.
Nie zatyka porów , nie szczypie , ani nie podrażnia , nawet stosowany bezpośrednio po depilacji.
Chroni nas przed zapachem potu, oraz zmniejsza potliwość,
chodź nie niweluje jej całkowicie. Ja najczęściej komfortowo
się czułam przez około 5-6 godzin od jego użycia.

Zdecydowane tak.

Antyprespiranty garnier mineral są zdecydowanie moim hitem. Jak najbardziej się sprawdza. Brak plam, jak obiecuje producent. Do tego ładny zapach, wydajny i dosyć często na promocji. Łatwo dostępny.
3xTAK!

Dosyć dobra jakość

Uwielbiam go za zapach. Świetne opakowanie do góry nogami, bo niestety gdyby było inaczej wylewałby się z opakowania. Przy nakładaniu naprawdę bardzo dużo go się wydostaje, co zdecydowanie zaniża wydajność. Wchlania się umiarkowanie szybko, więc nie należy do antyperspirantów, których warto używac na ostatnią chwilę. Cena jest świetna, nawet nie 5 zł na promocji. Ochrona przed potem jest dość dobra, jednak dla mnie gorsza niż w przypadku jego odpowiedniku w aerozolu. Dostępny jest chyba w każdej drogerii, mniejszym i większym markecie więc to też duży plus.

Sprawdza się w każdej sytuacji.

Antyperspirant Garnier kupiłam w zasadzie przez przypadek - zazwyczaj jestem wierna Nivei lub klasycznemu Dove, jednak w sklepie nie było ani jednego, ani drugiego. Do zakupu tego namówiła mnie pani w sklepie, za co serdecznie jej dziękuję, gdyż to właśnie dzięki niej odkryłam kolejny fajny produkt.

PLUSY:
+Opakowanie: plastikowe, zakręcane, w prostej acz ładnej szacie graficznej. Lekkie, co jest istotne zwłaszcza w podróży. Kulka nie zacina się.
+Konsystencja: antyperspirant jest kremowy, wysycha na skórze bardzo szybko i tak jakby wchłania się, nie pozostawiając lepkiej warstwy - w zasadzie już po 5 minutach pachy są suche i można się ubrać.
+Zapach: śliczny, kwiatowy, bardzo świeży.
+Nie podrażnia, nawet po depilacji.
+Nie zapycha (miałam kiedyś taki, po którym robiły mi się pod pachami krostki(!), więc od tamtej pory doceniam i ten aspekt).
+Nie brudzi ubrań - ani białych, ani czarnych, ani nie odbarwia kolorowych.
+Chroni i to niezależnie od tego, co robię - czy mam spokojny dzień, czy stresujący, czy pełen wysiłku, pachy są suche, nie pojawia się nieprzyjemny zapach - jedyne, co czuć, to delikatny aromat antyperspirantu.
+Wydajny, miałam go prawie 2 miesiące.
+Niedrogi - zapłaciłam 7 zł.
+Łatwo dostępny.

Minusów brak. Jestem z niego niezwykle zadowolona - schnie chyba najszybciej ze wszystkich, jakie dotąd przetestowałam, chroni, pięknie pachnie i jest delikatny dla mojej wrażliwej skóry. I wreszcie nie muszę bać się o swoje ubrania :).

Polecam serdecznie!

Mój ulubieniec

Tego antyperspirantu używam od kilku lat bez przerwy i naprawdę się sprawdza. Ładnie pachnie a co najważniejsze nie pocę się po nim a moje ubrania nie mają brzydkich plam pod pachami.